PDA

View Full Version : Коса



2s
09-06-2009, 23:43
Съжалявам, че пускам поредната тъпа тема, но имам нужда от малко помощ. От доста време използвам къна за косата си и от около година тя е черна, сега обаче искам да си направя червени кичури. Та това, за което ми трябва помощ е идея как да си направя въпросните кичури, те да бъдат ярки и ако е възможно не с боя, а с нещо друго? 8-[

ExtrAc7
09-06-2009, 23:47
Ходете на фризьор бе хора ;)

2s
09-06-2009, 23:53
от както няколко пъти фризьори ми причиняват гадни неща на косата не се разбираме много много и гледам да ги избягвам :D

heiress
09-06-2009, 23:57
Върху черна къна... върху каквато и да е къна ще е много трудно да направиш хубави кичури.. :(

2s
09-07-2009, 00:02
мен всъшност къната ми е паднала в общи линии, но мисля да си сложа пак и се чудя как да го съчетая с кичурите

sunshine92
09-07-2009, 10:22
и аз си мислех че къната ми е паднала ама 2 години още ми червенее косата и не може никакви кичури да станат :?

emityyyyyyyyyyyyy
09-07-2009, 12:07
няма ли фризьор :-o :o

lDoLLl
09-07-2009, 12:11
Къната пада адски трудно, единственият начин е с обезцветител - дори може да се наложи да я обезцветяваш няколко пъти, а това адски уврежда косата.. Пък и черната къна ме съмнява да се маха изобщо. /:

ValzZi
09-07-2009, 12:12
по добре просто потърси съвестен фризьор .. иначе ако искаш яркочервени кичури първо ще трябва да изрусиш местата със супра и след това да ги боядисаш червени ..

Undying
09-07-2009, 12:13
Обезцветителя не действа на къна, особено на черна. Почакай да ти израсте изцяло къната и чак тогава прави кичури, иначе няма да стане.

IrRePlAcEaBlE
09-07-2009, 12:14
Ами ако искаш пробвай с прикрепени, изкуствени кичури.. :|

2s
09-07-2009, 12:57
Ами ако искаш пробвай с прикрепени, изкуствени кичури.. :|

къде мога да намеря и как се прикрепват?

а дали ако сложа ярко червена къна няма да стане, защото мен къната си ми хваща и върху стара, а пък няколко пъти слагах червена къна на сестра ми и въпреки че е с тъмна коса си се виждаше доста добре =?

Missky
09-07-2009, 13:05
Кичури върху основа кана ?
За първи път чувам.Отиди при професионалист,със сигурност при него ще се получи далеч по естетично отколкото ако ти си правиш кичурите.

InisMona
09-07-2009, 14:16
Може да пробваш със лекарство да се боядисаш,то яко цапа,та може и къна-та да ти оцвети :D ,ама ще трябва розови или зелени кичури,щот аз за червено лекарсво още не съм чула...

axlbaby
09-07-2009, 14:40
Тя къната много трудно пада,но си купи от някой фризьорски магазин обезцветител и боя има сякакви цветове.Но проблема тук е,че много ще си увредиш косата,дори може да падне.От първа ръка ти го казвам :D

galu6a
09-07-2009, 15:40
аз знам ,че като имаш къна на косата трябва да ти падне назяло зада можеш да я третираш с други продукти :)

2s
09-07-2009, 15:57
аз знам ,че като имаш къна на косата трябва да ти падне назяло зада можеш да я третираш с други продукти :)


а ако е със същия продукт, т.е. кана, но ярко червена =?

lDoLLl
09-07-2009, 16:38
Къна върху къна... не се бях сещала за това
Би станало ако основата е червена къна и след това се слага черна..
Ама черното е най-тъмният цвят, не знам дали ще хване друга къна.. по-скоро някакъв отенък може би, но ярко червено.. :-o не ми се вярва

Изкуствените кичури са най-добрият вариант - хем не ти увреждат твойта коса, може да ги махнеш ако ти омръзнат. :)

2s
09-07-2009, 16:46
Къна върху къна... не се бях сещала за това
Би станало ако основата е червена къна и след това се слага черна..
Ама черното е най-тъмният цвят, не знам дали ще хване друга къна.. по-скоро някакъв отенък може би, но ярко червено.. :-o не ми се вярва

Изкуствените кичури са най-добрият вариант - хем не ти увреждат твойта коса, може да ги махнеш ако ти омръзнат. :)


хрумна ми и друго нещо, понеже къната ми е паднала (до колкото може де) и косата ми почти си е върнала естествения цвят, само дето е доста червеникава :D та смятам да я подновя и да направя кичурите може да отделя тея кичури дет 6те правя червени и да не ги мажа с черната, така дали ще стане =?


и другото, може ли да ми дадете някаква информация за тези изкуствени кичури =?