PDA

View Full Version : Какво иска от мен



WrongLife
09-07-2009, 09:07
Така харесвах едно момиче. С нея сме приятели от доста време, в една компания сме, често се виждаме. Но тя се държи някак си двулично. Когато сме сами се държи мило, а когато сме в компания, по-невъздържано и грубо. Просто не разбирам какво иска от мен, ясно ми е че може би нищо няма да се случи. Моля за съвети. Благодаря предварително!

TraPPed
09-07-2009, 09:13
...само проблеми според мен ще си докараш ако решиш нещо да правиш или пък вложиш някакви чуства,все пак всеки бяга от двулични и лицемерни хора,а ти зорлен ще се набуташ между шамарите....по-добре я отрязвай когато ти се умилква и да видим как ще реагира..все пак верно жените обичат да манипулират ..ама не стои срещу нея лукова глава да речем..УСПЕХ

SuperBadSuperFresh
09-07-2009, 11:36
Обикновенно момчетата така правите.Държите се гадно в компания и супер насаме.Като правите така,какво искате от нас?

ShtrudeL
09-07-2009, 11:37
Обикновенно момчетата така правите.Държите се гадно в компания и супер насаме.Като правите така,какво искате от нас?

Автора описва точно обратното...че момичето се държи гадно в компания,а насаме - мило.
Чети.

spontaneous
09-07-2009, 11:42
Обикновенно момчетата така правите.Държите се гадно в компания и супер насаме.Като правите така,какво искате от нас?

Автора описва точно обратното...че момичето се държи гадно в компания,а насаме - мило.
Чети.


чети ти !! тя казва,че понже момчетата правят тка в повечето ситуации кво друго да очакват от нас момичетата освен същото..

Към темата .. моето момче тя не е за тебе щом се държи като кучка и е тка лицемерна не ти трябва въобще! бягай на далече от такива хора! + според мене тя те използва като сте само двамата щото няма с кой друг да излезе по тва време или нещо такова с тебе е тка да запълни времето!а пред другите гледай ме ква съм айде айде аман от такива! ;)

lubomirky
09-07-2009, 12:04
Бъди по-твърд, не я оставяй да те върти на малкия си пръст и най-важното - бъди мъж! ;)

PurpleDream
09-07-2009, 12:06
еми питай я за кво е такава кифла :D

п.п. а може би те харесва и като сте само вие и е хубаво и го показва, но я страх или я е срам да го покаже пред компанията ви и за това се държи така...

Shadow1596
09-07-2009, 12:10
Ходил съм с такива жени...рядко се намиря някое момиче което да ти обръща много внимание в група от хора ако ги познават... и се държат мило с тебе на саме....жени кво да ги правиш...иначе бих ти предложил следното...направи си експеримента да се държиш ти така... и да обърнеш манипулацията(ако е такава) в той + (: ако не стане лепи и два шамара да се свести(нямам предвид физически шамари (; а просто да я посдухаш)

dreaml1nd_
09-07-2009, 12:12
Какво друго освен, че не е наясно кво иска ... или пък е пача, която си поддържа някакъв имидж пред останалите :-x

Hilary_
09-07-2009, 12:15
ми питай я защо се държи така ... :-o

RaZzer
09-07-2009, 12:28
Като сте в компания се забавлява, а като сте двамата се сеща колко си готин...

Извод: Харесва те и когато стане официално - поведението й в компанията ще се промени! :)

ImmortalForever
09-07-2009, 12:36
Може и тя да не знае какво иска... :-o

m0n4yyy
09-07-2009, 12:43
еми питай я за кво е такава кифла :D

п.п. а може би те харесва и като сте само вие и е хубаво и го показва, но я страх или я е срам да го покаже пред компанията ви и за това се държи така...

Напротив!! Ако го харесва, ще се държи мило с него, а ако я е срам ще си личи, а няма да се държи като кучка. Тва момиче не е за теб. Дръж се студено с нея - бъди мъж, както казаха по - горе!!

WrongLife
09-07-2009, 12:59
Според нея аз съм виновен за всичко, а тя не е никога :О. Сърди се за всевъзможни щуротии. Може би се влияе от най-добрата й приятелка с която не сме в цветущи отношения. Мисля да я избягвам и да се държа студено.

sulley
09-07-2009, 13:08
Както си решиш. ^ :-o
Така нищо не решаваш според мен.Питай я направо дали те харесва и каквото стане,защото така само губите време.Действай,докато я харесваш. 8)

MiMcHeToOo
09-07-2009, 13:33
Според мен се прави на интересна.

lubomirky
09-07-2009, 13:34
Според нея аз съм виновен за всичко, а тя не е никога :О. Сърди се за всевъзможни щуротии. Може би се влияе от най-добрата й приятелка с която не сме в цветущи отношения. Мисля да я избягвам и да се държа студено.

Сърди се, щото е момиче, винаги ще се хване за нещо и ще ти се разсърди. А след като се влияе толкова от най-добрата и приятелка - започни да я отделяш бавно от нея. Имам предвид да излизате заедно повече, комплиментите са задължителни и също така гледай да ти споделя ;) ТОВА ВСИЧКОТО В СЛУЧАЙ, ЧЕ ИСКАТЕ ДА ХОДИТЕ :!: :!:

gabiiTu
09-10-2009, 20:18
Просто е надута :wink: Пред другите се прави на пичка и че все едно не и пука за теб ,а когато сте сами мило ... Ами да определено е надута доста 8-) Не се занимавай с нея

vikipf
09-10-2009, 20:20
Може просто да си е такава. Може и да те харесва, но да се прикрива пред другите. Може и много други неща. Прекарвай повече време с нея и виж. Make your move.

Kukumqvka
09-10-2009, 20:21
Просто е надута :wink: Пред другите се прави на пичка и че все едно не и пука за теб ,а когато сте сами мило ... Ами да определено е надута доста 8-) Не се занимавай с нея

Не е надута,просто не знае какво иска ..

baby07
09-10-2009, 20:35
охх и аз се държа така с момчето , което харесвам 8-)

gabiiTu
09-12-2009, 11:24
Просто е надута :wink: Пред другите се прави на пичка и че все едно не и пука за теб ,а когато сте сами мило ... Ами да определено е надута доста 8-) Не се занимавай с нея

Не е надута,просто не знае какво иска ..



Ама пръдло не ми противорЕчи 8-) Точно надута си е ;] Прай се на много важна и на недостъпна когато е в компанията и на други хора :wink:

Kukumqvka
09-12-2009, 11:28
Просто е надута :wink: Пред другите се прави на пичка и че все едно не и пука за теб ,а когато сте сами мило ... Ами да определено е надута доста 8-) Не се занимавай с нея

Не е надута,просто не знае какво иска ..



Ама пръдло не ми противорЕчи 8-) Точно надута си е ;] Прай се на много важна и на недостъпна когато е в компанията и на други хора :wink:

тцц Габриелче 8-) .Тва,че се държи гадно в компания значи,че не е убедена в чувствата си и не иска да раздухва някви слухове хах 8-) . Тя може и да си е надута,но не тва е причината !!!

fin4etooo
09-12-2009, 11:31
според мен си мисли, че ще я подиграват ако я видят как си говори с теб и за тва така се държи, но може би просто наистина няма да потръгне нищо зависи от обстановката :(