PDA

View Full Version : голяма разлика



Just_me888
09-07-2009, 11:01
Ето го моя проблем-мисля,че започвам да се влюбвам в мъж,13 години по-голям от мен.Аз съм на 17,той на 30.Знам,че не е нормално и не трябва да се забърквам с него,но срещите ни са неизбежни и май наистина съм хлътнала.Излишно е да казвам,че приятелите ми не го одобряват,да не говорим какво би било мнението на наще...Той се държи супер готино с мен,мисля че ме харесва,но със сигурност осъзнава,че съм прекалено млада/малка за него. :( КАкво да правя?Изпадали ли сте в подобна ситуация?Толкова ли е лошо че го харесвам?Имали ли сте гадже толкова по-голямо и ако да,какво е да имаш такава връзка?Мерси предварително

term0t0
09-07-2009, 11:03
смАрт ти пеем

Priceless
09-07-2009, 11:08
Ох .. трябва ли да го повтарям постоянно :?

Всеки мъж от 30 нагоре (с изключение естествено на роднините и т.н. ) , който се държи мило с теб иска само С Е К С ! Проумейте го най-сетне!
:-o Особенно пък с толкова голяма разлика в годините...

Crazytu
09-07-2009, 11:14
Всеки мъж от 30 нагоре (с изключение естествено на роднините и т.н. ) , който се държи мило с теб иска само С Е К С ! Проумейте го най-сетне!
Особенно пък с толкова голяма разлика в годините...
+1 :?

LoveRetroMusic
09-07-2009, 11:23
Баси педофила, не се занимавай. 8-)

SuperBadSuperFresh
09-07-2009, 11:34
НЕ се забърквай.

PurpleDream
09-07-2009, 12:17
офффф Божеееееее къде си тръгнала ма :lol: :lol: :lol:

Shadow1596
09-07-2009, 12:22
Епа ако искаш да те пецкат като курвйе и да не получаваш никви чуства освен чуство за непълноценност и усещане за боклук...да трудни с него (: дори и да е на 100...тия педофилите са за шамари бе ей!

golqmumnik
09-07-2009, 12:23
Само тъй,мойто момиче,трябва да натрупаш опит с големите,щото те знаят какво и как,остави твойте съученици да цъкат Контрата. 8) :grin:

Hilary_
09-07-2009, 12:25
Ох .. трябва ли да го повтарям постоянно :?

Всеки мъж от 30 нагоре (с изключение естествено на роднините и т.н. ) , който се държи мило с теб иска само С Е К С ! Проумейте го най-сетне!
:-o Особенно пък с толкова голяма разлика в годините...

слушай жена ми тя знае ... :grin: :lol:

RaZzer
09-07-2009, 12:25
Огледай се за някой на твоята възраст и бързо ще забравиш чичката...

saskou
09-07-2009, 12:29
Огледай се за някой на твоята възраст и бързо ще забравиш чичката...
Съгласен съм. Ама ако чичката е нацепен... Трябва поне да го ошашариш малко... :-D :grin:

ImmortalForever
09-07-2009, 12:32
Знаеш ли как се нарича? Започва с "П" и завършва на "едофилия" :)

dimitar_ak
09-07-2009, 12:32
Ох .. трябва ли да го повтарям постоянно :?

Всеки мъж от 30 нагоре (с изключение естествено на роднините и т.н. ) , който се държи мило с теб иска само С Е К С ! Проумейте го най-сетне!
:-o Особенно пък с толкова голяма разлика в годините...

За да не спамя темата на момичето мога да ти обясня на лични колко не си права. Конкретно за случая... По-добре не се увличай. Такава разлика може да си позволиш когато почнеш да различаваш сексуалния мерак от сериозното отношение в един мъж

Shadow1596
09-07-2009, 12:34
Само тъй,мойто момиче,трябва да натрупаш опит с големите,щото те знаят какво и как,остави твойте съученици да цъкат Контрата. 8) :grin:
Човека който си обича гаджето и си мисли за рускините да не се обажда. xD То и той толко знае.

simba007
09-07-2009, 13:43
Пфф знам една такава връзка с по фрапираща разлика.Е наистина разликата ви е големичка, но нали знаеш за любовта граници няма

PurpleDream
09-07-2009, 13:44
Пфф знам една такава връзка с по фрапираща разлика.Е наистина разликата ви е големичка, но нали знаеш за любовта граници няма

нали се сещаш, че мъжът сигурно има семейство и едва ли ще го зареже

NaNa_SladuRana
09-07-2009, 13:53
на тея години за нормална разлика приемам 3 години по-голям и 1 година по-малък

Just_me888
09-07-2009, 14:15
1во-няма семейство и деца доколкото знам
2ро-за Бога,НЕ е педофил :x Като казах че се държи готино имах предвид,че самия той е готин и интересен като човек,и да,мил е с мен,но нищо повече.Нито ми прави някакви намеци,нито се държи неподходящо за възрастта си.И омг-НИЩО няма да ми направи.Не знам откъде си извадихте такива изводи.Наистина е свестен и не е виновен,че съм се влюбила в него,не го е предизвикал умишлено.Плюс това имаме много обще теми на разговор и тн.Знам,че това не прави разликата ни по-малка,но явно всички тук смятат,че трябва да спра да общувам с него :(

ImmortalForever
09-07-2009, 14:23
Добре де, хипотетично се съгласяваме, че той не е педофил и приемаме абсурдизма между вас да излезе нещо, което ще продължи дълго..Под "Дълго" не разбирай 3 месеца... На колко викаш е?на 30?След 15 години ще е малко по-възрастен, а ти ще цъфтиш и така ще ти се живее, че всичко ще е чудо и приказ..като изключим навика , който ще ви е обхаванал , след още 10, той вече ще има нужда от теб , като човек, който ще му помага, защото всичко може да се случи и ти да му бъдеш опора..Я болест, я нещо друго..Което автоматично те връзва за него.И всичко това се случва, ако той няма семейство и няма да страда от угризения на съвестта, че има връзка с теб, която в неговите очи- си още дете.. Та общо взето ако всичко се развие като по мед и масло..в най-добрия случаи ще бъдеш вдовица.. :D Това беше крайно..Извинявай.. Бях груба... Та помисли си за какво изобщо го искаш?За нещо временно, защото неговия биологичния часовник тик-така много бързо и няма време за "дзък-прък" Сещаш се?Или за нещо по-сериозно, на което едва ли си способна, на тази крехка възраст. :):):):)

Just_me888
09-07-2009, 14:49
Абе аз не искам да се женя за него.Смисъл не се познаваме от толкова отдавна,изобщо не ми е хрумвало това даже звучи смешно :shock:
Въпроса ми беше толкова ли е лошо и ненормално да стане нещо между нас,пък било то и само флирт и готино отношение без нищо повече.Не си търся сериозна връзка а мисля,че той също.

И защо забога имаше мнение,че всеки над 30,който се държи добре иска само секс :shock: Какво,на 29 нещо им прищраква и стават кухи секс-машини ли :?

ImmortalForever
09-07-2009, 14:51
Ами така кажи де.Ние от къде да знаем , че искаш само флирт. Напротив, на 29 съзряват...нали ги знаеш малко по-бавно от нас..Ама пак не е гаранция..Аз познавам един на 28 и се държи като пубер.. та.. Успех де!

Shadow1596
09-07-2009, 15:01
Абе аз не искам да се женя за него.Смисъл не се познаваме от толкова отдавна,изобщо не ми е хрумвало това даже звучи смешно :shock:
Въпроса ми беше толкова ли е лошо и ненормално да стане нещо между нас,пък било то и само флирт и готино отношение без нищо повече.Не си търся сериозна връзка а мисля,че той също.

И защо забога имаше мнение,че всеки над 30,който се държи добре иска само секс :shock: Какво,на 29 нещо им прищраква и стават кухи секс-машини ли :?

Което се опитват да ти кажат хората е ...че е на 30 а ти си на 15...това е пълна глупост да тръгнеш с него...защо? защото има хиледи фактори които могат да прекъснат това и да останеш с разбито сърце...дори и да викаш и да пищиш после публично" НИЩО НЕ МОЖЕ ДА НИ РАЗДЕЛИИИИИ" или "НЕ МОЖЕТЕ ДА СПРЕТЕ НАШАТА ИСТНСКА ЛЮБОВ" нещата си остават такива...една невъзможна любов...една илюзия за любов...а и най вероятно си привлечена от това че е по възрастен...не от това че е различен от другите...а просто си мислиш че е защото е стара пушка и е минал през всичко...ако има нещо на което не трябва да се вярва това са мъже които се занимават с малки момиченца като тебе... ако продължиш...накрая ще останеш една от многото "Лолитки".... (:

Ico_
09-07-2009, 15:03
Въпроса ми беше толкова ли е лошо и ненормално да стане нещо между нас,пък било то и само флирт и готино отношение без нищо повече.Не си търся сериозна връзка а мисля,че той също.
Можеш да бъдеш, с когото си поискаш.Няма нищо ненормално.Разликата в годините не е от толкова голямо значение.А и както каза ти...не искаш да се омъжваш.Какво лошо има да преживееш връзка със зрял мъж?!...Някой, който няма да ти говори как пафка трева в парка и как е изпросил кинти от баща си?..пфф...
Не знам защо изобщо питаш?..прави това, което намериш за добре.Няма нищо нито сложно, нито лошо.
Само секс щял да иска?!...и...какво ако е това?...да, едно лапе на 16-17, може да ти каже от втория ден, колко те обича...и така, чак до 2рия месец, когато скъсате.
Разликата във връзката със зрял мъж е, че е доста по чиста и проста.Забавлявате се...обогатявате се, хубаво ви е...решавате, че е време за край и се разделяте.
Защо всичко трябва да правите сложно?..

Rhype
09-07-2009, 15:11
Ох .. трябва ли да го повтарям постоянно :?

Всеки мъж от 30 нагоре (с изключение естествено на роднините и т.н. ) , който се държи мило с теб иска само С Е К С ! Проумейте го най-сетне!
:-o Особенно пък с толкова голяма разлика в годините...


В грешка си - всеки мъж ,който се държи мило или иска секс ,или е гей

Shadow1596
09-07-2009, 15:18
Ох .. трябва ли да го повтарям постоянно :?

Всеки мъж от 30 нагоре (с изключение естествено на роднините и т.н. ) , който се държи мило с теб иска само С Е К С ! Проумейте го най-сетне!
:-o Особенно пък с толкова голяма разлика в годините...


В грешка си - всеки мъж ,който се държи мило или иска секс ,или е гей
Абе форумен трол такъв XD флеймър гаден...кво правиш тука бе... гей бил...лол и кво трябва да носиш бухалка и да удряш момето по глъъта за да я свалиш бе жувотно? xD another fail post.

Just_me888
09-07-2009, 15:18
Което се опитват да ти кажат хората е ...че е на 30 а ти си на 15...това е пълна глупост да тръгнеш с него...защо? защото има хиледи фактори които могат да прекъснат това и да останеш с разбито сърце...дори и да викаш и да пищиш после публично" НИЩО НЕ МОЖЕ ДА НИ РАЗДЕЛИИИИИ" или "НЕ МОЖЕТЕ ДА СПРЕТЕ НАШАТА ИСТНСКА ЛЮБОВ" нещата си остават такива...една невъзможна любов...една илюзия за любов...а и най вероятно си привлечена от това че е по възрастен...не от това че е различен от другите...а просто си мислиш че е защото е стара пушка и е минал през всичко...ако има нещо на което не трябва да се вярва това са мъже които се занимават с малки момиченца като тебе... ако продължиш...накрая ще останеш една от многото "Лолитки".... (:
Не съм от момичетата които по принцип си падат по по-големи само за идеята,още повече от тея които вярват във вечната неразделна любов,камоли да го крещя където и да е :lol: Може да съм малка наистина,но не съм на 13 все пак.Всъщност проблема ми не е толкова дали ще ми разбие сърцето,за това не можете да помогнете.По-скоро ви питам дали ще изглежда толкова лошо и ненормално отстрани ако стане нещо между нас

Shadow1596
09-07-2009, 15:25
Което се опитват да ти кажат хората е ...че е на 30 а ти си на 15...това е пълна глупост да тръгнеш с него...защо? защото има хиледи фактори които могат да прекъснат това и да останеш с разбито сърце...дори и да викаш и да пищиш после публично" НИЩО НЕ МОЖЕ ДА НИ РАЗДЕЛИИИИИ" или "НЕ МОЖЕТЕ ДА СПРЕТЕ НАШАТА ИСТНСКА ЛЮБОВ" нещата си остават такива...една невъзможна любов...една илюзия за любов...а и най вероятно си привлечена от това че е по възрастен...не от това че е различен от другите...а просто си мислиш че е защото е стара пушка и е минал през всичко...ако има нещо на което не трябва да се вярва това са мъже които се занимават с малки момиченца като тебе... ако продължиш...накрая ще останеш една от многото "Лолитки".... (:
Не съм от момичетата които по принцип си падат по по-големи само за идеята,още повече от тея които вярват във вечната неразделна любов,камоли да го крещя където и да е :lol: Може да съм малка наистина,но не съм на 13 все пак.Всъщност проблема ми не е толкова дали ще ми разбие сърцето,за това не можете да помогнете.По-скоро ви питам дали ще изглежда толкова лошо и ненормално отстрани ако стане нещо между нас

Еми истинат е че...абе да го кажа с няколко думи - чупи си главата сама...ще изглежда зле да...ще те хранят отвсякъде ще те фелймват от лево и от десно... и така. (: лично от тебе си зависи дали ще приемеш или ще игнорираш съветите на хората (: ако искаш да те знаят като момичето което се зарибява с чичковци... давай ако ли не... си живей живота като дете.

Just_me888
09-07-2009, 15:33
Много жалко,но сигурно си прав.Повечето хора имат предрасъдъци и започват да се подиграват на всичко което не се вписва в тяхната представа за нормално.Мерси за мнението,интересува ме дали на всички би им изглеждало така и явно на повечето да.Наистина надявах се на други отговори,но поне сте искрени :(

mynichka09
09-07-2009, 15:57
Ти решаваш,все пак каквото и да ти казваме,това е твоят живот

TheBlueAvalanche
09-07-2009, 16:13
Ако искаш просто да си пофлиртуваш, проблем няма. Ама това "влюбена" не ми харесва. Нищо по-сериозно от флирт не може да стане...13 години си е голяма разлика.

TheBlueAvalanche
09-07-2009, 16:17
Ох .. трябва ли да го повтарям постоянно :?

Всеки мъж от 30 нагоре (с изключение естествено на роднините и т.н. ) , който се държи мило с теб иска само С Е К С ! Проумейте го най-сетне!
:-o Особенно пък с толкова голяма разлика в годините...


В грешка си - всеки мъж ,който се държи мило или иска секс ,или е гей
А дали не е просто мил по природа? :x :-x

sexyto_947
09-07-2009, 19:42
Смятам , че такава разлика във възрастта е голяма. Сега си влюбена и не го осъзнаваш , но когато това чувство отмине - какво ще стане ? Как си представяш евентуалната ви връзка? Какво ще кажеш на родителите си ако разберат ? И аз преди време бях в подобно положение .. бях влюбена в много по - голям мъж от мен . Бях намерила номера му и започнах да му звъня и му казах за чвствата си , но добре , че той беше мъж на място и не се възползва - каза ми , че съм много малка и връзка между нас е невъзможна и много тактично и интелигентно ми обясни ситуацията . Сега съм му благодарна , защото не си представям какво щеше да стане изобщо :D Просто помисли над нещата :)

Priceless
09-07-2009, 19:47
Ох .. трябва ли да го повтарям постоянно :?

Всеки мъж от 30 нагоре (с изключение естествено на роднините и т.н. ) , който се държи мило с теб иска само С Е К С ! Проумейте го най-сетне!
:-o Особенно пък с толкова голяма разлика в годините...

За да не спамя темата на момичето мога да ти обясня на лични колко не си права. Конкретно за случая... По-добре не се увличай. Такава разлика може да си позволиш когато почнеш да различаваш сексуалния мерак от сериозното отношение в един мъж

Айде бееее .. и на 17 години авторката вече може, така ли ? :lol:

ShtrudeL
09-07-2009, 19:51
Ох .. трябва ли да го повтарям постоянно :?

Всеки мъж от 30 нагоре (с изключение естествено на роднините и т.н. ) , който се държи мило с теб иска само С Е К С ! Проумейте го най-сетне!
:-o Особенно пък с толкова голяма разлика в годините...


Може да иска да я осинови! ^^

Just_me888
09-07-2009, 20:00
Офф не я пуснах темата за да слушам подигравки.Щял да ме осинови :x Много смешно.
Ако не ми четете постовете и искате да се заяждате не пишете моля,пуснах темата за съвет или нещо подобно.Като мислите че съм зле просто не пишете.МИсля,че от всички постове 2-3ма човека разбраха в каква ситуация съм точно

therichbitch
09-07-2009, 20:08
ми на мен би ми направило впечатление, но в никакъв случай не бих се подиграла или осъдила двойката, кофтито е обаче, че повечето хора не са така, та мисля,че за другите няма да изглежда добре отстрани, но ти използвайки думата "влюбена" , нямаш мн избор да размишляваш в/у това,което ще си помислят другите, ако беше влюбена, няммаше да задаваш този въпрос, за мен това е просто увлечение, което с този си статут би могло да се пренебрегне с времето, защото иначе навлизаш в дълбоки води, повярвай ;)

Marinchety
09-07-2009, 20:11
Ето го моя проблем-мисля,че започвам да се влюбвам в мъж,13 години по-голям от мен.Аз съм на 17,той на 30.Знам,че не е нормално и не трябва да се забърквам с него,но срещите ни са неизбежни и май наистина съм хлътнала.Излишно е да казвам,че приятелите ми не го одобряват,да не говорим какво би било мнението на наще...Той се държи супер готино с мен,мисля че ме харесва,но със сигурност осъзнава,че съм прекалено млада/малка за него. :( КАкво да правя?Изпадали ли сте в подобна ситуация?Толкова ли е лошо че го харесвам?Имали ли сте гадже толкова по-голямо и ако да,какво е да имаш такава връзка?Мерси предварително
Най-лесно е по-възрастен мъж да завърти главата на някоя хлапачка (не се обиждай не казвам че си такава ,но в неговите очи сигорно си ) аз не бих се занимавала защото след това сигорно ще си огорчена

PurpleDream
09-07-2009, 20:15
съгласна съм с всички, зарежи чичкото, нека да се занимава с по- големи

lipstik
09-07-2009, 20:15
Да,лошо е...И как така срещите са ви неизбежни?

Amateur
09-07-2009, 20:30
Аз имам приятелка която е на 18 и заживя с мъж на 38 който има дъщеря на неините години и по малък син сега тя живее с тях!!!

Just_me888
09-07-2009, 20:41
Предполагам,че може наистина да е само увлечение,и ако не го виждах често всичко щеше да отмине.Не искам да навлизам в подробности,но някои обстоятелства налагат да се виждаме почти всеки ден,което хич не ми помага.Тъй като казах,че ми е интересен като човек,бих се радвала и да бъдем приятели примерно и да продължаваме да си общуваме,не знам това как ще изглежда според вас,но не искам да си прекратявам всякакви контакти с него и да се правим,че не се познаваме...

evelinka1122
09-07-2009, 20:45
не дей да се занимаваш с него, ще съжаляваш... ако не ми вярваш опитай и ще ти кажа, че до втората седмица макс ще имаш куп проблеми на главата.....

gabiiTu
09-10-2009, 20:09
Ми ако наистина се харесвате пък що да не :p Все пак ако той е някъв дето иска само секс не се занимавай с него! Но ако чувстваш че наистина се привличате или се обичате или нещо такова що да не сте заедно :)