PDA

View Full Version : Намаления в Пловдив



SuperBadSuperFresh
09-07-2009, 11:22
Здравейте,искам да питам къде има готини есенни дрешки на нормални цени в Пловдив? В сряда ще ходя до там (аз съм от Пазарджик),та не ми се шляе безцелно с часове...Или пък да си харесам някоя блуза и да видя цена примерно 70 лева :shock: :lol: Та някой може ли да ми помогне?

П.П.Магазините по центъра са с предимство 8-)

ValzZi
09-07-2009, 12:02
здравей,пробвай с TerraNova едно от най сигурните места където няма да е скъпо а и новата колекция скоро е излязла .. ако носиш и втора употреба има един в Халите ... доста добри цени .. в Гранд има един магазин на втория етаж близо до стълбищата с два входа и доста шаренийки вътре .. отбий се през Халите и Гранда за най сигурно .. успех :)

blackphobia
09-07-2009, 12:30
В мола едва ли ще има добри намаления освен в Теранова и Нюйоркара и там още един.Има много по-мънички магазинчета из кварталчетата,където има неща на далавера.

littlebaby
09-07-2009, 14:54
Напротив, в МОЛ-а има страшни намаления, както и по центъра, в Халите и Гранда..

mirki4a
09-07-2009, 15:28
Здравейте,искам да питам къде има готини есенни дрешки на нормални цени в Пловдив? В сряда ще ходя до там (аз съм от Пазарджик),та не ми се шляе безцелно с часове...Или пък да си харесам някоя блуза и да видя цена примерно 70 лева :shock: :lol: Та някой може ли да ми помогне?

П.П.Магазините по центъра са с предимство 8-)


1.Магазина на теранова,който е на главната (има по-голям избор от този в Мола по разбираеми причини )
2.В халите и по-точно в магазин EGOISTE(на първият етаж,последния от ляво в дясния коридор),Jumper (на първият етаж,втория магазин от дясно в левия коридор).Миналата седмица си купих дънки,които от 78 лева бяха намалени на 35 (всичките им модели бяха намалени и то с по 50-60%).
Ако искаш още нещо обиколи главната и Вазов.Има ЗВЕРСКИ намаления!