PDA

View Full Version : Трудно...



bogzfaggot
09-07-2009, 11:30
Имах връзка с едно момче,което ме наранявяше адски много.Миналото лято ме заряза два пъти..Страдах много.После каза,че е осъзнал грешката си и тръгнахме.Всичко беше прекрасно,докато един ден не скъсахме пак..и то по скайп.Всичките ни късания са били по скайп...Той ми е изневерявал 3 пъти..Последният път вече беше секс,не само целувка.Оставих го..След дълго време,той наистина осъзна,че много ме обича,но сякаш нещо в мен не беше същото и събрах кураж да го оставя...Искам да ви кажа,че наистина ме обича,защото го чувствсам,когато съм с него,така че не си правете такива изводи
Въпросът е,че когато скъсаме и се видим,всичко започва отначало,целуваме се държим се точно като влюбени...Той иска да се видим,но аз се притеснявам точно от това..да не се предам и да не стане като преди
Моля за съвет

SuperBadSuperFresh
09-07-2009, 11:32
Искам да ви кажа,че наистина ме обича,защото го чувствсам,когато съм с него,така че не си правете такива изводи

Искам да ти кажа че тва момче те върти не на пръста си ми незнам къде (знам ама тука си има цензура).Зарежи го !!!

ShtrudeL
09-07-2009, 11:34
Ти си жалка и наивна. На всичкото отгоре не се уважаваш.

Shadow1596
09-07-2009, 11:38
Като защитник на мъжкият пол ще кажа, че дами, не винаги момчетата мислят с главата си...дори и да обичат някое момиче понякога просто нараняват... истината е че така загубих най близкият си човек...който някога съм имал...така че просто поговори с него...виж какъв е проблема и малко го посдухай...и би трябвало да се оправи...ако не режи го край да нема.

Предполагам това се случва като не чета темате докрай...но имах предвид че може да му дадеш един шанс още...малко по отдалечено се дръж и по студено...не се привързвай пак много към него и просто му дай шанс...всички заслужават шансове... ако знаеш че поне малко те правят щастлива (:

bogzfaggot
09-07-2009, 11:39
Ти си жалка и наивна. На всичкото отгоре не се уважаваш.Първо съм преживяла много повече от тебе,мисля че знам по добре дали някои ме обича или не,защото него го познавам от 3 години,просто му се случиха много лоши неща и той оцени кфо има до себе си,няма да изяснявам какви неща,защото са лични,не съм наивна,ако бях нямаше да го зарежа,вече не го обичам както преди.просто той страда и може би по някуф начин искам да го направя щастлив

bogzfaggot
09-07-2009, 11:41
Като защитник на мъжкият пол ще кажа, че дами, не винаги момчетата мислят с главата си...дори и да обичат някое момиче понякога просто нараняват... истината е че така загубих най близкият си човек...който някога съм имал...така че просто поговори с него...виж какъв е проблема и малко го посдухай...и би трябвало да се оправи...ако не режи го край да нема.Да точно това е.Знам го тва много добре,говорили сме адски много пъти,аз съм му най близкия човек,той ме цени адски много,просто прекалено късно осъзна,че ме обича и че означавам толкова много за него...

spontaneous
09-07-2009, 11:49
Ти си жалка и наивна. На всичкото отгоре не се уважаваш.

Айде айде! много те бива в убидите кой знае ти кво представляваш ... депресирана метълка може би ама не сме тука да се обиждаме нали... момичето иска съвет а не да я убиждаш нали тка!

Тка мила да ти кажа наистина той не те обича.. играе си с теб както казаха други хора върти те на пръста си! Няма да се събираш пак с него щом и със секс е изневерявал удряш точката и удивителната и толкова даже и за приятел не трябва да го имаш не може да му имаш доверие .. просто познати и толкова! нищо повече послушай ме ! Щото ако продължаваш да му се връзваш много ше страдаш и ше се азаблуждаваш .. личен опит повярвай ми!

bogzfaggot
09-07-2009, 11:50
Ти си жалка и наивна. На всичкото отгоре не се уважаваш.

Айде айде! много те бива в убидите кой знае ти кво представляваш ... депресирана метълка може би ама не сме тука да се обиждаме нали... момичето иска съвет а не да я убиждаш нали тка!

Тка мила да ти кажа наистина той не те обича.. играе си с теб както казаха други хора върти те на пръста си! Няма да се събираш пак с него щом и със секс е изневерявал удряш точката и удивителната и толкова даже и за приятел не трябва да го имаш не може да му имаш доверие .. просто познати и толкова! нищо повече послушай ме ! Щото ако продължаваш да му се връзваш много ше страдаш и ше се азаблуждаваш .. личен опит повярвай ми!Няма да страдам,защото по горе казах,че вече не го обичам така,аз не искам да се събирам с него,попитах дали е добра идея да се видим,просто като приятели

Shadow1596
09-07-2009, 11:53
Като защитник на мъжкият пол ще кажа, че дами, не винаги момчетата мислят с главата си...дори и да обичат някое момиче понякога просто нараняват... истината е че така загубих най близкият си човек...който някога съм имал...така че просто поговори с него...виж какъв е проблема и малко го посдухай...и би трябвало да се оправи...ако не режи го край да нема.Да точно това е.Знам го тва много добре,говорили сме адски много пъти,аз съм му най близкия човек,той ме цени адски много,просто прекалено късно осъзна,че ме обича и че означавам толкова много за него...

Направи го за последно, дай му шанс...поправи грешката която беше се случила на мен някога...макар и да те е страх да не те нарани...защото може да е прекалено късно...

Sa6eks
09-07-2009, 11:54
3 шанса си му дала, прекалено са.. зарежи го..

ShtrudeL
09-07-2009, 11:56
Ти си жалка и наивна. На всичкото отгоре не се уважаваш.Първо съм преживяла много повече от тебе,мисля че знам по добре дали някои ме обича или не,защото него го познавам от 3 години,просто му се случиха много лоши неща и той оцени кфо има до себе си,няма да изяснявам какви неща,защото са лични,не съм наивна,ако бях нямаше да го зарежа,вече не го обичам както преди.просто той страда и може би по някуф начин искам да го направя щастлив

Ти знаеш аз какво съм преживяла? брей че медиум! ^

Знаеш по-добре дали някой те обича?! Стига бе Оо Момиче слез малко на земята. Оо Ако знаеше нямаше да търпиш толкова да те тъпчат. Не била наивна...точно,че си с него и той те върти на пръста си както казаха по-горе си наивна. На всичкото отгоре искаш да го правиш щастлив? Оо Той правил ли те е щастлива след толкова изневери и заразвания? Оо джизес!
и това Ф нямаше как да не ми се набие на очи Оо
^^

ShtrudeL
09-07-2009, 11:59
Айде айде! много те бива в убидите кой знае ти кво представляваш ... депресирана метълка може би

...

ХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХААХХ АХХ ^____^
наайс...това беше добро. ^^

mechtaq_za_teb
09-07-2009, 12:00
Не те обича, а те върти, както си иска и ти му вярваш.

Shadow1596
09-07-2009, 12:00
Ти си жалка и наивна. На всичкото отгоре не се уважаваш.Първо съм преживяла много повече от тебе,мисля че знам по добре дали някои ме обича или не,защото него го познавам от 3 години,просто му се случиха много лоши неща и той оцени кфо има до себе си,няма да изяснявам какви неща,защото са лични,не съм наивна,ако бях нямаше да го зарежа,вече не го обичам както преди.просто той страда и може би по някуф начин искам да го направя щастлив

Ти знаеш аз какво съм преживяла? брей че медиум! ^

Знаеш по-добре дали някой те обича?! Стига бе Оо Момиче слез малко на земята. Оо Ако знаеше нямаше да търпиш толкова да те тъпчат. Не била наивна...точно,че си с него и той те върти на пръста си както казаха по-горе си наивна. На всичкото отгоре искаш да го правиш щастлив? Оо Той правил ли те е щастлива след толкова изневери и заразвания? Оо джизес!
и това Ф нямаше как да не ми се набие на очи Оо
^^
Абе хора...кво само се дъжчете като кучита у циганска маала...просто помагайте...ако сте преживели нещо...хубаво всеки е минал през различни неща и те са повлияли по различен начин...ама тука да обръщате всичко в една простотия...а не благодарим... + това... всеки си решава какъв съвет да даде....няма нужда да се правите на актьори тука и драми да завързвате (: всеки с мнението си

lubomirky
09-07-2009, 12:01
Ти си жалка и наивна. На всичкото отгоре не се уважаваш.Първо съм преживяла много повече от тебе,мисля че знам по добре дали някои ме обича или не,защото него го познавам от 3 години,просто му се случиха много лоши неща и той оцени кфо има до себе си,няма да изяснявам какви неща,защото са лични,не съм наивна,ако бях нямаше да го зарежа,вече не го обичам както преди.просто той страда и може би по някуф начин искам да го направя щастлив

Ти знаеш аз какво съм преживяла? брей че медиум! ^

Знаеш по-добре дали някой те обича?! Стига бе Оо Момиче слез малко на земята. Оо Ако знаеше нямаше да търпиш толкова да те тъпчат. Не била наивна...точно,че си с него и той те върти на пръста си както казаха по-горе си наивна. На всичкото отгоре искаш да го правиш щастлив? Оо Той правил ли те е щастлива след толкова изневери и заразвания? Оо джизес!
и това Ф нямаше как да не ми се набие на очи Оо
^^

Авторке, може да дразни с мненията си, обаче тоя път е права ;)

bogzfaggot
09-07-2009, 12:02
Ти си жалка и наивна. На всичкото отгоре не се уважаваш.Първо съм преживяла много повече от тебе,мисля че знам по добре дали някои ме обича или не,защото него го познавам от 3 години,просто му се случиха много лоши неща и той оцени кфо има до себе си,няма да изяснявам какви неща,защото са лични,не съм наивна,ако бях нямаше да го зарежа,вече не го обичам както преди.просто той страда и може би по някуф начин искам да го направя щастлив

Ти знаеш аз какво съм преживяла? брей че медиум! ^

Знаеш по-добре дали някой те обича?! Стига бе Оо Момиче слез малко на земята. Оо Ако знаеше нямаше да търпиш толкова да те тъпчат. Не била наивна...точно,че си с него и той те върти на пръста си както казаха по-горе си наивна. На всичкото отгоре искаш да го правиш щастлив? Оо Той правил ли те е щастлива след толкова изневери и заразвания? Оо джизес!
и това Ф нямаше как да не ми се набие на очи Оо
^^Не съм с него о боже..Вземи почети малко темата,нито искам да се връщам при него нито нищо О_О,толкова много се опитваш да си оригинална,че ставаш безумно смешна.Нали ти чета постовете,имала си една връзка,която и в момента продължава,е много си преживяла,направо медал ти давам,както и да е,от тебе повече постове не искам,достатъчно се занимавах с малоумни днес

bogzfaggot
09-07-2009, 12:02
А и пиша с кирилизатор за това има такива грешки,така че въобще не се мисли за много оригинална

PurpleDream
09-07-2009, 12:03
Искам да ви кажа,че наистина ме обича,защото го чувствсам,когато съм с него,така че не си правете такива изводи

Искам да ти кажа че тва момче те върти не на пръста си ми незнам къде (знам ама тука си има цензура).Зарежи го !!!

съгласна съм, не се занимавай повече с него...

ShtrudeL
09-07-2009, 12:10
Ти си жалка и наивна. На всичкото отгоре не се уважаваш.Първо съм преживяла много повече от тебе,мисля че знам по добре дали някои ме обича или не,защото него го познавам от 3 години,просто му се случиха много лоши неща и той оцени кфо има до себе си,няма да изяснявам какви неща,защото са лични,не съм наивна,ако бях нямаше да го зарежа,вече не го обичам както преди.просто той страда и може би по някуф начин искам да го направя щастлив

Ти знаеш аз какво съм преживяла? брей че медиум! ^

Знаеш по-добре дали някой те обича?! Стига бе Оо Момиче слез малко на земята. Оо Ако знаеше нямаше да търпиш толкова да те тъпчат. Не била наивна...точно,че си с него и той те върти на пръста си както казаха по-горе си наивна. На всичкото отгоре искаш да го правиш щастлив? Оо Той правил ли те е щастлива след толкова изневери и заразвания? Оо джизес!
и това Ф нямаше как да не ми се набие на очи Оо
^^Не съм с него о боже..Вземи почети малко темата,нито искам да се връщам при него нито нищо О_О,толкова много се опитваш да си оригинална,че ставаш безумно смешна.Нали ти чета постовете,имала си една връзка,която и в момента продължава,е много си преживяла,направо медал ти давам,както и да е,от тебе повече постове не искам,достатъчно се занимавах с малоумни днес

Хубу. Махни изречението в което съм писала,че си с него и прочети другите. Не разбирам защо коментирате само това което можете и ви е удобно ^^ Изобщо не ме интересува дали съм оригинална,смешна или не,това че вие говорите на изуст е друго. ^^ И да искаш и да не искаш мои постове имам правото да си ги поствам ^^
И като не си с него и си решила,че няма да си...защо изобщо пускаш темата? ^
а да...и значи "преживяното" ако не е любовно и лигаво не е нищо така ли? Тъпа си ^^
И какво като си ми чела постовете....и какво като имам връзка,която продължава и до днес? Ми да имам си я и обичам момчето си,тва не означава,че не сме преживели много неща. Но сме заедно и не сме позволили на изневери и други подобни глупости да разрушат връзката ни. Нито сме се зарязвали,поне се уважаваме и мислим един за друг преди да предприемам каквито и да е действия.
Хубаво е поне,че си го оставила и няма да се върнеш при него,защото това да те е зарязвал,да се е връщал пак и да ти е изневерявал...и ти отново да си с него е наивно и жалко.

bogzfaggot
09-07-2009, 12:14
Ти си жалка и наивна. На всичкото отгоре не се уважаваш.Първо съм преживяла много повече от тебе,мисля че знам по добре дали някои ме обича или не,защото него го познавам от 3 години,просто му се случиха много лоши неща и той оцени кфо има до себе си,няма да изяснявам какви неща,защото са лични,не съм наивна,ако бях нямаше да го зарежа,вече не го обичам както преди.просто той страда и може би по някуф начин искам да го направя щастлив

Ти знаеш аз какво съм преживяла? брей че медиум! ^

Знаеш по-добре дали някой те обича?! Стига бе Оо Момиче слез малко на земята. Оо Ако знаеше нямаше да търпиш толкова да те тъпчат. Не била наивна...точно,че си с него и той те върти на пръста си както казаха по-горе си наивна. На всичкото отгоре искаш да го правиш щастлив? Оо Той правил ли те е щастлива след толкова изневери и заразвания? Оо джизес!
и това Ф нямаше как да не ми се набие на очи Оо
^^Не съм с него о боже..Вземи почети малко темата,нито искам да се връщам при него нито нищо О_О,толкова много се опитваш да си оригинална,че ставаш безумно смешна.Нали ти чета постовете,имала си една връзка,която и в момента продължава,е много си преживяла,направо медал ти давам,както и да е,от тебе повече постове не искам,достатъчно се занимавах с малоумни днес

Хубу. Махни изречението в което съм писала,че си с него и прочети другите. Не разбирам защо коментирате само това което можете и ви е удобно ^^ Изобщо не ме интересува дали съм оригинална,смешна или не,това че вие говорите на изуст е друго. ^^ И да искаш и да не искаш мои постове имам правото да си ги поствам ^^
И като не си с него и си решила,че няма да си...защо изобщо пускаш темата? ^
а да...и значи "преживяното" ако не е любовно и лигаво не е нищо така ли? Тъпа си ^^
И какво като си ми чела постовете....и какво като имам връзка,която продължава и до днес? Ми да имам си я и обичам момчето си,тва не означава,че не сме преживели много неща. Но сме заедно и не сме позволили на изневери и други подобни глупости да разрушат връзката ни. Нито сме се зарязвали,поне се уважаваме и мислим един за друг преди да предприемам каквито и да е действия.
Хубаво е поне,че си го оставила и няма да се върнеш при него,защото това да те е зарязвал,да се е връщал пак и да ти е изневерявал...и ти отново да си с него е наивно и жалко.Ем аз ти говоря за преживявания в любовната сфера,все пак си в раздел любов,не се хващам,за коeто ми е удобно,а ти го правиш.Айде със здраве

ShtrudeL
09-07-2009, 12:18
не се хващам,за коeто ми е удобно

Точно това направи сега. ^^

Hilary_
09-07-2009, 12:22
"Искам да ви кажа,че наистина ме обича,защото го чувствсам"

аз пък не мисля така ... :lol: Най - малкото е, че не ти го е доказала ... или ти го е като те е зарязвал??? :? Едно съжалявам или едно осъзнах се не оправят нещата ... :?

По темата: Мисля, че това момче само те върти когато му скимне .. НО понеже се усеща, че ти си си набила идеята в главата, че те обича .. хмм не мисля как някой от нас ще те разубеди ... :-o

Shadow1596
09-07-2009, 12:31
Хмм висчки грешите само аз съм прав. xD Вие сте мъжомразци О: как може така..не всички мъже са свина...както и не всички жени са курви.*точка*

ImmortalForever
09-07-2009, 12:34
След дълго време,той наистина осъзна,че много ме обича

Това не се връзва някак си с изречението "изневерил ми е 3 пъти"...??Не мислиш ли?

Shadow1596
09-07-2009, 12:40
След дълго време,той наистина осъзна,че много ме обича

Това не се връзва някак си с изречението "изневерил ми е 3 пъти"...??Не мислиш ли?
Тука си у грешка моме. Защото бих казал че действията не винаги отговарят на чуствата (; Знам за какво говори момичето...аз някога бях такова момче и сега съжалявам...но накрая всички карти падат... така че нема нужда да давате грешни морали ...ако нещо се е случило с вас не значи че ще се случи на друг >.>

ImmortalForever
09-07-2009, 12:44
^ да, разбира се, че е така.Вие ни обичате, но без да искате си го слагате на топло другаде.И това е любов!Честито!Бира за всички!
Каквото и да кажем..."Мъжете" винаги ще са прави...Ти направо ми реши проблемите.. :):) ( силно иронично)

Shadow1596
09-07-2009, 12:52
^ да, разбира се, че е така.Вие ни обичате, но без да искате си го слагате на топло другаде.И това е любов!Честито!Бира за всички!
Каквото и да кажем..."Мъжете" винаги ще са прави...Ти направо ми реши проблемите.. :):) ( силно иронично)
В същият ред на мисли..вие винаги сте ангелчета и никога не мислите за силни мъжаги освен с този с който сте...абе това е доста разтегливо понятие...кой какъв е...всичко е в зависимост от човека... така че да не съдим за хора които не познаваме става ли?

ImmortalForever
09-07-2009, 12:57
Нарича се "Война на половете" Okey, Спирам, No problemo..

Shadow1596
09-07-2009, 13:04
Нарича се "Война на половете" Okey, Спирам, No problemo..
Не наричам се феминизъм... и може да се каже че е почти равно на расизма само че в по големи скали (; мрази хора - не живей в лейбълистки свят. Стериотипите са нещото което промиват мозъците на хората...забавно е да се шегуваш с тях...но не да ги изпозлваш като доказателства (:

bogzfaggot
09-07-2009, 13:07
Нарича се "Война на половете" Okey, Спирам, No problemo..
Не наричам се феминизъм... и може да се каже че е почти равно на расизма само че в по големи скали (; мрази хора - не живей в лейбълистки свят. Стериотипите са нещото което промиват мозъците на хората...забавно е да се шегуваш с тях...но не да ги изпозлваш като доказателства (:Все пак сексът няма нищо общо с любовта,така че мъжете изневеряват дори и да обичат някоя жена.Това ми е пределно ясно,просто на мен ми дотеrна ;],а и не само изневерите са проблема,за това няма да се върна при него..прекалено много ме нарани

Ins0mnia
09-07-2009, 13:09
Тая тема много ме обърка... :-o значи до колкото разбрах ти не искаш да си с него,но се страхуваш,че ако се видите само като приятели,отново ще тръгнете...еми щом се страхуваш,му кажи че не искаш да се виждате...В същото време пък искаш да го направиш щастлив о.О хмм не знам...ти трябва да си решиш какво да правиш...

sulley
09-07-2009, 13:16
Не си струва да продължаваш да се измъчваш,както ти казаха и почти всички преди мен. :-o

Излезте да се видите,да си поговорите и да си поддържате хубавите отношения,но го предупреди предварително да не очаква нищо повече или да не смее да настоява,защото ще е бахти и наглия. :x

А ако не можеш да се страеш и ще му се хвърлиш на врата,по-добре стой настрана от него.
Познати (каквито ще сте с него) колкото щеш,но достойнството ти е едно.

MiMcHeToOo
09-07-2009, 13:28
Естествено, че няма да издържиш. Той няма да се промени. 1 месец ще се държи добре, после пак ще започне с глупостите. Ако си решила да си мазохист - действай.

ImmortalForever
09-07-2009, 14:30
Нарича се "Война на половете" Okey, Спирам, No problemo..
Не наричам се феминизъм... и може да се каже че е почти равно на расизма само че в по големи скали (; мрази хора - не живей в лейбълистки свят. Стериотипите са нещото което промиват мозъците на хората...забавно е да се шегуваш с тях...но не да ги изпозлваш като доказателства (:Все пак сексът няма нищо общо с любовта,така че мъжете изневеряват дори и да обичат някоя жена.Това ми е пределно ясно,просто на мен ми дотеrна ;],а и не само изневерите са проблема,за това няма да се върна при него..прекалено много ме нарани

Да ви имам разбиранията за любов тогава....

NaNa_SladuRana
09-07-2009, 14:37
излез с него и ще има тема "разби ми сърцето...ОТНОВО"

Shadow1596
09-07-2009, 14:52
излез с него и ще има тема "разби ми сърцето...ОТНОВО"
А може да има и тема..благодаря ви...пак сме заедно и сме радостни? може би... its called possibilities...