PDA

View Full Version : Първото "Обичам Те"



ke4o
09-07-2009, 12:00
Колко време след началото на връзката си казахте "Обичам Те"
Колко от вас го казват за да отбият номера(защото от друагта страна искат да го чуят)
и колко, защото го чувстват.

или просто всичко е привързаност и секс - мое мнение :-o

mechtaq_za_teb
09-07-2009, 12:02
Той ми го каза на първата седмица, а аз след 3-4 месеца, защото не исках да отбивам номера... 8-)

Shadow1596
09-07-2009, 12:04
Колко време след началото на връзката си казахте "Обичам Те"
Колко от вас го казват за да отбият номера(защото от друагта страна искат да го чуят)
и колко, защото го чувстват.

или просто всичко е привързаност и секс - мое мнение :-o

Еми за време като говорим...не може да се определи...но не да кажеш първият вторият ден...или месец...всичко е до това да прекараш достатъчно време с човека и по едно време ще го усетите и двамата ...ако е такава връзката де.

Аз лично съм влюбчиво копеле... никога не съм го казал да отбия номера...ама са ми го казвали за да отбият номера де...и то доста xD

а отностно привързаноста и секса...това са второстепенни връзки без голямо бъдеще...съжителстване... може с него може и без него...винаги има хора с които да влезнеш в такива приключения (:

ke4o
09-07-2009, 12:07
не го казвам за първи път ... но как се опознаваш с човека срещу тебе с гушкане и целуване...
аз си мисля че секса най-много зближава партньорите , опознава ги



а относно мнението на девойката , на първата седмица са ти казали че те обичат , мислиш ли че е било изтинско или просто не е могъл да си изрази чувствата с други думи и е изръсил обичам те - аз съм я правил рази грешка , в първата си сериозна връзка и после усазнах какво съм казал :D

mechtaq_za_teb
09-07-2009, 12:11
не го казвам за първи път ... но как се опознаваш с човека срещу тебе с гушкане и целуване...
аз си мисля че секса най-много зближава партньорите , опознава ги



а относно мнението на девойката , на първата седмица са ти казали че те обичат , мислиш ли че е било изтинско или просто не е могъл да си изрази чувствата с други думи и е изръсил обичам те - аз съм я правил рази грешка , в първата си сериозна връзка и после усазнах какво съм казал :DАми... той ми го казваше всеки ден и още продължава. И според мен не е било обичане, но той си го твърди още.
Колкото до секса, съм съгласна. Сближава адски много. :)

ShtrudeL
09-07-2009, 12:15
Колко време след началото на връзката си казахте "Обичам Те" - Няколко дни преди да тръгнем. Вече сме заедно година и 4 месеца и се обичаме още повече.
Колко от вас го казват за да отбият номера(защото от друагта страна искат да го чуят) Казвам го,защото имам нужда да го кажа,защото го изпитвам.
и колко, защото го чувстват. Именно де... (горното изречение)

или просто всичко е привързаност и секс - глупости.

ke4o
09-07-2009, 12:16
Колкото до секса, съм съгласна. Сближава адски много. :)
:-) \:D/

Nadelina
09-07-2009, 12:18
Той ми каза "Обичам те" за първи път веднъж, когато бях много разстроена и плачех, а той се чудеше вече какво да направи, за да ме успокои. Беше два месеца, даже и толкова дали е имало, от началото на връзката ни. Сигурна съм, че не беше особено искрено. Сигурна бях, че иска да бъде с мен, но да ме обичаше още тогава, едва ли... И след това вече (не знам след колко време е било) ми го каза съвсем искрено и чисто, че ме обича. Тогава му го казах и аз. И до ден днешен си го казваме и съм сигурна, че и двамата го чувстваме, а не е за да отбием номера.

Hilary_
09-07-2009, 12:19
Нека кажа, че ми трябваха близо 2-3 месеца да го осъзная .. което значи някъде към 5-6 месеца и му го казах ... :) Чувствах го а не просто ей така да съм го казала ...

а последното изречение хмм съвсем не е така (мое мнение) .. :)

golqmumnik
09-07-2009, 12:24
Не го казвам,а го показвам,баце 8)

Hilary_
09-07-2009, 12:26
Не го казвам,а го показвам,баце 8)

дааа даа стана ми ясна твоята "обич" ... :D :D

ImmortalForever
09-07-2009, 12:30
Може ли да не усложняваме нещата и всеки да си го чувства, но да не го казваме...?На мен лично не може да ми се отдели от устата...Мога само да си го чувствам, но дори от това да зависи събирането ни[Говоря за конкретен човек, защото само той ме интересува в момента], пак не съм сигурна , че ще го кажа..как го казвате толкова лесно бе, хора? :-o

ke4o
09-07-2009, 12:34
Не го казвам,а го показвам,баце 8)

евала "бро" , имъш един чеп за зеле от мене 8)

Shadow1596
09-07-2009, 12:45
Не го казвам,а го показвам,баце 8)
Като правиш експерименти с рускини? XD

Amateur
09-07-2009, 12:51
Най-дългата ми връзка беше 2 години и не го казах,просто не чо чувствах! :grin:

sulley
09-07-2009, 12:59
Трябваше ми време,защото наистина исках да го почувствам.И така и стана. :)
Случи се 2 месеца след като се запознах с момчето. :)

therichbitch
09-07-2009, 13:18
няколко месеца след като тръгнахме, никога не казвам нищо, което не мисля/чувствам,т.е. в никакъв случай не е било отбиване на номера

NaNa_SladuRana
09-07-2009, 13:30
трябва да га чувстваш... Попринцип е хубаво да го кажеш,когато си готов и когато са готови да те чуят

abcabc
09-07-2009, 13:34
На втория месец си казахме :)

FiRe_LaDy
09-07-2009, 14:43
3 - 4 месеца след като тръгнахме

galu6a
09-07-2009, 15:44
може и след месец :)

mynichka09
09-07-2009, 15:47
Казах му го на петия месец,защото не исках да отбивам номера

umri
09-07-2009, 16:15
Единственото "обичам те", което съм казвал е на огледалото. Друг не заслужава.

TheBlueAvalanche
09-07-2009, 16:50
Не го казвам,а го показвам,баце 8)
Дам. Де да бях като теб, да си показвам обичта, като чукам рускини. :smt022 :smt022 :smt022

mOBSCENE
09-07-2009, 16:57
Колко време след началото на връзката си казахте "Обичам Те" - Няколко дни преди да тръгнем. Вече сме заедно година и 4 месеца и се обичаме още повече.
Колко от вас го казват за да отбият номера(защото от друагта страна искат да го чуят) Казвам го,защото имам нужда да го кажа,защото го изпитвам.
и колко, защото го чувстват. Именно де... (горното изречение)

или просто всичко е привързаност и секс - глупости.


+++
само дето сме заедно от 8 месеца и 15 дена :P

umri
09-07-2009, 17:34
Колко време след началото на връзката си казахте "Обичам Те" - Няколко дни преди да тръгнем. Вече сме заедно година и 4 месеца и се обичаме още повече.
Колко от вас го казват за да отбият номера(защото от друагта страна искат да го чуят) Казвам го,защото имам нужда да го кажа,защото го изпитвам.
и колко, защото го чувстват. Именно де... (горното изречение)

или просто всичко е привързаност и секс - глупости.


+++
само дето сме заедно от 8 месеца и 15 дена :P

ОК ле прическа?

marti93
09-07-2009, 18:34
е аз обичам те казвам трудно ,много трудно (засега на 1 човек)..мисля че беше на 6-7месец

GodLovesYou
09-07-2009, 21:39
като "ко стаа" мие обичам те ахах
казвам на всеки втори че го обичам момиче момче раздавам яко

Marinchety
09-07-2009, 21:58
след 3-я месец към 4-я вече казах на приятеля ми че го обичам

xXxmetaLxXx
09-07-2009, 22:00
е аз му го казах а му го показах.... :oops: :grin:

Nike789
09-07-2009, 22:11
Някои момчета го казват,ей така просто...за това вече аз не го казвам :(

IndependentGirl
09-07-2009, 22:26
Не съм го казвала на никое момче.. точно, за да не отбивам номер, защото не съм го почувствала истински.. въпреки, че са ми го казвали.. :? :)

guinessgirl
09-08-2009, 14:41
ммм,да,казвала съм го,за да отбия номера.
но не съм чуствала ЛЮБОФФФФФФФФ, по принцип.

много си прав/а в тва,че всичко е привързаност и секс.

Violenza
09-08-2009, 17:56
С "обичам те" започна връзката ни преди близо 2 години.
И никога не е било за да "отбием номера".

NexTt
09-08-2009, 18:38
винаги ме е било страх да кажа "Обичам те" , защото незнам дали другия също го мисли ... :)

TheGirlNextDoor
09-08-2009, 18:55
никога не съм казвала 'обичам те' на момче.Не съм обичала истински..тъжно нали :?

FromAutumToAshes
09-08-2009, 19:06
Никога не съм казвал обичам те просто ей така.. няма и да го кажа.. Точно време не мога да кажа, когато го усетя го казвам. Аз винаги казвам това, което мисля. Имах случай когато дори не ходех с момичето а я обичах... в последствие тръгнахме ама не беше това което очаквах :D ама това е друга тема... А за секса.. не бих правил секс без да имам чувства към момичето.

stylo
09-08-2009, 20:41
С бившото беше на шестия месец,но беше желано и искрено.

kuklichka_bg
09-08-2009, 22:30
Бих го казала след година чак.Аз на много много малко хора мога да кажа наистина,че ги обичам,но кажа ли го значи наистина е така. :)

Lincheto
09-08-2009, 22:40
аз му го казах чак след 4-5 месеца... и го мислех..

а и аз не бих правила секс без чувства..

haritov
09-08-2009, 22:46
Казахме се го още в първата секунда и с тези думи се разделихме

Казвам и го всяка вечер преди да си легна макар и да я няма и че съм в стаята си сам

gentlelover
09-08-2009, 22:51
Казахме се го още в първата секунда и с тези думи се разделихме

Казвам и го всяка вечер преди да си легна макар и да я няма и че съм в стаята си сам

oхххх, че познатоо :-#

Kukumqvka
09-08-2009, 23:33
никога не съм казвала 'обичам те' на момче.Не съм обичала истински..тъжно нали :?



същата история..

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-09-2009, 01:51
ами скоричко си беше... 1 2 седмици... но първите 2 седмици бяхме всеки ден заедно от сутрин до вечер :-o

valdesbg
09-09-2009, 06:06
Мисля че на първия месец беше. Или два три дена след това. Получих искрен отговор, твърдящ същото.

Без привързаност - няма секс. В една връзка ако секса липсва - значи нещо куца. Що заклеймявате секса като нещо лошо?

Офф:
Баси филмите имате, честно.... о.0 Направо се чудя, как сте живи още.

FromAutumToAshes
09-09-2009, 06:27
Без привързаност - няма секс. В една връзка ако секса липсва - значи нещо куца. Що заклеймявате секса като нещо лошо?

Офф:
Баси филмите имате, честно.... о.0 Направо се чудя, как сте живи още.

Аз ти казвам, че не бих правил секс за 1 вечер, кой ти казал да няма секс във връзката ти :-o Не съм казал, че е нещо лошо. Има разлика.

valdesbg
09-09-2009, 06:30
Отновно авторовата идея че всичко е привличане и секс. Ми да всичко е привличане и секс. Ако човека не те привлича - няма как да го обикнеш. А ако няма секс, значи определено нещо куца. Затова - за да има някаква любов - трябва да има секс, а за да има секс - привличането трябва да е налице. Ако си представим връзката като една къща - привличането са основите, секса е приемния етаж, а любовта е втория.

FromAutumToAshes
09-09-2009, 06:48
Отновно авторовата идея че всичко е привличане и секс. Ми да всичко е привличане и секс. Ако човека не те привлича - няма как да го обикнеш. А ако няма секс, значи определено нещо куца. Затова - за да има някаква любов - трябва да има секс, а за да има секс - привличането трябва да е налице. Ако си представим връзката като една къща - привличането са основите, секса е приемния етаж, а любовта е втория.

За мен приемния и втория етаж са обратно.. но това е мое виждане. Но просто пак казвам (наречи ме дори задръстен ако искаш) нямам ли чувства към момичето не бих правил секс с нея. Това е.
Но в крайна сметка всеки човек си има свое мнение, виждане и подходи към нещата (:

valdesbg
09-09-2009, 06:55
Окей бе мой човек. Аз чувствата не ги отричам като необходимо и достатъчно условие. За мен не е проблем и секс без чувства от моя страна, но това е друга тема. Приземния и втория етаж нарочно са така - щото показваш на всички любовта си към човека. А секса си го пазиш само за вас, зад оградата на къщата. Ама той съществува, и поддържа любовта ви. Та идеята ми е че е глупаво да плюете по секса, при положение че той е една от основните колони на които се крепи една връзка. Подчертавам че не е единствената. И е първото нещо по което се разбира дали една връзка е като хората или не.

FromAutumToAshes
09-09-2009, 07:21
Разбирам кво искаш да ми кажеш, просто аз имам друго мнение. Не виждам защо изобщо продължаваме да спорим. И съм съгласен, че връзка без секс, значи нещо куца. Но не плюя секса .. не знам 'що остана с такова впечетление.

radybt
09-09-2009, 07:21
Не го казвам,а го показвам,баце 8)

евала "бро" , имъш един чеп за зеле от мене 8)
А така "копеле"

По темата: Аз го казах след 1 седмица,ама найстина го обичах тва момиче(да не кажа че още я. И не ми пукат глупавите ви измишльотини,чe тряя кажеш "обичам те" след 1 година.Обичам те се казва когато се почувства,но това че някой хора нe знаят какво е да си влюбен и трябва да си броят дните,който остават до деня в който трябва да кажат на половинката,че я обичат.Понякога може да заобичаш някого за мн малко време,а понякога и цяла вечност не стига.Но факт е,че няма по хубаво нещо на света,от това да си с човека който обичаш...това е от мен...и успех в лювовта. :)

valdesbg
09-09-2009, 07:32
Разбирам кво искаш да ми кажеш, просто аз имам друго мнение. Не виждам защо изобщо продължаваме да спорим. И съм съгласен, че връзка без секс, значи нещо куца. Но не плюя секса .. не знам 'що остана с такова впечетление.

Ъм аз не за теб, аз на автора приказвам. С теб си заформихме дискусийка. Ти не си плюл по секса.. :)

LadyDi
09-09-2009, 07:38
Сексът е хубаво нещо. Помага за свалянето на килограми.

valdesbg
09-09-2009, 07:51
Лейди - и не само. Все ползи от него има. Е стига да знаеш как да го правиш де.

LadyDi
09-09-2009, 08:05
Абе, както и да го правиш, все е кяр :)

radybt
09-09-2009, 08:09
Абе, както и да го правиш, все е кяр :)
:-D

FromAutumToAshes
09-09-2009, 09:25
Абе, както и да го правиш, все е кяр :)


:grin: :D така е подяволите :-D

валдес .. аз и нямам такова намерение 8-) да иначе дискусията беше добра :grin: хаха :Р

angelkata_dqvolkata
09-09-2009, 09:32
Той ми го каза няколко дни след като ходихме сериозно..азз седмица ли две след това.. :-D

BlueFace
09-09-2009, 13:16
Бих казал "Обичам те" само когато го обичам момичето наистина.
До сега съм го казвал само един път,но не беше по-време на връзка с момичето.

MoccaChocolata
09-09-2009, 13:20
Той ми го каза още първата седмица, а на мен ми отне около два месеца преди да се престраша да го кажа... Някак си ме беше страх да го приема, защото се чувствах странно и това ме плашеше..

machoka
09-09-2009, 15:03
Колко колко... година ли да беше..трябва да имаше.. да ме поправят ако бъркам.