PDA

View Full Version : Fox Kids филмче



kami134
09-07-2009, 12:37
здр :) неска се сетих че като малка гледах фокс кидс и любимото ми детско беше едно страшно за призраци и някви деца се обзалагаха и влизаха в къщи с призраци и разни такива...само че не мога да се сетя как се казваше тва детско ...мн искам да го намеря ...някви идеи??? :-o
_________________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar

lipstik
09-07-2009, 12:41
Гууз Бъмбс :-D Изобщо не си спомням как се казва,даже не знам дали говориш за него

XceSS
09-07-2009, 12:53
Goosebumps се пише на английски.Има един пич дето е качил няколко серии с БГ аудио във вбокса.
Другото страшно беше Ийри Индиана, има също качени серии във вбокс :)

cherinka
09-07-2009, 12:53
А някой може ли дами каже дали някъде в нета е срещал "Семейство Защо, Защо" :D ?????????????????????????????????????

PurpleDream
09-07-2009, 13:50
да Гууз Бъмбс и Ийри Индиана бяха страшни и готини, но имаше нещо което беше като истиснки страшни истории, ама не се сещам как се казваше и мисля, че авторката говори за него, там разни групи хора влизаха в къщи и други сгради в които уж има призраци и заснимаха там от време на време някое друго нещо 8-)

kami134
09-07-2009, 13:57
да Гууз Бъмбс и Ийри Индиана бяха страшни и готини, но имаше нещо което беше като истиснки страшни истории, ама не се сещам как се казваше и мисля, че авторката говори за него, там разни групи хора влизаха в къщи и други сгради в които уж има призраци и заснимаха там от време на време някое друго нещо Cool


точно за тва говоря... то беше нещо като риалити :-o

PurpleDream
09-07-2009, 14:08
^да, то като спряха да дават Фокс кидс или нз точно кога, го даваха сутрин рано мисля, че пак по БТВ, сещам се че преди училище го гледах :D ама не му помня името :(

viki_beb4ety
09-09-2009, 15:42
да и аз го търся ,че скоро се сетих за него и ми се догледа, но не му помня името :(

MonSitY
09-10-2009, 19:12
значи много хора го търсим :)

Complicated
09-10-2009, 19:25
А някой може ли дами каже дали някъде в нета е срещал "Семейство Защо, Защо" :D ?????????????????????????????????????

http://vbox7.com/search/?vbox_q=%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82 %D0%B2%D0%BE+%D0%97%D0%B0%D1%89%D0%BE+%D0%97%D0%B0 %D1%89%D0%BE

Много го обичах! :P :D

XceSS
09-10-2009, 20:27
А "Вълк в колежа", тва сериалче, бахти готиното беше :) http://vbox7.com/play:a082ef8a

XceSS
09-10-2009, 20:32
Ето ви и почванията
http://www.telemaniac.com/forum/index.php?topic=7760.0 :)

XceSS
09-10-2009, 20:41
Намерих го как се казва :)

Real scary stories :)

http://www.youtube.com/watch?v=2yLQ1-BTtjI :grin: :grin:
Чакам си бирата :)

zvezdichkaaa
09-10-2009, 20:50
Ооо Вълк в колежа и аз го гледах също и Семейство Защо защо
А помните ли преди даваха по Нова Училище черната дупкаа :P

vaniliika
09-10-2009, 23:05
Намерих го как се казва :)

Real scary stories :)

http://www.youtube.com/watch?v=2yLQ1-BTtjI :grin: :grin:
Чакам си бирата :)

а случайно някой да знае със субтитри дали г0 има ... :) :) :) :-) :-)

BrainlessROCKBABY
09-11-2009, 08:06
Ооо Вълк в колежа и аз го гледах също и Семейство Защо защо
А помните ли преди даваха по Нова Училище черната дупкаа :P

как ми липсват тия филмчета., 8-)

LaffyTaffy
09-11-2009, 18:26
имаше едно детско с една лилава котка мн. му се кефех :D ма не помня как се казваше. :(
Ех спомени спомени 8-)

Extremescream
09-11-2009, 20:29
имаше едно детско с една лилава котка мн. му се кефех :D ма не помня как се казваше. :(
Ех спомени спомени 8-)

Лилавата котка се казваше Eek,май така се казваше и детското.Ама беше яко :D

soni4kuu
09-11-2009, 20:36
значи много хора го търсим :)
аз също го търся обаче нямам представа как се казва :?
спомням си и за едно детско,в което имаше едни приятели скелети и имаха кученце пак само скелет и все обичаха да се разглобяват :-D беше много готино и като малка много му се кефех,но пак нямам идея как се казва.някой ако може да помогне :-D

LaffyTaffy
09-12-2009, 07:58
Аз пък тва филмче не си го спомням :shock: спомням си едно с едни кучета които бяха май тайни агенти или нещо такова и в къщичките си имаха тайни стаи.И още едно филмче с едни вещери мъж и жена и имаха и котка.Спомням си че постоянно правеха разни зли магии и котката ги спираше.Не помня името ама беше нещо като абра-кадабра :D

skullhead
07-26-2010, 17:49
и аз много искам да го намеря, помня че имаше един епизод където имаше някакво куче с червени очи в килера и децата ги беше страх да си легнат вечер. Искам и много да намеря епизода със децата дето откриват в мазето на родителите си някви вампирски неща и мислят че родителите им се опитват да ги убият и накрая на епизода се оказва че и децата са вампири само че още не са се превърнали...общо взето това са нещата които помня оттова филмче ако някой се е сетил как се казва да пише :grin: :-P

Paramour
07-26-2010, 19:54
"Вълк в колежа" много го следях и много му се радвах иии като пораснах почнах да се кефя на главния актьор :lol:
Обаче не помнех как се казваше, помнех само как изглеждаше главния актьор ;д ии основната история, аа и един епизод- в който този Томи или както се казваше измамва смъртта. :lol:
Това и "Кралят на шаманите" ("Shaman king"), май по Fox kids го даваха, ми харесваха най-много :lol:

teenems
07-27-2010, 09:02
имаше и едно друго : Вълк в колежа ,лелеее много му се кефех 8-)

Thrasherr
08-20-2010, 19:41
значи много хора го търсим :)
аз също го търся обаче нямам представа как се казва :?
спомням си и за едно детско,в което имаше едни приятели скелети и имаха кученце пак само скелет и все обичаха да се разглобяват :-D беше много готино и като малка много му се кефех,но пак нямам идея как се казва.някой ако може да помогне :-D

И аз много го обичах това със скелетите :))

Frutex
08-20-2010, 19:57
http://www.gameaxis.com/img/blog/2481/Image/power-rangers_turboranger.jpg

don't forgot'em

MattFTW
08-20-2010, 22:41
ОО стига защо ми припомнихте тези години ,, винаги питах баща ми кога е 3 и половина :D от начало беше по 1 час но след това стана половин и се бях ядосал .. спомням си Ю ги йо , рейнджърите , соник , имаше и някакви страшни филмчета и с духове , шаман кинг и още много .. незнам защо го спряха :(

t1nk3rb3ll
08-21-2010, 10:40
значи много хора го търсим :)
аз също го търся обаче нямам представа как се казва :?
спомням си и за едно детско,в което имаше едни приятели скелети и имаха кученце пак само скелет и все обичаха да се разглобяват :-D беше много готино и като малка много му се кефех,но пак нямам идея как се казва.някой ако може да помогне :-D

И аз много го обичах това със скелетите :))

На английски е Funnybones .... Но на мен ми е втълпено, че се казваше "Мама Скелет, Татко Скелет и Кучето Скелет".. Мисля, че във Вбокс има епизод 8-)

ImTheBest
08-21-2010, 11:12
А помните ли преди даваха по Нова Училище черната дупкаа :P

Да...помня го :grin: .А по FOX Kids даваха една анимацийка за тинейджъри, не знам как се казва.Помня само, че имаше една чернокоса,която беше лошата, и един, който постоянно вървеше след нея.Всички бяха богати...но това са само бегли спомени.


П.С : Намерих много серии на Гузбъмс с БГ Аудио :grin: :grin:

FeFxFr
08-22-2010, 07:12
Аз пък си спомням едно филмче по бТВ (май пак от Фокс Кидс да беше) където пращаха група от хора да ходят по някакви замъци, мостове и тем подобни през нощта за да се уверят дали има духове. Помня дори, че имаше един мост, където всеки който минел под него вечерно време сутрин го намирали провиснал на въже, удошен от този мост. Помня как бяха в една къща, където като търсиха духове имаше една много стара кукла, която обаче забелязаха че се потеше ... беше много хубава поредица и доколкото имам спомен поредицата се казваше "Най-страховитите места на земята" (Scariest Places on the Earth).

Спомням си, че гледах едно филмче по бТВ, пак от Фокс Кидс да беше в стил рейнджърите, обаче се казваше принца-пришалец или нещо такова и се биеше с разни извънземни, беше ми доста по-интересно от изкуствените рейнджъри, но изобщо не се сещам как му беше оригиналното име. Имаше и едни 5 бойци, които бродеха май из една гора с хора, имаха различни инструменти и ако някой нападнеше техните земи и се отбраняваха, също много хубаво филмче, дори мисля че двама от тези 5 бойци май се влюбиха накрая, нещо в стил Повелителят на зверовете беше този филм, ако някой се сеща, да сподели.

FeFxFr
08-22-2010, 07:22
Аз пък тва филмче не си го спомням :shock: спомням си едно с едни кучета които бяха май тайни агенти или нещо такова и в къщичките си имаха тайни стаи.И още едно филмче с едни вещери мъж и жена и имаха и котка.Спомням си че постоянно правеха разни зли магии и котката ги спираше.Не помня името ама беше нещо като абра-кадабра :D
Първото с кучетата е Secret Files of the SpyDogs
А второто с вещерите които имаха котка и една птица с постоянните магии се казваше WunschPunsch и се сещам, че по бТВ го превеждаха като Абракадабра.

FeFxFr
08-22-2010, 08:14
В филмчето Ийри Индиана имаше един еизод в който по малкия (къдравия) умира и после на паметника му от очите потекоха сълзи, гледал съм го преди много години, но много ме беше разтойло искам пак да го гледам и да си спомня добрите стари времена :(
Не знам дали за този момент говориш, но погледни последната минутка:
http://www.youtube.com/watch?v=XR0Gie66AO0

Inkognoto
08-22-2010, 13:48
Гуус бъмс беше велико(въпреки че като бях малка ме беше страх да го гледам)Спомням си имаше едни поредици с една маска дето като я сложиш и не можеш да я свалиш.А мой любимия епизод беше като едно момче и момиче бяха приятела обаче се случваха много странни неща и накрая на филма има един пожар и момиче беше заключено в една стая и тогава се разбра че момчето е призрак ама все пак я спаси . Аве много добре измислени епизоди. Как ми се иска пак да ги гледам. :(

ПП: Някой да се сеща преди доста време сутрин някъде към 6,30 часа даваха едни документални филми за мистерии и загадки и някой път ги разкриват и казват кое е измислено, даже май повечето пъти така беше.

slawii
04-18-2012, 13:38
Имаше едно филмче с едно локомотивче и един баща със сина си !
Ако някои се сети как се казва плс да пише

SuNsEt
04-18-2012, 22:12
The Scariest Places On Earth също мисля,че са го давали по фокс кидс...Даваха за замъка на граф Дракула и за някъв остров дето всички са измрели ;д иии май за някви катакомби.
Сега се чудя как може такива страхотии да ги дават толкова рано ?? :д;д;ддд