PDA

View Full Version : Събирам мнения по въпроса!



fflorinaa
09-07-2009, 13:40
Помооооощщщщ!! :shock:
Миналият месец ми дойде с една седмица по - рано т.е на 5ти август а това не е нормално за мен,при положение че имам съвсем редовен цикъл. Прекарах една пневмония с антибиотици и инжекции към средата на месеца и трябваше да ми дойде на 1ви септември,но днес е 7ми и още чакам ... чакааам .. :( Тестче за бебе си правих вчера - отрицателен.Възможно ли е това да е от всичките тея хапове,които погълнах :x .. или не .. :shock:
Събирам мнения по въпроса :)

amk933
09-07-2009, 14:01
Възможно е да е от хапчетата след като не си бременна. Възможно е да е и от гинекологичен проблем. :-o

fflorinaa
09-07-2009, 14:17
Други мнения .. :(

BePoHuKa
09-07-2009, 15:01
Според мен е от хапчетата, но няма да е лошо да се консултираш с лекар. :)

Bebaals
09-07-2009, 16:33
99 % от хапчетата :wink:

lDoLLl
09-07-2009, 16:51
Разбира се, че е от хапчетата... антибиотиците са адски силни, не знам какво има в тях, ама влияят адски много на организма, абсолютно възможно е да са ти объркали и цикъла.



Прегледах предишните около 3-4 страници, но не намерих тема, която да ми даде задоволителен отговор, дано не се разсърдиш, че питам в твоята. :)
Имам редовен цикъл, даже супер често ми идва по-рано, но този месец ми закъснява с няколко дни. Нямам никакви основания да се притеснявам, ама ме изнервя да чакам да ми дойде. Въпроса ми е: възможно ли е да ми закъснява от прекалено много физическо натоварване, стрес, глад, промяна на сезона? Че всичкото това ми се стовари на главата в последно време..

Мерси предварително.

fflorinaa
09-07-2009, 19:07
мерси тоолкова много :P остава ми само да чакаммммм .. и чакаааам ... :shock:

titinkaa
09-07-2009, 19:43
от антибиотиците е те са силни лекарства,помагат за едно,но вредят на друго,спокойно нищо ти няма ще ти дойде :)

Abigoria
09-07-2009, 20:18
Антибиотик е химическо съединение с подчертан биологичен ефект изразен в унищожаването или забавянето на растежа на редица микроорганизми, като бактерии, гъби и протозои.

Уикипедия

При условие, че убива нещо, нормално е да има ответна реакция... В случая забавянето на цикъла :)

mrtn
09-07-2009, 20:28
Прегледах предишните около 3-4 страници, но не намерих тема, която да ми даде задоволителен отговор, дано не се разсърдиш, че питам в твоята. :)
Имам редовен цикъл, даже супер често ми идва по-рано, но този месец ми закъснява с няколко дни. Нямам никакви основания да се притеснявам, ама ме изнервя да чакам да ми дойде. Въпроса ми е: възможно ли е да ми закъснява от прекалено много физическо натоварване, стрес, глад, промяна на сезона? Че всичкото това ми се стовари на главата в последно време..


Мерси предварително.
Колкото до твоя проблем възможно е от стрес, от глад от всичко, дори от климата. А и щом нямаш основания да се притесняваш бъди спокойна :)