PDA

View Full Version : Слушалки Creative



MentallyBlind
09-07-2009, 17:17
Търся слушалки Creative EP-635, тип тапи са и в оранжева опаковка. Ако някой знае магазин за теххника в София и по възможност в центъра, където ги продават, моля да каже. Мерси предварително! :-o

masterbin
09-07-2009, 19:01
търсим толалетна хартия, ако може да бърше от първия път
по темата; ае излез от вас подишай въздух и провери в тези магазини които ги знаеш :booooomb: +1 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

MentallyBlind
09-07-2009, 19:51
Тянко както винаги се обажда неподготвен. Представи си че обиколих 10тина (всичките около Славейков) и няма. А ако незнаеш къде е Славейков, все пак си селянче, там има един фонтан. Някои от вас, провинциалистите, даже се къпят в него оти е безплатно.

ivanstef
09-08-2009, 09:07
Тянко както винаги се обажда неподготвен. Представи си че обиколих 10тина (всичките около Славейков) и няма. А ако незнаеш къде е Славейков, все пак си селянче, там има един фонтан. Някои от вас, провинциалистите, даже се къпят в него оти е безплатно.


Не почвай, че една в секса я попилях заради това. IBC майката...

Jesus
09-08-2009, 21:00
Аз имах ЕП-830 който се водят по-добър модел и за 4-5 месеца сдадоха багажа, сега от 2 месеца съм с 1 AKG и вадят много добър звук и съм много по-доволен и струват 30лв доста по на сметка от еп-830 иначе търсеният от теб модел го има в PLESIO на 99% съм сигурен, може би в мултирама но за тях не съм много сигурен