PDA

View Full Version : Вижте какво намерих.



Jeuelle
09-07-2009, 19:25
http://marquise-group.com/shop/product_info.php?cPath=145_146&products_id=1239

Да си я взема ли?
Какво мислите?

lipstik
09-07-2009, 19:28
Ако имаш желание си я вземи,въпреки че аз не съм я чувала тази марка.

Bloodlust
09-07-2009, 19:39
Какъв е смисълът? Мини по козметичните магазини и си харесай някоя по-малка палитра. Тази ми изглежда по-скоро за професионални гримиори, а ти реално няма да изпозлваш всички сенки. Освен това, като дадеш пари и за доставка, съвсем ще си на загуба.

vellvet
09-07-2009, 19:40
На мен лично цветовете не ми харесват :)

ValzZi
09-07-2009, 19:43
по-добре наистина недей,ще ти излезе скъпо а в козметичните магазини наистина също има големи палитри .. по Коледа в Avon и Oriflame пускат оферти с такива гигантски ,, неща така че според мен не си струва ..

slynchoo
09-07-2009, 20:00
не си я взимай! :?
можеш да си вземеш от някой козметичен магазин 100 пъти по-хубава!
Мои фр за рожденния ми ден ми взеха подобна.Едно че има доста повече работки (а и цветовете са по-хубави) съм сиг. че е и по-евтина! :)

Punisherrr
09-07-2009, 20:05
Еми ако ти харесва толкова...но аз така или иначе не разбирам как се дават толкова пари за подобно нещо... (вероятно,защото не ползвам)
и все пак... хората над мен май ще излязат прави. :)

DisturbiaV
09-07-2009, 20:18
според мен е скъпа.За толкова пари можеш да намериш по-добра

LovelyGirl
09-07-2009, 20:24
Попринцип според мен цената си заслужава.
НО, сенките ми изглеждат много сухи, а аз не ги харесвам много много.
И май са без блясък, а той си играе роля :)

TeenSpirit
09-07-2009, 20:27
Преди всяка покупка ли мислиш да пускаш тема... :smt012

Jeuelle
09-07-2009, 20:38
^ Я, трай!!


Та, цената не ме бърка толкова.
А и виждате , че не са само сенки , има и руж, пудра, молив за очи - страшно много неща са.
В козметичните магазини има само на марки като роузите , манхатън и мейбълин - и не са им толкова богати палитрите.

Ако знаете нещо подобно на тази , моля ви кажете ми:)
Благодаря ви за отговорите :)

Jeuelle
09-07-2009, 20:39
http://marquise-group.com/shop/index.php?cPath=145_146

Вижте останалите две :)

galu6a
09-07-2009, 20:47
мисля ,че няма смисъл :)

Liar
09-07-2009, 21:52
Според мен палитрата е страхотна,има си всичко,което може да се сетиш на едно място!Така погледнато цената изглежда висока,но ако нещата трябва да се купуват по отделно,ще излезе повече.
Аз съм по-светла и не бих избрала тези цветове,повечето няма да ги ползвам,но ако на теб ти харесват и качеството е добро,не виждам проблем.Палитрата Arezia ми се вижда по-добра откъм това,че има различни типове сенки и може да се избира наситеността(за дневен или вечерен грим),но пък при нея някои неща липсват.В крайна сметка,ако цветовете ти допадат,палитрата е страхотна,поне така ми изглежда.
Между другото в ebay също има доста.

Jeuelle
09-07-2009, 22:03
Според мен палитрата е страхотна,има си всичко,което може да се сетиш на едно място!Така погледнато цената изглежда висока,но ако нещата трябва да се купуват по отделно,ще излезе повече.
Аз съм по-светла и не бих избрала тези цветове,повечето няма да ги ползвам,но ако на теб ти харесват и качеството е добро,не виждам проблем.Палитрата Arezia ми се вижда по-добра откъм това,че има различни типове сенки и може да се избира наситеннстта(за дневен или вечерен грим),но пък при нея някои неща липсват.В крайна сметка,ако цветовете ти допадат,палитрата е страхотна,поне така ми изглежда.
Между другото в ebay също има доста.
Благодаря ти , наистина :)
А аз от ибей не мога да пазарувам - не знам как :oops: , но пък мога да разглеждам :))

BlackWings
09-07-2009, 22:05
На мен тази палитра http://marquise-group.com/shop/product_info.php?cPath=145_146&products_id=1240 доста повече ми допада откъм цветове и откъм неща включени към нея които аз бих ползвала , тъй че аз сигурно бих поръчала нея.
Но всъщност и аз не виждам причина ако ти харесват цветовете , ако са подходящи за кожата ти , ако ти харесва съдържанието , да не си я поръчаш , какво като и по магазините продавали. На теб това ти харесва и толкова :)

Len4etyYyy
09-08-2009, 15:03
Наистина, другите две са по-хубави...

DontWorryCutUrVeins
09-08-2009, 15:16
http://marquise-group.com/shop/product_info.php?cPath=145_146&products_id=1240 поне според мен тази е най-добра :wink:

dead_princess
09-08-2009, 15:18
според мен е скъпа.За толкова пари можеш да намериш по-добра

lDoLLl
09-08-2009, 15:43
http://marquise-group.com/shop/product_info.php?cPath=145_146&products_id=1131
Аз съм влюбена в тази.. най-вече заради сенките :shock: :grin:

Според мене си заслужава цената. По-евтини палитри (такъв тип, същата големина..) определено са по-скъпи. Сега как стои въпроса с качеството.. дано са хубави, аз лично не съм чувала тази марка преди

happyfacex
09-08-2009, 16:08
На мен пък ми харесва ако имах излишни пари бих си я взела.

tonie__
09-08-2009, 16:15
за гримове толкова пари не бих дала :? пък и ако си -18 нз защо си ти толкова много цветове

DejaVu31
09-08-2009, 18:00
Циганска история.Вземи си 2-3 КА4ЕСТВЕНИ двуцветни палитри,напълно достатъ4ни са.Кой нормален 4овек ще си сложи перлено розови сенки :shock:

Sukrovishte
09-08-2009, 18:52
Според мен си я вземи - има си всичко и ще я ползваш много дълго време и ще ти се изплати тройно и четворно - верно по магазините има всякакви ефтинарки но аз съм си напатила от евтина козметика - колкото по-евтино толкова по-голям боклук. Когато си слагаш нещо по лицето гледай са е хубаво - иначе рискуваш много. Тази марка съм я виждала в ягодката - той е интернационален магазин където се продават само световноизвестни утвърдени марки - http://us.strawberrynet.com/makeup/cameleon/makeup-kit-g1697-1----25x-eyeshadow-/89557/#DETAIL - ето я, тва че в България много хора не са и чували марката нищо не значи - не се подлъгвай от хора, които са свикнали на голдън роуз, ейвъни и орилейми и тем подобни бълвочи... и от качествена козметика рядко се среща някой да разбира, освен марките дет ги гледаме по списанията. Дай пари веднъж и после ползвай на воля хубавата палитра.

Аз съм ЗА!

nimfa716
09-08-2009, 19:03
Какъв е смисълът? Мини по козметичните магазини и си харесай някоя по-малка палитра. Тази ми изглежда по-скоро за професионални гримиори, а ти реално няма да изпозлваш всички сенки. Освен това, като дадеш пари и за доставка, съвсем ще си на загуба.
+ :) :)

liim0nka
09-08-2009, 19:18
Циганска история.Вземи си 2-3 КА4ЕСТВЕНИ двуцветни палитри,напълно достатъ4ни са.Кой нормален 4овек ще си сложи перлено розови сенки :shock:

оо повярвай има :razz:

Sukrovishte
09-08-2009, 19:29
то малко работата звучи като лисицата дето не стигала гроздето та затова викала че е кисело...

на който му се вижда скъпо да не купува, на момичето ако и харесва палитрата - няма какво да търси чуждото одобрение - то всеки гледа според своя вкус и джоб, които могат драстично да се различават от нейния...

мойто мнение го казах - ако ти харесва - купи си я щом ти харесва, ще си направиш кефа, а и съдейки по това колко е голяма палитрата кефа ще е доста продължителен :)))

на мен ми допадат ярките цветове, иначе по магазините все едни размити пастелни които състаряват, рядко намирам плътни качествени цветове, като тези

silwinka
09-08-2009, 20:06
Според мен не си струва .. има много намаления напоследък - има същия брой подобни такива , за по - ниска цена ! :-) Ти си реши ..

dimeto007
09-09-2009, 12:24
Вземи си я :grin:

MimmZzZchYyY
09-09-2009, 13:16
според мен е скъпа.За толкова пари можеш да намериш по-добра
+1

cactus
09-09-2009, 13:29
Циганска история.Вземи си 2-3 КА4ЕСТВЕНИ двуцветни палитри,напълно достатъ4ни са.Кой нормален 4овек ще си сложи перлено розови сенки :shock:

оо повярвай има :razz:
що кво лошо има
аз попринцип не се гримирам,ама,ако се гримирам някой път попринцип е в искрящи цветове или да си личи ,не си падам по 'естествените нюанси'

nimfa716
09-09-2009, 13:36
според мен не я купуваи :oops: първо е бая скъпичка 2 има и по хубави ии 3 по хубава я виж отколкото да я купиш по нета :) :)

но както си прециниш :П

Beautyful
09-09-2009, 13:51
Попринцип от трите,които си дала тази най-евтината ми хареса най-много. :) Но,според ме бързай...Преди време бях взела на приятелка доста по-голяма палитра със сенки и разни там други 8-) за нещо от сорта на 20лв. беше на ruby rose :)
ето виж http://www.rubyrose-bg.com/html/Palitri%20na%20niva/Palitri%20na%20niva.htm четвъртата палитра 2520..виж на каталог има всякакви палитри :)

3oPuTy
09-09-2009, 14:06
Попринцип от трите,които си дала тази най-евтината ми хареса най-много. :) Но,според ме бързай...Преди време бях взела на приятелка доста по-голяма палитра със сенки и разни там други 8-) за нещо от сорта на 20лв. беше на ruby rose :)
ето виж http://www.rubyrose-bg.com/html/Palitri%20na%20niva/Palitri%20na%20niva.htm четвъртата палитра 2520..виж на каталог има всякакви палитри :)
Съгласна съм!!!
На Ruby Rose има страхотни палитри за много по-ниски цени,а и самите им сенки са много хубави и покривни :)
Аз имам 2 палитри на тази марка (една голяма-№2400 в каталога "Комплекти за грим" (12 или 15 лв.) и №5550 от "Палитри за грим на нива" (към 7лв.)) и съм страшно доволна :) Адски съм доволна от палитрите :) Само спиралата и моливите не ползвам,защото са няк'ви смотани,а очите ми са адски чувствителни.
Препоръчвам ти да си вземеш някоя палитра на тази марка,защото е евтина и хубава ;)

Pliok0019
09-09-2009, 14:15
Колко струва, понеже не мога да отворя сайта?

3oPuTy
09-09-2009, 14:21
^ 44лв. и съдържа

24 цвята сенки за очи, три цвята руж, два цвята компактна пудра, 6 цвята гланц за устни, една спирала, два апликатора
Извод:Не си струва :?

lovelysister
09-09-2009, 15:37
Попринцип от трите,които си дала тази най-евтината ми хареса най-много. :) Но,според ме бързай...Преди време бях взела на приятелка доста по-голяма палитра със сенки и разни там други 8-) за нещо от сорта на 20лв. беше на ruby rose :)
ето виж http://www.rubyrose-bg.com/html/Palitri%20na%20niva/Palitri%20na%20niva.htm четвъртата палитра 2520..виж на каталог има всякакви палитри :)
Съгласна съм!!!
На Ruby Rose има страхотни палитри за много по-ниски цени,а и самите им сенки са много хубави и покривни :)
Аз имам 2 палитри на тази марка (една голяма-№2400 в каталога "Комплекти за грим" (12 или 15 лв.) и №5550 от "Палитри за грим на нива" (към 7лв.)) и съм страшно доволна :) Адски съм доволна от палитрите :) Само спиралата и моливите не ползвам,защото са няк'ви смотани,а очите ми са адски чувствителни.
Препоръчвам ти да си вземеш някоя палитра на тази марка,защото е евтина и хубава ;)


Охх моля се на ГОСПОД възможно най бързо да ми отговорите

от тоя същия сайт си харесах ето тая палитра http://www.rubyrose-bg.com/html/komplekti%20za%20grim/Komplekti%20za%20grim.htm

3939 е номера

ама къде пише цените
... ;(
моля ви отговорете бързоо 4е нямам търпение :-o :( :oops: :oops:

tanchu
09-09-2009, 15:57
съгласна съм за Руби Роуз..аз ползвам техни сенки и съм много доволна :)

иначе да питам и аз къде са цените :-o :D

lovelysister
09-09-2009, 16:07
КЪДЕ СА ЗАБОГААААААА :-#

Jeuelle
09-09-2009, 16:25
Май и аз си харесах 8-)
Видях, че мога да си поръчам от там, но къде са цените наистина?

Jeuelle
09-09-2009, 16:27
Ох, наистина ви благодаря за това , че ми обърнахте внимание.
Страшно много искам сенките да са дълготрайни , че иначе не си струва въобще да си вземам.

lovelysister
09-09-2009, 16:31
добре дее
айде кажете за пустите цени 4е умрееееееееееееех :x :D

BlackWings
09-09-2009, 16:34
Абе Jeuelle сори за офф-топика , ама теб ли видях днес в Поморие в RedClub , че не ми дава мира 8-)
Или просто ми се стори че приличаше на теб , чак зазяпах момичето 8-)

Sladurchoo
09-09-2009, 16:40
Какъв е смисълът? Мини по козметичните магазини и си харесай някоя по-малка палитра. Тази ми изглежда по-скоро за професионални гримиори, а ти реално няма да изпозлваш всички сенки. Освен това, като дадеш пари и за доставка, съвсем ще си на загуба.


така е :)

Jeuelle
09-09-2009, 16:43
Абе Jeuelle сори за офф-топика , ама теб ли видях днес в Поморие в RedClub , че не ми дава мира 8-)
Или просто ми се стори че приличаше на теб , чак зазяпах момичето 8-)

Ммм - не , със сигурност не си видял/а мен :)

BlackWings
09-09-2009, 16:45
Абе Jeuelle сори за офф-топика , ама теб ли видях днес в Поморие в RedClub , че не ми дава мира 8-)
Или просто ми се стори че приличаше на теб , чак зазяпах момичето 8-)

Ммм - не , със сигурност не си видял/а мен :)
Ок значи съм се объркала :)

DejaVu31
09-09-2009, 19:21
Циганска история.Вземи си 2-3 КА4ЕСТВЕНИ двуцветни палитри,напълно достатъ4ни са.Кой нормален 4овек ще си сложи перлено розови сенки :shock:

оо повярвай има :razz:
що кво лошо има
аз попринцип не се гримирам,ама,ако се гримирам някой път попринцип е в искрящи цветове или да си личи ,не си падам по 'естествените нюанси'

Аз пък попринцип се гримирам,затова казвам 4е попринцип ярките цветове изискват известно умение в гримирането,което като не се гримираш попринцип няма как да имаш.Попринцип,друго си е да се мацаш.Лошото е 4е е ГРОЗНО.Попринцип 8-)

hahavteen
09-09-2009, 19:56
Хммм аз си купих палитра с 88 цвята + 7 четки за гримиране за ?17,00 и в началото много й се кефех но всъщност не използвам всички цветове макар че се гримирам всеки ден а четките са боклук.
Помисли логично:
- спиралата няма ползваш защото ще е некачествена (90% гаранция!)
- същото важи и за очната линия
- гланцовете също едва ли ще употребяваш защото няма как да си ги вземеш с теб навън
- руж едва ли ти трябва в 4 нюанса и най-вероятно ще си харесаш 2 които най ти отиват и това ще е
- със сенките - същата работа
От тази гледна точка не мисля че си заслужава.
И бтв купи си хубав праймър и дори най-евтините сенки ще ти седят цял ден. Аз си купих един за ?8 (http://i26.tinypic.com/2i7puep.jpg) и няколко пъти ми се е случвало да заспя без да си махна грима и на сутринта сенките си седят все едно току що съм ги сложила!
Това е мойто скромно мнение. 8-)