PDA

View Full Version : хихихи



impulsess
09-07-2009, 21:36
ебе ли ви се в момента :D :D :D :D :lol: :lol:

w0sh
09-07-2009, 21:37
Не бих казал.
Но много ми се пуши.

ShtrudeL
09-07-2009, 21:37
Тъп си.

Shadow1596
09-07-2009, 21:38
Die. (x

Priceless
09-07-2009, 21:39
Като по чудо - не :D :D

Просто искам да се сгуша в един човек .... :(

Kukumqvka
09-07-2009, 21:40
Айсиктир :lol: баси и яката тема хах ..

п.т. : Не

tuzaro
09-07-2009, 21:40
Не бих казал.
Но много ми се пуши.и мен така ама ме мързи да стана от леглото.

w0sh
09-07-2009, 21:41
Искам една слимарка ей сега да ме ощастливи.

Priceless
09-07-2009, 21:42
Синя Карелия устройва ли те ? :D

w0sh
09-07-2009, 21:42
Ъ?
Не пуша женски цигари.
Отвратителни са.

tuzaro
09-07-2009, 21:43
Синя Карелия устройва ли те ? :D за тва е глупаво да си давам парите... ако излена на терасата и вдишам ефекта ше е по силен.

Priceless
09-07-2009, 21:45
Аз съм на Силвърче попринцип .. ама съм гърбила от майка ми :D

Ins0mnia
09-07-2009, 21:45
Синя Карелия устройва ли те ? :D за тва е глупаво да си давам парите... ако излена на терасата и вдишам ефекта ше е по силен.

точно ! xd

w0sh
09-07-2009, 21:46
Само червено боро.
И син кент.

Hilary_
09-07-2009, 21:46
.. пфф бааси темите честно!! :? :?

Няма да се очудя ако скоро пуснете тема "В момента бъркате ли си и ако да с колко пръста и къде? " :? :?

tuzaro
09-07-2009, 21:47
Аз съм на Силвърче попринцип .. ама съм гърбила от майка ми :D наще пушат слаби, не ми е интересно да си зимам от тех 8-)

Shadow1596
09-07-2009, 21:47
Синя Карелия устройва ли те ? :D
Абе женските цигари са лайна у хартишка... най гадното нещо на света... как може да ги пуши въобще някой xD

Ins0mnia
09-07-2009, 21:47
какво им има на темите :D супер са си ;д

tuzaro
09-07-2009, 21:47
.. пфф бааси темите честно!! :? :?

Няма да се очудя ако скоро пуснете тема "В момента бъркате ли си и ако да с колко пръста и къде? " :? :?въобще не си забавна чесно.

Priceless
09-07-2009, 21:48
^ Абеее .. като ми се пуши .. нямам друг избор :(

Иве .. ти с тея пръсти се оля вече :D

Ins0mnia
09-07-2009, 21:48
Синя Карелия устройва ли те ? :D
Абе женските цигари са лайна у хартишка... най гадното нещо на света... как може да ги пуши въобще някой xD

Както казват "мъжа си е човек,жената-жена" :D

Priceless
09-07-2009, 21:49
Абе .. вие кво ме нападнахте всички с тея цигари .. В криза сме, мамка му ! Ше пуша каквото има! :x 8-)

Hilary_
09-07-2009, 21:49
.. пфф бааси темите честно!! :? :?

Няма да се очудя ако скоро пуснете тема "В момента бъркате ли си и ако да с колко пръста и къде? " :? :?въобще не си забавна чесно.

аз не съм и целяла да съм забавна ... :-o

tuzaro
09-07-2009, 21:52
Абе .. вие кво ме нападнахте всички с тея цигари .. В криза сме, мамка му ! Ше пуша каквото има! :x 8-) да убием кризата с ухолство, за тва пушим от 5 лева майна 8-)
Хилари, мое ли да си толко задръстена, никва забава няма в тебе майна...

Ins0mnia
09-07-2009, 21:52
Абе .. вие кво ме нападнахте всички с тея цигари .. В криза сме, мамка му ! Ше пуша каквото има! :x 8-) да убием кризата с ухолство, за тва пушим от 5 лева майна 8-)
Хилари, мое ли да си толко задръстена, никва забава няма в тебе майна...

хахахахах :razz: :razz: леша :D

Hilary_
09-07-2009, 21:53
Хилари, мое ли да си толко задръстена, никва забава няма в тебе майна...[/b]

.. може "майна" особено като не ми е на кеф!! 8)

Priceless
09-07-2009, 21:53
Е кво ме бърка .. аз пари за тея цигари не съм давала ! Обичам мама :smt007 ! 8-)

tuzaro
09-07-2009, 21:56
Хилари, мое ли да си толко задръстена, никва забава няма в тебе майна...[/b]

.. може "майна" особено като не ми е на кеф!! 8)че аз когато и да съм у форумо ти се не си на кеф, имаш некъв проблем с хапчета ли?? Забавляваш ли се въобще??
Priceless, аз нема как да не давам щото пуша по почти 2 котии на ден, пък и виждам наще само вечер.

NaNa_SladuRana
09-07-2009, 21:57
не,по скоро ми се яде,но няма да ям,защото не е полезно сред 8 8-)

GodLovesYou
09-07-2009, 21:58
i love my mom and the drug habit lol

Priceless
09-07-2009, 21:59
Е, и аз давам. Само вечер пуша от на мама, когато са ми свършили вече и последните стотинки. 8-)

w0sh
09-07-2009, 21:59
Аз пък вчера се направих на животно.

tuzaro
09-07-2009, 22:01
Аз пък вчера се направих на животно.мен тва не ми се е случвало повече от месец вече, нещо не ми се пие най много по 2-3 и спирам... нещо съм болен явно.

Hilary_
09-07-2009, 22:01
че аз когато и да съм у форумо ти се не си на кеф, имаш некъв проблем с хапчета ли?? Забавляваш ли се въобще??

Не мисля, че "забавлението" трябва да представлява "осиране" на всички раздели във форума с разни глупави теми .. в случая автора на тази!!! :-o Сега по - ясно ли ти е ??

Marinchety
09-07-2009, 22:01
адски тъпата тема

Kukumqvka
09-07-2009, 22:02
адски тъпата тема

Ти кво очакваше?

tuzaro
09-07-2009, 22:02
че аз когато и да съм у форумо ти се не си на кеф, имаш некъв проблем с хапчета ли?? Забавляваш ли се въобще??

Не мисля, че "забавлението" трябва да представлява "осиране" на всички раздели във форума с разни глупави теми .. в случая автора на тази!!! :-o Сега по - ясно ли ти е ??темата може да е тъпа, ама ние си го правим кефа 8-)

ShtrudeL
09-07-2009, 22:03
че аз когато и да съм у форумо ти се не си на кеф, имаш некъв проблем с хапчета ли?? Забавляваш ли се въобще??

Не мисля, че "забавлението" трябва да представлява "осиране" на всички раздели във форума с разни глупави теми .. в случая автора на тази!!! :-o Сега по - ясно ли ти е ??

Стига си играла ролята на модератор бе. Оо Като не ти харесва не пиши в нея. Оо Какво само мрънкаш и недоволстваш. Оо Сега пак ли ще изкажеш някой тъпо защитен пост?

Amateur
09-07-2009, 22:03
Мии в момента не,но пък ми се пие кафе :D

Ins0mnia
09-07-2009, 22:04
да,пък вий ни го разваляте само... :D за кефа демек xD

w0sh
09-07-2009, 22:04
Аз пък вчера се направих на животно.мен тва не ми се е случвало повече от месец вече, нещо не ми се пие най много по 2-3 и спирам... нещо съм болен явно.

Кой е казал че съм пил.

И да забавление да осираш чуждите теми, защото нормалните хора нямат бъгнато чувство за самоличност.

И да темата е тъпа и това и е целта.
Ако всички пускаха осттри теми то форума нямаше да е толквоа посещаван.

Priceless
09-07-2009, 22:04
Абее .. айде не разваляйте хубавата тема за спам с караници ! :x 8-)

tuzaro
09-07-2009, 22:05
Аз пък вчера се направих на животно.мен тва не ми се е случвало повече от месец вече, нещо не ми се пие най много по 2-3 и спирам... нещо съм болен явно.

Кой е казал че съм пил.

И да забавление да осираш чуждите теми, защото нормалните хора нямат бъгнато чувство за самоличност.

И да темата е тъпа и това и е целта.
Ако всички пускаха осттри теми то форума нямаше да е толквоа посещаван.________________/ 8)

Hilary_
09-07-2009, 22:07
Тузарче .. в случая вие си правете фъна .. аз съм преценила, че няма да се влкючвам ..

Шрудел: Защо винаги се намесваш в моите постове? В момента никой не говореше на тебе ... опитай се да птривлечеш вниманието към себе си, но не чрез мен ок ?? :-o Да си призная .. малко ми омръзна да споря с тебе .. още в началото разбрах, че няма да се разберем ... просто ме отпиши от списъка си с хората, с които тярбва задължително да спориш .. нешите спорове нямат смисъл!!!

п.с. Не се правя на модератор много добре знаеш, че и аз съм спамила .. но такива тъпи теми провалят форума!!!! :?

Kukumqvka
09-07-2009, 22:08
Угасна пламъка на спора ви :? 8-) хЪх или ся се засилва 8-)

w0sh
09-07-2009, 22:08
АРГХ.
О НЕ

tuzaro
09-07-2009, 22:09
че аз не съм те виждал да се включиш у някоя яка тема, ама ти си знаеш майна. Кой каза че ше пали наргиле??

Ins0mnia
09-07-2009, 22:11
Тузарче .. в случая вие си правете фъна .. аз съм преценила, че няма да се влкючвам ..

Шрудел: Защо винаги се намесваш в моите постове? В момента никой не говореше на тебе ... опитай се да птривлечеш вниманието към себе си, но не чрез мен ок ?? :-o Да си призная .. малко ми омръзна да споря с тебе .. още в началото разбрах, че няма да се разберем ... просто ме отпиши от списъка си с хората, с които тярбва задължително да спориш .. нешите спорове нямат смисъл!!!

п.с. Не се правя на модератор много добре знаеш, че и аз съм спамила .. но такива тъпи теми провалят форума!!!! :?

бе не е само темите дет провалят форума :? ма айде...да не говорим

w0sh
09-07-2009, 22:13
Особено много го развалят жалки хора,, които си пишат скайпа в подписа, за да се свалят с тийн загорели мадами.

Hilary_
09-07-2009, 22:13
бе не е само темите дет провалят форума :? ма айде...да не говорим

апфф ако ти се говори давай и без т'ва сме почнали ... :? :?

tuzaro
09-07-2009, 22:14
много искам да рецитирам един стих.
Кой е този Славчо педофила, на кой са тези потни очила, кой сега се моли във джамия и кой развява турски знамена? Това сте вие жълти куpви, това сега са вашите деца, в гъза сте вечно нaебани, това е вашата съдба.

ShtrudeL
09-07-2009, 22:16
Шрудел: Защо винаги се намесваш в моите постове?

Защото се дразниш и е забавно. Както и тва,че отричаш,че се дразниш. А и защото не те харесвам. Може би и защото в постовете ти се опитваш да покажеш колко компетентно и умно мнение имаш (а това изобщо не е така.) Сега разбира се ще го успориш и ще кажеш,че не съм права,от което не ми се обяснява пак същото.


опитай се да птривлечеш вниманието към себе си, но не чрез мен ок ?? :-o

Толкова ли си тъпа и толкова ли не разбра,че не ми трябва внимание тук? Какъв е смисъла да го повтаряш и дъвчеш това внимание милион пъти? Оо

Ins0mnia
09-07-2009, 22:17
Особено много го развалят жалки хора,, които си пишат скайпа в подписа, за да се свалят с тийн загорели мадами.

какво искаш да кажеш :-o просто съм си написал скапания скайп...

w0sh
09-07-2009, 22:18
Аз съм човек психолог.
Знам какво има в подсъзнанието ти.

Ins0mnia
09-07-2009, 22:19
хахаха :lol: :D омфг

ShtrudeL
09-07-2009, 22:21
Особено много го развалят жалки хора,, които си пишат скайпа в подписа, за да се свалят с тийн загорели мадами.

какво искаш да кажеш :-o просто съм си написал скапания скайп...

И го махна?

ХАХАХАХАХАХХАХХАХА ^_^

w0sh
09-07-2009, 22:21
Днес извърших едно добро дело.
Взе си поука надявам се :Д

Kukumqvka
09-07-2009, 22:22
Баси кефа :D

Ins0mnia
09-07-2009, 22:22
Особено много го развалят жалки хора,, които си пишат скайпа в подписа, за да се свалят с тийн загорели мадами.

какво искаш да кажеш :-o просто съм си написал скапания скайп...

И го махна?

ХАХАХАХАХАХХАХХАХА ^_^

човека е психолог,плаши ме... :?

w0sh
09-07-2009, 22:23
Аз не се шегувах.
Изключителна рядкост.

ShtrudeL
09-07-2009, 22:26
Особено много го развалят жалки хора,, които си пишат скайпа в подписа, за да се свалят с тийн загорели мадами.

какво искаш да кажеш :-o просто съм си написал скапания скайп...

И го махна?

ХАХАХАХАХАХХАХХАХА ^_^

човека е психолог,плаши ме... :?

От кога психолозите са плашещи?

Hilary_
09-07-2009, 22:27
Защото се дразниш и е забавно. Както и тва,че отричаш,че се дразниш.

дразня се и не го отричам, но не на теб а на простотията, която показваш с този твой начин да спориш с почти всички от форума ... този форум не е за това ...

А и защото не те харесвам.

е? Трябва ли целия форум да ни чете споровете .. кажи ми го на Лично .. но нее ти искаш да е показно!!!

Може би и защото в постовете ти се опитваш да покажеш колко компетентно и умно мнение имаш (а това изобщо не е така.)

Не не съм се и опитвала .. пиша това, което мисля .. пък и съм убедена, че не си чела всичките ми мнения, за да твърдиш подобно нещо ... и понеже ще кажеш "не ми е нужно да ги чета всичките" .. напротив нужно е след като твърдиш такова нещо за човек, който не познаваш!!!

Сега разбира се ще го успориш и ще кажеш,че не съм права,от което не ми се обяснява пак същото.

Никой не те икара да м иго обясняваш пак .. но аз ще се повторя, че и да го обясняваш аз ще си остана на моето ти на твоето .. мисля, че това ти е ясно ...

Толкова ли си тъпа и толкова ли не разбра,че не ми трябва внимание тук? Какъв е смисъла да го повтаряш и дъвчеш това внимание милион пъти?

Виж сега .. дали съм тъпа или не си е ЛИЧНО мой проблем ясну?? Т'ва тебе изобщо не те вълнува каква съм ... пък и не ми дреме за твоето мнение ...
Аз го повтарям?? Ти го доказваш ... и не ми казвай "правя го от скука" измисли си нещо друго за оправдание ... и пак ще се "направя на модератор" ... този форум не е за убиване на скуката .. ако не си го схванала все още "умната" ... :wink:

Ins0mnia
09-07-2009, 22:29
хилари не си ли легна бе...а щрудел....не знам плашат ме xd не че съм ходил,но когато видя и по филм е така :D

w0sh
09-07-2009, 22:31
Я ми кажи какво виждаш?

http://i213.photobucket.com/albums/cc234/Corrupted-Sasuke/1208189348886.png

Всеизвестния тест на Роршах.

Hilary_
09-07-2009, 22:32
хилари не си ли легна бе...

мм не ..

Ins0mnia
09-07-2009, 22:32
ъммм пеперуда оО но мяза и на космически кораб пха :lol:

ShtrudeL
09-07-2009, 22:33
Хилари...преди да ти прочета глупостите (за което трябва да ми благодариш ^^) няма как да се сдържа...

ХАХАХАХАХХАХХХХАХААХАХАХХ ^_^

IndependentGirl
09-07-2009, 22:34
ъммм пеперуда оО но мяза и на космически кораб пха :lol:
:shock: .. На мен пък ми прилича на съвсем различно нещо.. :lol:

Hilary_
09-07-2009, 22:35
Хилари...преди да ти прочета глупостите (за което трябва да ми благодариш ^^) няма как да се сдържа...

никой не те кара да ги четеш .. :lol:

.. ии ще ти благодаря ако спреш да се заяждаш ... :lol: и не само аз, а и половината форум ... :lol:

w0sh
09-07-2009, 22:36
Всъщност този тест се базира на това че всеки човек вижда разнични неща.
Те са 12 картончета, така че горе долу всеки човек е уникален в отговорите си.

Ins0mnia
09-07-2009, 22:36
Хилари...преди да ти прочета глупостите (за което трябва да ми благодариш ^^) няма как да се сдържа...

никой не те кара да ги четеш .. :lol:

.. ии ще ти благодаря ако спреш да се заяждаш ... :lol: и не само аз, а и половината форум ... :lol:

и половината форум ще ти благодари ако просто престанеш да постваш...

Ins0mnia
09-07-2009, 22:38
Всъщност този тест се базира на това че всеки човек вижда разнични неща.
Те са 12 картончета, така че горе долу всеки човек е уникален в отговорите си.

тази картинка съм я виждал много пъти и повечето хора сякаш казват че мяза на пеперуда...това какво ще рече ;д

ShtrudeL
09-07-2009, 22:38
Защото се дразниш и е забавно. Както и тва,че отричаш,че се дразниш.

дразня се и не го отричам, но не на теб а на простотията, която показваш с този твой начин да спориш с почти всички от форума ... този форум не е за това ...

А и защото не те харесвам.

е? Трябва ли целия форум да ни чете споровете .. кажи ми го на Лично .. но нее ти искаш да е показно!!!

Може би и защото в постовете ти се опитваш да покажеш колко компетентно и умно мнение имаш (а това изобщо не е така.)

Не не съм се и опитвала .. пиша това, което мисля .. пък и съм убедена, че не си чела всичките ми мнения, за да твърдиш подобно нещо ... и понеже ще кажеш "не ми е нужно да ги чета всичките" .. напротив нужно е след като твърдиш такова нещо за човек, който не познаваш!!!

Сега разбира се ще го успориш и ще кажеш,че не съм права,от което не ми се обяснява пак същото.

Никой не те икара да м иго обясняваш пак .. но аз ще се повторя, че и да го обясняваш аз ще си остана на моето ти на твоето .. мисля, че това ти е ясно ...

Толкова ли си тъпа и толкова ли не разбра,че не ми трябва внимание тук? Какъв е смисъла да го повтаряш и дъвчеш това внимание милион пъти?

Виж сега .. дали съм тъпа или не си е ЛИЧНО мой проблем ясну?? Т'ва тебе изобщо не те вълнува каква съм ... пък и не ми дреме за твоето мнение ...
Аз го повтарям?? Ти го доказваш ... и не ми казвай "правя го от скука" измисли си нещо друго за оправдание ... и пак ще се "направя на модератор" ... този форум не е за убиване на скуката .. ако не си го схванала все още "умната" ... :wink:

Защо имаш толкова сковано чувство за хумор...и не само? наистина не само?
Не се прави на толкова морална и сериозна,колкото всъщност едва ли си. ("Не се правя на такава,а бла бла" - така де да ти го спестя) Не го взимай толкова присърце тоя форум Оо (Не го взимам,просто/а...бла бла" - и това да ти го спестя)

Kukumqvka
09-07-2009, 22:38
Всъщност този тест се базира на това че всеки човек вижда разнични неща.
Те са 12 картончета, така че горе долу всеки човек е уникален в отговорите си.

тази картинка съм я виждал много пъти и повечето хора сякаш казват че мяза на пеперуда...това какво ще рече ;д

ае прилеп е ве !! :shock:

ShtrudeL
09-07-2009, 22:42
Я ми кажи какво виждаш?

http://i213.photobucket.com/albums/cc234/Corrupted-Sasuke/1208189348886.png

Всеизвестния тест на Роршах.

Най-стърчащите работи горе ми приличат на глави на коне/мечки/вълци...Тея малките по средата на крака...като на балерините когато са на пръсти...А самите глави на коне/мечки/вълци все едно са на откъснат остров...Другите пък крайни където има все едно мастилени капчици,приличат на глави на лъвове с отворени усти...
^^

IndependentGirl
09-07-2009, 22:43
Всъщност този тест се базира на това че всеки човек вижда разнични неща.
Те са 12 картончета, така че горе долу всеки човек е уникален в отговорите си.

тази картинка съм я виждал много пъти и повечето хора сякаш казват че мяза на пеперуда...това какво ще рече ;д

ае прилеп е ве !! :shock:
аа не.. :D това на което ми заприлича направо ми се стори странно.. :shock: Значи това в средата е надгробна плоча, а отстрани са се подпряли двама скелети или духове с черни наметала с качулки.. :-s Тц.. само кво въображение имам.. 8-) :lol:

Hilary_
09-07-2009, 22:45
Да Щрудел видях колко успя да отговориш на това, което ти написах .. :shock: :lol: :lol: :lol:

Иначе .. за останалото явно ще трябва да се повторя .. дали имам или нямам чувство за хумор, дали се правя на модератор или не, дали съм от малкото потребители, на които им пука за форума, дали съм тъпа или не, дали съм лигава или не ... си е мой проблем!!! Теб това не те вълнува и не смятам да ти отговарям .. айде стига толкова безмислени спорове за днес ..

п.с. Ins0mnia съмнявам се, че познаваш половината форум така, че тихичко ... 8)

Ins0mnia
09-07-2009, 22:45
Всъщност този тест се базира на това че всеки човек вижда разнични неща.
Те са 12 картончета, така че горе долу всеки човек е уникален в отговорите си.

тази картинка съм я виждал много пъти и повечето хора сякаш казват че мяза на пеперуда...това какво ще рече ;д

ае прилеп е ве !! :shock:
аа не.. :D това на което ми заприлича направо ми се стори странно.. :shock: Значи това в средата е надгробна плоча, а отстрани са се подпряли двама скелети или духове с черни наметала с качулки.. :-s Тц.. само кво въображение имам.. 8-) :lol:

да наистина... :D аз пък като се позагледах малко ми заприлича на котенце :D долните 2 дупки уж са му очите,пък горните две...петанца там някакви.. xD

mArMaLaDkA
09-07-2009, 22:48
Не се прави на толкова морална и сериозна,колкото всъщност едва ли си. ("Не се правя на такава,а бла бла" - така де да ти го спестя) Не го взимай толкова присърце тоя форум Оо (Не го взимам,просто/а...бла бла" - и това да ти го спестя)

8-)
А мислех да не отварям темата...

w0sh
09-07-2009, 22:49
Всъщност на този тест е важно не какво виждаш, а как го виждаш.
Също е важно и какво избягваш да видиш.

Разкрива разни подсъзнателни процеси.

ShtrudeL
09-07-2009, 22:51
Да Щрудел видях колко успя да отговориш на това, което ти написах .. :shock: :lol: :lol: :lol:

Иначе .. за останалото явно ще трябва да се повторя .. дали имам или нямам чувство за хумор, дали се правя на модератор или не, дали съм от малкото потребители, на които им пука за форума, дали съм тъпа или не, дали съм лигава или не ... си е мой проблем!!! Теб това не те вълнува и не смятам да ти отговарям .. айде стига толкова безмислени спорове за днес ..

п.с. Ins0mnia съмнявам се, че познаваш половината форум така, че тихичко ... 8)

И пак продължаваш бе... Оо

ХАХАХХАХАХАХАХАХХА ^___^

И бтв...какво имам да ти отговарям? Оо Къде си ми задавала въпроси.
Обобщих всичко,виждам,че не си го разбрала. ^^
И с тея емотки не прикриваш и не замазваш факта,че се дразниш ужасно много. ^_^ йей ей йей получавам пеперудки в стомаха <3 ^_^

Ins0mnia
09-07-2009, 22:51
Да Щрудел видях колко успя да отговориш на това, което ти написах .. :shock: :lol: :lol: :lol:

Иначе .. за останалото явно ще трябва да се повторя .. дали имам или нямам чувство за хумор, дали се правя на модератор или не, дали съм от малкото потребители, на които им пука за форума, дали съм тъпа или не, дали съм лигава или не ... си е мой проблем!!! Теб това не те вълнува и не смятам да ти отговарям .. айде стига толкова безмислени спорове за днес ..

п.с. Ins0mnia съмнявам се, че познаваш половината форум така, че тихичко ... 8)

Права си,всъщност не познавам никой от форума,защото се регнах едва снощи оО Обаче наистина нямаш никакво чувство за хумор... БХ CHILL OUT ! часа е 2 без 10 след полунощ оО Какво се впрягаш за някакви коментари на хора които едва ли си имат друга работа,щом постват тука ????

Kukumqvka
09-07-2009, 22:52
Всъщност на този тест е важно не какво виждаш, а как го виждаш.
Също е важно и какво избягваш да видиш.

Разкрива разни подсъзнателни процеси.

Изумяваш ме 8-)

Hilary_
09-07-2009, 23:01
И пак продължаваш бе... Оо

мм не .. аз написах, че спирам с безмислените спорове ...

ии за да не почвам на ново .. явно ти не можеш да ме разбереш ... :lol:

п.с. Не прикривам нищо .. вече ти написах кое ме дразни .. а това, че ти е кеф, че аз се дразня не говори добре за теб ... :lol:
п.с. 2 "ией" не е ли от списъка ти с лигави неща? :lol:

Ins0mnia: "наистина нямаш никакво чувство за хумор... "

пак казвам .. това си е лично мой проблем ... :)

ShtrudeL
09-07-2009, 23:07
мм не .. аз написах, че спирам с безмислените спорове ...

Така ли? Не си личи. ^^


ии за да не почвам на ново .. явно ти не можеш да ме разбереш ... :lol:

п.с. Не прикривам нищо .. вече ти написах кое ме дразни .. а това, че ти е кеф, че аз се дразня не говори добре за теб ... :lol:
п.с. 2 "ией" не е ли от списъка ти с лигави неща? :lol:

Ins0mnia: "наистина нямаш никакво чувство за хумор... "

пак казвам .. това си е лично мой проблем ... :)

Ти наистина не се усещаш ^^ Вярно и ти ме дразниш с амбициозността си да се докажеш и защитиш мнението си макар и неуспешно,но вече ми става смешно ^__^
Къде ми е лигавия списък? Я пак? хохо ^^
Би ли ми обяснила какво точно не говори добре за мен,това че ми е забавно защото се дразниш? ^^

w0sh
09-07-2009, 23:08
Много ме кефи като почнете да си скубете косите.

Хорни хорни.

Ins0mnia
09-07-2009, 23:10
Щрудел,човече не са занимавай... айде лека нощ на всички

Hilary_
09-07-2009, 23:13
Така ли? Не си личи.

мхм .. и при теб .. въпреки, че всичко започна от там да спреш с тъпите си заяждания .. 8) ефект .. никъф ...

да се докажеш и защитиш мнението си макар и неуспешно

Аз го правя със или без твоето одобрение ... 8)

за списъка .. не ме разбра какво имах на предвид ..
и няма какво да ти обяснявам .. и както казах по - горе .. ефекта е никакъф!!!

Ins0mnia
09-07-2009, 23:17
Така ли? Не си личи.

мхм .. и при теб .. въпреки, че всичко започна от там да спреш с тъпите си заяждания .. 8) ефект .. никъф ...

да се докажеш и защитиш мнението си макар и неуспешно

Аз го правя със или без твоето одобрение ... 8)

за списъка .. не ме разбра какво имах на предвид ..
и няма какво да ти обяснявам .. и както казах по - горе .. ефекта е никакъф!!!

Може би не трябва да се меся във вашия спор да го наречем...но направо не мога да ти чета глупостите вече...щом ефекта е никакъФ,тогава просто млъкнииии....!!!!


пфффф няма да мога да спа...

Kukumqvka
09-07-2009, 23:17
Така ли? Не си личи.

мхм .. и при теб .. въпреки, че всичко започна от там да спреш с тъпите си заяждания .. 8) ефект .. никъф ...

да се докажеш и защитиш мнението си макар и неуспешно

Аз го правя със или без твоето одобрение ... 8)

за списъка .. не ме разбра какво имах на предвид ..
и няма какво да ти обяснявам .. и както казах по - горе .. ефекта е никакъф!!!

ай поне като спориш,не загрозявай българския.

щото по принцип няма дума Никъф :?

w0sh
09-07-2009, 23:18
Всички срещу един!.

ЧААААРДЖ!!

Hilary_
09-07-2009, 23:19
Колко пъти още ще ми копирате постовете ..

Първо .. никой не те кара да ги четеш .. подминаваш ги и това е ..

Второ .. така съм искала така съм го написала ...

happy now ?

Ins0mnia
09-07-2009, 23:19
ахахахаха :razz: вече ще си легна с усмивка на лице :lol:

w0sh
09-07-2009, 23:20
и 3-то


ЧААААРДЖ!!!!

Kukumqvka
09-07-2009, 23:21
Колко пъти още ще ми копирате постовете ..

Колкото искаме .. и така до като се осъзнаеш за к'во става въпрос 8-)

w0sh
09-07-2009, 23:22
http://vbox7.com/play:e7e7477e

Хайде КОПИ ПЕЙСТ!!

ShtrudeL
09-07-2009, 23:23
Така ли? Не си личи.

мхм .. и при теб

Аз не съм казвала по 3478967 пъти,че ще спирам нещо,за да си личи каквото и да е. ^^ xD Аз просто си правя кефа чрез теб (а ти се оставяш и това ме забавлява ^^) xD ^__^

П.П И стига си дъвкала и тва за споровете...аз не споря. ^^ (Да не ми казвай отново,че споря...да,добре...даа,да.) ^^

Hilary_
09-07-2009, 23:23
Колко пъти още ще ми копирате постовете ..

Колкото искаме .. и така до като се осъзнаеш за к'во става въпрос 8-)

мислиш ли, че като се заяждате ии ме нападате ще се осъзная ако не искам ?? :-o

Най - малкото, което е .. не сте вие хората, които ще ме поучават .. ако напиша тема за това тогава .. сега не съм ви искала така или иначе мненията нито имам нужда от забележките ви!

ShtrudeL
09-07-2009, 23:26
Колко пъти още ще ми копирате постовете ..

Колкото искаме .. и така до като се осъзнаеш за к'во става въпрос 8-)

мислиш ли, че като се заяждате ии ме нападате ще се осъзная ако не искам ?? :-o

Най - малкото, което е .. не сте вие хората, които ще ме поучават .. ако напиша тема за това тогава .. сега не съм ви искала така или иначе мненията нито имам нужда от забележките ви!

Едва ли някой иска да те поучава...а и това е невъзможно за съжаление.

ShtrudeL
09-07-2009, 23:27
мислиш ли, че като се заяждате ии ме нападате ще се осъзная ако не искам ??

И какъв беше тоз тъпизъм?

w0sh
09-07-2009, 23:27
!!!!!

Като пиша със възклицателни знаци и изглеждам нахъсан!!!

Нали!!!?

Котката изпи паничка мляко!!!!

Уругвай!!!


!!!

bogzfaggot
09-07-2009, 23:28
Колко пъти още ще ми копирате постовете ..

Колкото искаме .. и така до като се осъзнаеш за к'во става въпрос 8-)

мислиш ли, че като се заяждате ии ме нападате ще се осъзная ако не искам ?? :-o

Най - малкото, което е .. не сте вие хората, които ще ме поучават .. ако напиша тема за това тогава .. сега не съм ви искала така или иначе мненията нито имам нужда от забележките ви!Тогава що се палиш толкова?Защото си глупава и малка нали?Мисля че познах

Kukumqvka
09-07-2009, 23:29
Хилари,Хилари .. само слагаш масло в огъня

Hilary_
09-07-2009, 23:29
мислиш ли, че като се заяждате ии ме нападате ще се осъзная ако не искам ??

И какъв беше тоз тъпизъм?

за такива като тебе ... :grin: :grin:

Тогава що се палиш толкова?Защото си глупава и малка нали?Мисля че познах

не не позна .. 8) опитай пак ...

Хилари,Хилари .. само слагаш масло в огъня

А вие не правите ли същото? Особено хората, които се намесихте в спора ми без причина .. :-o Мисля, че това ви беше целта .. :)

ShtrudeL
09-07-2009, 23:30
!!!!!

Като пиша със възклицателни знаци и зиглеждам нахъсан!!!

Нали!!!?

Котката изпи паничка мляко!!!!

Уругвай!!!


!!!

...ох...ХАХАХАХАХХАХААХ ...заболя ме корма... ^^
Сетих се за ония полицай от "ало ало",който не можеше да говори правилно... извинявай,ама ми се наби в очите ^^

П.П Изглеждаш по нахъсан ^^

Едит: И защо го едитнааааа : ( ^__^

bogzfaggot
09-07-2009, 23:31
мислиш ли, че като се заяждате ии ме нападате ще се осъзная ако не искам ??

И какъв беше тоз тъпизъм?

за такива като тебе ... :grin: :grin:Take her Jeesus she won't be happy here...

w0sh
09-07-2009, 23:31
Щото не си харесвам техническите грешки.

Но ти ме разобличи.

ShtrudeL
09-07-2009, 23:32
мислиш ли, че като се заяждате ии ме нападате ще се осъзная ако не искам ??

И какъв беше тоз тъпизъм?

за такива като тебе ... :grin: :grin:

*защитна идиотска реакция,на идиот,които не знае какво да каже №n

Kukumqvka
09-07-2009, 23:35
Зззз стана тихо и пусто 8-)

w0sh
09-07-2009, 23:36
Аз съм шокиран от обидите.
Една рикошира и ме рани в крака.

Сега кървя и правя турникет.

Kukumqvka
09-07-2009, 23:37
Съчувствам ти ;/

w0sh
09-07-2009, 23:38
И слушам Криско.

Kukumqvka
09-07-2009, 23:39
Хах класика :lol:

w0sh
09-07-2009, 23:40
ще я черпя амфет....щото е маймуна.

Hilary_
09-07-2009, 23:40
хах .. постигнах това, което исках .. и стана това, което очаквах .. 8)

.. нека настъпи "мир и спокойствие" 8)

w0sh
09-07-2009, 23:41
Нека не настъпва.

И кво постигна?
Приспа хората с еднообразни доводи.
Уел дон янг падауан.

Ins0mnia
09-07-2009, 23:41
сам вкъщи с двее (dance)

ShtrudeL
09-07-2009, 23:42
хах .. постигнах това, което исках .. и стана това, което очаквах .. 8)

.. нека настъпи "мир и спокойствие" 8)

...
ХАХАХАХХАХАХААХАХАХХААХАХ АХАХАХАХХААХААХ
ХАХАХАХАХАХАХАХАХА
^_____^

Ins0mnia
09-07-2009, 23:43
Нека не настъпва.

И кво постигна?
Приспа хората с еднообразни доводи.
Уел дон янг падауан.

Дъ форс ис стронг ин хър

ShtrudeL
09-07-2009, 23:43
Нека не настъпва.

Приема се! *удря с чукче*[/b]

w0sh
09-07-2009, 23:46
Лека ви нощ

http://vbox7.com/play:d3ab3845

Подздрав за всеки който се чувства поздравен.

Ins0mnia
09-07-2009, 23:47
ахахах тая песен :razz: лека и на тебе

Agentcheto007
09-07-2009, 23:50
ще я черпя амфет....щото е маймуна.
Взе че се нашмърка кат животно падна в кенефа :D :-({|=

Shadow1596
09-07-2009, 23:51
Как може да лягате бе...ноща е млада О:

Kukumqvka
09-07-2009, 23:53
ще я черпя амфет....щото е маймуна.
Взе че се нашмърка кат животно падна в кенефа :D :-({|=

стана тя след пет минути ,аз и викам ай във вкъщи .. :?

Agentcheto007
09-08-2009, 00:03
ще я черпя амфет....щото е маймуна.
Взе че се нашмърка кат животно падна в кенефа :D :-({|=

стана тя след пет минути ,аз и викам ай във вкъщи .. :?

Тя ми вика не не искам изведнъж ми се намръщи ...

Kukumqvka
09-08-2009, 00:05
Тя ми вика не не искам изведнъж ми се намръщи ...

Викам "Кво ти става курво,аз те черпя ,ти ми бягаш?..

Agentcheto007
09-08-2009, 00:06
Тя ми вика не не искам изведнъж ми се намръщи ...

Викам "Кво ти става к***во,аз те черпя ,ти ми бягаш?..

Още като те нашмърках знаеш че с мен ще лягаш

Kukumqvka
09-08-2009, 00:07
Тя ми вика не не искам изведнъж ми се намръщи ...

Викам "Кво ти става к***во,аз те черпя ,ти ми бягаш?..

Още като те нашмърках знаеш че с мен ще лягаш
"Аз съм проститутка." - тя ми вика - "Дай една стотачка."
Искаш ли да те пречукам,ква стотачка,я го мачкай.

Agentcheto007
09-08-2009, 00:08
В този тъп момент пристигна неква нейна ВИП охрана..

Kukumqvka
09-08-2009, 00:09
и ми шибна два шамара вика бягай ,че ща фана

Agentcheto007
09-08-2009, 00:10
Аз обаче взех с мене скапаната проститутка и ..

Kukumqvka
09-08-2009, 00:12
и и скъсах от ебане шибаната малка путка. 8-)

Agentcheto007
09-08-2009, 00:14
Стига с тая да те вида дали знаеш текстовете на другите :P

Личните карти освен за ID за какво друго ги ползвате и аз така си помислих естествено че за ноздрите...

Kukumqvka
09-08-2009, 00:17
Рапъри,шмъркалници,тревалн ици и пимпове,whookers и bitches и хаус курви идваме

Agentcheto007
09-08-2009, 00:19
Фолкаджий ,чалгаджий ,хаус маняци ,метъли, рокери ,блек денсъри

Kukumqvka
09-08-2009, 00:20
пубери с амфетамин фрестаил ша правя брат тъй че пускай таймера

Agentcheto007
09-08-2009, 00:21
:D

на тая :?
В 11 клас братле малко се учовечих и на доста зубъри да завършат им попречих....

Kukumqvka
09-08-2009, 00:25
В 12 клас отидох три пъти на даскало на бала няма да ти казвам стана супер мазало.

Agentcheto007
09-08-2009, 00:28
АААА тая не я знаеше май ,а ;)
Ти си майска роза ама аз съм пиян каскет...

Kukumqvka
09-08-2009, 00:31
недей ме пипа че ще взема да направа бял пастет ..


обаче аз лягам щото очите ми се затварят 8-) Лека ; ))

elsy
09-08-2009, 01:25
що, нещо предлагаш ли се

sh3_1s_7h3_0n3
09-08-2009, 04:21
:o