PDA

View Full Version : Никога вече комунизъм! 09.09.09 г.



BomberStomper
09-07-2009, 22:47
Никога вече комунизъм! 09.09.09 г. – Траурно шествие в памет на жертвите на зверския режим!!
http://bg.altermedia.info/images/15.jpg
Всеки е добре дошъл, да почете жертвите на този тираничен режим, нека заедно почетем достоините хора на нашата мила Родина, хората който имаха мнение и заради това платиха с живота си и бяха оплюти като "фашисти, врагове на народа" и други измислици които унижиха самите тях като личности и техните семейства!СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА!

XceSS
09-07-2009, 23:16
Днеска майка тъкмо ми обаждаше кви манифестации правили едно време 8-)

BlueAvalanche
09-08-2009, 07:38
Е сега ще цъфнат по центъра тия олигофрени анархистите, ще се съберат 15 човека с фланелки на оня чилийски травестит че гевара и ще правят преврати :-x
И кур за тия дето рисуват сърпове, чукове и петолъчки по София, боклуци, а тия лепенки който види да ги къса майка им деба :x

SolusChristus
09-08-2009, 07:59
Белая армия, чёрный барон
Снова готовят нам царский трон,
Но от тайги до британских морей
Красная Армия всех сильней.

Lucho
09-08-2009, 08:11
Всеки един строй в света си има привърженици и опоненти. Не можем да кажем че комунизма е бил нещо лошо - донякъде хубаво, донякъде лошо. Хубавото е - дават ти работа, жилище, получаваш заплата, спестяваш, купуваш кола, вила, Събота и Неделя - почивка, още от Петък на обяд...нормални цени. Лошото: Тоталитаризам, забрана за гласуване за други партии освен БКП, забрана свободата на словото и т.н...сега какво стана ? Не можеш да си намериш работа, защото говедата за един прост чистач правят интервюта, искат документи, каточели директор ще ставаш...с мизерната си заплата, едва покриваш разходите, абсурд ти звучи нова кола или просто кола да купиш....страх те е да изтеглиш кредит, защото утре ако останеш без работа, какво става ? Къде отиваш ? Е, имаме си свобода на слово и свобода на гласуване, обаче при цялата мизерия, каква ни е "файдата" ?

Lucho
09-08-2009, 09:15
^^^Имам такъв случай с роднини. Взели им къщата, дали им два апартамента. На други техни съседи - къщата за три и така :)

AzEbaTeletabisi
09-08-2009, 09:25
Я, ето ги! Ето ги! КомОниститИ и нациститИ на форОма! МоШно теми за/против комОнизмЪ/нацизмЪ/к'вот се сетитИ! Нека да подканим всички 12 годишни дечица от форОма да ходят на шествия!

Wildchildd
09-08-2009, 10:23
Смърт за боклуците подкрепящи режим убил 200 милиона души.Няма нищо добро в комунизма и никога не е имало.

Bianca
09-08-2009, 10:36
^^^Имам такъв случай с роднини. Взели им къщата, дали им два апартамента. На други техни съседи - къщата за три и така :)
Смърт бе, комуняга. :? Ясно е, че си комунистическо дете...

ZipFail
09-08-2009, 12:22
Смърт за боклуците подкрепящи режим убил 200 милиона души.Няма нищо добро в комунизма и никога не е имало.
Кога пък станаха 200 милиона ? :-o

Lucho
09-08-2009, 12:43
^^^Имам такъв случай с роднини. Взели им къщата, дали им два апартамента. На други техни съседи - къщата за три и така :)
Смърт бе, комуняга. :? Ясно е, че си комунистическо дете...Не съм комунист. Аз съм от крайнодесните сили, но никога не съм бил и върл противник на комунизма...всяка система си има плюсове и минуси. Днес е хубав ден.

PainMonopoly
09-08-2009, 15:23
Дано да се включат повече хора.

Но едва ли...

shanoo
09-08-2009, 18:49
Я, ето ги! Ето ги! КомОниститИ и нациститИ на форОма! МоШно теми за/против комОнизмЪ/нацизмЪ/к'вот се сетитИ! Нека да подканим всички 12 годишни дечица от форОма да ходят на шествия!

то се едно ти си над 12,смешил :lol:

кандидат за обливане. :booooomb:

Jesus
09-08-2009, 22:42
е във всяко нещо има дори и малко добро, но като цяло долу комунягите :)

BlueAvalanche
09-08-2009, 22:47
Какво пък му е толкова доброто на комунизма? Имало равенство, бля бля... докато на един мои съученик дядо му е получил мерцедес и апартамент в Лозенец, баба ми и дядо ми са чакали сума години за някакъв Москвич!

w0sh
09-08-2009, 22:49
Комунизма е утопия.
Това което е било приложено ан практика е нещо доста ужасно.

Pliok0019
09-08-2009, 22:50
Комунистите не са позволили на дядо ми да учи висше образование, понеже нито той, нито родителите му са били партийни членове...

Jesus
09-08-2009, 22:50
комунизма е бил в името на човека и този човек се е казвал Тодор Христов Живков. имам планове и няма да посетя събитието.

Komsomol
09-09-2009, 09:27
Хителеро-фашистката пропаганда няма да смири будния дух на пролетариите от целия свят!

Смело, товарищи!

BlueAvalanche
09-09-2009, 09:30
Да ти серем на пролетариите, русофил гаден

Wildchildd
09-09-2009, 09:32
Хителеро-фашистката пропаганда няма да смири будния дух на пролетариите от целия свят!

Смело, товарищи!

Sabaton - Talvisota(Зимната война)
Това е буден дух,унтерменш гаден.
Поздрав за великата червена армия!Боклуци сте, дори при 30:1.

BlueAvalanche
09-09-2009, 09:35
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4f/Anticommunist_Logo.png

BomberStomper
09-13-2009, 20:03
благодарим на присъстващите от форума !

therichbitch
09-13-2009, 20:24
оо нали един от проблемите на комунизма (който на практика никога не е съществувал, но говоря като идея) беше,че не може един лекар да получава колкото един работник, лежаха по улиците за капитализъм, а сега к-во е : още по лошо - пак е така-лекарите в Пирогов получават не повече от 500-600 лв, а далавераджиите, които нямат капка мозък, са много по-добре и продадоха държавата
плюят Маркс и Енгелс, ама сега в кризата четат капитала нали

П.П. НИКОЙ ДА НЕ МЕ ЦИТИРА И ДА МИ ОБЯСНЯВА КОЛКО ДОБЪР Е КАПИТАЛЗИМЪТ, ТОВА, КОЕТО НАПИСАХ ПО- ГОРЕ, Е ЛИЧНО МНЕНИЕ И НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА СПОРЯ С НИКОГО!!!

MZMA
01-16-2010, 02:04
Комунизма е творение на болен ум,винаги ще има бедни и богати,винаги ще има,глупави и умни,винаги ще има красиви и грозни,винаги ще има щастливи и нещастни и една шепа от тъпи БЕЗРОДНИ дупедавни кланящи се на чифути червени педерасти НИКОГА няма да го променят!
Такъв е светът,още по малко, че БЛАГОДАРЕНИЕ на комунистите ние изгубихме ЗАВИНАГИ Македония,Беломорието,Запа дните покрайнини и сума ти други територий платени с БЪЛГАРСКА КРЪВ,шибаните комунисти проповяднат равенство с хора, които ни желят злото (турци, цигани,евреи,араби,негри и прочие) комунизма е идеология без бъдеще...да не говорим че червеното знаме символ на комунистите идва от евреиското име "Ротшилд" (от немски рот-червето,шилд-знаме),а Енгелс е бил един от най-големите банкери и владетели на капитала в Европа.

КОМУНЯГИТЕ ИЗБИХА ПОВЕЧЕ ОТ 300 000 НЕВИННИ БЪЛГАРИ ПО ЛАГЕРИТЕ,НЕКА ВСЕКИ ГЛЕДА ФИЛМА "Балада за Българските герой"

http://vbox7.com/play:a22c1415&al=1&vid=1055480

MZMA
01-16-2010, 02:33
Австрийската императрица е казала "Аз не познавам по-голяма чума за държавата от евреиското племе",само че в България за държавата няма по-голяма чума от комунистите!

MZMA
01-16-2010, 02:43
То това си го знам,все пак комунистите са на 2-ро място в йерархията на масоните.

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-16-2010, 11:17
"никога мече комунизъм"...е добре,и сега като не е комунизъм,,да не би държавата да ни е на кой-знае какво хубаво дередже?! Да не би да няма криза,да не би да не са ниски заплатите и пенсиите,да не би да няма бездомни,да не би всички други народи да не ни мислят за оттайките на Европа?! ...И кво,ся кат ни оправлява оня простакес Бойко Борисов нещо да е по-добре?!...оф..зарежете..

PinkFloydSound
01-16-2010, 11:26
Spam

Raybeez

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-16-2010, 11:30
Spam

Raybeez

kypo
01-16-2010, 13:31
бегай от тука бе! да ти пикам на демокрацията сега! пълна анархия и престъпност и 80% от бълхарския народ не живеят, а съществуват. по времето на бай тошо само измет като престъпниците и некакви псевдо-дисиденти са били по кариерите и лагерите, където им е мястото на утайката на обществото и враговете на идеологията, все едно сега няма лагери в щатите за ислямистите, които са против демократичния режим? има.
не съм живял за съжаление по бай товово време, но по думите на баща ми е било много по-добре.
сега имаш само възможност да си разправяш вицове за бат бойко и гоце свободно, нищо повече, защото си икономически роб на една ши*ана система - псевдо капитализъм. един див и мръсен зачатък на нещо недовършено
ае

и само да добавя, как може в някои държави една стара система да бъде основа за надграждане, почти всички бивши соц републики, а само в бълхаристан да се заклеймят всички добри страни на строя и да се оплюе изцяло и да се разграби и разруши всичко, всичко което го разграбиха разни бандити е било построено по онова време. затова бълхаристан е най-мизерната и бедна държава в европа, само молдова може би е по-зле, но не е сигурно! други като чехия и словакия, въпреки разпърдяването си запазиха всичко държавно и сега даже ЧЕЗ ни цоца щото тука давай масова приватизация, продавай на безценица и гепи комисионните... е тва е, китайците пък даже нама да споменавам с техния хибриден модел - хем нямаш право да разказваш вицове за другаря Ху, и партията контролира цели 1300 милиона души и няма беззаконие, ето трафик на наркотици - земи тая инжекция (жалко че вече нема куршум на стадиона на колене), но допуска и частния бизнес и чужди капитали и просперират, само тука не може да се контролира някаква сган от 6 милиона... пък за лошото ядро на "империята на злото", според рейгън, си стъпва на краката на базата на стария ссср... има даже процес на национализиране на бизнеса на всички ония крадци като абрамович, и който не иска - отива да гние като ходорковски. така и трябва, ама тука е разпасано положение и затова управляват боклуци като маргините и подобни с 2 пръста чело...

kypo
01-16-2010, 14:23
разбира се, че имат много и отрицателни черти, но не бива да се отричат положителните като безплатно здравеопазване, образование, сигурна работа, сигурност, минимум престъпност и тн.
трябва да се балансира, но тук в българия винаги е недовършено нещо. както и демокрацията