PDA

View Full Version : Пиърсинг-помощ!



jujit0
09-07-2009, 23:41
Привет! Искам да попитам хорицата с пиърсинг на езика нещичко за сравнение :-) така,значи пробих се преди 2 седмици,езика ми се поду,болеше,фъфлех и близо седмица бях само на бебешки пюрета..общо взето яко глад и до сега всичко си е наред даже вече тряя да хода да ми сменат обичката с по-къса и там квато искам,но едно ме притеснява-вече втора седмица ми тече по мъъъъничко лимфа или кавото е там (едно такова жълтеникаво,лигаво,прилича на гной),та някой да е имал същия проблем и изобщо това проблем ли е?! Нормално ли е и до кога ще е така ?!?!?! :-o :shock: :(

WhitEShadoW
09-08-2009, 10:22
Може езика ти да отхвърля обицата. Най-добре отеди при човека ко йто те е прподупчил и ще ти каже. :)

iveto18
09-08-2009, 10:50
Привет! Искам да попитам хорицата с пиърсинг на езика нещичко за сравнение :-) така,значи пробих се преди 2 седмици,езика ми се поду,болеше,фъфлех и близо седмица бях само на бебешки пюрета..общо взето яко глад и до сега всичко си е наред даже вече тряя да хода да ми сменат обичката с по-къса и там квато искам,но едно ме притеснява-вече втора седмица ми тече по мъъъъничко лимфа или кавото е там (едно такова жълтеникаво,лигаво,прилича на гной),та някой да е имал същия проблем и изобщо това проблем ли е?! Нормално ли е и до кога ще е така ?!?!?! :-o :shock: :(

върви там каде си си го пробила,да не стане по-лошо!!

EJI4eTy
09-08-2009, 15:09
много сте адекватни хахахаха отхвърля вика обицата :D :D :D тва е език бе :D давай с сандрина (надявам се знаеш какво е това) и отиди да ти сменят обицата

WhitEShadoW
09-08-2009, 15:30
много сте адекватни хахахаха отхвърля вика обицата :D :D :D тва е език бе :D давай с сандрина (надявам се знаеш какво е това) и отиди да ти сменят обицата

http://piercing-bg.com/docs/faq.html 6 и 7-ми въпрос. Възможноста е малка, но я има \:D/

BrainPants
09-08-2009, 17:36
Ами отиди... какво ни занимаваш нас. Много мразя така.. ние да не случайно да сме завършили медицина и тук да е някаква онлайн-клиника...

Macallan
09-08-2009, 18:46
Ами отиди... какво ни занимаваш нас. Много мразя така.. ние да не случайно да сме завършили медицина и тук да е някаква онлайн-клиника...

ако не си споделят проблемите какви теми да има в "здравни проблеми и болести"?

jujit0
09-09-2009, 21:07
тцтцц...най-ги мразя такива като BrainPants..хората тука споделят и обменят информация и си помагат,ама като не ти се нрави темичката не пиши бе! просто е ;) а между другото,днес ходих да ме сменят обичката,Миро (този който ме проби) я смени и каза,че тва коет тече е съвсем нормално и че пиърсинга като цяло се оформя за месец..така че моя явно още не е оформен...Иначе мерси много на тези,който изказаха СВЯСТНО мнение :-) :-) :-) :-)

Midi4ka
09-09-2009, 22:30
Ами отиди... какво ни занимаваш нас. Много мразя така.. ние да не случайно да сме завършили медицина и тук да е някаква онлайн-клиника...
Точно!!!!!!!!!!!!!!!! :x

jujit0
09-09-2009, 23:49
абе я се ******* ...аре че ше ме цензурират... :o

Ax3
09-10-2009, 06:48
много сте адекватни хахахаха отхвърля вика обицата :D :D :D тва е език бе :D давай с сандрина (надявам се знаеш какво е това) и отиди да ти сменят обицата

http://piercing-bg.com/docs/faq.html 6 и 7-ми въпрос. Възможноста е малка, но я има \:D/

... Инфекции, глупости...

Josefinne
09-11-2009, 08:11
Моя пиърсинг пускаше няколко месеца ( 4-5), но не беше на езика. До колкото знам този на езика се оформя сравнително бързо.