PDA

View Full Version : Трябва ли...?



Shadow1596
09-08-2009, 00:42
Та замислих се за нещо - епа "Трябва ли подеволите да преуспееш за да обичаш и да обичаш за преуспееш и защо?" Е това ми е някво много трънливо в главата...и се чудим и маем...кво стана че не може да го измисля...малко помощ ще изискам от вас човеци!

Riva
09-08-2009, 00:56
Клоня към пица с аншуа.

Python5
09-08-2009, 01:02
1. Тъп си.

2. Правописът ти е грешен ... на толкова много нива.

3. Първата част от изречението ти е грешна, втората (по случайност, макар, че дори си я написал грешно) е вярна.

Извод - ходи пусни едно тото, имаш шанс за 3ка.

elsy
09-08-2009, 01:21
Така ми се спи, че изобщо не зацепвам за кво говориш

Shadow1596
09-08-2009, 02:26
1. Тъп си.

2. Правописът ти е грешен ... на толкова много нива.

3. Първата част от изречението ти е грешна, втората (по случайност, макар, че дори си я написал грешно) е вярна.

Извод - ходи пусни едно тото, имаш шанс за 3ка.
Я пишем как си щем...ти нито си ми господа нито си ми некой даскал да ми кааш как си пишем изреченията? Ако исках некой ми брои грешките щех да питам мистър гугле.. тъй че не ми флеймвай темата...

Jumbie483
09-08-2009, 03:21
1. Тъп си.

2. Правописът ти е грешен ... на толкова много нива.

3. Първата част от изречението ти е грешна, втората (по случайност, макар, че дори си я написал грешно) е вярна.

Извод - ходи пусни едно тото, имаш шанс за 3ка.
Я пишем как си щем...ти нито си ми господа нито си ми некой даскал да ми кааш как си пишем изреченията? Ако исках некой ми брои грешките щех да питам мистър гугле.. тъй че не ми флеймвай темата...

селяндур...
с твоя правопис дори не мога да приема сериозно темата..

Shadow1596
09-08-2009, 03:32
1. Тъп си.

2. Правописът ти е грешен ... на толкова много нива.

3. Първата част от изречението ти е грешна, втората (по случайност, макар, че дори си я написал грешно) е вярна.

Извод - ходи пусни едно тото, имаш шанс за 3ка.
Я пишем как си щем...ти нито си ми господа нито си ми некой даскал да ми кааш как си пишем изреченията? Ако исках некой ми брои грешките щех да питам мистър гугле.. тъй че не ми флеймвай темата...

селяндур...
с твоя правопис дори не мога да приема сериозно темата..
Абе вие флеймърит не спите ли? Сериозно...както и да съм я написал съм я написал нали? Това дали някой ще отговори или не, си е вече въпрос на лично мнение (: Та както казах по горе...нямате физическото, психическото или каквото и да е право да ми казвате как да пиша, кога да пиша и защо да пиша (: когато спрете да бъдете сухари може да ми кажете две думи , но в момента не съм заинтересован... така че приятна сутрин ви желая. Лично мое мнение е да реша кога да пиша правилно и кога грешно. Та за да не се повтарям. лек ден.

ПС и честит рожден ден. Всичко най хубаво и тн и тн >.> видях в другата тема...

Jumbie483
09-08-2009, 03:54
Абе вие флеймърит не спите ли? Сериозно...както и да съм я написал съм я написал нали? Това дали някой ще отговори или не, си е вече въпрос на лично мнение (: Та както казах по горе...нямате физическото, психическото или каквото и да е право да ми казвате как да пиша, кога да пиша и защо да пиша (: когато спрете да бъдете сухари може да ми кажете две думи , но в момента не съм заинтересован... така че приятна сутрин ви желая. Лично мое мнение е да реша кога да пиша правилно и кога грешно. Та за да не се повтарям. лек ден.

ПС и честит рожден ден. Всичко най хубаво и тн и тн >.> видях в другата тема...

В този форум все ще се намери някой буден да прави забележки ;)
Ние нямаме право да ти казваме как да пишеш, но имаме право да кажем, че писането ти дразни. Пък и това твое мнение мога да приема напълно сериозно, докато другите.. е съжалявам, но един сериозен човек, който иска сериозни отговори в темата си, според мен не би писал така.

По темата: И аз се съгласявам, че второто е по-вярно от първото.

ПП: мерси ;)

Shadow1596
09-08-2009, 04:09
Абе вие флеймърит не спите ли? Сериозно...както и да съм я написал съм я написал нали? Това дали някой ще отговори или не, си е вече въпрос на лично мнение (: Та както казах по горе...нямате физическото, психическото или каквото и да е право да ми казвате как да пиша, кога да пиша и защо да пиша (: когато спрете да бъдете сухари може да ми кажете две думи , но в момента не съм заинтересован... така че приятна сутрин ви желая. Лично мое мнение е да реша кога да пиша правилно и кога грешно. Та за да не се повтарям. лек ден.

ПС и честит рожден ден. Всичко най хубаво и тн и тн >.> видях в другата тема...

В този форум все ще се намери някой буден да прави забележки ;)
Ние нямаме право да ти казваме как да пишеш, но имаме право да кажем, че писането ти дразни. Пък и това твое мнение мога да приема напълно сериозно, докато другите.. е съжалявам, но един сериозен човек, който иска сериозни отговори в темата си, според мен не би писал така.

По темата: И аз се съгласявам, че второто е по-вярно от първото.

ПП: мерси ;)

Е да приемем че хипотетично за пръв път сядамна комп...и съм селско момче .... това би било нормалното ми писане... и говорене... какво би трябва да очаквам в такъв случей? флемове за това че съм различен?

Jumbie483
09-08-2009, 04:52
^^ Това може и да ти е оправданието, ако тази година ще си първи клас и все още няма представа какво означава "правопис" и "правоговор" ..

lenito_sf
09-08-2009, 07:37
Моля ?!
В момента сам си противоречиш на себе си.Има голяма.. не ОГРОМНА разлика между "да обичаш за да успееш" и "да успееш за да обичаш" ,въпреки ,че не долавям никакъв смисъл и в двете :shock:

П.П. Обмисляй въпроса си преди да пишеш тема.. :-o .. И да.. с израза си "Ше си пиша както си искам " или нещо такова беше ..няма да си докараш подкрепата на хората ако това очакваш :?



Оправи си правописаа !!!

InternetTroll
09-08-2009, 10:30
1. Тъп си.

2. Правописът ти е грешен ... на толкова много нива.

3. Първата част от изречението ти е грешна, втората (по случайност, макар, че дори си я написал грешно) е вярна.

Извод - ходи пусни едно тото, имаш шанс за 3ка.
Я пишем как си щем...ти нито си ми господа нито си ми некой даскал да ми кааш как си пишем изреченията? Ако исках некой ми брои грешките щех да питам мистър гугле.. тъй че не ми флеймвай темата...

fail

ShtrudeL
09-08-2009, 11:46
Формулирай си въпроса както трябва,че нещо не го схванах? В какво да преуспяваш? Що за тъп въпрос?

niquetamere
09-08-2009, 12:07
Може да си грозен, но за сметка на това си тъп !

Sa6eks
09-08-2009, 15:43
Брато осъзна ли се какво написа ?
:D
Аз не :)

EritYy
09-08-2009, 15:56
тъп сиии.. тва е извода 8)

smiirnoff
09-08-2009, 17:38
aз гласувах с "НЕ" ^^ 8-)