PDA

View Full Version : ранички в устата



ciliq
09-08-2009, 08:41
Имам малки рани в устата и на езика, които са много неприятни и ми пречат да ям, моля помогнете някак.

jujit0
09-08-2009, 10:50
в устата-афти,а тва на езика wtf нещо не го разбирам.. :? /лееекааар/

ciliq
09-08-2009, 11:04
Всъщност раничките са вследвствие от гнойна ангина, преди малко говорих със сестра ми тя преди по малко от месец беше болна и тя ми каза че са се образували от бактерии и че за една седмица минават но наистина е голяма мъка с тях..

hinari
09-09-2009, 09:48
Здравей,аз реших да ти напиша същото както в другата тема за афти.Моят братовчед съвсем наскоро имаше големи болки с тея афти.Доктора му изписа Тантум верде спрей и мисля също ,че и някакъв разтвор за гъргара,не съм сигурна как се казваше.Но пробвай с Тантум верде.На братовчед ми содата не му помогна например.А това за синия камък за пръв път го чувам,но може би помага,пробвай всичко,то с опитване става!Късмет и бързо оздравяване!

DrSmurph
09-09-2009, 20:18
Здравей,аз реших да ти напиша същото както в другата тема за афти.Моят братовчед съвсем наскоро имаше големи болки с тея афти.Доктора му изписа Тантум верде спрей и мисля също ,че и някакъв разтвор за гъргара,не съм сигурна как се казваше.Но пробвай с Тантум верде.На братовчед ми содата не му помогна например.А това за синия камък за пръв път го чувам,но може би помага,пробвай всичко,то с опитване става!Късмет и бързо оздравяване!


ТО С ОПИТВАНЕ И МОЖЕ ДА СЕ НАТРОВИТЕ ХУБАВО ..... КАК МОЖЕ ИЗОБЩО ДА ВИ МИНЕ МИСЪЛ ПРЕЗ ГЛАВАТА ЗА СИН КАМЪК???????????????? :-x

mi6kata666
09-10-2009, 06:30
ама верно синия камък е отровен..използва се за пръскане на различни плодови дръвчета за предпазване от секви паразити.ама ако искаш пробвай :D

ciliq
09-10-2009, 07:04
Аз след като прочетох това за синия камък просто се отказах да коментирам... а иначе благодаря за съвета hinari но не помага :(