PDA

View Full Version : laptopa ми..



creet3
09-08-2009, 09:10
имам acer aspere 7520... на 2 години е преди беше на брат ми... с win7 е (бета версия)... преди малко се изключи сам докато си слушах музика и цъках в нет-а... като го включа или стига до логото на уиндолс и се изключва, или се включва за 3 секунди и изключва и после пак се включва и пак се изклучва и така докато не му извадя батерията... при брат ми също е било така, но при него само се е рестартирал... та въпросът ми е, някой имал ли е същи проблем и ако да, да каже как се е оправил...

ivanstef
09-08-2009, 09:12
Хм. Това като работи само на батерия ли се получава?

creet3
09-08-2009, 09:15
ми аз винаги на зарядно го държа... и със него се получава

ivanstef
09-08-2009, 09:24
Проблема ти изглежда сериозен, но мисля, че не описваш всичко подробно. Айде пробвай пак да обясниш но по-подробно.

eHoT4e
09-08-2009, 09:35
това е втори стадий на http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=278462 :D :D прочети ми отговора на темата. По принцип не е до вадене на батерия. Когато ти се изкл. може да пробваш - без да вадиш батерията просто изчакай 10-15мин и го вкл. и ще видиш че ще тръгне независимо дали си вадил батерията или не. Това е защитната стена на процесора както вече казах. На мен такива номера ми правече когато вече почна да вдига 92 градуса :D :D :D :D

creet3
09-08-2009, 09:56
моя наистина мн загрява, тои по "рожение" си е така, ся почна да ми се появява и за safe mode ама пак нищо...не искам да рискувам да го отварям аз щот най-много да стана още по лошо... нямам си доверие

eHoT4e
09-08-2009, 10:23
моя наистина мн загрява, тои по "рожение" си е така, ся почна да ми се появява и за safe mode ама пак нищо...не искам да рискувам да го отварям аз щот най-много да стана още по лошо... нямам си доверие

видя ли си темп. в биоса колко ти е :? аз също не искам моя да си го отварям затова и друг ми маха процесора :D

doomkillerr
09-08-2009, 10:26
моя наистина мн загрява, тои по "рожение" си е така, ся почна да ми се появява и за safe mode ама пак нищо...не искам да рискувам да го отварям аз щот най-много да стана още по лошо... нямам си доверие

Лаптопа ти си плаче за сервиз според мен! Явно е от прегряването!!! Сам не вярвам да го оправиш :?, за това го носи да го видят специалисти... 8)