PDA

View Full Version : мултимедийна клавиатура проблем



eHoT4e
09-08-2009, 09:21
здравейте :) вчера си купих мултимедийна клавиатура, инсталирах си диска и всичко изглежда Ок. Обаче проблема ми е че като цяло мултимедийните клавиши работят с Windows Media Player. Та въпроса ми е как да си го направя така че да ми работят с Winamp ? ако някой знае моля ви да ми кажете..

suitable
09-08-2009, 09:22
Хм.. няма ли някакъв software, който да идва с дисковете ?

eHoT4e
09-08-2009, 09:31
мне единственото е че след инсталацията си ми излиза доло в дясно една клавиатурка и дефакто това е като настройките в контрол панела на клавиатурата само къде има и още едно меню и там виждам кое копче за какво е дадено, но не мога да ги променям. Също така пробвах от уинампа там на хот клавишите но за да се добави нова комбинация трябва да се напише някакъв текст. Може би скриптирване ли незнам за да посоча даден бутон :(

suitable
09-08-2009, 09:34
Би трябвало да се променят точно от тази клавиатурка, за която спомена.. преди ползвах подобна клавиатура и беше така, но идея нямам защо не се получава при теб.. Рестартирай комп-а, ако вече не си го направила след инсталацията на драйвърите!

eHoT4e
09-08-2009, 09:38
цяла вечер го правех :D и аз предполагам че от там трябва но просто не ми дава никаква опция да заменя ... :( просто си ми пише кой бутон за какво действа и това е.. а и да не говорим че май клавишите някои от тях са объркани.. че като натисна Rrint Screen/SysRq и ми излиза менюто на игрите от Start менюто :D:D:D

doomkillerr
09-08-2009, 10:21
здравейте :) вчера си купих мултимедийна клавиатура, инсталирах си диска и всичко изглежда Ок. Обаче проблема ми е че като цяло мултимедийните клавиши работят с Windows Media Player. Та въпроса ми е как да си го направя така че да ми работят с Winamp ? ако някой знае моля ви да ми кажете..

Здравей "eHoT4e".

Настройка се прави на "WinAmp"-а! От меню "Options" трябва да се активира опцията "Hot Key", като се щракне отметката "Enable hotkey" и тогава вече ще работят бутоните "Play", "Stop" и т.н.

П.С. - Успех... :)

eHoT4e
09-08-2009, 10:25
здравейте :) вчера си купих мултимедийна клавиатура, инсталирах си диска и всичко изглежда Ок. Обаче проблема ми е че като цяло мултимедийните клавиши работят с Windows Media Player. Та въпроса ми е как да си го направя така че да ми работят с Winamp ? ако някой знае моля ви да ми кажете..

Здравей "eHoT4e".

Настройка се прави на "WinAmp"-а! От меню "Options" трябва да се активира опцията "Hot Key", като се щракне отметката "Enable hotkey" и тогава вече ще работят бутоните "Play", "Stop" и т.н.

П.С. - Успех... :)

и това го направих още снощи :) ... направо се отчаях :D

Jesus
09-08-2009, 21:02
а пробваше ли да прочетеш в сайта на производителя вероятно пише

eHoT4e
09-08-2009, 23:34
а пробваше ли да прочетеш в сайта на производителя вероятно пише

imam si knijka daje :) no kato cqlo trqabwa da se oprawqt klavishite no neznam kak :(