PDA

View Full Version : Tokio Hotel-Automatic



Extremescream
09-08-2009, 09:31
http://www.youtube.com/watch?v=3Mi1xxT3Fqc&NR=1&feature=fvwp

Kaкво ще кажете за новия сингъл?
Аз съм им огромна фенка,но като чух тази песен гледах така :shock: :shock: :shock: близо 5 минути
Сладка е,ама не е като преди.
Няма какво да се лъжем,не са кой знае какви рокаджии,свирят поп-рок,но въпреки всичко ми харесваха.Сега го избиват яко на поп,което е тъпо.Повтарях си,че няма да стане като с Линкин Парк,че няма да станат поп,че няма да се правят на модерни...
Но ето на,че стана :?
Това си е моето мнение,кажете своето.
ПП:Да пишат хора,които няма да псуват групата като цяло и да няма изцепки тип 'ебати педалите'.Темата не е за секуалната им ориентация,а за песента и музиката им като цяло.Моля интелигентните индивиди,които не ги харесват да си замълчат.Тъпите няма как да ги помоля,все едно ще говоря на стената

Nefarian
09-08-2009, 10:13
Ти какво очакваш от гей, дееба?

Ravage
09-08-2009, 13:05
боза ...

aniie
09-13-2009, 22:53
Аз също им бях ОГРОМНА фенка...
но те честно казано ме отчайват от ден на ден все повече >.<
..особено Близнаците Каулитз..
Те са се променили сууупер мноооогоооо >.<
Преди не им пукаше "кво се слуша" , а се интересуваха от това ,което на тях им харесва...
Бил в новият им клип прилича на Дарт Вейдър (мое мнение ;дд)
..А какво да говоря за... 'Pain of love' 0,o ..само като чуеш началото и те избива на смях хахах..но проблема е ,че е трагично Х.х
...и останалото е електроника...
Но все пак имат една хубава нова песен ;д : Love and Death <3
НО!!! тъпото е ,че Билл на живо не може да пее високите части хахахх..ии се налага да го пее на playback >.<
и става някво супер сдухано..
Куплетите на живо , а припевите не ..хахх..
иначе като стил мисля,че Том е станал повече секси хахаха..
но ме отчайва и той ..започнал да търси любовта..трагична история ;\
...и все пак! дано да я намерят и двамата "тая велика,дългоочаквана любов" ;д


: )

w0sh
09-13-2009, 22:55
Всяко чудо за три дни.

raduna
09-15-2009, 00:16
Аз изобщо не ги харесвам на английски, също мн мразя такива компютърни глсове тип Стоян Михалев "Откакто ти ключа ми върна...", така чеее...какво повече... :?

ElinoOor
09-15-2009, 01:05
Била съм фен на тая група,но не съм се зарибявала така.. Смисъл имам някакво по-обективно мнение.(никога не съм разбирала тия дето крещят като ненормални като видят Каулиц на корицата на Браво..)

Истината е,че се издъниха тотално.Сега и да се върнат към първоначалния стил няма да е същото. :?
На мен лично ми харесват точно три песни .. Спряла съм да ги слушам след издаването на "Scream". Всъщност те са един кавър на Us5.

Колкото до автоматичната песен имах чувството,че слушам някаква извратена версия на Prodigy + Britney Spears то ест = ЕПИЦ ФАИЛ!

Вярно е също,че вокала все повече се вманиачава по татуировките,пиърсите и грима като все повече заприличва на жена.. А брат му никога няма да бъде секси,на 20 години станал и има ебати детската физиономия.На него му се радват само 13 годишните пикли..

Все повече ме отвращава Токио Хотел,съжалявам.

lenito_sf
09-15-2009, 12:01
Мани тия горили бе.. :?

viksit0y
09-17-2009, 15:17
Никога не съм ги харесвала тия :o

TellMeYourName
09-17-2009, 15:46
мислех си, че по-гейски не могат да пеят, обаче ме опровергаха :D

PIF
09-17-2009, 15:47
КОЛИТЕ :smt007

brokeninside13
09-17-2009, 15:52
Аз също им бях ОГРОМНА фенка...
но те честно казано ме отчайват от ден на ден все повече >.<
..особено Близнаците Каулитз..
Те са се променили сууупер мноооогоооо >.<
Преди не им пукаше "кво се слуша" , а се интересуваха от това ,което на тях им харесва...
Бил в новият им клип прилича на Дарт Вейдър (мое мнение ;дд)
..А какво да говоря за... 'Pain of love' 0,o ..само като чуеш началото и те избива на смях хахах..но проблема е ,че е трагично Х.х
...и останалото е електроника...
Но все пак имат една хубава нова песен ;д : Love and Death <3
НО!!! тъпото е ,че Билл на живо не може да пее високите части хахахх..ии се налага да го пее на playback >.<
и става някво супер сдухано..
Куплетите на живо , а припевите не ..хахх..
иначе като стил мисля,че Том е станал повече секси хахаха..
но ме отчайва и той ..започнал да търси любовта..трагична история ;\
...и все пак! дано да я намерят и двамата "тая велика,дългоочаквана любов" ;д


: )


БРАВО! осъзнала си се. надявам се и всички други да се...
ТОКИО МОТЕЛ ДА МРЪТ дано по-малко хора ги слушат, Боже чуй молитвите ми! #-o

Jumbie483
09-17-2009, 16:24
Тая Automatic не ми харесва изобщо..
Преди няколко дни една приятелка ми прати всички песни на немски и английски.. и нито една не ми хареса.
Преди и аз им бях фенка на Токио Хотел, но колкото повече блестят, толкова по-малко ме интересуват. Нека си правят кариерата момчетата, определено знаят как да печелят фенове и анти-фенове..
Нито са ми интересни вече, нито музиката им ми хареса.. Прекалено се вживяха и станаха поредната комерсиална банда..
Прав им път...

Dimana99
09-17-2009, 18:49
http://kakvomislish.com/za-vokala-na-tokio-hotel-bill-kaulitz.htm

Extremescream
09-18-2009, 07:14
Тая Automatic не ми харесва изобщо..
Преди няколко дни една приятелка ми прати всички песни на немски и английски.. и нито една не ми хареса.
Преди и аз им бях фенка на Токио Хотел, но колкото повече блестят, толкова по-малко ме интересуват. Нека си правят кариерата момчетата, определено знаят как да печелят фенове и анти-фенове..
Нито са ми интересни вече, нито музиката им ми хареса.. Прекалено се вживяха и станаха поредната комерсиална банда..
Прав им път...
Toчно,което е жалко.
Аз си им харесвах музкиата,ама това не е онова,което харесвах толкова