PDA

View Full Version : да избираш..



TheSkyIsTheLimit
09-08-2009, 13:12
....

ImmortalForever
09-08-2009, 13:16
Ами, като цяло бившият ти е едно голямо аматьорче, което плаче за внимание..Какво си се панирала?Няма да посмее да се самоубие.Това е неговият начин да каже: "Виж ме!"А относно теб: каквото ти е на душата туй прави веднъж се живее..

П.С. Думи като "тръгнИм" "ся" "почнИм" няма в родния, български език :)

awes0mEe
09-08-2009, 13:19
Послушай сърцето си.

smiirnoff
09-08-2009, 13:19
П.С. Думи като "тръгнИм" "ся" "почнИм" няма в родния, български език

кой ти каза че няма ? ! .. има, просто са на диалект ..
баси т'ва сигурно е престъпление ако говориш на диалект ;хх :?

sladkalady
09-08-2009, 13:20
Не знаеш какво искаш-ту казваш че искаш да си с него,ту че си с него от съжаление...Изясни си какви чувства имаш към двамата...и тогава направи своя избор

mynichka09
09-08-2009, 13:30
Мисля че и ти още не знаеш какво искаш.Помисли си и направи това,което ти казва сърцето ти

Josefinne
09-08-2009, 13:56
УУ не се връщай при доброто момче, бе, ще го съсипеш, остави някое добро момиче, което знае какво иска ( НЕ като теб) да го направи щастлив. И ако наистина ти е пукало за него няма да го наказваш повече с присъствието си. Дано види този пост, за да разбере колко коравосърдечна и нерешителна лигла си.

w0sh
09-08-2009, 13:57
УУ не се връщай при доброто момче, бе, ще го съсипеш, остави някое добро момиче, което знае какво иска ( НЕ като теб) да го направи щастлив. И ако наистина ти е пукало за него няма да го наказваш повече с присъствието си. Дано види този пост, за да разбере колко коравосърдечна и нерешителна лигла си.

БРАДВА!

Josefinne
09-08-2009, 14:08
УУ не се връщай при доброто момче, бе, ще го съсипеш, остави някое добро момиче, което знае какво иска ( НЕ като теб) да го направи щастлив. И ако наистина ти е пукало за него няма да го наказваш повече с присъствието си. Дано види този пост, за да разбере колко коравосърдечна и нерешителна лигла си.

БРАДВА!

Я, пусни едно тълкувателно решение на тоя термин, моля.

PurpleDream
09-08-2009, 14:10
тъпа си, не знаеш кво искаш, наколко си, не можеш да пишеш

SuperBadSuperFresh
09-08-2009, 14:58
Кажи ми че си на 13,моля те.И остави диалекта в говоренето.Пише се на книжовен български.

По темата:Ако ми кажеш че си над 13( в което се съмнявам),ще ти отговоря,ама на тия детски истории....Какво да ти кажа-Бъди с когото Обичкъш :-) А и самоубий бившия сама;-) Детска радост.Не мога да живея без теб,хвърлям се :-# Това са глупости.

П.П.Станала съм доста зла.Мда.

Marinchety
09-08-2009, 15:58
омръзнал й бил после пак тръгнали пак скъсали чудела са дали пак да е с него ама се притеснявала да не й омръзне пак .... ПОРАСНИ !

vellvet
09-08-2009, 16:16
Кажи ми че си на 13,моля те.И остави диалекта в говоренето.Пише се на книжовен български.

По темата:Ако ми кажеш че си над 13( в което се съмнявам),ще ти отговоря,ама на тия детски истории....Какво да ти кажа-Бъди с когото Обичкъш :-) А и самоубий бившия сама;-) Детска радост.Не мога да живея без теб,хвърлям се :-# Това са глупости.

П.П.Станала съм доста зла.Мда.

^хареса ми искам да цитирам защото изцяло изразява мисленето ми по тази тема

RaZzer
09-08-2009, 21:13
'ного тъпо...

ти се гавриш с чувствата на момчето (това, дето щяло да се самоубива - верно, че и той драматизира, ама твоята глупост е по-голяма)! Я вземи се изясни дали го харесваш, или не без да сравняваш с другия!

w0sh
09-08-2009, 21:15
УУ не се връщай при доброто момче, бе, ще го съсипеш, остави някое добро момиче, което знае какво иска ( НЕ като теб) да го направи щастлив. И ако наистина ти е пукало за него няма да го наказваш повече с присъствието си. Дано види този пост, за да разбере колко коравосърдечна и нерешителна лигла си.

БРАДВА!

Я, пусни едно тълкувателно решение на тоя термин, моля.

Брадва - синоним на секира, означава инструмет за сечене на дърва.

В конкретния случай означава категорично, отсичащо мнение, което тотално брадвосва потърпевшия младеж.

TheSkyIsTheLimit
09-09-2009, 07:57
на 15 съм..
а и немога да разбера какво значение има възрастта още по малко начина ми на писане..просто исках да разкажа историята си като очаквах разбиране и съвети а не критики относно правописа ми..

П.С. благодаря за съветите..

radybt
09-09-2009, 08:07
УУ не се връщай при доброто момче, бе, ще го съсипеш, остави някое добро момиче, което знае какво иска ( НЕ като теб) да го направи щастлив.
А така,а ти авторке....
Ти си една Кифла.
А приятеля ти (бившия),е много найвен.Аз бих направил като него(без тва за самоубиването),бих те помолил за още 1 шанс,ако мн те обичам,ама след като ме заебеш 2-ри път,чисто и просто ще ти кажа,че си овца ;) *Бееееее*

FromAutumToAshes
09-09-2009, 09:16
С извинение.. ама ти си много проста. Първо разбери какво искаш и тогава прави сравнения. Представям си каква любов е била щом за няма и месец "ти е писнало" от него. Какво изобщо значи това? Мен ми писва от разбития ми телефон, от смотания ми компютър, който само спича ама това са ПРЕДМЕТИ. Не знам как може да ти писне от ЧОВЕК, особено и да твърдиш, че го обичаш. И к'во подяволите е това ходене от съжаление :-o Ако го обичаш бъди с него, ако пък ли не остави го да си живее живота и не го трови с присъствието си. Пък за пича от Гърция дори не знам какво да кажа. Уж "обичаш" един пък се занимаваш с други.. Добра логика ;) С цялото ми уважение ама вярно явно си някоя КИФЛА... Някой каза много добре ПОРАСНИ И да... Остави диалекта в говоренето ;) [/b]

SuperBadSuperFresh
09-09-2009, 12:32
на 15 съм..
а и немога да разбера какво значение има възрастта още по малко начина ми на писане..просто исках да разкажа историята си като очаквах разбиране и съвети а не критики относно правописа ми..

П.С. благодаря за съветите..

Еми има значение,щото с тва мислене си за никъде. :x :-x