PDA

View Full Version : магазини в Благоевград



uBeTy
09-08-2009, 14:02
Кажете някои хубави магазини за дрехи,обувки и къде се намират ,понеже не съм от Благоевград и не съм много запозната с магазините. :)

MimmZzZchYyY
09-08-2009, 15:23
Кенвело :grin: намира се в мола... попринцип е доста скъп магазин, но в момента има страхотни неща на ниски цени ... :wink: освен това можеш да провериш и в Оксиджен :) тои се намира на центъра... (не мога точно да ти обясня, защото и аз не съм от там ... :( ) ... нооо си спомням, че той е от към ляво :D ... освен товаа в Алексндра също има хубави неща (особено спортни :---) ) и той се намира някъде по центъра ... аа също така и в Тео има страхотни неща :wink: те са няколко магазина .. катоо тръгнеш от американския уневерситет направооо и стигнеш до една банка.. магазина се намира срещу банката ( ебати обяснението :D ) ..надявам се, че ти помогнах малко :)

uBeTy
09-08-2009, 15:35
Кенвело :grin: намира се в мола... попринцип е доста скъп магазин, но в момента има страхотни неща на ниски цени ... :wink: освен това можеш да провериш и в Оксиджен :) тои се намира на центъра... (не мога точно да ти обясня, защото и аз не съм от там ... :( ) ... нооо си спомням, че той е от към ляво :D ... освен товаа в Алексндра също има хубави неща (особено спортни :---) ) и той се намира някъде по центъра ... аа също така и в Тео има страхотни неща :wink: те са няколко магазина .. катоо тръгнеш от американския уневерситет направооо и стигнеш до една банка.. магазина се намира срещу банката ( ебати обяснението :D ) ..надявам се, че ти помогнах малко :)

Да,помогна ми благодаря ти.

П.С. Давайте още предложения 8-)

bloodyF
09-08-2009, 21:26
интересна работа...не сте от Благоевград пък ви трябват магазините тука :д

Мол-а-има хубави парцалки в Кенвело и в един магазин от дясно на щанда за бонбони..

Тео-най-големия е срещу пощата

Уличките с кафетата-има свестни магазини

по главната има 100 магазина ,чиито имена не знам

Александра.. и той е на главната

Оксижен,и той е на главната,срещу съда..

хора вие крака и очи нямате ли.. :/
днеска една приятелка ме мъкна и влязохме в 20 магазина сигурно а бяхме само по центъра! :(

GaBiIi__
09-08-2009, 21:40
не че нещо ама тук няма нищо ... може би в Makedonka .. Sylvian Heach..
Step up... Oviesses ( не съм сигурна как се пише хах ) ...Oxygen (понякога има хубави неща сега не ) ... за това се сещам .. Gianni :)