PDA

View Full Version : Който го е страх от мечки не ходи в гората.



fifinkathefreak
09-08-2009, 16:10
Темата може да ви се стори безсмислена,но за мен това е проблем и много се терзая.

Има едно момче.Или по-точно мъж,на 23 е.Аз го харесвам,и то доста.Няма да изпадам в подробности,просто ми се струва твърде свестен на фона на моите връстници.
Така.Аз обаче съм девствена и не се чувствам готова да правя секс с него или с когото и да било.
Това са фактите,а същината на проблема е следната: дали да прекратя връзката ни в зародиш и да си спестя проблемите по натам или да се надявам,че ако се влюбя в него или по други неведоми пътища съдбовни ще успея да се реша на такава крачка(когато спечели доверието ми) без да съм предала себе си?

Все пак,ако вечно си седя на парцалите,не се знае дали нещо ше се промени.

TraPPed
09-08-2009, 16:12
......ами аз те съветвам добре да прецениш човека първо,какви са чувствата му към теб-с две думи дали ще те броийка или е от сериозните и ще чака...от него зависи според мен,пък и влюбването не е от днес за утре....

cv3t3linda
09-08-2009, 16:21
опитай с пича .. пък квото стане 8)

Draki3
09-08-2009, 16:44
В доста голям % от връзките, момчетата/мъжете рано или късно се налагат с желанието за секс... е.. Поне аз се наложих :D

vellvet
09-08-2009, 17:01
първо на колко си ?
сега по темата: опитай с момчето ао е свестен както твърдиш няма да поиска секс още веднага а може би след време ти сама ще искаш да му го дадеш, а и никой не те спира да прекратиш връзката ако решиш че нещата отиват в посока която на теб не ти хареса :)

fifinkathefreak
09-08-2009, 18:48
Не мисля,че е от толкова важно на колко години съм физически.

Не знам дали има смисъл да тормозя човека до себе си при положение,че накрая може изобщо да не се стигне до нищо и да си е пропилял времето с мен.
На всичкото отгоре не могат да се преценят чувствата на отсрещната страна за ден или два,а след като не съм толкова опитна във връзките не знам дали бих могла да преценя нещата правилно.

prokyrocheto
09-08-2009, 18:51
Не мисля,че е от толкова важно на колко години съм физически.

Не знам дали има смисъл да тормозя човека до себе си при положение,че накрая може изобщо да не се стигне до нищо и да си е пропилял времето с мен.
На всичкото отгоре не могат да се преценят чувствата на отсрещната страна за ден или два,а след като не съм толкова опитна във връзките не знам дали бих могла да преценя нещата правилно.
Съчувствам ти, но ако наистина го обичаш няма да се откажеш от него...

TraPPed
09-08-2009, 18:54
....слушай цицомана ...опа ptokyrocheto..

prokyrocheto
09-08-2009, 18:58
....слушай цицомана ...опа ptokyrocheto..
:razz: :razz: :razz: :razz:

TraPPed
09-08-2009, 18:59
....леле какви дашни каки чак и правописа си оправих.... хохо

prokyrocheto
09-08-2009, 19:02
....леле какви дашни ?!?!?! каки чак и правописа си оправих.... хохо

InternetTroll
09-08-2009, 19:15
....леле какви дашни ?!?!?! каки чак и правописа си оправих.... хохо Които дават нещо...

Punisherrr
09-08-2009, 19:17
Е,добре...ти сама казваш,че бил свестен.
А и не разбирам... защо да не можеш да опиташ с него ? Това,че не си готова за секс не значи,че не може да имаш връзка ебаси.. :-o
А ако той се окаже някъв нахалник и започне да те притиска .. просто ще си направиш извод що за човек е и колко държи на теб и сама ще искаш да прекратиш връзката ;)
(поне аз така виждам нещата)

Midi4ka
09-08-2009, 19:34
Е,добре...ти сама казваш,че бил свестен.
А и не разбирам... защо да не можеш да опиташ с него ? Това,че не си готова за секс не значи,че не може да имаш връзка ебаси.. :-o
А ако той се окаже някъв нахалник и започне да те притиска .. просто ще си направиш извод що за човек е и колко държи на теб и сама ще искаш да прекратиш връзката ;)
(поне аз така виждам нещата)
Аз виждам нещата по същия ПРАВИЛЕН начин! ;)

ERvili
09-08-2009, 20:22
Здравей,авторке!Може и малко странно да ти се стори но знаеш ли...аз съм изпаднала в подобна на твоята ситуация.Разликата обаче е че Той е доста по-голям...на 30,а аз съм почти на 18(и също като теб съм девствена)...напълно те разбирам,защото и аз като теб нямам опит с връзките.Освен това другото,което е различно при мен е че аз искам да правя секс с него...той също :) ...но за съжаление ни дели разстояние и то доста голямо...има доста пречки между нас...и др неща в които сега няма да се впускам.Но както казаха някои преди мен-наистина първо се опитай да разбереш дали това е човека който наистина обичаш(нз на колко години си,не ми и трябва да знам),защото след време може да съжаляваш за някои неща...затова добре премисли нещата...:-k бъди сигурна какво точно искаш.Все пак първия път е наистина много важен и специален момент в живота на 1 момиче(мможе би повече от колкото за 1 момче).Трябва наистина да знаеш какво искаш и с кого искаш да го направиш.
Успех и умната!!!
:-k :-k :-k

BaiboCo
09-08-2009, 20:48
ЕМИ чукай го докато можеш че после ехеееееееееееееееееееееее еееее

zagadkataa
09-08-2009, 20:48
опитай с пича .. пък квото стане 8)

все пак каза , че не е готова ....
ии има значение от вазраста ..даже голямо ...
ако е толкова свестен и ако го обичаш ... и наи важното той ако държи на теб (толкова , че е готов да те чака докато ти решиш кога си готова) е според мен е нужно малко търпение и чуства за да се получи ... а може би и той незнае как да те предразположи .... незнам аз така си мисля
все пак успех квото и да решиш

fifinkathefreak
09-09-2009, 04:31
Благодаря отново.

Хм,а според вас трябва ли да му го кажа сега (един вид ни в клин,ни в ръкав),или да изчакам темата да бъде повдигната? :-o

TraPPed
09-09-2009, 07:37
..според мен не насилвай нещата..изчакай да му дойде и реда на това.....аз поне така бих направила..защото и той може да се засегне и да те попита дали това мислиш че иска от теб само...

MaRiQn4eTYyY
09-09-2009, 07:54
..според мен не насилвай нещата..изчакай да му дойде и реда на това.....аз поне така бих направила..защото и той може да се засегне и да те попита дали това мислиш че иска от теб само...
ako ti spomene za sex mu kaji 4e ne si gotova i ako iska da po4aka.ako te obi4a 6te ostani s teb.oba4e iztrese6 li mu go neo4akvano moje se obidi. :)