PDA

View Full Version : самонараняване някакси?



asddafsad
09-08-2009, 16:59
някой има ли идея как мога да си причиня някаква силна болка, да си навехна лошо крака, да куцам 1-2 месеца или ръката нещо... трябва ми един вид оправдание

EritYy
09-08-2009, 17:00
оправданието можеш да го измислиш и без да си трошиш нещо :?

Macallan
09-08-2009, 17:43
ритай силно някой стълб докато вече не може да ходиш

ameli
09-08-2009, 18:45
отсечи си крайник по избор :-o

hinari
09-09-2009, 07:29
Ами чудя се защо ти е да си причиняваш такива неща,надявам се си наясно,че боли доста,особено при счупване.Мисля си ,че го правиш заради училището,не ти се ходи,а ? Както и да е .Исках да ти кажа как при мене се получи навяхване на глезена и няколко дена се чувствах изтръпнала и куцах.Обаче моето не беше нарочно.Бях някъде към 4-5 клас и бяхме на едно заведение с басейн.Като взехме да си тръгваме и в тъмното не съм забелязала високо бордюрче пред мене,та като се спънах,само,че не паднах по очи,после ме хванаха за рамената,да ме домъкнат до колата поне.Хаха.Голяма болка беше,чувството е все едно,че някоя кост някак си е "заместена" и ти пречи.Е,така бях около седмица.А на теб нали ти трябва нещо по-дълготрайно?Отиди и играй баскетбол с приятели и си пресрещни някой пръст с топката.На един познат така му се случи и после месец с гипс.Бе не смятам,че правиш правилно така да се самонаказваш,но си е твоя работа.

Ax3
09-09-2009, 07:41
отсечи си крайник по избор :-o

Със брадвата и айде :D

Не ве... засили се със всичка сила и... - през прозореца... така ще си оправдана за цял живот (ще дойда на погребението да хапна жито, кажи на майка си, че го обичам с орехи)

cveteto64
09-09-2009, 08:21
Не искам да ствам супер любопитна ама наистина за какво ти е да го правиш това... А по темата има абсурдо много начини,чрез който можеш да се нараниш и наистина да те боли ама не ти ги препоръчвам...

bloodyF
09-09-2009, 16:18
един приятел,които тренира карате ме изрита така в д-то че 6 месеца едвам седях :booooomb: и ходенето ми беше затруднено.. :?

Lyricon
09-13-2009, 19:58
вземи 1 чук и се прасни по коляното,но силно и ако може направи видео,ще е фън :grin:

clever
09-13-2009, 20:40
ахахахаххах някои хора наистина не искат да ходят на училище :razz:

georgi12
09-14-2009, 16:45
Тц-тц!
Не съм вярвал , че може да има толкова глупави хора !
Надявам се да разбереш иронията на тези , които са ти отговорили .

akrobatkata
09-14-2009, 19:08
хах това да се нараниш за извинение няма никакъв смисъл и на мен са ми минавали такива мисли през главата, но повярвай ми много по-лесно е,ако само се правиш че куцаш аз веднъж просто не стъпвах на едната си пета с извинението че е пукната :razz: :razz: :razz: