PDA

View Full Version : Dancing Stars vs VIP dance



fluffka1
09-08-2009, 18:18
предварително се извинявам, изобщо не съм гледала дали има такава тема, а и с търсачката хич не се оправям.
Става въпрос за предаването Dancing Stars по btv, което започна миналата година, и VIP Dance по NOVA, което започна тази година. Направо съм шашната! :shock: не за първи път НОВА правят предаване подобно на някое по БТВ. Не стига че идеята е една и съща, а и журито! Ако не се лъжа Нешка Робева, както и онази Галена бяха в журито на Dancing Stars миналата година! А победителя на Dancing Stars също е част от журито. Хубаво им е предаването ама защо го правят това нещо. Миналата или по-миналата година направиха Пей с мен ( 1 година след Music Idol). Много им се дразня така. Защо "крадът" хубавите предавания на бтв и ги интерпретират в нещо подобно??? То даже не е подобно, направо си е същото... Моля споделете какво мислите по тоя въпрос, както и кое предаване предпочитате :) между другото май гледах реклама че ще излъчват и Dancing Stars 2. кое ли ще е журито...
Ами вие сте, моля кажете се мненията :)
И още веднъж се извинявам ако някой вече е направил подобна тема :)

ifilin4ica
09-08-2009, 18:38
предварително се извинявам, изобщо не съм гледала дали има такава тема, а и с търсачката хич не се оправям.
Става въпрос за предаването Dancing Stars по btv, което започна миналата година, и VIP Dance по NOVA, което започна тази година. Направо съм шашната! :shock: не за първи път НОВА правят предаване подобно на някое по БТВ. Не стига че идеята е една и съща, а и журито! Ако не се лъжа Нешка Робева, както и онази Галена бяха в журито на Dancing Stars миналата година!Защо "крадът" хубавите предавания на бтв и ги интерпретират в нещо подобно??? :)

Те не крадът просто продуцентът е един и същ.

bloodymirror
09-08-2009, 18:50
Ами,то едно от друго се копират тези танцувалните предавания,макар,че ги правят интересни,и в един час,така че да тормозят зрителите да избират.. иначе още не съм гледала достатъчно,че да преценя .. :smt026

lenito_sf
09-08-2009, 19:08
Това ВИП денс сега го гледам ... това е позор за танците бе... направо се отвратих от танците... :( :shock: :shock: :lol:

GossipGirl89
09-08-2009, 19:34
Всичко се върти около парите :)
Иначе аз загледах ВИП Денс и мисля че разликата в двете предавания е в това, че в Денсинг Старс бяха двойка професионалист + артист, а тук са група 2 професионалиста + 2 артиста... Както и да е. По-вероятно е да гледам ВИП Денс, защото участва Николета Лозанова, а пък тя ми е любимка :)

D12Respect
09-08-2009, 19:44
VIP dance е истината.Там е сеира !

lipstik
09-08-2009, 19:49
Ууууу какво стана сега.Нещо сеирите почнаха със Сашка и оная бабичка Нешка :-D

Има малка разлика,но какво ли значение има,по-хубаво е направено от онова Dancing Stars,което е най-важното.

bloodyF
09-08-2009, 20:05
тия вип денс са баси измислените :Д

MonSitY
09-08-2009, 20:36
еднакво тъпи са ми :-D танците не са танци ами някаква аматьорщина и ме дразнят.напълно еднакви са ми предаванията и май ще съм пас по това време, в което ги дават...