PDA

View Full Version : Разделихме се



mechtaq_za_teb
09-08-2009, 18:49
Здравейте... не знам къде съм, как съм... добре ли съм, зле ли. Не усещам нищо друго освен режеща болка и празнота. Неща, които избягвах, но ето че пак се сбъсках с тях...
Обичахме се... или не знам. Аз още го обичам... за последно ми го каза тази сутрин, когато излязохме. Да, карахме се в последно време страшно много и то все заради мен. Правех скандали за най-малкото нещо, каквото се сетите. Съмнявах се в него без причина и прецаках всичко. Днес след поредния скандал той ми каза, че се разделяме. Нещо, което досега само аз съм му казвала... Да, преряза ме изгаряща болка. Молех се... плаках, след което сълзите ми пресъхнаха и сякаш не бях там, където съм. Гледах го в очите, а не го виждах. Мечтите ми, надеждите ми... всичко се разби само с тези думи:искам да се разделим.
А толкова мн преживяхме заедно... не мога да си представя, че утре няма да се събудя с мисълта за него... ще се събудя без смисъл. Толкова мн го обичам... :cry: :cry: :cry: Сърцето ми е на парчета... връзката ни беше почти година и... някак си не мога да приема, че всичко е проключило, но той ми даде да разбера, че е така.
Много пъти сме се разделяли, но винаги всичко се е оправяло. Сега се разбрахме да се видим след известно време(няколко дни), за да си кажем окончателно как стоят нещата.... :cry: Искам си го толкова много. Просто нз как ще живея без него... как няма да мога утре да му кажа мило, как всичко вече ще бъде без него. Искам само един последен шанс, за да му докажа, че го обичам и че скандалите... няма да ги има, защото те разбиха всичко. :cry:
Искам... иска ми се да умра.. ако знам, че е край. А аз го знам... макар че след няколко дни ще се видим, знам че ще е за да се сбогуваме. :cry: Толкова ми е гадно... не мога да го повярвам. Човекът, който ми обеща... че няма да ме нарани. Който... е всичко за мен. Иска ми се тези няколко дни да го накарат да размисли, но защо ли усещам, че само ще се нараня повече... и макар че преди малко говорехме по телефона и ми каза мило... и долових нотка на някаква надежда за мен... не. Всичко се разби... и свърши.

Извинявайте за дългата тема.. за поредния разказ, но ми е толкова болно... че ще трябва за втори път да мина през това, че не знам с какви очи ще ида след няколко дни... и какво ще очаквам. Искам си го... и се моля на Господ да ми го върне... друго не ми остана. :cry: :cry: :cry:

guinessgirl
09-08-2009, 18:52
кофти.

Hilary_
09-08-2009, 18:56
"Искам само един последен шанс, за да му докажа, че го обичам и че скандалите... няма да ги има, защото те разбиха всичко."

Кажи му тези неща и това как се чувстваш като се видите ... ако те иска до себе си и е готов да ти прости няма да те гледа как страдаш и плачеш, а ще ти даде още един шанс ... :( Опитай се да промениш тази лоша черта в себе си .. ще ви бъде по-добре и на двамата .. успех! :smt003

mechtaq_za_teb
09-08-2009, 19:07
"Искам само един последен шанс, за да му докажа, че го обичам и че скандалите... няма да ги има, защото те разбиха всичко."

Кажи му тези неща и това как се чувстваш като се видите ... ако те иска до себе си и е готов да ти прости няма да те гледа как страдаш и плачеш, а ще ти даде още един шанс ... :( Опитай се да промениш тази лоша черта в себе си .. ще ви бъде по-добре и на двамата .. успех! :smt003Няма да имам този шанс. Той беше категоричен, че не иска да ми дава надежди, че ще се съберем.

Hilary_
09-08-2009, 19:12
Виж след като ти е казал, че ще се видите след няколко дни значи все пак иска да премисли нещата.. най - лесно щеше да му е да каже "не искам повече да те виждам" или нещо от сорта, но не го е казал!! :-o Значи все пак има макар и малка надежда ... или поне аз така си мисля ... :-o

InternetTroll
09-08-2009, 19:19
Аз пък загубих на покер, току що... Damn!

Riva
09-08-2009, 19:25
tldr

krisence
09-08-2009, 19:29
Много съжалявам. Много кофти се е получило. :cry:

fc
09-08-2009, 19:33
Лошото за тебе в момента, е че не го споделяш с познати, а с непознати! Докато не го споделиш с някой приятел/ка ще става и по-зле!

stylo
09-08-2009, 19:40
Не знам каква да ти кажа.Според мен той найстина те обича,обаче ти всичкох си провалила с тези караници дето си му вдигала.Всичко зависи от него в крайна сметка...


Дано всичко се оправи.Пожелавам ти го.

lubomirky
09-08-2009, 19:45
Аз пък загубих на покер, току що... Damn!


Много съжалявам. Много кофти се е получило. :cry:

ValzZi
09-08-2009, 19:47
не драматизирай толкова и му покажи че вече си над тези неща с карането и си осъзнала грешката си дори да не се съгласи да тръгнете веднага пак постепенно ще се увери в теб ..

Kukumqvka
09-08-2009, 19:55
Каквото си надробиш,това ще сърбаш ;) .. според мен си е така.И в момента единственния начин да си го ''върнеш'' отново,не е като се филмираш и тъгуваш толкова много,опитай се да намериш грешката ..да намериш къде грешиш и следващият път като се видите наистина да му докажеш колко много го обичаш,ако и той те е обичал истински ще ти даде този втори шанс .. защото любовта е прошка :)

ShtrudeL
09-08-2009, 20:29
Каза,че скандалите са ставали заради теб. Сдържай се де. Говорете спокойно и нормално и дори да те подразни нещо се сдържай! Не показвай и нотка агресия ии гняв!
...

yahhooo
09-08-2009, 20:32
аз съм свободен, тара дудам митрелее

olive_oil
09-08-2009, 20:32
много много съжалявам за това, което изживява и съм напълно съпричастна. Искрено се надявам да получиш своя втори шанс и нещата да се оправят. Колко време сте били заедно и на колко години сте? Може би е в кофти период и има нужда да остане насаме с мислите си. Но каквото и да става моето мнение е едно - трябва да поговорите и да му обясниш как се чувстваш, колко е важен за теб, но без да го караш да се чувства принуден да бъде с теб. Успех :-)

stelitooo0
09-08-2009, 20:46
аз съм в абсолютно същото положение,ама същото и причината и думите :( разбирам те напълно и не спира тази болка

mechtaq_za_teb
09-09-2009, 03:18
Хора, няма да получа втори шанс. Той беше катеогирчен, че иска да е сам и че е почти сигурно, че няма да размисли.
Излишно е да казваш, че не съм мингала... ами не съм. Главата ми беше каша, сякаш не се беше случило, но се случи. Не е сън. Загубих го.

Thefrostless
09-09-2009, 04:18
Може ли само да те попитам за какво толкова сте се карали постоянно ?

mechtaq_za_teb
09-09-2009, 04:58
Може ли само да те попитам за какво толкова сте се карали постоянно ?Да, разбира се. ПОстоянно се съмнявах в него без причина... подчертавам без причина, защото във всеки един момент знаех къде е , с кого е... дори съм го изненадвала. Никога не ме е лъгал. Почнах да го задушавам и прецаках всичко. :smt085 :smt090

Thefrostless
09-09-2009, 05:01
А случайно да си му казвала, че чувствата му към тебе изстиват, и ,че е по-отдалечен от тебе или просто ,че не е както преди ? Такива работи казвала ли си му преди да се разделите

mechtaq_za_teb
09-09-2009, 05:05
А случайно да си му казвала, че чувствата му към тебе изстиват, и ,че е по-отдалечен от тебе или просто ,че не е както преди ? Такива работи казвала ли си му преди да се разделитеВ продължение на месец-два

Thefrostless
09-09-2009, 05:18
Та мила моя . Ако наистина е бил единствения човек в твоя живот ,който си обичала и си се старала за него, за когото си правила всичко ,и си била щастлива с него... явно той, това не го разбира..

отиди днеска и искай да говориш лично с него. АМА ЛИЧНО! Не по телефона ( Даже и да отказва да говори, направи го! )И му кажи всичките работи ,които си имала да му казваш и не си му казала. Кажи му колко значи той за тебе ..мамка му.. Просто думите са всичко и не трябва оставяте едногодишна връзка да пропадне по този жалък начин ...


В момента се намирам в същата ситуация като вашата . Приятелката ми постоянно ми повтаря ,че не я обичам достатъчно и ,че чувствата ми не са както преди и, че съм станал по-хладен. Това адски много ме дразни и ме наранява...Сега даже ще и се обадя по тела да се изясним. Ако твоя човек се чувства като мене , ще те разбере. Късмет! И напиши какво е станало

valdesbg
09-09-2009, 06:16
Нещо филмите, ми идват в повече последно време.... Вземете се в ръце бе хора, та това е просто една раздяла, ми утре като ви уволнят от работа(да знам че сте тийнове) по неизвестни причини какво ще стане - вените ли ще си режете? Айде малко по сериозни и по реалисти бъдете....

Авторке - набий си в дебелата кратуна че Край означава само и единствено Край на връзката. Къде сте отишли за самоубийства и подобни щуротии.

Ако вие не уважавате себе си и не сте щастливи със себе си, е съжалявам но няма как да сте щастливи изобщо. Колкото до това че някой е целия ти живот - вие бъзикате ли се? То това повече от ясно показва колко незначителни се чувствате, колко ви е убито всякакво самочувствие и самоуважение.

Айде малко по сериозно.

LadyDi
09-09-2009, 06:30
Нещо филмите, ми идват в повече последно време.... Вземете се в ръце бе хора, та това е просто една раздяла, ми утре като ви уволнят от работа(да знам че сте тийнове) по неизвестни причини какво ще стане - вените ли ще си режете? Айде малко по сериозни и по реалисти бъдете....

Авторке - набий си в дебелата кратуна че Край означава само и единствено Край на връзката. Къде сте отишли за самоубийства и подобни щуротии.

Ако вие не уважавате себе си и не сте щастливи със себе си, е съжалявам но няма как да сте щастливи изобщо. Колкото до това че някой е целия ти живот - вие бъзикате ли се? То това повече от ясно показва колко незначителни се чувствате, колко ви е убито всякакво самочувствие и самоуважение.

Айде малко по сериозно.
val, недей така. Знаеш, че и аз приветствам по-сериозното отношение към нещата (даже някой се беше опитал да ми прави забележка, че съм прекалено сериозна), но пък знаеш и как тийнейджърите преживяват тези неща. Аз няма да забравя как се скъсах да рева, когато се разделих с първото си гадже, при все, че аз го зарязах. Тъпа история, какво да ти кажа.
Хубаво е, че се опитваш да й отвориш очите, но тя ще продължи да си плаче и да си страда. Всички живеем в сапунените сериали (де турски, де латински) :)

valdesbg
09-09-2009, 06:36
Ди, и аз плаках при първата ми раздяла. Нямаш си и на идея какъв рев беше. Обаче нямаше тия мисли - "тя е единствената" "не мога без нея" "ще се самоубия, няма смисъл да живея" "искам да си я върна, защото тя за мен е всичко" и пр. и пр. Просто си казах - "да, хубаво ми беше с нея, определено имаше незабравими моменти, ще ги запазя в съзнанието и сърцето си. Обаче ние се разделихме, набий си го в кратуната, край, няма да сте заедно повече, няма да я целуваш, няма да правиш секс с нея, няма да и казваш обичам те, приеми че това е Край във вашите любовни отношения. Сам знаеш че тя няма да е единствената, и няма нужда да се сдухваш или да правиш драми. Приеми това като нещо нормално, вдигни глава и продължи напред в живота си"

И така.

Между другото - с нея поддържаме страхотни приятелски отношения :)

А че съм сипал чаша в морето - ясно ми е.

LadyDi
09-09-2009, 06:41
И аз помня първия път, в който МЕН ме зарязаха.
Но като се замисля, наистина никога не съм мислела, че е единствен, или че няма да мога да живея без него...
Това никога за никого не съм го мислила. Дори сега...

valdesbg
09-09-2009, 06:46
Тъй де... Няма нищо лошо да се харесвате, обичате, дори ожените с някого. Но да отречеш себе си и своя живот, заради някой друг вече ми идва в повече като адекватност и зрялост и се замислям за психическото състояние на индивида твърдящ това.

Вярно че идеята на брака първоначално е точно това да признаеш че човека до теб е избранника ти(т.е. единствения), но пък винаги имаш право на развод. Макар че моята идея за брака е доста по различна, но...за това друг път. Нека не се отклоняваме.

anonimchetou
09-10-2009, 09:30
амии май аторката си е виновна.. и сега ще си яде кашата която е забъркала колкото и кофти да звучи..