PDA

View Full Version : нахална ?



258
09-08-2009, 20:04
Така .. ето го и моя проблем :D
Падам си по едно момче от .. години 8-) По - точно той е моята детска любов и винаги ми е бил слабост :-) .. таа в последните дни взехме често да се засичаме или ако трябва да съм честна малко му се натрисам :-| ии искам да го спечеля, но не искам да изглеждам нахална .. :-o по принцип бих чакала той да направи нещо, но той е прекалено горд, затова май е по - добре аз да действам .. но се притеснявам, че ще изглеждам като някое лапе, което му се натиска понеже не съм сигурна той дали ме харесва .. :? таа искам да питам момичетата дали са били по - настоятелни, когато са се опитвали да свалят някое момче ( и дали се е получавало) и момчетата дали харесват такива момичета :)

Kukumqvka
09-08-2009, 20:08
Хубаво е да си настойчива,но не прекалявай ,трябва да имаш граници и всичко ще е ОК,ако и той те харесва разбира се..

golqmumnik
09-08-2009, 20:08
http://i4.photobucket.com/albums/y101/funshien4747/NiggaMoon.jpg

FromAutumToAshes
09-08-2009, 20:15
Лично аз обичам ... щото това за мен показва, че момичето си знае интереса и си го търси, а не като някой уф ми харесвам го ама не мога... Евала ти ! Просто наистина не прекалявай =] Само да вмъкна, че аз леко обичам и да ми бягат се правят на недостъпни.. дига ми интереса и на мен хаха :Р ама всеки с вкуса си . Успех мацка ! Дано станат нещата ^^

dyfi
09-08-2009, 20:15
Ми , аз бях и ме отряза,а когато го забравих си търси внимание :D . Ми пробвай се,ако мислиш че имате шанс . Късмет. :)

Съгласна с горното мнение. Давай. :)

Locci
09-08-2009, 20:18
аз бих изчакала той да направи първата крачка

dyfi
09-08-2009, 20:20
аз бих изчакала той да направи първата крачка

А ако е някакъв срамежливко дето не иска да я направи ?

stylo
09-08-2009, 20:20
не

258
09-08-2009, 20:21
мен сегашната ми приятелка, ме е харесвала 8 месеца и е плакала и е страдала, ама не ми е казала, чак когато се влюбих в нея, тогава разбрах, че тя ме е харесвала, ако мислиш да чакаш 8 месеца, добре... ако не действай и вземи своето още сега
вече чаках дори повече ..


аз бих изчакала той да направи първата крачка
по принцип и аз, но съм реалистка и знам, че няма да стане ..

stylo
09-08-2009, 20:22
Инак мисля,че на някои им допада.Всеки с вкуса си . :D

Hilary_
09-08-2009, 20:23
Първо бих изчакала да се уверя, че момчето ме харесва и тогава бих действала и то пак не много настоятелно ... :D :D

FromAutumToAshes
09-08-2009, 20:23
мен сегашната ми приятелка, ме е харесвала 8 месеца и е плакала и е страдала, ама не ми е казала, чак когато се влюбих в нея, тогава разбрах, че тя ме е харесвала, ако мислиш да чакаш 8 месеца, добре... ако не действай и вземи своето още сега
вече чаках дори повече ..


аз бих изчакала той да направи първата крачка
по принцип и аз, но съм реалистка и знам, че няма да стане ..

тогава какво чакаш и не действаш ?

vellvet
09-08-2009, 20:34
няма кво да губиш действай

258
09-08-2009, 20:38
няма кво да губиш действай
достойнство? 8-)

Kukumqvka
09-08-2009, 20:42
няма кво да губиш действай
достойнство? 8-)

Aко всички се притесняваха за това .. много връзки нямаше да са реалност :D

daniGirl
09-09-2009, 09:30
и аз мисля че първо тряя разбереш дали те харесва, и после опитай се да спечелиш вниманието му а не да се натрисаш както ти каза.пиши му по скайпа. може първо да не излизате двамата излесте с приятели ако не се чувстваш сигурна.

sulley
09-09-2009, 11:05
:-o :-o

Щом ти е детската любов и си го обичала толкова време и даже продължаваш да си влюбена и имаш и надежди за капак,значи все пак има някакъв интерес към и не си му неприятна или безразлична.
Аз не бих се натискала,но при теб може и да помогне.Постарай се да ходиш на места,които знаеш,че той ходи и така уж случайни срещи,тогава се дръж мило и свободно с него.
Ако след време не видиш промяна,откажи се. Защо да му вдигаш гордостта още?

BlueFace
09-09-2009, 11:48
Чаках адски дълго време детската си любов ,тя ме разиграваше и накрая ми каза ,че искала да съм и само най-добрия приятел и аз я заебах и сега си ми е супер. Така че действай няма кфо да губиш ;)

MoccaChocolata
09-09-2009, 11:50
С нахалство към прогрес!

anisummer
09-09-2009, 18:13
Чаках адски дълго време детската си любов ,тя ме разиграваше и накрая ми каза ,че искала да съм и само най-добрия приятел и аз я заебах и сега си ми е супер. Така че действай няма кфо да губиш Wink


ти така ли прайш бе...като не ти се върже някое момиче и го заебаваш...всички сте едни и същи...тва все пак си е нейно мнение. Щом не иска да е с теб значи наистина не иска. И едва ли е била детска любов щом си я разкарал така гадно.

anisummer
09-09-2009, 18:14
[quote="anisummer"]Чаках адски дълго време детската си любов ,тя ме разиграваше и накрая ми каза ,че искала да съм и само най-добрия приятел и аз я заебах и сега си ми е супер. Така че действай няма кфо да губиш Wink


ти така ли прайш бе...като не ти се върже някое момиче и го заебаваш...всички сте едни и същи...тва все пак си е нейно мнение. Щом не иска да е с теб значи наистина не иска. И едва ли е била детска любов щом си я разкарал така гадно.

MP
09-09-2009, 18:17
Действай разбира се.Никой не е длъжен да ви ходи на вас по гъзовете,в повечето случаи ние дори не знам за интерес от ваша страна,но в крайна сметка се оказваме срамежливи и горди страхливци,които ТРЯБВАЛО да направят първата крачка.Ама после вие ревете,не ние.

GD95
09-09-2009, 19:25
Прочети си подписа!И аз мисля,че така изглежда нахално,ама май не е.... 8-)

bynbonche
09-15-2009, 09:56
Ми пробвай нищо не губиш .. Има три варианта .. Да пробваш и да те отблъсне .. Да пробваш и да стане нещо между вас .. Да не пробваш и после да се питаш " Ами ако бях опитала какво ли щете да бъде ..?! " .. Според мен си чакала достатъчно .. ДЕЙСТВАЙ .. Успех мацко и да споделиш после какво е станало ако се решиш да направиш ти първата крачка .. :-)

LoveRetroMusic
09-15-2009, 09:58
Зависи какво е момчето и какви харесва. 8-)

flowerlina
09-15-2009, 14:54
Първо бих изчакала да се уверя, че момчето ме харесва и тогава бих действала и то пак не много настоятелно ... :D :D
Подкрепям напълно

djudjulinkaa
09-15-2009, 15:00
Всяко момче е различно, така че не се знае дали ще хареса момиче което да поеме първа инициативата..а и зависи как ще го направиш :) Щом толкова много ти харесва момчето..действай :) Няма да е последният.. Не мисли дали е лапешко или не.. просто го направи :) Успех :)

thelideto
09-15-2009, 16:05
Хубаво е да си настойчива,но не прекалявай ,трябва да имаш граници и всичко ще е ОК,ако и той те харесва разбира се..

съгласна