PDA

View Full Version : Моля за помощ !!!



hinari
09-08-2009, 21:11
Дано не ми се разсърдите,че правя нова тема.И да не забравя да кажа-девствена съм,никога не съм имала полов контакт,на 18 съм.Имам един малко срамен проблем.Значи преди два дена някъде докато се къпах и докато се подмивах отдолу,усетих,че нещо ме боли в дясната голяма срамна устна,сякаш беше леко подута.На другия ден пак като се подмивах и напипах нещо като топче.Като излязох от банята и се погледнах отдолу с огледалце.Оказа се ,че имам нещо като пъпчица точно вдясно до клитора и малко ме наболява,а тази вечер докато се мих и явно съм бутнала пъпчицата без да искам и като ме заболя... оказа се ,че май съм я спукала без да искам и на нея имаше точица кръв.Някоя от вас имала ли е нещо такова? Сляп цирей ли е това или е нещо друго ?

Macallan
09-08-2009, 22:00
пъпки могат да излезнат навсякъде по тялото, аз не мисля че е нещо сериозно щом си я спукала до 2-3 дена ако не се махне може да отидеш до генеколога или дори дерматолог ще е по добре :-o

ExtrAc7
09-08-2009, 23:15
пъпки могат да излезнат навсякъде по тялото, аз не мисля че е нещо сериозно щом си я спукала до 2-3 дена ако не се махне може да отидеш до генеколога или дори дерматолог ще е по добре :-o

+1 Съгласен: )

Може да и нещо кокоши трън брадавичка кои знае посъветвай се с някои компетентен :)

sladkalady
09-09-2009, 06:31
Не мисля ,че е нещо сериозно.Но отиди на гинеколог за всеки случай.

hinari
09-09-2009, 08:22
Благодаря много на всички ви за отговорите.И мисля,че вече се оправям,няма болка!

Ax3
09-09-2009, 08:43
пъпки могат да излезнат навсякъде по тялото, аз не мисля че е нещо сериозно щом си я спукала до 2-3 дена ако не се махне може да отидеш до генеколога или дори дерматолог ще е по добре :-o

Може би... не вярвам да е страшно :) Късмет!

rauwkost
09-09-2009, 11:33
Може да е подкожен косъм, ако ти е изтекла гной с кръвта значи е това. Не се плаши, няма страшно.

brokeninside13
09-09-2009, 13:01
аз ти се разсърдих...

MoccaChocolata
09-09-2009, 13:22
Може да е подкожен косъм, ако ти е изтекла гной с кръвта значи е това. Не се плаши, няма страшно.

+1

Между другото ако се бръснеш е било пъпка от раздразнената кожа, нищо страшно...

hinari
09-09-2009, 13:26
brokeninside13 на мен ли си се разсърдил ???

hinari
09-09-2009, 13:28
Благодаря ви наистина за отговорите,ама за къкв подкожен косъм става на въпрос точно до клитора ?там не растат косми.Космите си растат отвън на кожата,а не в месото,образно казано.

MoccaChocolata
09-09-2009, 13:32
Космите си растат отвън на кожата,а не в месото,образно казано.
Какво, какво!? А откъде излизат? :lol:

hinari
09-09-2009, 13:39
Исках да кажа,че как ..... както и да е .Не мога явно да го обясня като хората.Нека темата се заключи.

rauwkost
09-09-2009, 21:15
Няма значение, подкожен косъм може да избие и на лицето. :)
Пъпката си образува като коренче първо в месото, и след това избива върху кожата, затова когато не се изчисти хубаво гнойта пъпката пак се надува.

Macallan
09-09-2009, 23:35
сори ама :D :grin: :grin: в месото хахаха къде сте видяли косъм да излиза от месо??? :grin: от кожата си излиза и това е кожен проблем.

rauwkost
09-09-2009, 23:39
сори ама :D :grin: :grin: в месото хахаха къде сте видяли косъм да излиза от месо??? :grin: от кожата си излиза и това е кожен проблем.
Самата пъпка се образува в месото, косъма си идва от друго място. :-o

Macallan
09-09-2009, 23:53
сори ама :D :grin: :grin: в месото хахаха къде сте видяли косъм да излиза от месо??? :grin: от кожата си излиза и това е кожен проблем.
Самата пъпка се образува в месото, косъма си идва от друго място. :-o
пълни глупости по тази логика трябва да излизат пъпки само там където има месо ... айде обясни ми как излизат пъпки по главата, скулите, колената или долната челюст ?

П.П. тя ако се образуваше в месото въобще нямаше да се вижда ...