PDA

View Full Version : Soulmates for the night.



vikipf
09-08-2009, 20:43
Най-вече, защото искам да споделя, но и да поискам мнение, защото в момента не ми се говори с приятелите ми, трябва да им звъня, а телефонът ми е далеч. Дълго интро.

Така. Преди седмица бях на рожденния ден на най-добрата си приятелка и след много тежки 2-3 часа, се събудих по халат в някакъв апартамент на някво момче от моето училище. Точно когато се събудих в апартамента се появи едно момче, което тази година завърши и аз винаги съм смятала, че той е от ония надути тъпаци, които гледат само да те преебат. Не се познавахме, но бързо намерихме общ език и намерихме някакъв глобус, на който той ми показа къде ще заминава на 7ми. За Англия. И това не ми направи никакво впечатление. От 3ч до изгрев слънце сме седяли на една тераса и сме говорили за ВСИЧКО, което можеш да измислиш. Ходихме до магазина, хванати за ръка. След това сутринта щяхме да си тръгваме, но вместо това и двамата отидохме у една приятелка уж да гледаме филми. Пак не спрях да говоря с него. Разменихме си телефоните и към 7ч вечерта всеки си тръгна за вкъщи.На следващият ден той ме добави в спейса и една приятелка ми напомни, че той заминава след няколко дена. Хахаха честно - стана ми адски гадно.Не е като да съм хлътнала по него или нещо, просто наистина беше единствения човек, с когото съм се разбирала толкова добре от мн време. Стана ми тъпо и че съм го преценявала само по думите на някви хора, като съм можела да го познавам от мн повече време и да сме прекарвали супер заедно. Днес една приятелка обясняваше нещо за изпращането му и аз колкото и да с еправих на незаинтересована ми беше интересно. Докато тя не каза пред всичките 20 човека, че той ми пращал специални поздрави и казал да не се отчайвам.
Горе долу това е и нещото, което ме накара да се замисля над тази глупост. Момче, което едва познавах, ме беше опознало по-добре от хората около мен, по-добре от всичките ми приятели, и ми беше влязло в сърцето само за няколко часа. И бум - заминава. За какво се случва т'ва не мога да разбера. Писна ми да намеря някой и той да си замине така. Чудех се какво да правя дали да му пиша, или няма смисъл. Дали да го видя след като се върне за ваканцията. Не знам чудя се..

Kukumqvka
09-08-2009, 20:47
Да..много гадно се е получило и според мен трябва да го забравиш ,защото с времето ще ти е още по-тежко,ако чувствата ти започнат да се учеличават.

w0sh
09-08-2009, 20:47
И на мен ми се е случвало нещо подобно.

Само че верно се оказва за една нощ.
За 1 ден хората винаги са по-добри отколкото за няколко.

vikipf
09-08-2009, 21:02
Да..много гадно се е получило и според мен трябва да го забравиш ,защото с времето ще ти е още по-тежко,ако чувствата ти започнат да се учеличават.

Хах аз не съм и мислила да го запомням, но не съм и "хлътнала" по него. Просто е тъпо като разбираш, че си можел да прекараш някво време с тоя човек, на когото не си обръщал внимание.

А иначе то е вярно, че в повечето случаи хората са по-добри за един ден, отколкото за няколко, но т'ва е и най-тъпото. Повечето на следващият ден се правят, че не те познават, като преди т'ва са ти споделили едни от най-съкровените си мисли. А т'ва ме очуди в тоя човек, че въпреки че заминава не се прави на тъп се едно не ме познава след т'ва.

RaZzer
09-08-2009, 21:05
Колкото по-скоро си наложиш да не мислиш за него - толкова по-добре за теб... Въпросът е дали ще имаш сили...

Има и друго - той те е започнал вечерта с теб с ясната мисъл, че след няколко дни заминава - т.е. сигурна ли си, че не иска просто 1 с*кс, а ти си внушаваш други неща? :? (Не казвам, че е така - просто възможност - затова се замисли...)

w0sh
09-08-2009, 21:05
Очевидно не познаваш много такива хора.

С тях се срещаш с времето.
Оказва се че в главата имат повече от секс и храна.

tuzaro
09-08-2009, 21:07
и на мене са ми направили някво лошо име майна, секи говори глупости за мене и после ходи обяснявай че не си такъв... иначе ако те бех намерил аз по халат немаше само да си говорим.

FromAutumToAshes
09-09-2009, 06:44
И на мен ми се е случвало нещо подобно.

Само че верно се оказва за една нощ.
За 1 ден хората винаги са по-добри отколкото за няколко.


Не мога да бъда по-съгласен..

Иначе за протокола и аз съм имал такъв случай. Е не заминиа за Англия, ама пак изчезна xD

valdesbg
09-09-2009, 06:49
Ъм, не виждам да си казал какво искаш да се случи с него и теб. И изобщо искаш ли нещо да става. Как да ти помогна?

А иначе - да случвало ми се е.

LadyDi
09-09-2009, 07:13
Очевидно не познаваш много такива хора.

С тях се срещаш с времето.
Оказва се че в главата имат повече от секс и храна.
Как да познава много такива хора, като те са малко. Аз познавам само един...
Хубавото е, че той не изчезна, още си е там.

Shashavaaa
09-09-2009, 10:11
За 1 ден хората винаги са по-добри отколкото за няколко.
Даа.

sulley
09-09-2009, 11:37
Ами жалко за теб.Иди на изпращането му и му се обади след като се върне.Вече след като осъзна колко малко са такива момчета,не бъди глупава или срамежлива,и бъди с него колкото можеш.

MoccaChocolata
09-09-2009, 12:12
Най-вече, защото искам да споделя, но и да поискам мнение, защото в момента не ми се говори с приятелите ми, трябва да им звъня, а телефонът ми е далеч. Дълго интро. Мързел такъв...


Така. Преди седмица бях на рожденния ден на най-добрата си приятелка и след много тежки 2-3 часа, се събудих по халат в някакъв апартамент на някво момче от моето училище.
Това говори много добре за теб, още тук добивам представа колко добро и примерно момиче си.

Точно когато се събудих в апартамента се появи едно момче
Изкочи от дълбините на канала в банята или !?

Ходихме до магазина, хванати за ръка.
От кой зор?

Разменихме си телефоните и към 7ч вечерта всеки си тръгна за вкъщи.На следващият ден той ме добави в спейса
Кое по-точно си разменихте, телефоните или спейса?
И какво ти писа там?

Не е като да съм хлътнала по него или нещо
Защо, по дяволите, си го държала за ръка?

Стана ми тъпо и че съм го преценявала само по думите на някви хора, като съм можела да го познавам от мн повече време и да сме прекарвали супер заедно.
Еми така е, като не оценявате своята глава че да и се доверявате вярвайте на другите !

Докато тя не каза пред всичките 20 човека, че той ми пращал специални поздрави и казал да не се отчайвам.
Вените .. ? Ти пък не беше хлътнала по него :(

Горе долу това е и нещото, което ме накара да се замисля над тази глупост.
Коя!?

Момче, което едва познавах, ме беше опознало по-добре от хората около мен, по-добре от всичките ми приятели, и ми беше влязло в сърцето само за няколко часа.
Това много ми хареса и ако не е трябвало да си тръгне щяхте да сте много щастливи... Най-хубавите неща започват неочаквано.. Щяло е да бъде перфектно...

Писна ми да намеря някой и той да си замине така.
Намери някой който не трябва да заминава...

Чудех се какво да правя дали да му пиша, или няма смисъл. Дали да го видя след като се върне за ваканцията. Не знам чудя се..Нищо не губиш ако му пишеш... Чудя се: той няма ли да се сети?

Размисли и страсти:

Според теб той отговаря ли на чувствата ти (такива имаш) ?
Ако не, не му казвай нищо и продължи напред гледайки на изминалите дни с усмивка, защото са прекрасни спомени с хубав човек..
Ако да, тогава говори с него.. Не изключвайте варианта за връзка от разстояние, това между вас от написаното ми се стори доста силно, някак си истинско, и ако и двамата имате ЖЕЛАНИЕТО най вече и силата да поддържате такава връзка, опитайте..
Той е завършил, значи сигурно работи там.. Ти на колко си?

BlueFace
09-09-2009, 12:29
MoccaChocolata имаш ли роднински връзки с един български професор,да го наречем Вучков/? 8-)

LadyDi
09-09-2009, 12:30
MoccaChocolata, ТИ на колко си???

И каква е тая глупост дето си я направила в поста си???
Можеше да си спестиш всички вмъкнати разсъждения (изключително глупави са - до едно) и да напишеш само последните три изречения...

MoccaChocolata
09-09-2009, 12:36
LadyDi - дай го по-кротко, шефке...
Мога да правя каквото си искам в поста си, стига да не нарушавам правилата на форума, а не виждам някъде из поста ми да са нарушени, ясно!?
Аз съм на 19 :)


BlueFace, не нямам...

LadyDi
09-09-2009, 12:38
LadyDi - дай го по-кротко, шефке...
Мога да правя каквото си искам в поста си, стига да не нарушавам правилата на форума, а не виждам някъде из поста ми да са нарушени, ясно!?
Аз съм на 19 :)


BlueFace, не нямам...
Аз съм си кротка. Просто казах, че надрънка един тон глупости. Това си е твое право. Язък за 19-те години.

MoccaChocolata
09-09-2009, 12:41
Язък за родителите ти, провалили са се като такива...
До колкото знам не трябва да коментираш отговорите на останалите, да се заяждаш и да се опитваш да се направиш на голямата работа, а да отговориш на автора на темата и готово... Явно живота ти е скучен щом си нямаш друга работа...
:)

LadyDi
09-09-2009, 12:44
Язък за родителите ти, провалили са се като такива...
До колкото знам не трябва да коментираш отговорите на останалите, да се заяждаш и да се опитваш да се направиш на голямата работа, а да отговориш на автора на темата и готово... Явно живота ти е скучен щом си нямаш друга работа...
:)
Ами да. Аз цял ден вися във форума с надеждата да се появи нещо е такова като теб, да ме научи на малко ум и разум там, където родителите ми са се провалили.

И пак не си разбрала добре предназначението на форума. Коментирането на чуждите отговори важи до тогава, докато се намери най-подходящото за автора разрешение. В случая - твоят пост е пълен боклук... за това реших да се намеся :)

Съжалявам, че си се почувствала лично засегната. Ниско самочувствие, душа, нискоооо...

Спази собствената си дисциплина и не ми отговаряй.
Със здраве.

MoccaChocolata
09-09-2009, 12:47
Много малко ме интересува, че в жалкия си живот ти висиш по цял ден пред компа за да чакаш някой като мен...
Излез малко и се научи как да общуваш с хората, асоциал такъв...
Това е спор лишен от всякакъв смисъл и абсолютен спам, така че оправяй си живота и спри да се занимаваш с мен..
:)

LadyDi
09-09-2009, 12:48
Ъх, обидих се... Може ли такава жестокост?

w0sh
09-09-2009, 13:04
Отде се взе тая комунистка тука
Тука си нова и ще се примиряваш с другите.

Ама и нагло.

LadyDi
09-09-2009, 13:20
Отде се взе тая комунистка тука
Тука си нова и ще се примиряваш с другите.

Ама и нагло.
w0sh, защити ме, бе.
Кажи й, че не съм асоциал.

w0sh
09-09-2009, 13:29
Лейди Ди не е асоциал

Има моя сийл ъф ъпруувал.

LadyDi
09-09-2009, 13:31
Тенкю.

Linns
09-09-2009, 14:40
LadyDi, в качеството си на каква казваш на кой как да пише мненията си по дадена тема!? Коя си ти, че да казваш кое мнение е боклук и кое не!? О, Боже до къде стигнахме..
Вероятно ще се заядеш с мен, просто да отбележа, че не съм тук от няколко дни, а от няколко години ..

По темата:

Според теб той отговаря ли на чувствата ти (такива имаш) ?
Ако не, не му казвай нищо и продължи напред гледайки на изминалите дни с усмивка, защото са прекрасни спомени с хубав човек..
Ако да, тогава говори с него.. Не изключвайте варианта за връзка от разстояние, това между вас от написаното ми се стори доста силно, някак си истинско, и ако и двамата имате ЖЕЛАНИЕТО най вече и силата да поддържате такава връзка, опитайте..
Той е завършил, значи сигурно работи там.. Ти на колко си?

+ 1

w0sh
09-09-2009, 14:46
LadyDi, в качеството си на каква казваш на кой как да пише мненията си по дадена тема!? Коя си ти, че да казваш кое мнение е боклук и кое не!? О, Боже до къде стигнахме..


Тъй де ами ти в качеството на каква казваш на нея как да си пише мнениеята?
Малко стана крадеца вика дръжте крадеца.

Linns
09-09-2009, 15:02
LadyDi, в качеството си на каква казваш на кой как да пише мненията си по дадена тема!? Коя си ти, че да казваш кое мнение е боклук и кое не!? О, Боже до къде стигнахме..


Тъй де ами ти в качеството на каква казваш на нея как да си пише мнениеята?
Малко стана крадеца вика дръжте крадеца.
Аз не съм и казвала КАК да пише свойте мнения, защото хич не ме интересува това КАК ги пише.. Просто не може да държи сметка на останалите за това как изказват мнението си по дадена тема.. Замисли се малко дали и държа сметка за това как е писала или за това какво е писала, омг..

w0sh
09-09-2009, 15:16
А, ти, светице, защо и държиш сметка?

Или май не зацикляш какво ти говоря?

Linns
09-09-2009, 15:17
А, ти, светице, защо и държиш сметка?

Или май не зацикляш какво ти говоря?
Не и държа сметка, много ме интересува това КАК тя пише мненията си.. Просто не е мястото, нито пък тя е човека, който може да казва кой как да дава съвет..

BlueFace
09-09-2009, 15:31
E добре питаш я "В качеството си на каква казваш на кой как да пише мненията...." пък не и държиш сметка.... Чудно... :?
Тва е форум.Някой като мисли ,че мнението е тъпо или грешно го критикува / поправя ... Вярно е ,че с тия спорове не помагаме на автора,но и според мен начинът на писане на отговор от МокаЧоколата беше тъп.Даже няма и да си помислям да коментирам написаното в него...

Linns
09-09-2009, 15:36
Бахти смешниците.. :razz: :razz:
Добре, айде коментирайте поста на момичето и забравете за проблема на автора.. Чао

:razz: :razz:

LadyDi
09-09-2009, 20:01
Той проблема отдавна го разрешихме, ама нали трябва да се намери някой ей така, криворазбран, недоразбран, недооценен, бълващ един куп глупости, но пък с високо мнение за себе си, който да осере темата.

На никого не казвам как да си пише мненията. Казвам кои мнения според мен не струват и Конституцията (за твое съжаление, Linns) ми дава това право. И докато мога - ще се възползвам от него.

Не се заяждам с никого, не е моя вината, че не можете да мислите.

И какво ми изтъкваш, че си тук от няколко години. Аз съм тук почти от създаването на сайта. Голямо важно. Пишките ли ще си мерим сега?

balu4ka
09-10-2009, 16:30
Пиши му . :)

InternetTroll
09-10-2009, 16:43
Най-вече, защото искам да споделя, но и да поискам мнение, защото в момента не ми се говори с приятелите ми, трябва да им звъня, а телефонът ми е далеч. Дълго интро. Мързел такъв...


Така. Преди седмица бях на рожденния ден на най-добрата си приятелка и след много тежки 2-3 часа, се събудих по халат в някакъв апартамент на някво момче от моето училище.
Това говори много добре за теб, още тук добивам представа колко добро и примерно момиче си.

Точно когато се събудих в апартамента се появи едно момче
Изкочи от дълбините на канала в банята или !?

Ходихме до магазина, хванати за ръка.
От кой зор?

Разменихме си телефоните и към 7ч вечерта всеки си тръгна за вкъщи.На следващият ден той ме добави в спейса
Кое по-точно си разменихте, телефоните или спейса?
И какво ти писа там?

Не е като да съм хлътнала по него или нещо
Защо, по дяволите, си го държала за ръка?

Стана ми тъпо и че съм го преценявала само по думите на някви хора, като съм можела да го познавам от мн повече време и да сме прекарвали супер заедно.
Еми така е, като не оценявате своята глава че да и се доверявате вярвайте на другите !

Докато тя не каза пред всичките 20 човека, че той ми пращал специални поздрави и казал да не се отчайвам.
Вените .. ? Ти пък не беше хлътнала по него :(

Горе долу това е и нещото, което ме накара да се замисля над тази глупост.
Коя!?

Момче, което едва познавах, ме беше опознало по-добре от хората около мен, по-добре от всичките ми приятели, и ми беше влязло в сърцето само за няколко часа.
Това много ми хареса и ако не е трябвало да си тръгне щяхте да сте много щастливи... Най-хубавите неща започват неочаквано.. Щяло е да бъде перфектно...

Писна ми да намеря някой и той да си замине така.
Намери някой който не трябва да заминава...

Чудех се какво да правя дали да му пиша, или няма смисъл. Дали да го видя след като се върне за ваканцията. Не знам чудя се..Нищо не губиш ако му пишеш... Чудя се: той няма ли да се сети?

Размисли и страсти:

Според теб той отговаря ли на чувствата ти (такива имаш) ?
Ако не, не му казвай нищо и продължи напред гледайки на изминалите дни с усмивка, защото са прекрасни спомени с хубав човек..
Ако да, тогава говори с него.. Не изключвайте варианта за връзка от разстояние, това между вас от написаното ми се стори доста силно, някак си истинско, и ако и двамата имате ЖЕЛАНИЕТО най вече и силата да поддържате такава връзка, опитайте..
Той е завършил, значи сигурно работи там.. Ти на колко си?

С удоволствие мога да ти облея поста...

vikipf
09-10-2009, 20:05
Хахахахахахахахахахахахах ахахххахахахах умрях!

Скоро никой не ми се е вглеждал така в постовете, че чак и да си направи труда да ги префразира. А и темата си беше за нощта, в която се почувствах така че исках да споделя. Нищо няма да правя с момчето, защото е на другия край на света, има време да се върне през ваканцията и да се видим. Но до тогава нищо.

Problem solved.