PDA

View Full Version : Кремове за белези



gree_girl
09-08-2009, 21:22
Здравейте! Искам да ви попитам дали знаете някакви кремове, които да премахват белезите. Отдавна съм виждала такива т еми, но сега не можах да ги намеря.

Но ще ви обесня малко повече. Значи кожата ми е чувствителна, но това не ми пречи да пробвам кремовете за белези. Белезите са предимно от пъпки, които съм дразнила ... до кръв. Те не са много, ама ги има. Някои от белезите са от година, а други от скоро. Е, ще съм ви благодарна ако ми препоръчате кремчета, които да заличават белезите от пъпки ида ми кажете цените им.

Благодаря предварително! :-)

hinari
09-09-2009, 09:36
Здравей!Така,аз да ти препоръчам първо да пробваш крем Здраве-той е за такива възпаления и проблемна кожа,на мене ми помогна.След това,ако той не ти помогне,направо отиди в аптеката и си купи Zineryt-на мене ми премахна напълно пъпките.Не е крем,нещо като спирт е,смесва се с едно прахче и така с апликатопа си го мажеш върху проблемните зони на лицето.Ако и той не ти подейства,за котео се съмнявам,използвай Фенивир крем,той мисля,че също беше за белези,така мисля,че се казваше.Айде успех!

hinari
09-09-2009, 09:38
Извинявай,пропуснала съм това за цените.Крем Здраве не е повече от 2 лв.,Зинерит е по-скъп-15 лв.,но си заслужава за хубаво лице без пъпки и Фенивир крем не знам колко е,честно казано.Но едва ли е повече от 6-7 лв.

InDo
09-09-2009, 16:03
хахах ЧЕТИ МОМИЧЕТО КАКВО ПИШЕ БЕ :-x



Искам да ви попитам дали знаете някакви кремове, които да премахва БЕЛЕЗИТЕ-


купи Zineryt-на мене ми премахна напълно пъпките.

Така Зинерита е за премахване на пъпки,тя иска да премахне белезите от тези пъпки :booooomb: четете по добре зинерита е за премахване на пъпки добър и също акне аут...

Иначе към авторката най-добре се насочи към Дерматолог.
Вярвам че ще ти даде най-добрия съвет УСПЕХ :)

hinari
09-09-2009, 16:30
Аз мисля,че много по-добре щеше да бъде ако не се отнасяш така гневно към мене.Гледай си работата и не се заяждай с мене.А към момичето-мила,препоръчах ти Зинерит неслучайно.Аз имах пъпки и следователно белези от тях-както си и ти.За да нямаш повече белези,трябва да се елиминират и пъпките-когато нямаш пъпки,по-лесно ще заличиш белезите.А този или тази,където ми се нерви нещо в предния пост,се надявам да разбира сега защо препоръчвам Зинерит.Той като ти излекува пъпките и те спрат да излизат,тогава ще можеш да си купиш и другите неща,дето ти препоръчах-за да лекуваш само белезите.Това е от мене!Успех с кремчетата и Зинерита!

InDo
09-10-2009, 19:14
Аз мисля,че много по-добре щеше да бъде ако не се отнасяш така гневно към мене.Гледай си работата и не се заяждай с мене.А към момичето-мила,препоръчах ти Зинерит неслучайно.Аз имах пъпки и следователно белези от тях-както си и ти.За да нямаш повече белези,трябва да се елиминират и пъпките-когато нямаш пъпки,по-лесно ще заличиш белезите.А този или тази,където ми се нерви нещо в предния пост,се надявам да разбира сега защо препоръчвам Зинерит.Той като ти излекува пъпките и те спрат да излизат,тогава ще можеш да си купиш и другите неща,дето ти препоръчах-за да лекуваш само белезите.Това е от мене!Успех с кремчетата и Зинерита!


ЧШШ,алоо я по-спокойно да не ти знае устата много!1.Не се отнасям гневно към теб,не знаеш какво е гневно отношение 2.Изказвам си мнение по-темата в нея ясно се пита за нещо конкретно за препарат за заличаване на белези (казах че този зинерит който препоръча го одобрявам вообще за премахването им :) ... надявам се до тук да съм бил напълно ясен ТОЧКА!!!

Josefinne
09-11-2009, 07:04
Най-добре се косултирай с фармацефт в някоя аптека, която продават и козметика. Мога да ти препоръчам тази в МОЛ-а. Дори и да не купиш от там, защото са доста надути цените, поне ще те насочат към ефективен продукт. Успех!
П.П.
Бих ти препоръчала също да се печеш на слънце, това доста помага. Аз като малка прекарах шарка и бях цялата в белези, но след около 1-2 години повечето напълно изчезнаха, останаха само най- зловещите.

Sarafina
09-12-2009, 12:44
Най добре се консултирай с дерматолог. Иначе Мелабел, Зинак... Не съм ги ползвала, но знам, че помагат :)

http://www.framar.bg/product/led-zeniac_lp_front.jpg
http://www.viewsofia.com/upload/fck_editor/Image/0000/melabel-tonik.jpg

amk933
09-12-2009, 13:13
Контрактубекс е това, което се ползва за премахването на белези от операции и се продава в аптеките и действа, но не е евтино и не е особено голямо количество. ;)

Другото, което съм чувал, но не знам дали действа е белтък от яйце. :neutral: Пробвай, ако искаш, няма да ти коства кой знае колко средства... :)

Monina
09-12-2009, 13:22
Искам да попитам нещо подобно. Дано авторката на темата да няма нищо против. Наскоро имах операция на ръката, след счупване. Белегът от разреза е около 10см, от вътрешната страна на ръката, под дланта. От операцията мина около месец и половина. Вече козметичните кончета си излезнаха. Има ли вариант според вас да се заличи белега, дори да не е докрай и с какъв крем? :) :booooomb:

Biskfitka
09-12-2009, 13:40
Контрактубекс въпреки,че е прекалено скъп за малкото количество ,което е.
А някой преди това беше пуснал снимки на две кремчета.Това със синята опаковка ,мисля , че е добро ,защото ползвах гел и кремчета за пъпките и помагат,ноо са доста скъпи..(исках да кажа,че съм доволна от фирматаа;д)

gree_girl
09-12-2009, 20:41
Благодаря много на всички!

cherrypezz
09-17-2009, 20:33
Някой ползвал ли е мелабел? Питам, защото мама днес ми го купи и сега ще видим какво ще стане.Имам доста червенинки от акне по лицето :(