PDA

View Full Version : Нека момчетата да кажат...



bigsmile13
09-08-2009, 21:41
Имам един може би леко глупав въпрос, но все пак искам да попитам... При момчетата съществува ли оргазъм при който те не се изхвърлят? Съжалявам ако е имало друга такава тема потърсих, но не намерих и за това реших да попитам.. :-D :-) Благодаря ви :-) :-) :-) 8-) :oops:

Di
09-08-2009, 21:41
не,освен душевен :razz:

christina_aguilera
09-08-2009, 21:58
омг.. #-o ](*,)

Bixel
09-08-2009, 22:00
не,освен душевен :razz:
хааахахХАХХАХАХАХААХАХААА АААААААААААХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХХАХАХАХАХХА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ако погледнем сериозно май си прав де...

sexyyyy93
09-08-2009, 22:01
Ти освен тялото си,явно и душата си искаш да изпразниш! :razz:

Bixel
09-08-2009, 22:03
Ти освен тялото си,явно и душата си искаш да изпразниш! :razz:
автора е момиче според мене

sexyyyy93
09-08-2009, 22:13
Е да,ама в случая пита за момче! :)

nofi
09-08-2009, 22:20
Аз съм момиче и е срамота, че вие като мъже не знаете такива елементарни неща за половата си система! Може да настъп оргазъм без семеизпразване. Понякога това е просто случайно стечение на обстоятелствата, но ако започне да се случва всеки път е признак за заболявания на половата система. Единия вариант е спермата вместо навън да се изхвърля навътре в пикочния мехур, което може да причини сериозни инфекции. Другия вариянт е да е нарушено нормалното функциониране на органите, които участват в образуването на спермата и ако не се лекува своевременно може да причини сериозни увреждания свързани с оплодителната функзия на мъжа.

ExtrAc7
09-08-2009, 22:27
Е чак оргазъм не ама то си ни е готино докато го правим :) а оргазъм е върховното в секса демек последното демек изхвърлянето :) и те съветвам да по-прочетеш малко за да не са следващите ти теми от сорта може ли да съм бременна иии да пия ли ескапелче :D

gentlelover
09-08-2009, 22:46
Аз съм момиче и е срамота, че вие като мъже не знаете такива елементарни неща за половата си система! Може да настъп оргазъм без семеизпразване. Понякога това е просто случайно стечение на обстоятелствата, но ако започне да се случва всеки път е признак за заболявания на половата система. Единия вариант е спермата вместо навън да се изхвърля навътре в пикочния мехур, което може да причини сериозни инфекции. Другия вариянт е да е нарушено нормалното функциониране на органите, които участват в образуването на спермата и ако не се лекува своевременно може да причини сериозни увреждания свързани с оплодителната функзия на мъжа.

Много добре казано, само добавка, че може да се достигне, но не е толкова прятен колкото "семеизхвърлящият" (така да го наречем) оргазъм :)

pwnage
09-08-2009, 22:51
Може да настъп оргазъм без семеизпразване. Понякога това е просто случайно стечение на обстоятелствата, но ако започне да се случва всеки път е признак за заболявания на половата система. Единия вариант е спермата вместо навън да се изхвърля навътре в пикочния мехур, което може да причини сериозни инфекции.

Глей ти :) Значи хем настъпва оргазъм без семеизпразване хем при единия вариант спермата попадала в пикочния мехур.Как пък един път не ми се е случвало такова стечение на обстоятелствата да не моа си изкарам спермата. :-o

Bastard
09-08-2009, 22:58
хахахаха стигаааааааа беее КЪЦИИИИИИИИ :razz: :razz: :razz: :razz: :D :razz:

t0d1t0
09-08-2009, 23:19
За начинаещи - метод на блокиране на мъжката еякулация
За новобранците има лесна и успешна дао техника – блокиране на еякулацията.
Когато наближи оргазмът, мъжът поставя един или два пръста (обикновено показалеца и средния) на перинеума (меката област между тестисите и ануса), натиска навътре и напред към пубисната кост и блокира изхода на уретрата.

секс без крайОргазмът се случва, но се блокира пътят на семето да напусне тялото. Да имаш оргазъм с блокиране на еякулацията не е толкова приятно, колкото със свободно семеизпразване, но осигурява инициативата на мъжа да стои преди оргазма. Освен това след като се научите да стоите в предоргазмения секс, вече няма да се нуждаете от блокиране твърде често.

За напреднали – метод на вътрешното спиране на еякулацията
Този метод цели да трансформира сексуалната енергия в творческа, да повиши сексуалните възможности и да създаде по-дълбока връзка между двамата партньори. Осъществява се чрез урогениталната диафрагма (намира се между пениса и ануса), която участва в семеизпразването чрез извършване на съкратителни движения. Тренирането на нейното свиване създава преграда пред напиращата да излезе семенна течност.

Но това не е достатъчно, за да се отнеме силата на еякулацията. Необходимо е да се задействат кръстната и черепната помпа.
20.08.2009/Галин Тодоров

източник - http://intimno.rozali.com/majete/p11102.html

nofi
09-09-2009, 14:00
Е чак оргазъм не ама то си ни е готино докато го правим :) а оргазъм е върховното в секса демек последното демек изхвърлянето :) и те съветвам да по-прочетеш малко за да не са следващите ти теми от сорта може ли да съм бременна иии да пия ли ескапелче :D

Искрено ти благодаря, скъпи мой, за загрижеността относно следващата ми тема, но не се притеснявай, половата ми култура е достатъчно висока, за да мога да преценя дали да пия ескапел или не, мога да си изчисля овулацията и въобще съм добре запозната с това как стават нещата, така че няма да занимавам форума с подобни терзания. Както и да е, ти също си в доста голяма грешка и видимо се изказваш неподготвен, за това ще ти дам едно линкче за да попрочетеш малко по въпроса :)

http://www.ero-market.com/jurnal/index.php?option=com_content&task=view&id=113&Itemid=51

SMoKe_BoY
09-09-2009, 15:25
Nqma!
(Sorry nqmam kirilica)

deFakto
09-09-2009, 17:33
в началото си спомням че имах такъв случай ,и аверите ме майтапиха че няма да имам деца .. :shock: 8-)
Няма се притесняваш нормално е ,всичко е ток и жици .. :smt023

Phoen1x
09-09-2009, 17:40
аз поне не знам за такова,но като прегледах мненията...явно е възможно...не точно безсеменен,но поне не се забелязва ^^

Manekena7
09-10-2009, 18:19
аз много трудно и бавно се изпразвам и е имало случаи в които се ебем 1-2 4аса с мойта и тя се измаря и така без да свърша пак ми е било яко а за нея да не говорим на нея и е все едно дали ще се изпразна . Е все пак като свърша се чуствам по удовлетворен :)

Robe
09-10-2009, 18:36
След 3тия - 4тия тек (ако ги правиш почти без почивка) вече няма кфо да хвърляш... освен това ддз ьхахьа

nestea95
09-10-2009, 20:30
Според мен има и друг начин. Ако все още не си в пубертета, не произвеждаш сперма, и настъпи оргазъм, няма какво да изхвърляш. Може и да греша. :-o

br0ken_smile
09-10-2009, 20:48
да има даже се нарича "сух оргазъм" ....

Bastard
09-10-2009, 20:57
не,освен душевен :razz:

добре че си прочеела скоро имаше такава тема и 1 момче беше написало същия отговор :D :D :D поне следиш темите 8-)

TykaSePisheNick
09-10-2009, 21:29
Е чак оргазъм не ама то си ни е готино докато го правим :) а оргазъм е върховното в секса демек последното демек изхвърлянето :) и те съветвам да по-прочетеш малко за да не са следващите ти теми от сорта може ли да съм бременна иии да пия ли ескапелче :D

Искрено ти благодаря, скъпи мой, за загрижеността относно следващата ми тема, но не се притеснявай, половата ми култура е достатъчно висока, за да мога да преценя дали да пия ескапел или не, мога да си изчисля овулацията и въобще съм добре запозната с това как стават нещата, така че няма да занимавам форума с подобни терзания.

Ставаше дума за авторката :-o

А ти "мис ъкъл '97", момичето питаше дали има оргазъм без изпразване, а не дали може да свършиш без да излезе сперма..

seduction1mplex
09-10-2009, 22:30
да има даже се нарича "сух оргазъм" ....
Те си мислят,че като не го владеят,не съществува (: Постига се с добра концентрация и много опит (:

swords1010
09-11-2009, 09:39
Възможно е, но е трудно. :)

Neopitom3na
09-13-2009, 18:20
:shock: