PDA

View Full Version : Вие кажете... :[



bigsmile13
09-08-2009, 21:59
Амии значи ходехме с едно момче 7 месеца, през това време ние бяхме в едно училище но в различни класове и сега след 7ми клас и след изпитите се оказа че ще бъдем в един клас.. Когато разбрах много се зарадвах обаче сега в началото на този месец се разделихме поради някаква глупава причина и в момента адски се караме и се псуваме буквално, пък и той тръгна с едно момиче което ненавиждам, таа моля ви се кажете някаква идея как да се сдобря с него, не че ми е гадно, преживях го обаче просто не искам да се излагам пред новия клас ии така.. Само да добавя че е много ама много голям инат и много се сърди.. Помагаитеее :-) Благодаря вииии :oops: :smt006 :)

Hilary_
09-08-2009, 22:01
"не че ми е гадно, преживях го обаче просто не искам да се излагам пред новия клас "

с какво да се излагаш?? :-o

След като си го преживяла го отебаваш и това е ... :?

PurpleDream
09-08-2009, 22:05
секс секс секс, така ще се сдобрите :lol:
бъзикам се, тааа амиии прикааай с момчето, кажи му това което написа тук, че ще е тъпо да започнете така новата година с нов клас...

monttitty
09-08-2009, 22:06
опитай се да се сдобриш с него преди да почнете даскало а пък ако е толкова голям инат го заражи не е задължително да си общувате просто не се псувайте....пък и ще сте толко време заедно все някога ще се оправите ;)

bigsmile13
09-08-2009, 22:11
Да се излагам като постоянно се псуваме и се затапваме, искам да си намеря приятели все пак в този нов клас... :)

elito0o0o0
09-08-2009, 22:11
Ъ! Ти ме заби отвсякъде ! :grin:

Еми слушай ся.. Незнам точно по какъв начин си общувате ,в смисъл КЪДЕ... в Скайпа,по телефона....
Таа аз бих те посъвевала да му кажеш,че наистина ще е супер кофти като сте в 1 клас и сте скарани ужасно. Та може да му кажеш ,че съжаляваш ,че е станало така и че не е бивало да се карате за щуротии(ако е така де..доколкото разбрах е било за глупост) , и че ще е хубаво да продължите за напред като приятели макар не чак толкова добри.. друго не ми хрумва.. Сорка..