PDA

View Full Version : Влюбена съм и търся точният съвет



dydka
09-09-2009, 07:27
Запознахме се в гепиме въпреки,че се води сайт за секс няма нищо общо понеже се запознах със супер много хора лично от там.всичко вървеше добре... запознахме се и с въпросния човек и вече се срещаме 5 месеца.Аз съм на 18 той на 31.Веднъж бях споменала ,че се привързвам ,но той каза " ти си на 18 аз на 31 както има начало все някога ще има и край"...след време каза,че го е казал просто така... без никакъв смисъл.Имал е връзка 5 години ,която е приключила преди година и половина и през тези 5 месецадо колкото знам не е бил с други макар ,че не сме заедно а просто се виждаме вечерите.Не смея да говоря с него какво съм за него,защото няма да ми отговори или ще каже,че сме говорили ,а всъщност не сме .... дайте ми съвет да измисля нещо или някаква ситуация да разбра знача ли нещо за него или е просто минаване на време.и тук ще спомена и нещо,което стана в4ера в приятелката ми направихме пожаар забравихме газов котлон вклщчен и седейки си на лаптопа в другата стая чух гръм излязох и видях сичко в дим и кухнята да гори.... както ид а е извикаха се полиция пожарна загаси се ,макар че кухня не остана....когато се прибрах видях,че този човек ми е писал и ми званна по скайп за да му кажа какво точно е станало ....тогава ми каза когато му казвах ,че голи сме седели долу по хавлии двете с приятелката ми ,че сичко е горяло ми каза защо не съм му се обадила и аз казах ми ддз за какво да ти званя.... и той каза как за какво да беше званнала ... и наистина не разбрах смисъла при положение ,че няма нищо между нас или ддз може би и само ,защото явно държи на мен нз нз

radybt
09-09-2009, 07:33
На 31 ...е браво
Съвет: Кажи му.. "Тати,много те обичам"

LadyDi
09-09-2009, 07:35
Не смея да говоря с него какво съм за него,защото няма да ми отговори или ще каже,че сме говорили ,а всъщност не сме .... дайте ми съвет да измисля нещо или някаква ситуация да разбра знача ли нещо за него или е просто минаване на време.
И ти ще ни разправяш, че си на 18. И че той е на 31?
Ние да не ядем доматите с колците???

hinari
09-09-2009, 07:39
Извинявай за въпроса душа,но правихте ли секс вече ?Иначе по темата,мисля,че той няма сериозни намерения към теб.Пробвай да не го търсиш известно време.Щом не ти говори за това какво значиш за него,ами това означава може би ,че не е готов за връзка.Абе ако искаш напрво да си изясниш ситуацията,има един филм He's just not that into you.Гледай го,аз оттам много изводи си извадих.Та сега за твоя проблем,това,че те е търсил да те пита какво е станало-може да е обикновена загриженост,може и наистина да има нещо към теб.Щом казваш,че е на 31,може да се е привързал към теб и да иска да те защитава.Виж,ти сама ще разбереш има ли нещо към теб-по начина,по който те гледа,по който те целува,личи си и в секса,ако го правите.А за въпроса за секса в началото,питах те ,защото е възможно да те използва само за секс.Пък и те мъжете малко им е трудно да говорят за чувства.Хайде,нека и другите дадат мнение. :)

anito0
09-09-2009, 07:40
не знам обаче,трябва да имате дооста силни чуства един към друг за да пренебрегнете разликата в годините...дори и само да излзиате ....

dydka
09-09-2009, 07:41
е ок нали уж е за споделяне казвам това,което е и помислих ,че все някой ще каже какво мисли ,защото написах и в розали и там темата си и там ми дадоха съвети да съм кажела ,че имам срещи с друг,което е т1по и да съм чакала как ще реагира той .И отностно това да аз съм на 18 направих ги сега на 28 агуст ,а той е на 31 на 3 март 1978 имат 7 год разлика с майка ми и винаги съм смятала ,че възрастта няма значение ,защото съм била и с момчета на моята възраст била съм и с по на 20 и нещо и с по на 30 и 37 даже ,това е без значение на колко си ... важно е дали има привличане и какво ти казва сърцето ,защото и на 50 пак може да се влюбиш

LadyDi
09-09-2009, 07:45
Права си, че няма значение на колко си и в колко годишен ще се влюбиш... до известна степен.

Исках да кажа, че НЕ ТИ ВЯРВАМ, че сте на по толкова.
Мъж на 31 години да не иска да говори за връзката си, това означава единствено, че те търси само за секс.
А момиче на 18 да не разбере това сама, а да пише в ТИЙН ФОРУМ, в който посетителите са средно на по 15-17 години...

Нещо някъде ми куца... И то с двата крака.

dydka
09-09-2009, 07:45
правехме да и продължаваме и никога не бях изпитвала такова нещо,което е сега и отностно защитаването това го забелязах о6те преди време когато спдоелях на приятелката ми ,защоото постоянно ми се кара за някакви простотии ако съм направила или понеже имам здравословни проблеми и не се лекувам и там ме заплашва,че с маайка ми щял да се запознае ,отделно имапе случай за един негър му разправвях каза,че ако ме видел някаде по улиците където и да е с такъв да съм бягала веднага

dydka
09-09-2009, 07:48
Човек аз разбирам писах го ,защото сега му хрумна да го напиша тук ако знаех дали е само секс ок нямам нищо против свикнала съм да съм директна и с всички останали си казвам само това ще е нали нищо повече за вечер две пет колкото продължи ,но тук когато го бях питала той каза не е само чукане така ми каза и това беше не е и от хората ,който да тръгнат да се обясняват и т.н. той е на принципа ,че живота не можеш да го начертаеш по план каквото ще се случва то ще стане

Valeriq90
09-09-2009, 07:48
Няма значение каква е възрастовата разлика между вас ако наистина държите един на друг. Обаче по това, което си написала ми се струва, че той не държи кой знае колко на теб. Ако държеше щеше да поговори с теб за по-сериозна връзка и щеше да ти каже ясно и точно какви са му намеренията към теб. :)

LadyDi
09-09-2009, 07:51
Човек аз разбирам писах го ,защото сега му хрумна да го напиша тук ако знаех дали е само секс ок нямам нищо против свикнала съм да съм директна и с всички останали си казвам само това ще е нали нищо повече за вечер две пет колкото продължи ,но тук когато го бях питала той каза не е само чукане така ми каза и това беше не е и от хората ,който да тръгнат да се обясняват и т.н. той е на принципа ,че живота не можеш да го начертаеш по план каквото ще се случва то ще стане
Казах секс, не чукане.
Секс, т.е. че никога няма да има сериозна задълбочена връзка с теб и никога няма да ти падне на колене с пръстен в ръката.
Връзката ви е основана на секса, това обаче не значи, че не държи на теб. Просто не е влюбен и ти, ако малко поне си беше дала зор да си помислиш, вместо да чакаш ние да ти го натикаме в главата, щеше да си наясно с това.

Разликата ви е голяма, което означава, че темите ви на разговор са ограничени на брой, а така като те гледам - семейство и деца едва ли намират мястото си сред тях.

hinari
09-09-2009, 07:51
Хеехе,да ти кажа честно,той се изживява като тати направо.За секса няма лошо,ама както каза момичето по-горе,щом ни ти говори за учвствата си,а е вече на 31,значи е само за секс.Обмисли добре положението,ти си момиче с достойнство и качества.Нима ще му дадеш на 31- годишния мъжкар да те ... само,щото така му се ще и да те разиграва месеци наред за чувствата?

hinari
09-09-2009, 07:53
По повод на предния пост,аз мисля,че тя може би осъзнава всичко,но иска да е сигурна и затова пита и за нашето мнение.Няма нищо лошо,по-добре да си има няколко наши съвета впредвид.

dydka
09-09-2009, 07:54
както и да е спирам разбрах ви на къде биете ,но както и да е не се отказвам дори и секс да е никога няма да съжалявам мерси все пак

dydka
09-09-2009, 07:56
и браво на последния съвет да таака е аз знам за какво става дума и какви са ми шансовете и т.н. просто исках да видя чуждото мнение ,защоото аз колкото и да го обсъждам с приятелката ми тя все ни вижда един ден заедно хах

LadyDi
09-09-2009, 08:03
както и да е спирам разбрах ви на къде биете ,но както и да е не се отказвам дори и секс да е никога няма да съжалявам мерси все пак
Никой не те кара да се отказваш от него, ако това те устройва.
Все пак си пълнолетна (по собствените си думи).

Но ако те устройва, що ни занимаваш с глупости?

dydka
09-09-2009, 08:05
то пълнолетието няма нищо общо аз и като не бях до преди дет се вика седмица никой не ме спираше никаде така,че дали съм п1лнолетна дали не разлика няма единствената е само ,че ако направиш нещо вече е на твоя гръб

LadyDi
09-09-2009, 08:06
то пълнолетието няма нищо общо аз и като не бях до преди дет се вика седмица никой не ме спираше никаде така,че дали съм п1лнолетна дали не разлика няма единствената е само ,че ако направиш нещо вече е на твоя гръб
Именно.
Оф, девойко, много трудно се говори с теб.

radybt
09-09-2009, 08:11
[b]Права си, че няма значение на колко си и в колко годишен ще се влюбиш... до известна степен.
А в тва изречение нямаше мн смисъл...до известна степен :D :D :D

dydka
09-09-2009, 08:12
че кое му е трудното :Д аз ако тръгна да с приказвам както си говоря тука сичко ще си кажа ма така гледам уж да не прозвучавам като по- малките ,който какви ли не неща съм чела из форуми

LadyDi
09-09-2009, 08:19
Права си, че няма значение на колко си и в колко годишен ще се влюбиш... до известна степен.
А в тва изречение нямаше мн смисъл...до известна степен :D :D :D

Принципно, всички уж подкрепяме максимата, че за любовта възраст няма.
Но я си представи едно момиче на 15 и един... да го наречем господин на 50-60... За каква любов си говорим тогава??
И да не бъркаме думата "връзка" с думата "любов".

radybt
09-09-2009, 08:23
Права си, че няма значение на колко си и в колко годишен ще се влюбиш... до известна степен.
А в тва изречение нямаше мн смисъл...до известна степен :D :D :D

Принципно, всички уж подкрепяме максимата, че за любовта възраст няма.
Но я си представи едно момиче на 15 и един... да го наречем господин на 50-60... За каква любов си говорим тогава??
И да не бъркаме думата "връзка" с думата "любов".
Аз съм съгласен но просто изказа ти не беше от най-добрите. :D

dydka
09-09-2009, 08:23
в тези връзки където казваш момичето на едиси колко мъжа да кажем с 20 год по-голям е връзка ,но връзка с подпомагане и нищо повече и аз съм имала такава,но както е всеки си има някой неща от живота,който не са за споделяне ,но понякога за думата любов наистина няма грааници

LadyDi
09-09-2009, 08:26
Права си, че няма значение на колко си и в колко годишен ще се влюбиш... до известна степен.
А в тва изречение нямаше мн смисъл...до известна степен :D :D :D

Принципно, всички уж подкрепяме максимата, че за любовта възраст няма.
Но я си представи едно момиче на 15 и един... да го наречем господин на 50-60... За каква любов си говорим тогава??
И да не бъркаме думата "връзка" с думата "любов".
Аз съм съгласен но просто изказа ти не беше от най-добрите. :D
Просто не си усетил това, което съм заложила в изречението. Няма значение.

dydka, не се хвали, че си имала "връзка с подпомагане" (което, btw, е най-интересното название за този вид отношения, което съм срещала досега). Не се хвали, че тука всички сме идеалисти и веднага ще те заклеймим като... е, да речем жена, която дава един специален вид услуги в замяна на друг вид... :)

valdesbg
09-09-2009, 08:31
Лейди а как ти звучи обявата - чаровен млад бизнесмен решава всякакви финансови проблеми, срещу дискретна връзка със сексуален привкус?

:D

Аз паднах да се хиля като я прочетох.

dydka
09-09-2009, 08:32
а то пък ще кажеш голямото кой знае какво нищо ново под слънцето няма да е за която и да е .То нали виждам и родителите ми знаят за каки времена и какви деца става дума щом и самата ми майка до преди време казваше какво стана с спонсора ти и се смее и сега понякога пак уж на базик го казва ма не и се получава

dydka
09-09-2009, 08:34
тук не говоря да търсиш някой по обяви и тем подобни говорим за мъж и то един не различни ,с който си месеци наред година даже и всяка седмица да ти дава пари за каквото искаш дрехи обувки сякви простотии

dydka
09-09-2009, 08:35
както ид а е писха тук за да попитам едно минах на друго мерси за съветите отностно темата,която ме вълнуваше

FromAutumToAshes
09-09-2009, 08:56
Малко ме съмнява тази работа :-o Ама знае ли човек... Като цяло за мен такива връзки са не странни, ами не знам как да ги нарека... Ама нали пък уж любовта граници нямала и не питала xD Кво да ти кажа следвай сърцето си, то няма да те излъже