PDA

View Full Version : Molq pomognete mi



essmeraldaa
09-09-2009, 10:46
Zdraveite na vsi4ki ako mojete da mi pomognete predvaritelno blagodarq zna4i vlubena s1m v edno mom4e no toi se okaza 4e haresva nai dobrata mi priqtelka i vedn1j po skaipa te sa si pisali i toi i e kazal 4e q haresva tq napravo go otrqza s dumite az ne davam krediti i toi e ujasno ot4aqn as se opitvam da mu pomagam i mu kazvam 4e toi e krasivo mom4e i 6te nameri istinskata lubov kato taka iskam da my namekna 4e go haresvam no toi si ostava moi dob1r priqtel i ne znam dali razbira 4e s1m vlubena v nego toi mi spodelq mnogo daje s1m go zabelqzvala 4e v 4asovete me gleda no ni6to pove4e :( ne znam kak da mu pokaja 4 go haresvam ako vie imate idei 6te vi b1da mnogo blagodarna :oops: :)

ShtrudeL
09-09-2009, 10:51
*три точки*

EritYy
09-09-2009, 10:54
трябва да му кажеш 8)

sulley
09-09-2009, 10:54
Ъ кофти?

Помогни му да се уреди с приятелката ти,а ако тя толкова не го иска,го утешавай там и се възползвай от нараненото му сърчице. :D

Kukumqvka
09-09-2009, 10:58
Ъ кофти?

Помогни му да се уреди с приятелката ти,а ако тя толкова не го иска,го утешавай там и се възползвай от нараненото му сърчице. :D


Слушай кво ти приказва .. има право 8-)

essmeraldaa
09-09-2009, 10:58
erityYy ne moga da mu kaja za6toto moje da me otreje i ne iskam cqlo daskalo da znae 4e go haresvam :?

vagarious
09-09-2009, 11:01
erityYy ne moga da mu kaja za6toto moje da me otreje i ne iskam cqlo daskalo da znae 4e go haresvam :?

Ами ако те отреже и наистина цялото даскалот разбере, че го харесваш, ти направи така, че после всички да знаят той коя харесва(че даже е отрязан).Нали се сещаш накъде бия. 8) Така, че опитай късмета си, но гледай да уцелиш подходяш момент. ;]

Kukumqvka
09-09-2009, 11:01
erityYy ne moga da mu kaja za6toto moje da me otreje i ne iskam cqlo daskalo da znae 4e go haresvam :?ю

Айде стига с тоя страх да бъдеш отхвърлена .. хайде представи си,че и той те харесва ама и него го е страх и кво става? И двамата чакате нещо да се случи,ама помогни малко на съдбата.Кажи му и толкова.Не тряа ти пука от другите

essmeraldaa
09-09-2009, 11:07
mersi dadohte mi o6te kora6

sulley
09-09-2009, 11:08
erityYy ne moga da mu kaja za6toto moje da me otreje i ne iskam cqlo daskalo da znae 4e go haresvam :?ю

Айде стига с тоя страх да бъдеш отхвърлена .. хайде представи си,че и той те харесва ама и него го е страх и кво става? И двамата чакате нещо да се случи,ама помогни малко на съдбата.Кажи му и толкова.Не тряа ти пука от другите

;-)

Решителните жени ще оправят света и това е!

lubomirky
09-09-2009, 11:09
Когато тръгнете(ако това се случи изобщо), няма ли цялото даскало да знае? Тъпо извинение. Пък и не знам дори защо използваш цялото даскало.. да не сте някакви звезди двамата?

essmeraldaa
09-09-2009, 11:13
ne prosto ne iskam da znaqt 4e me e otrqzal za6toto po veroqtno tova da se slu4i

vagarious
09-09-2009, 11:16
ne prosto ne iskam da znaqt 4e me e otrqzal za6toto po veroqtno tova da se slu4i

Виж ми горния пост.К'во се страхуваш..давай по смело.. 8)

Kukumqvka
09-09-2009, 11:26
ne prosto ne iskam da znaqt 4e me e otrqzal za6toto po veroqtno tova da se slu4i

Виж ми горния пост.К'во се страхуваш..давай по смело.. 8)

Според мен поста ти беше леко глуповат с извение,защото е супер детцко да постапиш така,ама всеки има мнение :)



essmeraldaa ,ако позвалиш на страха,да ти попречи да ''играеш'' образно казано..до никъде няма да стигнеш.Сега си на кръстопът се едно или му казваш с някъв риск или не му казваш и му оставаш просто приятелка,която го утешава .. ти не искаш това !

lubomirky
09-09-2009, 11:29
Добре, случва се.. На другите що им пука чак толкова?! Ти си звездното момиче в даскало и ще е под нивото ти ако те отрежат един път?

Crazytu
09-09-2009, 11:32
Да не ти пука какво приказват другите. Признай му за чувствата си. Ако те отхвърли поне ще знаеш, че все пак си пробвала. Но ако не му кажеш сега, после ще има да се чудиш какво ли щеше да стане ако му беше казала. Така че действай смело.

BlueFace
09-09-2009, 11:33
Кирилица плс!!!

Еми кажи му го в прав текс ,че го харесваш.Пък и според мен щом е харесал приятелката ти не теб зачи ,че не го привличаш ти.... Ама пробвай ,кажи му какво чувстваш туко виж сте тръгнали ... :-D

vagarious
09-09-2009, 11:38
ne prosto ne iskam da znaqt 4e me e otrqzal za6toto po veroqtno tova da se slu4i

Виж ми горния пост.К'во се страхуваш..давай по смело.. 8)

Според мен поста ти беше леко глуповат с извение,защото е супер детцко да постапиш така,ама всеки има мнение :)



essmeraldaa ,ако позвалиш на страха,да ти попречи да ''играеш'' образно казано..до никъде няма да стигнеш.Сега си на кръстопът се едно или му казваш с някъв риск или не му казваш и му оставаш просто приятелка,която го утешава .. ти не искаш това !

Ам момиче съм :D Иначе го написах, защото щом той ще направи така, че всички да знаят кой харесвам и че съм одразана, много ясно, че бих направила същото и за него.Наистина, всеки има мнение, не мога да убедя никой в мойте "съвети" .. :)

MoccaChocolata
09-09-2009, 11:48
Помагам ти: кирилица!

mynichka09
09-09-2009, 12:35
Кажи му какво изпитваш,дори и нищо да не стане,поне ще си опитала

Kukumqvka
09-09-2009, 12:38
ne prosto ne iskam da znaqt 4e me e otrqzal za6toto po veroqtno tova da se slu4i

Виж ми горния пост.К'во се страхуваш..давай по смело.. 8)

Според мен поста ти беше леко глуповат с извение,защото е супер детцко да постапиш така,ама всеки има мнение :)



essmeraldaa ,ако позвалиш на страха,да ти попречи да ''играеш'' образно казано..до никъде няма да стигнеш.Сега си на кръстопът се едно или му казваш с някъв риск или не му казваш и му оставаш просто приятелка,която го утешава .. ти не искаш това !

Ам момиче съм :D Иначе го написах, защото щом той ще направи така, че всички да знаят кой харесвам и че съм одразана, много ясно, че бих направила същото и за него.Наистина, всеки има мнение, не мога да убедя никой в мойте "съвети" .. :)


Никъде не съм казала,че не си момиче ;)

vagarious
09-09-2009, 12:40
Kukumqvka моя грешка.Набързо го прочетох и така ми се стори хах... 8-) :)

EritYy
09-09-2009, 15:25
erityYy ne moga da mu kaja za6toto moje da me otreje i ne iskam cqlo daskalo da znae 4e go haresvam :?

Абе мила той ако ти е приятел както казваш гараааанция че ще раздуха наляво и надясно .Според мен тряа му кажеш,ако не се получат нещата няма да те е яд поне че не си опитала...

нз що всички се филмират толко да кажат на някое момче че го харесват все едно сте лапета в прадучилищна възраст хора опомнете се :? :( + тва момчетата се кефят на решителните момичета :wink: знам го от личен опит :!:

Kukumqvka
09-09-2009, 15:27
Извод от всички постове : Трябва да му кажеш,без да те е страх,че ще те отхвърли :)

Rhype
09-09-2009, 18:41
Zdraveite na vsi4ki ako mojete da mi pomognete predvaritelno blagodarq zna4i vlubena s1m v edno mom4e no toi se okaza 4e haresva nai dobrata mi priqtelka i vedn1j po skaipa te sa si pisali i toi i e kazal 4e q haresva tq napravo go otrqza s dumite az ne davam krediti i toi e ujasno ot4aqn as se opitvam da mu pomagam i mu kazvam 4e toi e krasivo mom4e i 6te nameri istinskata lubov kato taka iskam da my namekna 4e go haresvam no toi si ostava moi dob1r priqtel i ne znam dali razbira 4e s1m vlubena v nego toi mi spodelq mnogo daje s1m go zabelqzvala 4e v 4asovete me gleda no ni6to pove4e :( ne znam kak da mu pokaja 4 go haresvam ako vie imate idei 6te vi b1da mnogo blagodarna :oops: :)


Eхе ,този скайп(да живееее скайпа) :razz:
С това момче - мотаете ли се заедно ,ходите ли по купони заедно ,виждате ли се често и комуникирате ли?
Ако не ,то тогава на нищо не се надявай : )
И все пак това е мое мнение и не си длъжна да се съобразиш с него : )

Sa6eks
09-09-2009, 19:08
Е, па може и той да те харесал, ама да не си признае, може да го е страх примерно, а бе не ги знаеш тинеджърите за секунди се влюбват в друг :)
Така, че смело само, че гледай да исползваш точния момент и му казваш :)
Пиши на кирилица, за дължително е.
Позсрави и успех :)
ЕДИТ: А и не му казвай по скайпа, че го харесваш ще сгрешиш !!!

balu4ka
09-10-2009, 16:44
Кажи му .Ама май теб хем те сърби ,хем те боли .Язисни се първо със себе си :) .Та исках да кажа,че от опит боли ,но без опит боли още повече.Може да се окаже,че и той си пада по теб .

FromAutumToAshes
09-10-2009, 16:48
Моля пиши на кирилица! ...

Neftochimic
09-10-2009, 17:51
Zdraveite na vsi4ki ako mojete da mi pomognete predvaritelno blagodarq zna4i vlubena s1m v edno mom4e no toi se okaza 4e haresva nai dobrata mi priqtelka i vedn1j po skaipa te sa si pisali i toi i e kazal 4e q haresva tq napravo go otrqza s dumite az ne davam krediti i toi e ujasno ot4aqn as se opitvam da mu pomagam i mu kazvam 4e toi e krasivo mom4e i 6te nameri istinskata lubov kato taka iskam da my namekna 4e go haresvam no toi si ostava moi dob1r priqtel i ne znam dali razbira 4e s1m vlubena v nego toi mi spodelq mnogo daje s1m go zabelqzvala 4e v 4asovete me gleda no ni6to pove4e :( ne znam kak da mu pokaja 4 go haresvam ako vie imate idei 6te vi b1da mnogo blagodarna :oops: :)

идвам в созопол заради теб!!!!
8-)

machoka
09-10-2009, 18:28
Латиницата е забранена под всякакъв предлог.