PDA

View Full Version : Хелппп



emityyyyyyyyyyyyy
09-09-2009, 12:26
Нз дали темата е за тук но ще я напиша тук . Аз и една фр. се шегувахме по тела с единн .. и от моя телл със скрит номер .. И баба му или нз някой по голям се обади и ми вика ще ти намера номера и ще ти строша главата или нш от тоя сорт .. ии въпроса ми е може ли чрес тела да се проследи къде живее собственикът му ? ии ако може какво да правя? :(

MoccaChocolata
09-09-2009, 12:30
От какво звъняхте?
От домашен телефон на домашен телефон - естествено, че могат.. Един телефон или едно посещение в бтв вадят разписка с получените разговори, от там номера ви се вижда и след като сте ги притеснявали могат да поискат адреса на дадения номер.
От домашен телефон на GSM - номера на домашния телефон излиза на GSM-a и направо отиват в бтк...
От GSM телефон на GSM телефон - ако си на сметка щом отидат в глобул, м тел или вивател ще имат адреса..
;)

Следващия път да си намерите друга занимавка...

m0
09-09-2009, 15:26
Хах..тия номера са ми много познати ;)) ...
Спок няма нищо страшно.Нас веднъж ни заплашиха,че разговора се записва от полицията или пък друг път ни казаха да очакваме утре 5 мафьота да ни убият...
Просто искат се стреснем нищо повече.
Мисля,че темата не е за тук ;))

EritYy
09-09-2009, 15:29
как е звъннал обратно като номера е бил скрит...нещо не разбрах :-o

поо въпроса... и аз мисля че просто са искали да ви сплашат :?

NeverTheSame
09-09-2009, 17:35
Иии как са звъннали като номера е бил скрит ?

Ax3
09-09-2009, 18:09
От какво звъняхте?
От домашен телефон на домашен телефон - естествено, че могат.. Един телефон или едно посещение в бтв вадят разписка с получените разговори, от там номера ви се вижда и след като сте ги притеснявали могат да поискат адреса на дадения номер.
От домашен телефон на GSM - номера на домашния телефон излиза на GSM-a и направо отиват в бтк...
От GSM телефон на GSM телефон - ако си на сметка щом отидат в глобул, м тел или вивател ще имат адреса..
;)

Следващия път да си намерите друга занимавка...

От "БТВ" ще дойдат... да :D

Еми базикайте се нека ви счупят главата :D Прости момиченца... (възмощение) на 8 годинки ли сте? Т'ва го правих като бях малък...

Macallan
09-09-2009, 22:30
абе ти вярваш ли си? Човека да се ангажира, че идва до вас и да харчи пари за бензин заради едни тъпи кифли :-o тъпи деца ... пораснете

ameli
09-10-2009, 12:09
1. какво общо има тва с болестите и здравните проблеми?! :-o
2. абе вие нямате ли си друга работа?! :-o
3. другия път да мислите повече преди да правите нещо, че да не се оплакваш после :?

emityyyyyyyyyyyyy
09-10-2009, 16:33
xyy :smt015

OneGirl
09-10-2009, 16:43
Нз дали темата е за тук но ще я напиша тук . Аз и една фр. се шегувахме по тела с единн .. и от моя телл със скрит номер .. И баба му или нз някой по голям се обади и ми вика ще ти намера номера и ще ти строша главата или нш от тоя сорт .. ии въпроса ми е може ли чрес тела да се проследи къде живее собственикът му ? ии ако може какво да правя? :(
Чрез телефона миля, че не може , ама чрез картата май става(ама не съм мн сигурна), ама според мен ви го казал/а сама за да ва изплаши. Едва ли ще тръгне да се занимава :) . Ама другия път си измислете друго занимание, не досаждайте на хората :wink: .
А и другия път внимавай в кой раздел ще пуснеш тема :) .

bloodyF
09-10-2009, 19:51
1. какво общо има тва с болестите и здравните проблеми?! :-o
2. абе вие нямате ли си друга работа?! :-o
3. другия път да мислите повече преди да правите нещо, че да не се оплакваш после :?


;-)

ByK
09-10-2009, 23:03
Темата не е за тук !

Josefinne
09-11-2009, 06:55
Не, това е поверителна информация и освен ако не работи в телефонната компания там на който оператор си, няма как. Просто са искали да те сплашат, но това трябва да ви говори, че сте прекалили.

emityyyyyyyyyyyyy
09-12-2009, 09:43
Темата не е за тук !
Моя грешка :)