PDA

View Full Version : За любов и още нещо...



MoccaChocolata
09-09-2009, 13:25
На какво сте готови заради любовта?

Не казвайте веднага: "на всичко", защото погледнато обективно едва ли бихте се съгласили точно на всичко.. Ако пък настоявате да е "всичко" обяснете какво имате напредвид...

Di
09-09-2009, 13:26
зависи

Kukumqvka
09-09-2009, 13:27
Честно казано на нищо .. единственето,което мога да направя,за да я получа тая любов е да чакам .. защото според мен любовта идва,когато най-малко я очакваме. Желязна логика 8-)

MoccaChocolata
09-09-2009, 13:29
зависи
Колко изчерпателен отговор, точно такива искам...

Кукумявке :razz: Имам напредвид когато вече си открила любовта...

LadyDi
09-09-2009, 13:30
Ами да се откажа от работа, приятели, семейство и да замина на 300 км, в непознат град, за да бъда с него.

w0sh
09-09-2009, 13:31
На нищо.

Така гут ли е?
Мойто сърце вече е заето и няма място за любови и други шитни.

Kukumqvka
09-09-2009, 13:31
Тцц мойта тъпа глава .. пак не разбрала :lol:

Чакай ся да порасъждавам малко .. ми незнам на кво съм готова,бих направила някви жертви,ама не бих се хвърлила от някъде демек съм готова на малко неща 8-)

LadyDi
09-09-2009, 13:33
Тцц мойта тъпа глава .. пак не разбрала :lol:

Чакай ся да порасъждавам малко .. ми незнам на кво съм готова,бих направила някви жертви,ама не бих се хвърлила от някъде демек съм готова на малко неща 8-)
А, че то остана да се хвърлим и да си режем вените.
Аз преди всичко. Готова съм да направя такива жертви, които няма да нарушат моя си вътрешен баланс. Т.е. стига на мен да ми е добре - тогава е приемливо.

InternetTroll
09-09-2009, 13:35
Н- И- Щ- О. : )

Kukumqvka
09-09-2009, 13:35
Тцц мойта тъпа глава .. пак не разбрала :lol:

Чакай ся да порасъждавам малко .. ми незнам на кво съм готова,бих направила някви жертви,ама не бих се хвърлила от някъде демек съм готова на малко неща 8-)
А, че то остана да се хвърлим и да си режем вените.
Аз преди всичко. Готова съм да направя такива жертви, които няма да нарушат моя си вътрешен баланс. Т.е. стига на мен да ми е добре - тогава е приемливо.

Е има и такива,които са готови да се метнат от някъде .. както и да е.
Иначе и аз като тебе,просто не знаех как да го кажа :o

3oPuTy
09-09-2009, 13:43
Миии готова съм:
- да правя компромиси
- (може би) да спра да се виждам с определени хора
- да ОПИТАМ да променя нещо в държанието/характера ми,което не му допада

В момента съм сигурна,че бих направила тези неща :) За други не знам,защото още не съм намерила човека,за когото става дума в темата (и не само аз ами и повечето съфорумници) :)

BlueFace
09-09-2009, 13:43
На много малко неща.Не мисля ,че съм готов да правя големи саможертви за любовта...

258
09-09-2009, 14:12
Аз съм готова на много неща, стига да знам, че си струва :)
Ии темата ми напомни на началото на една песен на Еминем:
Have you ever loved someone so much, you'd give an arm for?
Not the expression, no, literally give an arm for?
Това бихте ли го направили? :D

anonimchetou
09-09-2009, 14:13
ако съм убедена че любовта е истинска и човека до мен си заслужава бих направила много неща,бих зарязала всичко,бих заминала/избягала надалеч бих се отдала напълно,бих загърбила дори приятели... общо взето бих направила всичко което мога и ми е по силите за тази любов.. (давам просто примери.. )

machoka
09-09-2009, 14:17
Миии готова съм:
-
- (може би) да спра да се виждам с определени хора
- да ОПИТАМ да променя нещо в държанието/характера ми,което не му допада
)

да спреш да се виждаш с приятели и да променяш себе си спрямо неговите/нейните вкусове НЕ са признаци на любов, а на глупост. По-скоро на замазване на очи. Любовта не е море от рози, нито изисква саможертва на собствения ти свят. Любовта е болка, страдание и радост едновременно, но споделени. И много повече.

Да обичаш означава да си отворил себе си, защото любовта дава и получава. Тесногръд човек не може да обича, глупавият също.

За да обичаш трябва да си добър човек.

http://www.youtube.com/watch?v=iKuoMpjedHM&videos=zqGYoNnykCM&playnext_from=TL&playnext=1

HONDA
09-09-2009, 14:49
Само на компромиси и на нищо друго

Crazytu
09-09-2009, 15:05
Честно казано на малко неща ... :?

KiNgGRaND
09-09-2009, 15:51
да съм vs. мен ... преди време , но сега на нищо вече

babity
09-09-2009, 16:04
Тъй като достойнството ми се върна от дългата почивка, в която беше... сега съм склонна да направя много по - малко от преди.

Не мисля, че би могло да бъде казано по - точно от начина, по който го каза ЛейдиДи. Не бих направила неща, които да ми ограничават свободата или ме променят като човек. Какво пък, цвета на косата и гардероба са нищо, но да се изправя срещу семейство/приятели... надали!

flowerlina
09-09-2009, 16:54
единствено на компромиси.. , но не бих направила и тях дори, ако се изискват само от моя страна

LadyDi
09-09-2009, 20:06
Аз съм готова на много неща, стига да знам, че си струва :)
Ии темата ми напомни на началото на една песен на Еминем:
Have you ever loved someone so much, you'd give an arm for?
Not the expression, no, literally give an arm for?
Това бихте ли го направили? :D
Не, ама бих дала бъбрек или парченце черен дроб. Тей става ли?

tuzaro
09-09-2009, 20:14
за любовта съм готов да ми подарят кола, къща, някой остров примерно, един футболен отбор, много ли искам майна...

LadyDi
09-09-2009, 20:15
за любовта съм готов да ми подарят кола, къща, някой остров примерно, един футболен отбор, много ли искам майна...
А ти в замяна даваш любов на едро?

tuzaro
09-09-2009, 20:16
за любовта съм готов да ми подарят кола, къща, някой остров примерно, един футболен отбор, много ли искам майна...
А ти в замяна даваш любов на едро?мда, голямо сърце имам 8-)

LadyDi
09-09-2009, 20:19
Знаех си.
Сърцето ти е като градския автобус - винаги има място за още една жена :)

tuzaro
09-09-2009, 20:20
Знаех си.
Сърцето ти е като градския автобус - винаги има място за още една жена :)http://lautahools.org/forum/images/smilies/disco.gif

donkihot
09-09-2009, 20:21
На какво съм готова...да кажем на жертви,но не на всякакви...готова съм да чакам 3 месеца,ако някой не е до мен,готова съм да стоя будна нощи наред и да чакам позвъняване,готова съм да страдам,готова съм да отстоявам желанията си,готова съм да се променя,но не съвсем,просто да придобия навици или да ги зачеркна от живота ми,готова съм да се скарам с близък,готова съм да оглупея съвсем...но на смърт не съм готова,не съм готова и на лъжи....