PDA

View Full Version : Малко е дълго,но се нуждая от мненията ви!



stanimirka_94
09-09-2009, 13:48
Здравейте! Искам да ви разкакажа нещо ии след това,ако може да ми кажете какво мислите ! Зна4и..предиии бяхме приятели..от феввруари до края на април ..след това вс приключи...започнах да го дразня..карахме се,..iii след това не се търсихме близо 2 месеца...след като дойде в моя град аз го патрсих и го помолих да се сдобрим и той ми каза да изляза с него ,ако сикам и ака сдобрихме се,но след това аз се запознах с едно момиче iii и разказах за това момче..ii и казах,че е бил гадняр ,а всъщност е много добър не знам за първи път срещам момче като него...ii тя ми иска негова снимка ii аз нямах ..и и дадох импулса му и тя започнала да си пише с него и му казала,че съм казала ,че бил гадняр и той отново ме блокна,..ii вс приключи ..тя ми обща да не ттагва с него ..и като се върнах от селото ми тя ми каза съжалавям ,но аз ходя с него и т.н.iii бях потресена...защо и преди му казвах,че като запозня някое момиче с някое момче винаги тръгват ii след това един ден той беше в тях и ми звънят говорихме си и т.н. и после погледнах дали ме е деблокнал в скъпе ii каот го добавих ми даде пълномошнто и си писахме...после исках да изляза с приятелката му..но тя все нямаше време за мен и тогава той я е накарал да излезем ,но аз спр мълчах на срещата iii така..като се върнах той започна да ме обижда... и т.н. ii един ден пак започнах да го дразня и пак ме блокира...и на др ден получвам смс от М.(момчето което харесвам) 'ъвлез в скъпе няма да те нареждаме'',влизам аз ii смса не е бил от момчето ми ,а от неговия приятел и ми звънят и ме канят да отида на басейн..а аз не исках умоляваха ме...ii като отидох ме гледаше все...после се опита да ме удавий ii така..след това отово си пишаме ii беше ми казал,че му пука за мен,че го интересувам,но няма да има нищо повече от приятелство между нас ..той оше като се запознахме ми беше казал де ама...но ми каза,че и ако сме приятели няма да е какт преди...той правсегхсе за мен мн неща..помогни ми да преодолея раздялата на родителите ми...помогна ми да забравя едно момче...винаги беше с мен ,когато нямах нет той влизаше в 5:30 sutrinta a pri nas 7:30 i и влизаше заради мен да си пишем.. ..казваше ми ,че спр му липсвам и т.н.когато правеше конферентен разговор с приятеля му аз затварях и той веднага ми званеше и ми казваше що затвори и като му казах,че не искам да говоря с него той мий казваше и аз искам да говоря с теб..оствай го него... и не знам не мога да го забравя iii един ден един негов приятел ,каот му писах и ме покани на басиена питах го с кого ще ходи а той ми каза с еидн приятел и аз го попитах дalи М.ще бъде там а той ми каза ,че ако сикам ще го взема..и има един негов приятел детоо постоянно ме обиждаше...и преслав му е казал да не ме обижда вече ii тва момче ми вика М. ме помоли да не те обиждам вече... ii пиша на др ден на приятеля му М. казвал ли ти е нещо той вика вика мн неща ама не помняв вече кви и аз викам добри или лошии и той вика не помня пак и зако питаш мене питай него... отивам аз на басейна с едно момиче и приятеля и ...и М. гледа и не може да ме познай ли вкоо ама гледа ти казвам ii като наближихме и явно като ме позна и се обърна натаак ,..каот си намерихме място да седнем пак се обърна ii ние пак бяхме точно до тях ii и нали влизаме ние във водата iii след 5 мин и те влязоха там в него бсеин където бяхме и ние и дойде един енгов фр и веднага му каза,че съм била на басейна и тоз приятеля му започна да се смее ii теии ...мина и замина...поглежда ме за секунда...но засякох веднъж погледа му когато аз го гледах и той мен ii после си извъртя погледа..и отидохме да пием по нещо с хората които бях на басейн и както си пушех обръщам се към него ,а ние имахме към 30 метра разстояние и гоп гледам как ме гледа започнах аз пак да си пуша той пак ме гледа...и псоле се излегна на хавлията..ii нали стоим на басейна...ii по едно време аз се изхилих ii бях погледнала камм тях ii тоз М. (моя бивш приятел не гадже ами приятел) уж гледа приятелите си ,но показва на мен среден пръст и приятеля му му се смее...и ми поакзваше среден пръст сиог 10 секунди и аз накрая му казах да те е** в устата ii почти като бяха там близо до нас открая на басейна...винаги този негов приятел ме поглеждаше дали го гледам...е не баш винаги,ноо ме гледаше,....после като го видях,че идва към нас пуснах любимата му песен и той стоя стоя и отиде и си седна на хавлията и като смених песента вика на другите ай да влизаме...ii после като си заминаваше ii нали минава и аз му викам да го духаш и приятеля му дето ме покани на басейн ме погледна странно ,щоот му казах за М. ,че искам да се оправя с него и почнаха да си говорят нещо... после по -точноо преди да отида на басейн..той ми беше направил еидн номер уж приятелката му била на море..и ми вика sry за всичко..аз те обичам ii така три дена ми говореше такива неща...а през цялото време неговат приятелка е знаела кво става ii ме разпитва прелсав пише ли ти нз си кво..ii после аз не и казах че ми казвал ,че ме обича и тя накра ями вика двуличн акучка ii така се скарахме...след тав я наредих спр якооо..М. се ядосал...iii след 3 дена той замина за Гърция ii получавам коментар в импулса в сащтата вечер когато той замина...само че от приятеля му.. Този минус е с много поздрави от Гърция!!! -- ! ii след тва с неговата сии дадохме по още един шанс.. ii така.ония ден вечерта спр си мсиля ,че искам М.да ми се обади.. и по едно време..неговата приятелка ми звании и гледам,че в разговора е М.и ми вика...абе се едно имаше няква телепатия че в същия момент, които си мислихи той звънна ..и след 5-10 мин ми звъннаха и нали ме пита кво прая ии аз викам долу горе.. ни6то ску4ая и той вика гледам имаш някъв др ве4е не си сама... и аз викам офф..и той вика я ми кажи къв ти е тоз и аз викам никъв и той вика ай кажи ве и аз жикам никъв ве и той вика не ми са блещи и аз викам ми ок ..ии той ми каза ти ооправи ли ссе?излекува ли се и аз викам не те интересува и той вика сподлеи на първо тръгна да казва на приятеля сии и после ми каза псодели на стария си приятел.... и аз вкам офф знам ,4е не те интересува така 4е,,.и той жикаинтересува ме офф както и да е.. ок сори 4е попита за ли4ния въпрос няма да споря с тебе...не искам просто и псоле ми вика ..и после ми вика съгласна ли си да сме неутрални в смисъл аз няма да те обиждам няма нищо да ти правя не ми се занимава с лапешки неща ии аз мъл4а и той вика 4акам отговор и аз викам..емм да става..и той вика ко ти има ии аз викам нищо...ама ми стана спр гадно ;( ии той вика ок... и вика мм дано си щастлива и т.н ии вика лека ве4ер ии аз му казха ми лека и той вика даноо да си щастлива с тва новото мом4е дето ми бе6е на профа нали..аа аз с него не съм никва просто си пи6ем..ии като я питах после неговата далии той я е накарал да ми звъннат и тя каза за кво ти е да знаеш...Извинявам се,4е няма по4ти никъде препинателни знаци..просот го написах набързо...иии искам да знам дали му пука за мен,дали го интересувам,дали все още иска да сме приятели...абее квото мислите ми го напишете! БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО!!! :-) :-) :-)

BlueFace
09-09-2009, 13:51
:shock: :shock: :shock: Колко часа го писа тва..... Ще ми изсъхнат очите докато го прочета тва... Сори ама много ми е дълго ... :(

Kukumqvka
09-09-2009, 13:51
Аз не разбирам за кво изобщо се занимаваш с него,не си струва :?

w0sh
09-09-2009, 13:53
wall of text crits you for 10k

gigaherz
09-09-2009, 14:02
Извинявай, ама нищо не разбрах. Много неясно си го написала. А иначе това, че ти е казал, че иска да сте ''неутрални'' говори само за себе си.
Очевидно си му апатична.

fire_cat
09-09-2009, 14:19
Можеше да спестиш доста подробности. 8-) Все пак според мене въобще не трябва вече да се занимаваш с него. Нека си бъде "неутрален", което според мен няма да е задълго, но ако пак почне да се занимава с тебе - бий му шута, не му обръщай внимание.

Crazytu
09-09-2009, 15:02
Трябваха ми два часа да разгадая какво си написала,но както и да е. А по темата .. К'во се занимаваш с тоя?! Той как се държи с тебе, а ти ще продължаваш да се тормозиш и да ти е кофти заради него. Живей си живота и го забрави.

VerryBerry
09-09-2009, 15:14
наистина,не се занимавай.После може да се огорчиш още повече ;)

fc
09-09-2009, 16:20
Мале ти в какъв филм си, спри го малко :)

Black_Fyed_Peas
09-09-2009, 18:26
нищо не можах да схвана

xXxMixXx
09-09-2009, 18:35
Можеше да спестиш доста подробности. 8-) Все пак според мене въобще не трябва вече да се занимаваш с него. Нека си бъде "неутрален", което според мен няма да е задълго, но ако пак почне да се занимава с тебе - бий му шута, не му обръщай внимание.

+1 8)

Bvlgar
09-09-2009, 19:10
wall of text crits you for 10k

ето кой е играл УоУ :Д

Sa6eks
09-09-2009, 19:12
Схванах горе/долу, ама само едно ще ти кажа скайпа проваля всички взаимоотношения между приятелите/гаджетата !!!

lubomirky
09-09-2009, 21:10
Не се занимавай с него, а вземи провери някъде дали някъде има написано 'ii аз отидох някъде ii той ме последва ii после дойде и приятеля му ii след това..'. Не знам каква е тая мания вместо 'о' да се пише нула(0) и всичките други лайна, които измислят болните ви мозъци.

Marinchety
09-09-2009, 21:15
1-во порасни и 2-ро научи се да пишеш

spontaneous
09-10-2009, 09:21
ех деца деца! мила ако не си на 12 пък на ! :-P Виж сегаа време е да порастнете ...
1во тва момиче хич не се занимавай с нея щото никва приятелка не е ...
2ро тва момче явно те харесва ама като всяко едно хлапе и той незнае кво иска..
3то до колкото раазбрах той си е в гърция нали тка .. я си намирай някой от твоя си град и се забавлявай !!!! Не си пропилявай тка детските годинки :P :smt001