PDA

View Full Version : Цената на Истината ..



sladkish_14
09-09-2009, 18:18
Гледахте ли го ?? :shock: :shock:
Какво ви е мнението ? Мене много ме изкефи 8-) , първата `серия` не беше кой знае колко фрапираща , обаче очаквам следващите с нетърпение :-D

Romance
09-09-2009, 18:23
Пълна простотия.

Swinkenhoffer
09-09-2009, 18:32
Докатя вечерях, хвърлих едно око... нищо ново - ебанье и извращения. Адски долнопробно, утре тея хора като нищо ще ги нарекат "звезди", защото се трескат със собствения си пол и кви ли не глупости. :-o

GossipGirl89
09-09-2009, 18:32
Мнението ми е, че е толкова нагласено че няма накъде повече... Само от първата серия ми стана ясно, че е адски измислено :) Са верно, че трябва да им задават супер лични въпроси ама то просто страшно очевидно си пролича, че е нагласено ... изневерявала с жена, после с мъж, после нз си кво и нз си що... Пълна простотия е това предаване ама нали стават сеири - българина гледа с любопитство :)

LittleFashionista
09-09-2009, 18:42
Пълна простотия. +1
Дори го гледах. Никога не бих го гледала всъшност. Още от рекламите ми ства ясно що за глупост е. Някакви интрига ала бала. Целта им май е само това- да правят интриги, да съсипват семеиства. И да е нагласено пак е тъпо. Не разбирам защо хората най се радват на интриги и такива предавания, дето във всяко изречение има псувня...

leprechaum
09-09-2009, 18:45
Супер изпаднало предаване. Чак противно ми стана. Лайната ще си изядат за пари тея хора.. ехх мизерия:).

А иначе на близките да им ги дават парите. Че седят и обират срама :>

BrainPants
09-09-2009, 18:49
Ми то т'ва е бе да гледате сеир.. не ставате :D
Пък сега.. може и нагласено да е.. ми здраве да им е.. нищо ново не виждаме :)
Колкото до това че няк'ва си там си развалила семейството... ми тя си избрала така бе.. вие с какво сте виновни... можете ли да я спрете ? За т'ва гледайте сеир :)

Nam3less3
09-09-2009, 18:52
Хората се радват да гледат зрелища и драми, става за разпускане.

iPurple
09-09-2009, 18:53
Мнението ми е, че е толкова нагласено че няма накъде повече... Само от първата серия ми стана ясно, че е адски измислено :) Са верно, че трябва да им задават супер лични въпроси ама то просто страшно очевидно си пролича, че е нагласено ... изневерявала с жена, после с мъж, после нз си кво и нз си що... Пълна простотия е това предаване ама нали стават сеири - българина гледа с любопитство :)

на същото мнение съм.. и утре пак всички ще се шокират как ония се правят, че реват... ПРОДУЦЕНТИТЕ ПРАВЯТ ВСИЧКО ЗА ПАРИ!

zvezdichkaaa
09-09-2009, 18:57
Гледах последните 5-10 минути и останах с впечатлението,че е сууупер тъпо.Нагласено или не близките найстина обират срама...Пък и очаквах нещо повече много глупаво и повърхностно е да поканят някаква да говори за изневерите си.Можеха и по-скандални и непредвидими въпроси да измислят.Някои въпроси от онези,които хората ги е страх да си задада,по-странни и по-срамни...Те направо се изложиха с това-Кой обичаш повече лезбото или съпруга си....Пф!

lipstik
09-09-2009, 18:59
Честно казано очаквах повече,но и така става за гледане.

slavito007
09-09-2009, 19:46
Очаквах повече.

Това предаване е пошло, както 99.9% от останалите в БГ. Абсолютно всички залагат на гюрюлтията и скандала. Трябва да съсипят нечий живот, за да докарат рейтинг.
След 2 месеца няма и да го помним, спокойно 8)

bathory
09-09-2009, 19:59
Става, но не е нищо особено.. Скандали, простотия..
Стана ми интересно за утре: един се кръсти, друг псува, трети иска да мре.. :razz:
Клюкарска му работа.. :razz:

sladkish_14
09-09-2009, 20:36
Стана ми интересно за утре: един се кръсти, друг псува, трети иска да мре.. :razz:
Клюкарска му работа.. :razz:

И аз така 8-)

raduna
09-09-2009, 20:36
Това предаване ми стана противно още от рекламите и съм се зарекла да не го гледам - ще правя бойкот (не, че те ще забележат, де).
Надявам се да е пълен провал и да спрят да ме заливат с помия.
Маса народ работи в тея телевизии- толкова не могат да се напънат да измислят нещо интересно и нормално.

Mooo6no
09-09-2009, 21:08
На народа му трябват хляб и зрелища.

D12Respect
09-09-2009, 21:12
Какво шоу искате бе ? Някаква политическа тъпня ? Айде стига групости, шоуто не е лошо даже напротив

Jessieee
09-10-2009, 00:17
Очаквах повече.

Това предаване е пошло, както 99.9% от останалите в БГ. Абсолютно всички залагат на гюрюлтията и скандала. Трябва да съсипят нечий живот, за да докарат рейтинг.
След 2 месеца няма и да го помним, спокойно 8)

Ами то и в Америка е изкарало май само 1 сезон , доколкото знам .. Преди да почне по Нова го погледнах в Youtube Американската версия и бяха пълни простотии ( каквито ще са и в българския . )
В американското една дето беше изневерила на мъжа си безбройни пъти и какво ли още не , я обявили за " най - обсъжданата жена в Америка " :lol: :lol: ... еми , да хората им е интересно да гледат саира на другите , обаче е банално и тук няма да изкара повече от сезон и да се свали от ефир ; )

elsy
09-10-2009, 04:28
На мен пък ми беше интересно 8-) 8-)

MonSitY
09-10-2009, 05:48
на мен горе-долу ми хареса.останах със странното впечатление,че първите участници са дооста странни :-D . и аз мисля че е нагласено ама го гледам се посмея... :D

Amellie
09-10-2009, 09:18
Гледах съвсем малко и не смятам да повторя.Пълна простотия.

BlueGirl
09-10-2009, 09:50
Гледах съвсем малко и не смятам да повторя.Пълна простотия.

Абсолютно.Поредната тв-тъпня.Гледах само няколко минутки и изобщо не ме заинтригува.Може би който обича скандали,ще хареса и това,но на мен не ми допада :?

SuperBadSuperFresh
09-10-2009, 12:20
Нагласено е,ама поне смях да има.Бъдещи сценаристи на нискобюджетни филми,дерзайте.След още 2-3 предавания ще имаме мат'риал за филми ;-)

D12Respect
09-10-2009, 12:44
Нагласени ви е гъза.Трябва да си ненормален статиск за да излезеш в това предаване да земеш 200 кинта и да те сочат по улиците тоя тфа напраил ония онова направил.Няма нищо нагласено

GossipGirl89
09-10-2009, 14:54
Нагласени ви е гъза.Трябва да си ненормален статиск за да излезеш в това предаване да земеш 200 кинта и да те сочат по улиците тоя тфа напраил ония онова направил.Няма нищо нагласено

Все едно тая снощи дето беше няма да я сочат по улиците и да разправят, че е би :lol: ДОРИ и да не е нагласено ;)

exclusivened
09-11-2009, 13:59
Мен ме накефи предаването и случайно попаднах на един як сайт за него дето ако някой е пропуснал нещо може д аси го гледа там,а и други екстри има. Н е казвам, че е нещо кой знае какво,ама мен лично ме кефи
cenatanaistinata.blogspot.com

Mastta
09-12-2009, 14:32
Очаквах повече.

Това предаване е пошло, както 99.9% от останалите в БГ. Абсолютно всички залагат на гюрюлтията и скандала. Трябва да съсипят нечий живот, за да докарат рейтинг.
След 2 месеца няма и да го помним, спокойно 8)

Цената на истината, Music idol, Cделка или Не, Big brother, Dancing stars, Господари на ефира ..... - всичкото това не са български формати, то ае българско кино няма няма, но поне предавание да можеха да си измислят ... :shock: :shock: ((Страхувам се, че след време и новините ще крадат от други телевизи.. ))

Та целта ми беше да те поправя, че това не са български предавания, както си писал/а.

uNvaLuabL3
09-12-2009, 20:53
ами аз гледах малко в vbox и не е лошо, става :) ще съм благодарна, някой ако ми каже, кога го дават :)

Tempest
09-13-2009, 00:03
и как сме сигурни, че не лъжат?! Аз мога да си лъжа ей-така, няма да ме хване тая машинка... пф, смешна раота :?