PDA

View Full Version : уж ме харесвал много,а накрая какво ...



bebety2
09-09-2009, 22:06
Здравейте :-)
Тази година завърших и една от моя клас (Р.) тръгна с момче (М.) ,с 3 години по-голямо от нас.Още по време на учебната година сме излизали с класа на кафе,въпросното момче също идваше с нас.Имах симпатии към него,но не ги показвах заради съученичката ми...дойде и балът ни.. Р. и М. седяха точно срещу мен,с него си пускахме едни такива палави погледи през цялото време :oops: но само до тук...след бала ни те скъсаха и той веднага ме потърси..започна да ми праща по 20 смс-а на ден колко съм красива...колко ме харесвал,та чак се влюбил..Излезнахме аз,М,и още 1 момиче и 1 момче...след като се прибрах той нито ми писа,нито ми звънна (пропуснах да кажа че ме беше добавил в безплатните му) и аз го попитах какво има..дали не съм му допаднала и той ми отговори МИ МАЙ НЕЩО ТАКОВА :shock: да не говориме,че не ми обръщаше почти никакво внимание на кафето...има обаче друго момиче от класа ми (А.) която е мн мн мн добра приятелка с М. и Р. (тя е малко как да кажа...двулична и не се обичаме много много с нея) тааа имам съмнения,че тя му е пълнила главата с някви глупости за мен или просто наистина не ме харесва :( вие как мислите ?!
извинявам се за фермана ми но не знам какво да правя :neutral:

fc
09-09-2009, 22:09
Повлияли са му.

DNJ
09-09-2009, 22:17
Нищо чудно да има и чужда намеса, но същестува и друг вариант - просто да си казала или направила нещо, с което си го отблъснала. Имам обаче един въпрос - има ли хора, които да знаят, че ти го харесваш и същевременно тези въпросните хора да не са много надеждни?
Като цяло обаче историята ми понамирисва....колкото и един човек да е непостоянен, според мен не би постъпил така или поне би дал малко по - обстоятелствен отговор.

tuzaro
09-09-2009, 22:17
мани го, фащай друг.

Kukumqvka
09-09-2009, 22:27
Остай го тоя ..

NaNa_SladuRana
09-09-2009, 22:29
звучи изтъркано,но заслужаваш някой,който те оцинява! Тоя просто си играе с тебе :x

PurpleDream
09-09-2009, 22:29
имала си само симпатии...не се занимавай повече с негоо

bebety2
09-09-2009, 22:38
ми само най -добрата ми приятелка (която беше с нас на кафето) ... в никакъв случай не съм се държала "отблъскващо" .. ох,не знам вече какво да си мисля :(

mynichka09
09-09-2009, 22:48
Просто не се занимавай с него :)

NamelessRomantic
09-09-2009, 22:52
Ми недей го мисли тогава...да се оправя.Щом не те харесва,не те харесва и т'ва е макар че имам чувството че в скоро време пак ще дотърчи...

DNJ
09-09-2009, 23:22
ми само най -добрата ми приятелка (която беше с нас на кафето) ... в никакъв случай не съм се държала "отблъскващо" .. ох,не знам вече какво да си мисля :(
Знам, че е много трудно да не го мислиш, но се постарай да се разсееш малко. Понякога, когато чувствата и емоциите не са замесени, човек може да види нещата по - реално. Честно казано (признавам си) и аз не мога да не мисля подобни неща, но много пъти съм си давала сметка, че ако съм разсъждавала трезво в определени ситуации (без намесата на чувства), съм щяла да осъзная много неща. Опитай се да видиш нещата "отстрани", обективно. Дано всичко се нареди и поне малко съм помогнала, успех от сърце!
А и освен това не споделяй много много! Пази всичко за себе си. Най - големите издънки стават от непремерени приказки пред когото не трябва. Не казвам, че го правиш ( или си го направила), но имай си едно на ум, няма да ти навреди. Има една приказка - ако много искаш нещо да стане, не говори за него :-)

GodLovesYou
09-09-2009, 23:28
да ви се изсера на въпросите ве ... няма ли да ви е по лесно сами да направите избора деба след тва сами си вадете изводите баси цял живот опити имати деба...

bebety2
09-09-2009, 23:28
ми само най -добрата ми приятелка (която беше с нас на кафето) ... в никакъв случай не съм се държала "отблъскващо" .. ох,не знам вече какво да си мисля :(
Знам, че е много трудно да не го мислиш, но се постарай да се разсееш малко. Понякога, когато чувствата и емоциите не са замесени, човек може да види нещата по - реално. Честно казано (признавам си) и аз не мога да не мисля подобни неща, но много пъти съм си давала сметка, че ако съм разсъждавала трезво в определени ситуации (без намесата на чувства), съм щяла да осъзная много неща. Опитай се да видиш нещата "отстрани", обективно. Дано всичко се нареди и поне малко съм помогнала, успех от сърце!
А и освен това не споделяй много много! Пази всичко за себе си. Най - големите издънки стават от непремерени приказки пред когото не трябва. Не казвам, че го правиш ( или си го направила), но имай си едно на ум, няма да ти навреди. Има една приказка - ако много искаш нещо да стане, не говори за него :-)

МЕРСИ МНОГО :-) :-) :-) :-) :-)

DNJ
09-09-2009, 23:30
Какъв е проблемът да пита момичето? Има нужда от съвет - пита. Какво лошо има?
П.С. (към авторката) Моля, дано съм била в помощ :)

fire_cat
09-10-2009, 09:52
Пффф с такъв кретен не бих се занимавала. Да зареже приятелката си, за да търчи веднага при тебе и накрая да вярва на някаква си там (ако наистина предположението ти е вярно). Въобще не се занимавай с него.

gabiiTu
09-10-2009, 19:26
Повлияли са му. ;-)