PDA

View Full Version : Възможно ли е...



t0d1t0
09-09-2009, 22:35
защо жените по-често отказват секс? Възможно ли е момиче да не иска секс при положение , че правиш намеци, ласки и всичко само и само да и се прииска да го направи? :(

Passi0n
09-09-2009, 22:37
Защото сме ЖЕНИИИИИИИ :grin:

Passi0n
09-09-2009, 22:45
то за друго май не стават. :razz:
Уф бе... жените не се ебът само... те трябва да се глезааааат да им се угаждааа :D :-) Да се обичаат.Ние сме нежния пол и обичаме да ни обичат :-) :D

TheX
09-09-2009, 22:52
то за друго май не стават. :razz:
Уф бе... жените не се е*** само... те трябва да се глезааааат да им се угаждааа :D :-) Да се обичаат.Ние сме нежния пол и обичаме да ни обичат :-) :D

Еми добре ама дайте и вие малко от себе си :-P

Passi0n
09-09-2009, 22:56
Еми добре ама дайте и вие малко от себе си :-P
Е ми нали даваме.... колко искате... :-x м/у другото аз и шоколади давам :oops: :D

remix1912
09-09-2009, 23:23
Защото май като наибът некой мъж няма да роди ,но като го турат на жена шанса иде по-голям

Djanny
09-09-2009, 23:25
Брат ние сме от Марс, те са от Венера..
Как искаш да ги разбереш? :lol:

JekoV
09-10-2009, 06:52
Еее стига бе, жените не са само за ебане ,но като не стават за нищу друго само това остава, :Д има всякакви жени 40-50% от който напълно дезорентирани от всякаква гледна точка, ходат като алтави ,по цял ден се занимават с глупости ,само се лигават и мрънкат че нямало кой да ги обича ,че и реват даже... Идва въпросното момче което е харесало момичето/жената дава всичко от себеси старае се ,обгръща я с обич,прави всичко за нея, тя свиква с факта приема момчето за даденост или пък просто и доскучава... И се почва с лигавщините,да се качва на главата да си прави квото си иска,щото си мисли че момчето като я обича и ще и позволи всичко.. И ко ста момчето се ядосва почват караници.. Късат... После момчетата не искат сериозни връзки щото са отвратени от жените,спират да вярва в любовта щото виждат какво получава в замяна... и почват да мисли само за секс.. А жените само ходат и разправят как всички са били еднакви еми какви да са като сички жени са еднакви или сходни по свой си начин(визирам държание и поведение) и обиват сичко детско,красиво и невинно в един мъж.. Исках просто да изясня защо мъжете са такива и защо се държат така...За всичко си има причина... Което незначи че няма и различни ,който ще са с една жена за нещо по-истинско...Но не останаха истински жени... малко са ... Има само кифли,лигли,курви,кучки,ема нципирани и тук таме свесна...

JekoV
09-10-2009, 07:06
защо жените по-често отказват секс? Възможно ли е момиче да не иска секс при положение , че правиш намеци, ласки и всичко само и само да и се прииска да го направи? :(

А по темата ,може да и се иска но само защото ти искаш тя няма да го направи щото е жена,някой жени имат извратен начин на мислене и искат да контролират мъжа,все да става тяхното.. И може да умира за секс но ще седи и ще се наслаждава на това че ти си загорял а сичко зависи от нея и ще се кефи яко че си зависим... Имал съм такъв случай,за щастие приклучен :Д...а има и друго може и въобше да не иска просто щото не и се прави в момента.Те са на периоди може и месец да не и се прави и после изведъж напрао да прегории :Д.Незнам тря да си усетиш то се вижда,усеща се в реакците и в поведението и, в всичко но никой тук неможе да ти каже нищу повече.

proino
09-10-2009, 07:52
Според мен сега е по вероятно момче да откаже на момиче от колкото обратното ,но винаги има и изключения на момичета които не се е**т като разпрани :-o

bqsna_teenagerka
09-10-2009, 10:34
Пич жените просто са по-страхливи,по-уязвими. Стресът например при жената,когато за първи път загуби девствеността си е огромен,за разлика от при мъжете. при нас разбирането дали вече не сме девствени е много по-лесно,от колкото при вас момчетата. Освен това момичето може да е в цикъл,пък да не ти е казала. може просто д ая е страх,да не е сигурна,затова никога не притискай момиче за секс,ако тя е някоя разкрепостена перверзница си знае работата ;) и ще ти покаже на какво е готова. :oops: 8)

swords1010
09-11-2009, 09:43
Възможно е да. И не само за жените.
А иначе мъжете имат доста повече тестостерон. :)

SummerRain
09-11-2009, 10:12
Защото доста голяма част от жените не се впечатляват от идеята да правят секс без чувства.

EritYy
09-11-2009, 10:18
на момичетата им харесва да правят секс почти толкова често колкото на момчетата ,просто го показват по - малко
и в различните ситуации,в зависимост от момичето вече всеки си е индивидуален-това, че в даден момент не иска да правите секс е напълно нормално.
Но мога да кажа , че веднъж махнеш ли тапичката на момичето трудно след това остава на сухо :oops:

krem4et0
09-11-2009, 10:47
Аз отказвам по-рядко, отколкото той на мен.

pwnage
09-11-2009, 10:58
защо жените по-често отказват секс? Възможно ли е момиче да не иска секс при положение , че правиш намеци, ласки и всичко само и само да и се прииска да го направи? :(

Лошото е,че не правиш разликата между ЖЕНИ и момичета.
Жената,като и се прави секс ще ти го намекне и самата тя ше те започне или ако не и се прави се предполага да ти каже защо. Тия тийн лигавни на момичетата не ми се коментират-сърби ли ме? пикае ли ми се?

fakeme
09-11-2009, 19:18
възможно е, защо да не е .... :?

0nem0retIme
09-11-2009, 19:29
Ами,не всички момичета са лесни и си лягат с някой без чувства,а е така-за бройката.

NeopitomeNa
09-11-2009, 20:01
Oooхх то е много..
1.Може да е неразположена
2.Гинеколкогичните проблеми пак не са за подценяване
3.Секса за мъжа и за жената са две различни неща
4.Психологическата нагласа е много по -важна за жените

Мъжете гледат на секса като нещо,което трябва да получат от любимата,а жените,като нещо,което трябва да дадат.Не знам разбираш ли ме,но мъжете го правят чисто и просто от физическа нужда,а при жените е по - скоро психическата нагласа да се отдадеш на някой напълно.

sunity06
09-12-2009, 20:27
Кратко, точно и ясно:ЗАЩОТО СМЕ ЖЕНИ!!! :-P :-P :-P

Hilary_
09-13-2009, 01:24
"Възможно ли е ..."

ъхъ .. ;-)

Amateur
09-13-2009, 01:37
А разбери ги...

Linns
09-13-2009, 01:43
Защото мъжете сте курви и можете да го направите с всяка срещната, не цените оная си ра'ота, докато ние жените уважаваме себе си и не можем да пуснем на кой ли не..

OstraPisalka
09-13-2009, 06:01
еми нали затова са жени за да покажат характер, да се поопънат.все пак ако ти разтваря крака винаги ще си кажеш пфу колко е лесна моята,същинска к*рва е :) затова са жени ще им угаждаме а те ако са доволни ще отключат вратите към рая за нас :P