PDA

View Full Version : Той ми досажда,а аз не мога да го отрежа...



bloodyF
09-09-2009, 23:11
Някъде ноември месец се запознах с едно момче и супер много хлътнах по него...виждах само хубавото у него (винаги става така като съм хлътнала много) ,а всъщност нищо лично към него ама е доста ..грозен.. в буквален смисъл
Обаче той не ми обръщаше внимание и след 3-4 месеца на мен ми омръзна...

след около 2 седмици след като се отказах от него,той почна да ми пише ,да ме сваля ,искаше да излезем,даде ми номера му,и оттогава всеки ден ми пише..в училище ме спираше да говорим..постоянно ми иска снимки и преди няколко дни ми каза че иска да излезем да ме "опознае" по-добре...и аз защото не мога да му кажа че ми е досаден и гаден и му казах че съм заета.. :?
въпросът ми е,как да го разкарам...и защо винаги се получава така че като харесам някой и той не ми обръща внимание адски ме привлича,и когато почне да 'ми ходи по гъза' така да се каже ми писва от него и го зарязвам :?

Di
09-09-2009, 23:12
просто го отрежи,не е толкова трудно

NamelessRomantic
09-09-2009, 23:15
Ми като не можеш,стой та се мъчи...няма такова нещо като "не мога" в случая.Режеш го и т'ва е .Тъпа тема.

gentlelover
09-09-2009, 23:32
Много хлътнах... Много го харесвам... ама е грозен... и досаден... Кво' точно искаш!?!?!?! :? :? :? :? :? :? :?

PurpleDream
09-09-2009, 23:37
Много хлътнах... Много го харесвам... ама е грозен... и досаден... Кво' точно искаш!?!?!?! :? :? :? :? :? :? :?
+1

shadow4e
09-09-2009, 23:38
Няма нужда да му казваш, че е грозен и че е досаден. Просто всеки път му казвай, че имаш работа. В скайп си измисляй, че отиваш до тоапетна, да хапнеш, майка ти те вика и после случайно забравяй да му пишеш като се върнеш.

TheBlueAvalanche
09-10-2009, 00:15
Блъфирай. Кажи му, че си харесала някого, искай помощ от него, за да го свалиш. Това 100% ще го издразни. И ако ти каже, че се дразни, това ще е моментът да го заебеш.

и защо винаги се получава така че като харесам някой и той не ми обръща внимание адски ме привлича,и когато почне да 'ми ходи по гъза' така да се каже ми писва от него и го зарязвам :?
Защото си заблудена. :)

montana6
09-10-2009, 00:17
Няма нужда да му казваш, че е грозен и че е досаден. Просто всеки път му казвай, че имаш работа. В скайп си измисляй, че отиваш до тоапетна, да хапнеш, майка ти те вика и после случайно забравяй да му пишеш като се върнеш.

Не съм съгласен. Според мен, не е редно да лъжеш, че имаш някаква работа или нещо такова. Аз, примерно, много ще се ядосам ако някоя ми се прави така на интересна и ме мота. Затова си му казваш направо "Аз те харесвах преди, ама ти не се сети, така че съжалявам, но не мога да ти отвърна вече." Това трябва да направиш, според мен, и не ми се вижда да е толкова сложно. Не му казвай, че е грозен, а че вече нямаш чувства към него и започва да става досаден.

bloodyF
09-10-2009, 00:37
Ди,не мога да го отрежа,жал ми е за него..
gentlelover,бях хлътнала...сега не съм...сега ми е досаден..и той е хлътнал.. :?

montana6
09-10-2009, 00:43
Ди,не мога да го отрежа,жал ми е за него..
gentlelover,бях хлътнала...сега не съм...сега ми е досаден..и той е хлътнал.. :?

Е как да ти помогнем тогава, като ти сама не знаеш какво искаш... Айде изясни се със себе си първо и тогава пак се обади.

Kukumqvka
09-10-2009, 00:47
'' Ако,сам не си помогнеш .. никой не може ''

Sa6eks
09-10-2009, 05:57
Кажи му да не ти досажда, когато е трябвало да досажда му е минало времето ся се сети...режи на поразия !
Поздрави :)

valdesbg
09-10-2009, 06:00
Шадоучето ти е казала най-готиния вариант :)

LadyDi
09-10-2009, 06:00
и защо винаги се получава така че като харесам някой и той не ми обръща внимание адски ме привлича,и когато почне да 'ми ходи по гъза' така да се каже ми писва от него и го зарязвам :?
Защото си заблудена. :)
По-скоро, защото не знаеш какво искаш. Всякакъв съвет тука ще е преливане от пусто в празно.

bloodyF
09-10-2009, 06:21
и защо винаги се получава така че като харесам някой и той не ми обръща внимание адски ме привлича,и когато почне да 'ми ходи по гъза' така да се каже ми писва от него и го зарязвам :?
Защото си заблудена. :)
По-скоро, защото не знаеш какво искаш. Всякакъв съвет тука ще е преливане от пусто в празно.


ми не знам..може и така да е...може да съм малка и неосъзнала се достатъчно ама..

засега мисля да послушам shadowche.. :?

LadyDi
09-10-2009, 06:28
и защо винаги се получава така че като харесам някой и той не ми обръща внимание адски ме привлича,и когато почне да 'ми ходи по гъза' така да се каже ми писва от него и го зарязвам :?
Защото си заблудена. :)
По-скоро, защото не знаеш какво искаш. Всякакъв съвет тука ще е преливане от пусто в празно.


ми не знам..може и така да е...може да съм малка и неосъзнала се достатъчно ама..

засега мисля да послушам shadowche.. :?
Разбира се, аз не те съветвах да послушаш мен, просто отговарях на въпроса ти.
Пожелавам ти успех :)

Aicken
09-10-2009, 07:50
Много хлътнах... Много го харесвам... ама е грозен... и досаден... Кво' точно искаш!?!?!?! :? :? :? :? :? :? :?
+1


и аз това се питам кво искаш

slunchiceto0
09-10-2009, 08:45
Какво значи това " не мога" ..по скоро не искаш,или нямаш достатъчно смелост! Бъди по твърда и решителна,покажи малко повече характер

fire_cat
09-10-2009, 09:08
Научи се да казваш "НЕ". Ако го направиш - няма да имаш проблеми. Е, той може да се обиди, но просто му кажи, че не изпитваш интерес.

FromAutumToAshes
09-10-2009, 09:21
Защото си гадна кучка! Както ти каза - Е.. "Нищо лично"

Crazytu
09-10-2009, 09:23
Като не можеш да го отрежеш .. просто го отбягвай, рано или късно ще загрее, че не те интересува ..

Niakoitam
09-10-2009, 11:12
Няма нужда да му казваш, че е грозен и че е досаден. Просто всеки път му казвай, че имаш работа. В скайп си измисляй, че отиваш до тоапетна, да хапнеш, майка ти те вика и после случайно забравяй да му пишеш като се върнеш.

Toва е много, много тъпо. По-добре в очите отколкото по подобен начин.Поне ще са наясно ако не друго.

Kajo
09-10-2009, 12:15
Много хлътнах... Много го харесвам... ама е грозен... и досаден... Кво' точно искаш!?!?!?! :? :? :? :? :? :? :?


Просто пред него си глътва граматиката 8-) 8-) 8-)

GodLovesYou
09-10-2009, 14:47
подпали му апартамента

MissInd3p3nd3nt
09-10-2009, 14:51
грозен.. в буквален смисъл
Обаче той не ми обръщаше внимание

пуу грозен па и надут,тц тц 8-)

Абе все някога трябва да се откаже,като не му обръщаш внимание..надявай се да е бързо

EritYy
09-10-2009, 14:55
кажи му
майна аз кът те тарсих ти се надуваше ся не ме впечатляваш :grin:

lipstik
09-10-2009, 16:53
Кажи му,че не го харесваш вече и това е.

Rhype
09-10-2009, 17:22
и защо винаги се получава така че като харесам някой и той не ми обръща внимание адски ме привлича,и когато почне да 'ми ходи по гъза' така да се каже ми писва от него и го зарязвам :?
Защото си заблудена. :)
По-скоро, защото не знаеш какво искаш. Всякакъв съвет тука ще е преливане от пусто в празно.


ми не знам..може и така да е...може да съм малка и неосъзнала се достатъчно ама..

засега мисля да послушам shadowche.. :?


Toва е гадно - представи си ,че се случи на теб.Просто му кажи ,че не изпитваш нищо към него и това е.

gabiiTu
09-10-2009, 19:00
Трябва да го отрежеш,все пак когато ти си го харесвала той не ти е обръщал внимание :wink: Нека ся и той да види кво е :wink:

maybeline
09-10-2009, 19:22
бъди по-брутална.. щом той го е направил значи можеш и ти ;]

Zaharinka
09-10-2009, 19:26
Дръж се като луда все някога ще се усети 8-)

bloodyF
09-10-2009, 19:56
ся почна да ми се извинява защото бил досаден ..и още повече не мога да го отрежа...





Много хлътнах... Много го харесвам... ама е грозен... и досаден... Кво' точно искаш!?!?!?! :? :? :? :? :? :? :?
+1


и аз това се питам кво искаш


а за вас отговора ми е,че когато аз го харесвах той се правеше на най-големия, а сега когато той ме харесва на мен ми е досаден и дори не ми харесва.. ;х