PDA

View Full Version : Пак за скайп :D



scanadal
09-10-2009, 06:54
Здравейте :)
Имам едно въпросченце относно скайп.Искам да знам как мога да разбера кой от абонатите ми е в режим "инкогнито",но без да му пиша или да звъня.Имам един познат,който единствен ме разкрива когато аз съм "скрита" в скайп и то без да ми е писал преди това.И когато го питам как успява,казва че се виждало,ама трябвало да се покаже,и все не ми показва тайната :D
Ако някой желае може да ми разкрие магията и на мен 8-)

WaterLilly
09-12-2009, 08:01
Не знам как става без да пишеш, но си спомням, че на една от старите версии на скайп като пишеш на някой и той ти получи съобщението, аватарът му се оцветява, а преди това е леееко сивкав и по-светъл. Не съм сигурна дали точно това означаваше. Аз така разбирах дали някой е инкогнито, но с най-новата версия не съм забелязала такова нещо.

ivanstef
09-12-2009, 09:14
Не знам как става без да пишеш, но си спомням, че на една от старите версии на скайп като пишеш на някой и той ти получи съобщението, аватарът му се оцветява, а преди това е леееко сивкав и по-светъл. Не съм сигурна дали точно това означаваше. Аз така разбирах дали някой е инкогнито, но с най-новата версия не съм забелязала такова нещо.

Имаше нещо такова...

suitable
09-12-2009, 09:29
Винаги можеш да разбереш дали някой се е скрил. Просто му пишеш нещо и ако забележиш ето това: http://www.prikachi.com/users/suitable/134r.jpg (кръгчето, което се върти) - означава, че абонатът не е получил съобщението, което означава, че е извън скайп, но все пак изчакайте около минутка, защото понякога поради лоша и-нет връзка също излиза това нещичко..

MakeMeLaugh
09-12-2009, 09:33
И други начини си има ;д

Pupcho
10-17-2009, 10:03
е айде напишете ги тея други начини ....