PDA

View Full Version : Свръхчуствителност



lordgivemeasign
09-10-2009, 07:57
Здравейте!

От много много време имам свръхчуствителност на главичката на пениса.

От няколко дена сяка вечер като си лягам си забелвам кожичката и така спя за да свиква главичката с допир и т н.

Като постои така да кажем 20-30 мин и като пипна главичката не усещам абсолютно никакво смъдене, парене и т н. Но когато си прибера кожичката и изчакам малко и пак пробвам да пипна пак същата болка започва.

Въпросът ми е дали ако така известно време спя с заголена главичка ще спадне чуствителноста ? :)

Аз си мисля че това е начина.

Някой от вас правил ли го е :)

Macallan
09-10-2009, 08:57
естествено чувствителността намалява. Ти само вечер така спиш, а какво да кажем за обрязаните? Не се притеснявай като започнеш да правиш секс всичко ще се нормализира

TykaSePisheNick
09-11-2009, 10:46
Че ти как въобще успяваш да заспиш така..Аз само в най-малкия случаен допир с друга материя се свивам..

DimovB
09-11-2009, 18:43
Че ти как въобще успяваш да заспиш така..Аз само в най-малкия случаен допир с друга материя се свивам..

и аз така


иначе от 1-2 вечери спане така нищо няма да стане

трябва да си постоянно така

klamer92
09-11-2009, 19:43
значи в крайна сметка тва се оправя с яко секс? и аз се свивам от болка при допир,при ерекция е малко по-добре ма пак се усеща. яко секс му е майката?

tovaemoqtnik
09-12-2009, 14:58
Преди лягане го мажи със пастет апетит, ще успокои болката.НО обезателно трябва да е "Апетит" - друг не помага :?

DimovB
09-12-2009, 17:18
ква е разликата дали ше си вреш оная работа в пyтка или ще си я бараш с ръце

няма да се оправи с много секс, тва са лафовете на селянчетата
ще се оправи с много седене оголена и стискане на зъби

lordgivemeasign
09-12-2009, 19:09
Ами аз като се добре в друга материя не испитвам никъква болка.

Обаче ако тръгна с пръсти да пипам ....

Даже ако да кажем постои 1-2 минути опрян в някаква материя ( дреха ) и после колкото и да го пипам не ме боли ... което е странното :-D

Ама кат мине малко време и пак същата болка...

klamer92
09-12-2009, 20:00
значи последно вечер да си го забелвам и да спя така ? ако боли много да се напоркам акто животно и тогава да я беля :grin:

EarthShaker
09-12-2009, 20:12
Вие не сте добре, как ше си държите забелени пишките, когато спите :shock: Искате да патоците ви да се нацепят от дехидратация? Обрязаните обелват 2-3 слоя от главичката си преди да 'загрубее'... чувствителността изчезва с щателно миене и постояннство, а не някви спартански упражнения.

lordgivemeasign
09-12-2009, 23:05
Вие не сте добре, как ше си държите забелени пишките, когато спите :shock: Искате да патоците ви да се нацепят от дехидратация? Обрязаните обелват 2-3 слоя от главичката си преди да 'загрубее'... чувствителността изчезва с щателно миене и постояннство, а не някви спартански упражнения.

Къпя се всеки ден и не виждам промяна ... много хора са се оправили по гореспоменатият начин така че и аз ще пробвам. :-D

Amateur
09-13-2009, 02:07
естествено чувствителността намалява. Ти само вечер така спиш, а какво да кажем за обрязаните? Не се притеснявай като започнеш да правиш секс всичко ще се нормализира

прав е

batkodoki
09-13-2009, 20:47
естествено чувствителността намалява. Ти само вечер така спиш, а какво да кажем за обрязаните? Не се притеснявай като започнеш да правиш секс всичко ще се нормализира

прав е

всичко написано НЕ е вярно!

първо трябва дефинитивно да се изключи евентуално наличие на истински проблем!

само баланитите са трийсетина вида и всеки от тях налага специфичен подход на лечение

klamer92
09-13-2009, 22:29
batkodoki, последно какво е решението за свръхчувствителността?