PDA

View Full Version : Guitar Hero банда търси басистка!



Ridler
09-10-2009, 08:16
Здравейте! Ние сме една група която редовно "свири" на Guitar Hero (за повече информация вижте в Уики или потърсете в нета). Засега ние сме трима момчета и свирим на барабани, соло китара и вокал. За да е бандата пълна ни трябва и бас. Поради факта че всички сме момчета решихме че няма да е зле да засилим женското присъствие при нас :D
Ако някой е съгласен единственото условие е да е от Варна. Не се изисква абсолютно никакъв талант! Евентуално басистката ще трябва да отдели 1-2 часа на седмица за "репетиции". Ние сме готини и срещите ни обикновено са много забавни (а и сме много скромни) :D.
Ако някой има нужда от повече информация да пише на ЛС или най-добре на Скайп - axiomgames

crust5
09-10-2009, 09:12
Fuck Guitar Heros

SouthStandServiceLad
09-10-2009, 09:21
Изкуствени бадни
Изкуствени хора
...
Сигурно ще се появи скоро обява че някой ресторант си търси интернет готвач...

Ridler
09-10-2009, 09:55
Ако нямаш какво да кажеш по-добре не казвай нищо.

machoka
09-10-2009, 11:31
Как се свири на вокал?

machoka
09-10-2009, 11:43
Абе не знам, взирах се в това клипче и не можах да проумея що за глупост е това.
http://www.youtube.com/watch?v=dVUgd8ot6BE

SouthStandServiceLad
09-10-2009, 12:53
Имам какво да кажа пич. Занимавам се с музика и банди от 14 годишен и не мога да преживея навлизането на музикалните стилове, в които човешкият фактор е сведен до минимум. Навремето хората са се опасявали, че видеото ще убие музиката, справка "video killed the radio star". Дори да са били прави аз със сигурност мога да кажа, че компютъра е убил музиката тотално.
И като си направите тая банда - к'во ? Имате ли идея ? Имате ли какво да кажете ? А как ще го казвате ? Ще има ли концерти тая група и какво ще представляват ??
Забавлявайте се, нямам нищо против, но според мен доста по голяма тръпка ще ви бъде всеки да се захване с инструмент и да се опитате да направите нещо.

ScionOfStorm
09-10-2009, 12:59
^ да, но се сещаш, че се искат усилия за това...а повечето бягат като дявол от тамян, ахах.

и мен гитархироу ми е било винаги прехвалено и като цяло - яко over-hyped.

BlueAvalanche
09-10-2009, 13:05
Аз па си имам SingStar и микрофони за плейстейшъна и си пея :D

Ridler
09-10-2009, 13:43
Имам какво да кажа пич. Занимавам се с музика и банди от 14 годишен и не мога да преживея навлизането на музикалните стилове, в които човешкият фактор е сведен до минимум. Навремето хората са се опасявали, че видеото ще убие музиката, справка "video killed the radio star". Дори да са били прави аз със сигурност мога да кажа, че компютъра е убил музиката тотално.
И като си направите тая банда - к'во ? Имате ли идея ? Имате ли какво да кажете ? А как ще го казвате ? Ще има ли концерти тая група и какво ще представляват ??
Забавлявайте се, нямам нищо против, но според мен доста по голяма тръпка ще ви бъде всеки да се захване с инструмент и да се опитате да направите нещо.

Браво че се занимаваш. Само че ние нямаме талант а просто искаме да се забавляваме. Истински инструменти струват много повече от Guitar Hero такива, а и изисква много време и пари за да се научиш да свириш на тях като хората. Guitar Hero е преди всичко видео игра. ВИДЕО ИГРА. Ние свирим с изкуствени копия на истинските инструменти които не издават звуци ако не са вързани към телевизор. Ние не запаметяваме ноти а само ловим топчета по екрана. Ние НЕ СМЕ истинска банда и затова НЯМАМЕ нужда от име, да правим концерти и т.н.

Не мога да схвана какъв ви е проблема на всички които писаха тук! 10 отговора и нито един полезен. Мога да кажа че нито един от вас нямаше какво да каже ами само писа ей така, за бройката.

w0sh
09-10-2009, 13:47
Жалко че не съм жена тогаз.

Аз съм хипер зарибен, къртя ги всичките сола.

SouthStandServiceLad
09-10-2009, 13:48
Ами да беше създал тема - търсиме си партньор за видео игра.

w0sh
09-10-2009, 13:55
Който цъка Гитар Хиро знае за какво става дума.

Аз никога не съм претендирал че правя музика, просто е по-приятно любимите парчета да излизат от твоите действия.

machoka
09-10-2009, 14:49
оМегЕ, група геймъри си търси басистка?!?!

ще пометна.

BlueAvalanche
09-10-2009, 15:22
Очилатите геймъри искат да намажат май май :D
Аз в такъв случай си търся красива дуетна партньорка за сингстар, пазя и розовия микрофон 8-)

Riot
09-10-2009, 15:45
http://www.vbox7.com/play:e9ff90f4 баси пичагата

Ridler
09-10-2009, 16:54
.......

Не знам какво да кажа. Вие сте тесногръди идиоти и за вас всеки който играе нещо различно от CS и DOTA е нърд с очила.

В САМОТО Ш*БАНО ЗАГЛАВИЕ ПИШЕ ЧЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА Ш*БАНА ВИДЕОИГРА!!!!!
Прочетете го! Пише Guitar Hero банда си търси басистка нали така! Казах - ако не знаете кво е Guitar Hero потърсете инфо! И все пак се намират умници които задължително ТРЯБВА да си кажат мнението даже и да нямат такова.

Май само W0sh най-умно се изказа че тва е само игра и никой не претендира че прави музика - нещо, което се опитвам да ви набия в главата още от първия пост. Казаха ми другите "Недей да питаш в TeenProblem, там са само некви емота дето друго освен CS не знаят", ама послушах ли? Не, викам си "айде, ще питам, току виж някой решил да се съгласи". Питах ли? Питах. Кво получих? К*р. Айде трайте вече че ми писна да се занимавам с вас. Ще тривна темата като имам време (ако някой мод го направи вместо мен, както и ако може да ми изтрие акаунта ще съм много благодарен).

SouthStandServiceLad
09-10-2009, 17:01
Емо си ти, считайки по твоите постове :) И кой изобщо е говорил за "по-добри игри". Преди да почнеш да обиждаш погледни себе си в огледалото и спести думите си, за да не се обърнат срещу теб в някой красив момент :)
и се оглеждай като излизаш от вкъщи :) полезно е :)

Ridler
09-10-2009, 17:46
Може би имам проблем с очите или нещо защото по някое време май ми се стори че ме заплашваш...

LizZz
09-10-2009, 20:08
Ние не можем да си намерим никаква басистка (не за гитар хиро), ти искаш са гитар-хиро да намерите..
Успех..

crust5
09-10-2009, 22:36
И ква БАНДА сте вие, събрали сте се там някви да НАСТИСКАТЕ КОПЧЕТА, шот тва е гитар хироу.И си мислите сигурно,че правите нещо. вместо да хабите време да натискате копчета земете се хванета на уроци и научете как се свири на китара или там квото е.

BlueAvalanche
09-10-2009, 22:37
Ridler, спри да играеш, спри да използваш жалки геймърски изрази.

dreaml1nd_
09-10-2009, 22:56
Леле ... как го нападнахте
Те просто си търсят момиченце :grin: музикантите с право се дразнят на такива игри ( знам, щото и аз имам китара ) технологиите понякога преебават всичко ... но може пък да им е забавно

Tokarev
09-10-2009, 23:01
хехехех, имай предвид че тука всичките са много корави, и по принцип по цял ден издирват и бият всеки който им каже нещо на въпреки...
:D :D :D :D :D :-D :-D :grin: :grin:

psychopath
09-11-2009, 00:58
Бих те посъветва да си уплътниш времето с чекии, вместо с тая глупост.

(бла бла бла бла бла аз съм идиот блаблабл абла бла тва било просто шибана игра бла бла бла)

че то има дори по-готини игри от това... :-o

по темата: басисти се намират трудно...и не говоря за гитар хито, а за басистки да не говорим.
...(до колкото басистите могат да се нарекат музиканти (devil)

не ме нападайте това беше плоска шега 8-)

FockidyFockFock
09-11-2009, 01:02
слушай к'во... не така.
плоските шеги минават при басистите, при мен не! 8-)

psychopath
09-11-2009, 01:08
слушай к'во... не така.
плоските шеги минават при басистите, при мен не! 8-)Факта, че все още имам зъби е потвърждение за автора, че басисти тудно се намирГат. 8-)

Ridler
09-11-2009, 19:13
Ахааа, значи затова имаше толкова забавни коментари - истински "музиканти" (нарочно е в кавички защото според мен ако не си написал една свястна песен а само що-годе наподобяваш мелодията на "Високо" на китара не си никакъв музикант) се дразнят от Guitar Hero и затова се правят на интересни. :D Ясно тука няма да намеря басистка (тва го схванах още след първите коментари), но поне мн се забавлявам да гледам сеир. Трябва да поствам още теми с които да дразня хората :D

А относно тва, че има и по-добри игри: първо, коя е тя? Бас че повечето от вас ще кажат CS или DOTA защото толкова ви е геймърската култура. Второ, даже и да сте по-сериозни геймъри - винаги има по-добра игра. Трето - факта че играем GH не означава че не докосваме други игри.

Между другото според мен басистка, която свири на истински бас е много по-трудна за намиране отколкото някое момиче което лесно може да се научи да играе игра с пластмасоФ контролер.

Благодарско на всички които се застъпиха поне малко за мене и благодарско на останалите за това че ми оправиха деня и ме разсмяха :D

A, и какъв ви е проблема че сме геймъри? Вие като сте емота нещо казваме ли ви?!?

SouthStandServiceLad
09-11-2009, 19:33
Пичага, аз не заплашвам, ако искам нещо да върша с теб ще го свърша.
Това да се оглеждаш като излизаш означава да не си гледаш в краката вървейки към магазина за компютърни игри.
Аз не съм геймър. Играя две или три игри и то рядко. Не съм и емо. Мразя ги. И да, свиря музика, не наподобява ничия мелодия, наподобява това което сам си измислям, което е по ценното и определено някакъв мърляч, упорито търсещ си боя няма да ми дава наклон на к.ура :)

abbbbb5
09-11-2009, 20:02
И ква БАНДА сте вие, събрали сте се там някви да НАСТИСКАТЕ КОПЧЕТА, шот тва е гитар хироу.И си мислите сигурно,че правите нещо. вместо да хабите време да натискате копчета земете се хванета на уроци и научете как се свири на китара или там квото е.
Пфф..Неразбирате ли че на те искат просто да си играят играта.Това им харесва и това правят. Това си е тяхния живот и тяхна работа дали ще си губят времето! И дали са очилатковци, не излизат от тях и т.н (в очите на някои) пак си е тяхна работа и техен "проблем". И ако за вас е срам да умреш без да си правл ...и ако за вас това е най важното нека си бъде за вас.И защо да се мъчат да свирят на истинск инструменти като те просто искат да играят на няква игра?! И всеки си решава в какъв свят да живее ако ще да е измислен, въпреки че като цяло хората живеят в 1 измислен и отраничен свят и не виждат по далече.Ай ся разбирам малко да се позаядете ама вие на кв`о го обърнахте
П.С Ще ни спестя времето - аз не играя игри (за да не почнете да ми наричате гей-мър, нърд и т.н )

Ridler
09-12-2009, 16:39
Мале как сме седнали с останалите от бандата и гледаме сеир :D :D :D Така не сме се хилили от мн време! Благодаря! :D :D :D

Я сега да анализираме няколко поста. Първо - технологиите преебали музиката и затова GH = THE DEVIL!!! Ами ОК, а електрическата китара кво е? Ами баса? А микрофона? А техномузиката? А всичките евтини ефекти в тая чалга която непрекъснато слушате? И те ли са преебали музиката? Или може би искате още да свирим метъл на кухарки и със свински кожи опънати на бъчви докато един грачи и си къса гласните струни в опит да надвика тълпата?
Другото - помните ли като ви казах че сте тесногръди идиоти? Вместо да ми докажете обратното вие само го потвръждавате все повече. Сега освен очилати нърдове, които не могат да си намерят гадже вече спряхме и да излизаме от вкъщи :D :D :D Осъзнавате ли колко тъпо звучи това и колко сте жалки?
А с това че нарекохте геймърите ГЕЙмъри не само обидихте няколко милиона души по света, ами и показахте колко сте ограничени от речникова гледна точка. Думата "Геймър" произлиза от "Гейм" - игра.

И сега нека ви уведомя, че въпреки вашия хейт ние все пак си намерихме басистка. И нека още отсега да убия повечето обидни коментари в зародиш - не е грозна, не е дебела, не е очилата, не е геймърка, излиза от вкъщи и обича Twilight :D

А, и затова че ме нарекохте "емо" - защо? ЗАЩО?!? Защо трябваше така! Уааа! Накърнихте ми психиката! Ще се самоубия! ;:cry: :cry: :cry:

machoka
09-12-2009, 16:54
не е грозна, не е дебела, не е очилата, не е геймърка, излиза от вкъщи и обича Twilight

..тук ме изгубихте като почитател@ Форумни юмручета!

Mooo6no
09-12-2009, 17:17
И аз понякога джиткам Guitar Hero. Харесвам и това, че е: тъпа; с рок музика; без развитие.

Последното условие е много важно. Мога една вечер да я играя два-три часа играта, а след това 2 месеца да не я пусна. Това и харесвам. :)

Ridler
09-12-2009, 18:38
И аз много обичам да пиша в тоя форум между другото. Той е: тъп, с емота и без развитие.

Последното условие е много важно. Мога една вечер да пиша и да се смея за два-три часа във форума, а след това 2 месеца да не го пусна и пак да се хиля на тъпотиите. Това му харесвам :)

machoka
09-12-2009, 19:05
Накрая ше го приема лично и ще те лиша от привилегията да посещаваш форума.

LizZz
09-12-2009, 19:28
Ох... :lol:

Mooo6no
09-12-2009, 20:12
Ridler, само дето тия вечери на теб ти се смеят и ти се хилят, може и да не си го забелязал.

П.п. в сферата на забавленията "тъп" съответства на "с развитие", защото хората се кефят на тъпотии, но това е друга тема.

Ridler
09-13-2009, 08:58
Накрая ше го приема лично и ще те лиша от привилегията да посещаваш форума.

Аз още преди 2 страници молих някой да ми делне акаунта ама...

BTW Ако е "привилегия" да се посещава тоя форум аз съм краставица 8-)

YouKnowImBetterThanYou
09-13-2009, 17:31
От мухата слон. За пореден път в този форум. Единствения факт, в който не се и съмнявам е, че повечето от вас с 1000+ мнения едва ли стават от компютъра по-често от колкото и автора на темата.

machoka
09-13-2009, 17:48
Е, щом ме молиш мога ли да ти откажа.. .