PDA

View Full Version : Щастие - И аз ще споделя!



Страници : [1] 2

anonimchetou
09-10-2009, 10:01
Тъжното е че почти всички теми в раздел Любов са тъжни.. , пуснати от объркани и наранени тийнове.. Ето тук и моята история.. която е щастлива поне за сега.. и ще я споделя. . С моето момче сме заедно почти 7 месеца. Имахме много трудности.. проблеми ,неизказани думи.. и двамата грешихме много пъти..в началото, опитвахме се да оправим всичко и все нещо куцаше.. губех надежда а не е трябвало.Винаги трябва да носим надеждата със себе си.. Времето което прекарвахме заедно ни сближаваше все повече и повече.. нощите.. утрото което посрещахме заедно.. Може би не осъзнавахме как се променихме и двамата към по-добро,научихме се да се разбираме перфектно.. Да посрещаме проблемите заедно.. Да не се караме един на друг,да проявяваме разбиране.. и да не повтаряме предишни грешки..някак израстнахме много ... и станахме като едно цяло.. Той за мен си е моето перфектно момче..Грижи се за мен,обръща ми внимание, милилчък е .. разбира ме.. слуша ми просотиите и лигавщините понякога.. Когато ме прегърне се чуствам толкова малка.. защитена.. сигурна.. и обичана.. Радваме се постоянно един на друг все едно сме от вчера заедно.. усмихнати гушнати.. щастливи.. Днес сутринта когато отворих очи и го гледах как се гушка в мен осъзнах че всички проблеми и трудности които ни се случиха са ни довели до тук.. Дори и тогава в най-трудните моменти не спрях и за миг да вярвам в нас.. и е имало защо.. дори сега се усмихвам пишейки за него.. Благодаря на всички които си направиха труда да прочетат темата ми.. :smt007

bmwsasho
09-10-2009, 10:04
Браво на вас....чак на мен ми стана драго :)

vagarious
09-10-2009, 10:12
Браво! :) Обичайте се.. :-) :grin:

VerryBerry
09-10-2009, 10:13
Много се радвам за вас,нека всичко ви е наред ;)

Kukumqvka
09-10-2009, 10:20
To be continued ...

FromAutumToAshes
09-10-2009, 10:33
Това е супер хабаво. Пожелавам на всеки да намери това което анонимчето е успяла ^^

Priceless
09-10-2009, 10:34
^ А аз те искам в скайп :-#

fire_cat
09-10-2009, 10:37
Радвам се за теб и за хубавата ти тема, която си пуснала тук. Поне малко да ни разведри сред всички тези тъжни теми за разделени двойки. Бъди още по-щастлива и се надявам наистина да оценяваш човека до себе си.

ShtrudeL
09-10-2009, 11:01
Искам песента от клипчето <3 ^_^

Aicken
09-10-2009, 11:35
ти не си българка нали ?

anonimchetou
09-10-2009, 11:38
ти не си българка нали ?

полу защо?

MissInd3p3nd3nt
09-10-2009, 14:55
Браво на вас....чак на мен ми стана драго :)
и на мен така.Дано се обичате още дълго време :)

Hilary_
09-10-2009, 14:59
Обичайте се все така авторке!!! :grin: :grin: :grin:

Всичко най най ви пожелавам!!! :grin:

п.с. Клипчето е много хубаво .. :-P

EritYy
09-10-2009, 15:06
ейй една свестна тема ..наистинна много се радвам и ви пожелавам късмет :-)

TheBlueAvalanche
09-10-2009, 15:18
Браво! :) Продължавайте все така!

Zaharinka
09-10-2009, 15:27
Радвам се за вас съвсем искренно,понеже ми писна да чета ревливи теми :-)

lipstik
09-10-2009, 15:31
Браво на вас :---)

pwnage
09-10-2009, 15:52
Както ги описа нещата сте много щастливи. Продължавайте да се обичате. :)

sladkalady
09-10-2009, 16:25
Браво.Мн се радвам за вас и ви пожелавам да се обичате още повече.Радвам се ,че трудностите,които сте имали са ви сближили повече.Успех!
И клипчето е мн хубаво

machoka
09-10-2009, 18:34
супер сте сладурчета...закачам ви малко отгоре да дадете пример как се правят нещата на всички ревльовци и ревли ) Защото много ми хареса как говориш, какво говориш и най-вероятно на каква възраст го правиш.. много правилно, някои хора... не, всички хора трябва да прочетат много внимателно какво си написала. Много се радвам тази логика да я видя И у момиче, а не само у нас мъжете.

Човек трябва да се бори за това, което иска. Нищо не идва даром, никой не ти обещава лесен път без препятствия.

Punisherrr
09-10-2009, 18:45
йее тема за щастливи хора :P
На авторката - браво! че се е борила за това,което иска:)

И понеже тука трябва да се разпръсква щастие и аз ще споделя,че днес имам годишнина :smt040
2 години,откакто съм с моето момче :))) 2 трудни години,в които сме били далеч един от друг повечето време,но и ние не спряхме да се борим и със започването на месец Октомври започват и моите щастливи дни с момчето ми :smt050
Пожелавам си още 202 години с него :))))

machoka
09-10-2009, 18:46
^^ я раздуй малко за разстоянието, че ми е интересно.

anonimchetou
09-10-2009, 18:49
не само да се бори ами и да вярва в по-доброто и в мечтите си . Моята мечта беше именно това всичко между мен и него да се оправи.. Мечтаех да сме така както сме сега и за миг не се поколебах... Всички трудности ни доведоха до тук.. с него вярвахме,борихме се.. и успяхме..

Punisherrr
09-10-2009, 18:53
ха... еми един форум - едни чатове... обаче се оказва,че има и едни 300 километра... от София та чак до Стара Загора :Ь
Обаче имаше едни двама човеци,които си се искаха ПЪК и тва си е!


И както се видяхме за 1 път на 10 септември 2007 ей ни сега на 10 септември 2009 пак под ръчица и все така щастливи :) За жалост точно днес не сме под ръчица,ама... ще наваксваме ,защото каквооо??? - идва 1 октомвриии :D а с него каквооо ?? > ТОЙййй ...за колко време > FOREVERRRR :P

(развълнувах се.. :oops: )

machoka
09-10-2009, 18:59
пфф ст загора, аматьорка ))

ама ти кажи колко често се виждахте..как поддържахте връзката си..карахте ли се, не ти ли дойде в един момент да му кажеш 'абе я си е** майкта, разстоянието изведнъж се превърна в непреодолим проблем за мен' и т.н...

иначе 'един форум-едни чатове' саундс фамилиар.

machoka
09-10-2009, 19:02
не само да се бори ами и да вярва в по-доброто и в мечтите си . Моята мечта беше именно това всичко между мен и него да се оправи.. Мечтаех да сме така както сме сега и за миг не се поколебах... Всички трудности ни доведоха до тук.. с него вярвахме,борихме се.. и успяхме..

така така.. трудностите учат..само трябва да ги преодолееш.

babity
09-10-2009, 19:15
К'во си се надъхал/разнежил?

Punisherrr
09-10-2009, 19:19
ААа за шиткавите работи ли питатее?? Аз реших да ги спестя ,че да не ви надуя главите... :-D иначе от тях има в изобилие ;)

ми да речем :
- общуването - най-вече скайп... телефон.
- виждахме се веднъж на две седмици. Идва сутринта,тръгва вечерта... (хиляди скапани раздели по гари...после наведени глави...сълзи... )
- един опит да дойде да живее тук - неуспешен,защото хазяйката в квартирата се оказа една ненормална изнудвачка...
Както си се прибирах от училище и си мислех в рейса ''еййй са как ще си правим квото ни е на душа цял ден,защото няма да ми бяга повече'' и получавам обаждане, че си е обрал крушите и тръгнал към гарата.... е, да - неприятничко.
- Един път щях да скапам всичко,за което сме се борили,защото се запознах с едно момче случайно докато си висях навън... и докат се усетя бях пред дилемата дали да зарязвам всичко или не.
Е,слава Богу се опомних и спрях да поддържам сякъв контакт с онова момче и всичко се нареди по старому.
- Около... 983984932932 обещания,че ще дойде еди кога си... и около също толкова неизпълнени обещания... по вина на някви скапани обстоятелства...

Ей такива работи.

И все пак имаме най-хубавите отношения на света. Може би именно заради всички тези гадости сега съм 200% сигурна,че като се наредят нещата ще имам най-най-най-най-хубавата връзка :))

machoka
09-10-2009, 19:24
К'во си се надъхал/разнежил?

толкова ли си личи?! :-o

Пънишер... ше те трескам! Успех с момчето ти, много се радвам И за вас, освен на авторката на темата и на всички такива приказни и щастливи двойки, които си имат своите проблеми, ама пак са си приказни, пък!

babity
09-10-2009, 19:26
Търсиш си нещо... баш пък аз ли да ти обяснявам... Филмирате малки несигурни деца кат' мен! :booooomb:

mArMaLaDkA
09-11-2009, 07:12
Каза, че на половина си българка. А другата половина?
Извинявай, просто ми стана интересно.

anonimchetou
09-11-2009, 09:01
Каза, че на половина си българка. А другата половина?
Извинявай, просто ми стана интересно.

баща ми е виетнамец .

gabiiTu
09-11-2009, 09:57
Знаеш как да разкажеш нещо...Когато четох за вас двамата и ми стана много хубаво и мило...Личи си ,че не си изцяло българка...Успех и на двамата и дано да продължавате да се обичате все така силно и още много години заедно :-)

CrazySweety
09-11-2009, 14:45
Пожелавам ви цялото щастие на света и още много години заедно! :)

peteto_love
09-11-2009, 15:03
Супер сладки :grin: Бъдете винаги така влюбени и щастливии :-)

xoxi
09-12-2009, 04:28
Такива теми мога да чета по цял ден :mrgreen:

w0sh
09-12-2009, 10:51
Откъде накъде темата е горе?

vihrenco
09-12-2009, 14:51
Обичайте се все така авторке!!! :grin: :grin: :grin:

Всичко най най ви пожелавам!!! :grin:

п.с. Клипчето е много хубаво .. :-P

:) :)

machoka
09-12-2009, 14:54
Откъде накъде темата е горе?

Батко ти така сака, проблем?!

sh3_1s_7h3_0n3
09-12-2009, 16:14
Да се види, че в Любовта освен проблеми, може да има и мнооого хубави моменти и да съхрани емоциите в човека независимо от обстоятелствата. :)

Sa6eks
09-13-2009, 09:23
Желая ви щастие, любов, късмен и всичко най, най !!
Поздрави :)

m0n4yyy
09-13-2009, 14:16
Браво!! Много се радвам за вас. Ето това е доказателство за всички изстрадали и нещастни хора тук, че любов има и не трябва да се отчайваме, защото всичко рано или късно се подрежда. :) :)

LadyDi
09-14-2009, 20:41
Понеже виждам, че любовното щастие не е на особена почит, реших и аз да разкажа една история :) Ей така, за разнообразие.

Първа сцена.
Времеви период: пролетта на 2003 г.
Място: teenproblem.net
Главни действащи лица: двама тийнейджъри, на възраст клоняща по-скоро към двайсетте.
Темите в тийнпроблем тогава са далеч по-сериозни, има много малко спам. И не е трудно да намериш човек, с който да проведеш добра дискусия. Така се откриват и двамата герои. От тема на тема, от мнение на мнение, виждат в другия своя огледален аз. И двамата са с разбити сърца и се използват взаимно, за да излеят онази мъка, която така стиска младежките сърца. Но постепенно, освен отдушник откриват и нещо друго. Откриват онази искра, която съществува между две "сродни" души. На мен това понятие определено ми е много смешно.
:)
Запознават се през лятото на същата година. И макар че връзката им трае едва до септември, аз си мисля, че можем да дадем на тази любов онова определение: чиста, искрена... истинска.
Та тя преживя толкова неща. Преживя раздяла, преживя други връзки, преживя дори повече от година загуба на какъвто и да е контакт. Преживя дори лъжа.
И съвсем случайно 4 години по-късно, те се откриха. И избягаха от всичко и от всички. От разбитите си сърца, от недовършените си връзки, от изгубения път. И се намериха един друг. Така както се бяха виждали в началото, когато за пръв път сплетоха пръсти на брега на морето. И знаеха, че този път ще бъде завинаги. Затова побързаха да го кажат на всички. Само 1 година след като се преоткриха, те застанаха пред 150 човека и си обещаха винаги да бъдат един за друг истински приятел.

А сега? Сега се карат всеки ден, имат своите разправии, плакаха стотици пъти. Но нито за миг не спряха да вярват, че тази любов заслужава всичко това. И заслужава да се борят за нея.

Боже, колко романтична съм можела да бъда :)

m0n4yyy
09-14-2009, 20:54
Любов .. само това мога да кажа .. :) :)

mOBSCENE
09-15-2009, 12:22
Каза, че на половина си българка. А другата половина?
Извинявай, просто ми стана интересно.

баща ми е виетнамец .

Ехеее!И аз съм на половина..както и да е..тва няа никво значение..

Та по темата..да се обичате все така!Всичко да си ви върви по мед и масло и не позволявайте на нищо да ви скара или дори по-лошо да ви раздели! :-)
Много хубава двойка~ :wink:

vankata5305
09-15-2009, 18:41
Четейки всички тези коментари и истории ми се насълзяват очите и настръхвам вярвайте всеки иска да бъде на вашето място щасливци!!!

sunshine92
09-17-2009, 17:07
Прекрасни сте, поздравявам ви и ви пожелавам да се обичате и да сте все така щастливи :) :-)

ali13
09-26-2009, 20:16
Ами това са все хубави неща .. красиви :) Радвам се за вас .. Една положителна тема и едно доказателство ,че красивите моменти в любовта и не само трябва да се запазят красиви ,а се загрозяват с много сълзи и болка :) .. Май и аз трябва да разбера това .. Както и да е .. Историята на LadyDi също е .. нямам думи ,умееш да пишеш ...Лъч надежда .. и караш хората около теб да се усмихват ,без дори да те познават ,поздравления :)

vesito13
09-27-2009, 05:50
LadyDi, този форум винаги съм го свързвала с твоята история, само като слушаш и ти става толкова хубаво. Имате една наистина прекрасна история. Определено може да накара човек да се усмихне :)

vas4e3to0
09-27-2009, 07:00
Прекрасни истории - това ме накара да се почуствам ужасно хубаво. Няма по-хубав момент от този с любимия човек дори и тогава да сте скарани.
Браво на вас - продължавайте все така и още многооо многоо щастие :grin:

katal
10-02-2009, 19:15
8)

kidwestern
10-02-2009, 20:05
спи ми се/

PurpleDream
10-06-2009, 22:13
^ и на мен
супер история....

LadyDi
10-06-2009, 22:24
LadyDi, този форум винаги съм го свързвала с твоята история, само като слушаш и ти става толкова хубаво. Имате една наистина прекрасна история. Определено може да накара човек да се усмихне :)
Благодаря :)
Не знаех, че тук има хора, които знаят историята :)

machoka
10-07-2009, 03:22
Дамата е нашето рекордьорче по магична история. Нейната си приказка е една от най-добре написанате.. Явно животът може да бъде И добър сценарист, на фона на черните текстове които се изписват всеки ден в този, смея да го нарека 'тъжен', по свое му, раздел.

sh3_1s_7h3_0n3
10-07-2009, 07:53
Историята на ЛейдиДи наистина ме разчувства, апфф...

любовта може и да е хубаво нещо, но колко много време трябва да мине, за да разбереш, че това е Той или Тя... ;/

fenkaaa
10-09-2009, 10:45
Хихиих :) еми късмет :P :smt007

PsychologicalDisorder
10-09-2009, 12:34
и защо темата е важна, не разбрах...

vesito13
10-09-2009, 15:16
LadyDi, този форум винаги съм го свързвала с твоята история, само като слушаш и ти става толкова хубаво. Имате една наистина прекрасна история. Определено може да накара човек да се усмихне :)
Благодаря :)
Не знаех, че тук има хора, които знаят историята :) Чела съм история ви тук в сайта, а и доколкото помня сестра ти беше разказвала за сватбата ви, ако не се лъжа. Просто някак си това е оставило някакъв много хубав, мил спомен, докато четеш всичко това и просто те кара да се чувстваш на седмото небе :)

darking
10-10-2009, 22:35
@LadyDi , @anonimchetou - Не мога да кажа нищо повече от "Евалата!". Трогнахте ме, наистина. Чак се размечтах...

Selfexcuse
10-11-2009, 17:53
Дай Боже всекиму щастлива и дълга връзка. :)

lolichkazdro4oholichka
10-14-2009, 13:19
любов ... :) обичй те ... за да сте обичани :)

mArChEtYy
10-14-2009, 14:36
Това е супер хабаво. Пожелавам на всеки да намери това което анонимчето е успяла ^^
++ :-)

aH0HuMka
10-14-2009, 15:13
с моята любов сме заедно от година и 4 месеца :smt007 :smt007 :smt007 аз съм най-щастливото момиче на света :grin: :smt008 :smt007

xXmagisXx
10-16-2009, 12:10
Продължавайте все така! :) :-)

Teddyyy
10-17-2009, 17:38
и аз ще ви разкажа на бързо моята история ..
вече година и два месеца съм с моето момче,, щастливи и влюбени..всичко изглежда супер но ,, далеч един от друг .. до преди малко бях с него и се разделихме защото трябваше да си хване влака,,както всяка седмица, остави тва ами и един човек от семейството ми не е сагласен с вразката ни ,макар че всички други ме подкрепят..борих се и ще се боря за нас..толкова сме преживя ли че понякога се чудя как сме заедно,но явно любовта ни е прекалено силна за да спре..и се обича ме все по-вече и по -вече ,, и в крайна сметка мисълта ми беше че истинската любов боли но трябва да си силен и да се стремиш да я запазиш въпреки всичко и всички
Пожелавам на всеки да почуства това което аз чуствам :) :-)

lolitka16
10-18-2009, 11:56
Spored men za lubovta nqma granici! Ako dvama dushi naistina se obi4at nqma da pozvolqt nishtio da zastane mejdu tqh, ako lubovta im e istinska te 6te se borqt za neq! Pojelavam na vseki da izpita lubovta, za koqto si zaslujava da se bori!! :smt007 :-)

miss_asi
10-19-2009, 07:41
Всичко написано от авторката,ми напълни душата.И аз бях изгубила надежда да търся човека на мечтите си,а сега осъзнавам,че той е точно пред мен вече повече от 6 месеца.Човек,който приемах само като приятел,а сега като го няма ми липсва ужасно много.Той просто излезе от живота ми и сега осъзнавам колко много го обичам и колко ми е нужен,но не като приятел,а като мъж.Знам,че ще го прочете.Просто съм сигурна! Обичам го,въпреки че късно разбрах какво изпитвам. :-)

Djuff
10-19-2009, 13:58
Радвам се за Вас сладуиииииии :-) :-) :-) :-) .Да продължавате все така ^^.
И бтл мацка, много си ми красива беее :) :) :-)

racegirl
10-19-2009, 16:41
Браво живи,здрави и все заедно ви желая да сте! :)

MeGGiTy
10-19-2009, 21:35
Всички сте много сладки, дано щастието никогa не ви напуска и да сте постонно усмихнати!

elysunny
10-20-2009, 12:38
Толкова се радваам за теб :---) простоо като прочетох темата и видях клипа ми стана едно таковаа миличкоо и драгичко ;dd пожелавам ти все така да сте си заедно ... :)

UNITED
10-22-2009, 15:49
Браво... когато сте най зле,ейтака да сте .... :-)



П.С-Песента от клипааааааааааааа :smt067 :smt091 ?

UNITED
10-22-2009, 19:35
Авторке моля та дай ми името на песента от клипа :cry:

anonimchetou
10-24-2009, 11:27
Unknown - ne pla4i : )

XTREMEFREERIDE
10-25-2009, 13:16
И аз много се радвам да прочета такава тема тук! :-) Пожелавам ви все така да се учите един от друг.
/Когато замина, ще пиша и аз за моята история. Сега просто нямам време. Към 6-7 може би./

Продължавайте така!

UNITED
10-25-2009, 13:55
Unknown - ne pla4i : ) :-)

sladka_celuvka
10-25-2009, 17:26
Предполагам че моята история би била най-странната и поне за мен романтична и понеже видях че обичате да чувате любовни истории с добър край ще ви разкажа и моята :)

Та.. значи с моето момче се запознахме в нета в една игра.. няма да коментирам коя.Поиска ми скайпа и се държеше изключително приятелски с мен каза че от много време не е имал момиче за приятелка и усещането било хубаво.И така след 1-2 дена приятелско писане аз се оплаквах относно импулс и той поиска да ме види щом ме видя приятелското писане прерасна в нещо друго....закачки,флирт и тн.След 1 седмица разбрах големия ни проблем аз живея в Пловдив а той в Кипър.Тъкмо започвах да си мисля че тази връзка може би е обречена когато ми каза щасливата новина че си идва в Пловдив за лятото (тъй като и той е от Пловдив родом) Искам и да кажа че той ми беше първото момче и последното. Видяхме се и всичко беше супер,но трябваше да се върне обратно.Не исках да го пускам,но трябваше :( и така и зимата дойде в Пловдив. И това лято аз отидох при него заедно с моите родители (понеже ме мислят за прекалено малка да ходя кадето и да е било) Имахме лоши моменти много караници и грешки,но продължаваме да се обичаме все така силно и пламенно както от самото начало.И се надявам винаги да е така и тези 1 год и 4 месеца които направихме да станат 14 год. после 41 и така :)

Надявам се моята история да е трогнала някой и да е помогнала на някой да разбере че любовта съществува без значение колко са разделени влюбените :)

XTREMEFREERIDE
10-25-2009, 18:14
ПРЕДИСТОРИЯ
Бях 6ти клас. Харесвах едно момче, което имаше сериозна връзка от 2 години.Две мои приятелки също го харесваха. (Детски му работи.) Той скъса с приятелката си и тръгна с едната от моите приятелки (която беше с година по - голяма от мен). Аз разбирасе се отказах веднага от него (ама то беше една любов :lol: ). Ходиха 2 дена. Скъсаха. Тя продължи да търси копие на този човек. Откри го в едно друго момче (пък къде го видя т'ва копие, незнам). Тръгнаха през лятото. Тогава вече не движех с нея. На един рожден ден, на един общ приятел, бяхме там и двамата. И понеже този приятел ми беше много близък му помогнах да сервираме тортата. Ники (момчето) ме изгледа малко странно. Само това.


Края на Април 2008г. намерих профила на Ники в impulse. Писах му разни целувчици ала-бала (лигавщини 8-) ). Той ми върна коментарите и аз, като една седмокласничка - щастие до небето. И така около седмица разменяхме само коментари в impulse. След това Той ми беше намерил skype-а. Писахме си около още една седмица. След това, на 16ти Април 2008г. го помолих на следващия ден да излезне с нас (бяхме голяма компания). Той се съгласи и в същия ден тръгнахме. (Няма да разказвам подробно, защото темата не е "Как тръгнахте?")

ИСТОРИЯ
Лято 2008
Най - чудесното лято. Случиха ни се много неща и поставихме една здрава основа на връзката си. Септември заминах да уча в друг град. Е, 60 километра стояха между нас, но ученето ме притисна и се виждахме само през уикенда, а понякога и през уикенд.
Зима 2008
Изкарахме я много тежко. Ревност, съмнения, караници. Не съм от онези, които ще кажат, че се карат за глупости. Карахме се за сериозни неща. Той беше станал адски студен към мен, може би от страх... :-#
Колкото и да беше тежко не се отказахме и времето мина.
Лято 2009
Изключително лято. Много забавно, разнообразно и ... абе направо неописуемо. Бяхме се научили на много неща през зимата. Вече не търсехме виновен за някоя грешка, а намирахме разрешение на проблема. В последствие това се оказа много важно.
Преоткрихме се и си прекарахме чудесно лятото. Е, имаше и караници, но дребни работи. Никога не изгубих надежда отново, така както бях изгубила надежда зимата.
Ето я и новата учебна година. Започна. А аз, сякаш отново се влюбих в него. Толкова ми е интересно. Изобщо не мисля, че връзката ни се изчерпва. Напротив. Чувствам се мноого ама много щастлива с него.
Не ми е сродна душа. Приличаме си в много малко неща. Но това разбирасе е един голям плюс за мен, защото се допълваме и имаме какво да учим един от друг. :-) Много доверие си имаме и много се обичаме. Година и половина сме заедно и се надявам това да продължи. Само на 15 съм, а съм изпълнена само с хубави емоции.
Какво друго му трябва на човек?! :smt049 :smt049 :smt049

QueenMyself
10-25-2009, 18:22
Удоволствие ми доставя да чета такима теми.
Дано и за напред да е така . Обичайте се ! :smt007 :wink:

kaspichanec
10-28-2009, 20:00
Като чета това имам чувството че говориш за мен и приятелката ми :).Разбира се сега се караме за дребни неща но като гледам вас се успокоявам :)

aksenceto
10-29-2009, 14:09
emi radvam se za vas dano da ste 6tastlivi

dagituuu
10-30-2009, 14:28
Радвайте си се ;) :-) :-P

dagituuu
10-30-2009, 14:28
Радвайте си се ;) :-) :-P

Barrbie
10-31-2009, 18:59
Ние се обичаме , Обичайте се и Вие ! :smt007

ScarletBite
10-31-2009, 21:32
Ти си една късметлийка, Анонимче.Знаеш ли го? :)
И все пак, имай си едно наум винаги - нали знаеш песента на No Doubt - Don't speak, с гнилия плод в началото на клипа? :-)

resinger
11-02-2009, 11:11
Малее като чета как ви завиждам. Такива хубави неща ви се случват, пък моята любов още не е дошла :smt090

anonimchetou
11-03-2009, 09:30
Ти си една късметлийка, Анонимче.Знаеш ли го? :)
И все пак, имай си едно наум винаги - нали знаеш песента на No Doubt - Don't speak, с гнилия плод в началото на клипа? :-)


да знам гнилия плод.. аз си имам едно на ум знам че не винаги всичко е розово.. но понякога след всички трудности е щастие да видиш как то става именно такова розово.. естествено тук там с черни петна но то няма как ... : ) и го обичааам това момче бееееееее :smt007 колкото е по трудно да откъснеш един плод толкова по сладко ти е да го ядеш.. същата работа с трудностите дори да ти е трудно успееш ли да се пребориш и да си обичан и да обичаш това си е цяло щастие.. и го цениш и пазиш..

Kandrobs
11-03-2009, 11:02
Very Nice!

radybt
11-03-2009, 18:13
Желая ви много,ама много Любов,Щастие,Късмет,Здраве. ..и да ви е все по-яко заедно!

GasneshtOgan
11-03-2009, 23:37
прекрасно е :) обичайте се :)

Sir9Maximilian
11-07-2009, 00:16
Като гледам профила на авторката..клипчето,и написаното от нея...направо незнам какво да кажа..напомня ми за мен...за мен и за още 1 момиче с което нещата между нас просто не се получиха..обичахме сe,но не се срещнахме като възрастни и зрели хора..бяхме просто хлапета които от начало се харесваха и се привличаха,но след това просто прерасна в любов...и ето ме сега тук седя и си мисля за това момиче,и се мразя ..мразя се защото съм глупак.Иначе...много се радвам за теб,че си щастлива с това момче ! стискам палци,успех !

rauwkost
11-07-2009, 09:36
Анонимче, казах го ТАМ, ще го кажа и тук - УНИКАЛНА двойка сте, пожелавам ви все гладкости и още толкова обич, колкото сте насъбрали в момента!
Пък ще пишеш след известно време - я за сватба, я за някоя по-сериозна годишнина :P
Хихих, успех и пожелавам на всички да изживеят подобно нещо!

krisity17
11-07-2009, 13:32
браво много успехчета сладури и за напред все ткака дас е обичате :grin:

NqkfaNikakva21
11-07-2009, 14:24
хихи стана ми адски яко като прочтох всичко това : )

smal_girl
11-07-2009, 21:21
и при мен е така с моя приятел ходим вече 1 година и няколко месеца и се разбираме чудесно,а да не казвам през какви трудности сме преминали просто но се радвам че оцеляхме :grin:

LoveRetroMusic
11-08-2009, 07:13
любов от пръв поглед, може би ? :-o

miShle
11-10-2009, 20:39
Някой няма ли д акаже коя е песничката от кличето ?!

anonimchetou
11-11-2009, 14:48
Unknown - ne pla4i : )

izlishna
11-12-2009, 09:49
Каква красива и истинка любов :) Продължавайте да се обичате все така :) Пожелавам на всеки да бъде на вашето място, на което съм и аз в момента :)

ali13
11-13-2009, 19:52
Супер сте ,само така ! :) Наистина историята ти зарежда околните . И за жалост в този раздел подобни приказки са все по-рядко срещано явление . Някак си твоята история и останалите щастливци писали тук давате надежда ,,че колкото и да е трудно в даден момент нещата се оправят . И моята връзка е много трудна ,но е факт ,че по-силно не съм обичала до сега. Придружена с много болка и пречки ( и при мен е намесено разстоянието) ,но и с много хубави моменти ,в които сме заедно . В крайна сметка тази любов ме прави по-търпелива и разбрах ,че има моменти ,в които си готов да дадеш живота си за някого. И ме учи да чакам и да посрещам съдбата си.Надявам се и при нас нещата да се оправят някога ,въпреки че за сега няма изгледи да се съберем в един град .Но знае ли човек :) Любовта е хубаво нещо ,което не бива да бъде загрозявано със сълзи,обичайте се :)

DoYouLoveMe
11-14-2009, 22:49
обичайте се :) :) :-)

only_for_you
11-18-2009, 03:11
продължавайте в същия дух :grin:

welovecandies
11-24-2009, 16:37
браво на вас .. вс най най .. :-) :grin:

mar4ela92
11-24-2009, 20:53
Радвам се за вас -за авторката и за всички други писали тук по тази тема и описващи любовта си като прекрасна
моята любов също е прекрасна беше от пръв поглед,но ни дели голямо разстояние-той е в швейцария,аз съм в българия.и се разбираме на :D :-) немски,аз го уча и на български де,ама не му се отдава опредено. :

lipstick
11-25-2009, 15:56
Любовта е нещо страхотно!!! :smt007 :smt007 :smt007

ОБИЧАЙ ТЕ СЕ !!! :smt007 :smt007 :smt007

nedosttupna
11-28-2009, 10:35
Браво на вас ! Продължавайте да се обичате и разбирате ! .. Късмет за напред ! :-)

black_baby
12-01-2009, 12:33
Успехи занапред и дано сте си толкова щастливи и занапред колкото и сега.Дано любовта си е с вас и никога да не се разделяте !!! :) :grin:

bebeto20
12-05-2009, 09:15
Браво, пожелавам ви много щастие и да бъдете все така щастливи и никога да не ви омръзват :-) . Хайде все така щастливи! :)

Onlyme
12-05-2009, 23:59
:hump:

suckmycock
12-10-2009, 01:39
ебаси якото.... жалко за мен че незнам какво е!

suckmycock
12-10-2009, 01:39
УСПЕХ! :-) :-) :-)

Gerityyy08
12-11-2009, 19:45
Много се радвам на такива историйки! Давайте все така! :grin: :grin: :grin: :-)

sladurchetoo
12-12-2009, 18:01
1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен?
3.Първият ти инициал:А-Р,Л-Р,С-Я.
4.Месецът ти на раждане.
5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло?
6.Напиши името на човек от същия пол като теб.
7.любимото ти число?
8.Калифорния или Флорида?
9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът?
10.Напиши желание.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.Отговорите:
1.това е името на човекът,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено-Ти си жив и изпълнене с любов
Черен-Ти си скромен и агресивен
Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие
Син-ти си човек със спонтанен характер
Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора
3.Ако инициалът ти е:
А-К-имаш много приятели и любов в живота
Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне
С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро
4.Ако си роден в:
Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал
Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго
Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени
Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа
5.Ако избереш...
Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях
Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш
6.Това е най-добрият ти приятел
7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си
8.Ако избереш...
Калифорния-обичаш приключенията
Флорида-романтична душа си
9.Ако избереш...
Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран
океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора
10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 чаc

shisharkatapz
12-12-2009, 19:48
Аз пък повече от 2 месеца немога да се задържа :D.Радвам се за тебе :)

danyrenesmee
12-15-2009, 16:55
7 месеца са си доста време :) Темата ти наистина ме накара да се усмихнаа... :-)

m1nik
12-15-2009, 17:09
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Laraks
12-16-2009, 09:22
Браво! Най - после да прочета и нещо свястно, нещо хубаво. Радвам се за вас :)

anonimchetou
12-16-2009, 12:54
Благодаря ви.. Скоро ще правим 10 месеца.. ах как тече времето.. Времето минава.. а ние с него си оставаме все така щастливи и влюбени.Проблемите ги има навсякъде.. и нас не ни подминават.. трудностите също.. но не може всичко да е лесно нали.. ? Пожелавам на всички вас такава пламенна ,чуственна нежна.. топла.. истинска любов каквато гори между нас. :smt007

DarkShadow96
12-25-2009, 12:18
ммм...радвам се за вас :P обичайте се още мнооого :)

tuzaro
12-25-2009, 19:58
искам да чукам авторката на темата 8-)

stupidxdoll
12-26-2009, 14:19
Най-накрая една тема,която да се отнася за щастието,което носи любовта.Пожелавам ви още много да се обичате!

vampire_girl_
12-26-2009, 18:28
Много хубава тема! :cry: Прочетох я цялата :smt007
Любовта не може и не трябва да бъде само рози.Трябва да ги има и плевелите,които ни напомнят,че преди да се порадваме на цветята в градината,трябва да ги преборим,премахнем и едва след това...

Поздравления за всички,които са успели да съхранят връзките си,истински.
...още дълго да се обичате :)

Mozambique
12-27-2009, 17:32
Любов съкс , приятели. Преди да бързате да ме флеймите , или пък да ме заклеймите като неосъзнал се и "наранен" тийн , просто прочетете мнението ми с което не се мъча да натрапя каквото и да е. В природата на човека се корени оптимизма , който в по - голямата част от живота му е определящ фактор. Едно не мога да проумея. Защо всички пренебрегват лошите страни на любовта , и поставят на пиедестал илюзорните "плюсове" които тя носи. Омръзнало ми е да получавам отговори базиращи се на идиличните представи на неподправени оптимисти. Нека за момент бъдем реалисти и направим равносметка на това , колко любовта ни пречи и ни кара да бъдем на равнището на обикновенните животни. Човека е стадно животно, на който в гена му е заложено да търси близоста със себеподобните си. Истината е , че всеки човек може да живее без любов . Над това стадно чувство стои друго което е по - силно . Инстинкта за самосъхранение. Ако 1 умствено здрав човек израстне без знанието за любовта организма му винаги би намерил начин да изживее живота си пълноценно. От друга гледна точка продукт на това чувство е секса , който води идването си от друг инстинкт , а именно този за продължение на вида. Това винаги може да се случи и без наличието на каквото и да е. Не ви ли писна от всякакви християнски догми и прозаични учения даващи предимство на слабостите на човека. Време е човек да започне да живее с вярата в собствените си способности. Обичта на хората за мен е единствено слабост от която не се нуждая , а и без която всеки може да живее. Реално любовта не продължава вечно , винаги и идва края. Какво следва след нея. "Празнини за запълване" и "мокри кърпички " образно казано . Дори и така наречено нима това е хубаво , нима носи радост на хората . Не ми пробутвайте фрази от типа на " тя дава мн повече отколкото взима " , защото не е вярно. И пак ви казвам не се мъчете да ме категоризирате по някакъв начин. Всичко което изразявам е една проста прожекция на това което аз съм научил от живота. Ако мнението ми е обидило някой , предварително се извинявам. Весели празници.

LadyDi
12-27-2009, 17:45
Mozambique, интересна гледна точка. НО ако всеки разсъждаваше като теб, животът ни щеше да е много скучен.
Да, любовта е болка и сълзи, и е грозна понякога, и ужасно наранява.
Да, всички можем да живеем без нея. Реално погледнато не ни е НУЖНА.

Но... с нея просто е по-хубаво :)

gabrielchity
12-27-2009, 18:21
Браво! :) Обичайте се.. :-) :grin:

И аз съм на това мнение..! :-)

Mozambique
12-27-2009, 20:55
ЛейдиДи, гледната ми точка е донякъде интересна , тъй като както се пее в 1 песен ".. ай ем нат ди онли уан..". Тъй , че мнението ми не е иновативно като цяло . Но не съм съгласен с това ,че света би бил скучен . Веднага мога да ти изброя поне двадесет неща които могат да направят съществуването ти интересно. Казваш ,че с нея е по - хубаво . Ти си израстнала в свят в който любовта е една от водещите ценности. Представи си за момент , че си се родила в някъде където моралните устои са различни и други неща са на почит. Чувствата на човек не се изразяват само с любовта . Има толкова много такива които могат да направят живота цветен и изпълнен с тръпка .

yozii
12-27-2009, 22:27
радвам се за вас ..

колко жалко че аз никога не съм изпитвала това чувство ..

п.с. http://prikachi.com/users/sexylady/53u.jpg имам същия телефон и същата рокла като авторката на темата ..

LadyDi
12-27-2009, 22:44
ЛейдиДи, гледната ми точка е донякъде интересна , тъй като както се пее в 1 песен ".. ай ем нат ди онли уан..". Тъй , че мнението ми не е иновативно като цяло . Но не съм съгласен с това ,че света би бил скучен . Веднага мога да ти изброя поне двадесет неща които могат да направят съществуването ти интересно. Казваш ,че с нея е по - хубаво . Ти си израстнала в свят в който любовта е една от водещите ценности. Представи си за момент , че си се родила в някъде където моралните устои са различни и други неща са на почит. Чувствата на човек не се изразяват само с любовта . Има толкова много такива които могат да направят живота цветен и изпълнен с тръпка .
Защо е нужно да си представям каквото и да било? Родила съм се в този свят, не в някой друг. Значи ще живея според него. Мен са ме учили, че любовта е хубаво нещо, а защо трябва да се лишавам от това, само заради някакъв друг вид философия?
Виж, ти имаш право на избор, както всеки друг. Ако си избрал да подредиш своите си ценности по този начин, мога само да ти пожелая успех. Но не разбирам защо е нужно да се опитваш да отвориш очите на хората в това отношение, когато те си се чувстват прекрасно и със затворени очи :) Нима няма всеки право на избор? Аз имам и съм избрала да бъда влюбена. И нито ти, нито някой друг би могъл да ме убеди, че това не е хубаво, по простата причина, че едно нещо за мен е хубаво, когато ме кара да се чувствам добре.

Нещата са невероятно прости. Не е хубаво, когато излишно си ги усложняваме. Светът е устроен така, с любов. Точка :)

Mozambique
12-28-2009, 01:52
ЛейдиДи, гледната ми точка е донякъде интересна , тъй като както се пее в 1 песен ".. ай ем нат ди онли уан..". Тъй , че мнението ми не е иновативно като цяло . Но не съм съгласен с това ,че света би бил скучен . Веднага мога да ти изброя поне двадесет неща които могат да направят съществуването ти интересно. Казваш ,че с нея е по - хубаво . Ти си израстнала в свят в който любовта е една от водещите ценности. Представи си за момент , че си се родила в някъде където моралните устои са различни и други неща са на почит. Чувствата на човек не се изразяват само с любовта . Има толкова много такива които могат да направят живота цветен и изпълнен с тръпка .
Защо е нужно да си представям каквото и да било? Родила съм се в този свят, не в някой друг. Значи ще живея според него. Мен са ме учили, че любовта е хубаво нещо, а защо трябва да се лишавам от това, само заради някакъв друг вид философия?
Виж, ти имаш право на избор, както всеки друг. Ако си избрал да подредиш своите си ценности по този начин, мога само да ти пожелая успех. Но не разбирам защо е нужно да се опитваш да отвориш очите на хората в това отношение, когато те си се чувстват прекрасно и със затворени очи :) Нима няма всеки право на избор? Аз имам и съм избрала да бъда влюбена. И нито ти, нито някой друг би могъл да ме убеди, че това не е хубаво, по простата причина, че едно нещо за мен е хубаво, когато ме кара да се чувствам добре.

Нещата са невероятно прости. Не е хубаво, когато излишно си ги усложняваме. Светът е устроен така, с любов. Точка :)

Мила ми ЛейдиДи , като цяло не си схванала мисълта ми без да се обиждаш. Никога не съм имал за цел да убеждавам който и да е ,в каквото и да е било, и най - малко да отварям нечии очи. Напълно ценя мнението ти , като междувременно не те карам да избираш 1 въображаем свят , пред реалноста. Идеята ми беше да изтъкна многобразието на живота която не се изчерпва с това чувство. Разбира се ,че всеки има право на избор. Също така искам да кажа ,че просто изразих мнението си по темата тъй като не видях такова. Мога и да заявя ,че не съм съгласен за едно нещо с теб. Нищо в живота не е толкова просто, зад абсолютно всичко се крие многозначието и многоизмерноста на горепосочения. Има две неща които искам да те питам. Първото е колко от хората които познаваш се обичат наистина? И второто е продиктувано отчасти от пасажа ти в който споменаваш усложняването и устройството на света. Трябва ли сепаратичното тесногръдие и условния снобизъм да представляват окови за мисълта на човека? Не забравяй ,че птиците които са символ на свободата и сините простори , всъщност са роби на атмосферата и никога няма да могат да усетят истинското значение на това понятие. И за пореден път наблягам на това ,че не се мъча да убедя никой в правотата си , тъй като би било излишна загуба на време , имайки предвид това ,че всеки човек е уникален и има свое собствено мнение.

Mozambique
12-28-2009, 01:53
П.С Безсънието прави чудеса 8-)

DjulsincetyY
12-30-2009, 11:53
Клипчето е невероятно браво.

patetoo94
01-02-2010, 12:43
Прекрасни сте .. :smt007

simometal
01-03-2010, 07:54
mozambique имам странното чувство че ти имаш нещастна история и искаш всички да живеят без партньор като теб.Толкова много хора са влюбени.Защо трябва всички да сме като теб? :(

girlche
01-03-2010, 11:47
Хей,големи сладури сте =) ! Пожелавам ви да сте все така хубави и щастливи заедно! :) :)

Jessie
01-03-2010, 20:58
Обичайте се все така авторке!!! :grin: :grin: :grin:

Всичко най най ви пожелавам!!! :grin:

п.с. Клипчето е много хубаво .. :-P

+1 :)

SoTireDSoLonely
01-05-2010, 23:17
Браво! :) Продължавайте все така! :grin:

Independeced
01-06-2010, 01:15
Забелязах че си написала "Aways and forever". Пише се "Always" - нищо лично :)

Sladkabolka
01-07-2010, 08:13
Bravo na vas. Neka lubovta vi da prodalji dalgi godini :) Shtastie vi jelaq :) :oops: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

giveupbitch
01-09-2010, 19:15
Супер яка 2ка сте :-)

alex4o
01-11-2010, 07:57
Много хубаво! Много се радвам за вас! Няма нищо по-хубаво от това да обичаш и да бъдеш обичан! Обичкайте се и бъдете много,много щастливи ЗАЕДНО! :grin:

InloVeGirl27
01-11-2010, 18:13
Красива любов! Желая ви МНОГО щастие и много радостни моменти занапред! :-) :-) :grin:

alwaysnforever
01-17-2010, 20:16
Много сте сладкиииии, още много, много любов и щастие ! :-) :-)

Magic_Girl
01-18-2010, 13:07
The love will save the world! :-)

ifilinnchica
01-20-2010, 07:24
браво на вас :-) обичайте се :smt007 ще ми се и аз да имах твоя късмет [-(

DOKOSVANE
01-21-2010, 04:27
Много се радвам за вас ,бъдете все така влюбени:) Реших и аз да споделя моята история :)
Аз и моето момче си пишехме в един саит доста дълго време -около 1година и нещо ..говорихме си по телефона понякога ,но чисто приятелски ...Преди няколко години лятото се запознах с друго момче в същия саит ..говорихме си с часове :))) даже ми пееше по телефона xax :DD почти като в приказка ..пасвахме си 100% като интереси пък и визуално ме привличаше ужасно,всяка вечер заспивах с телефона в ръка:)Тои работеше в Черноморец и след месец реших да отида при един приятел в Слънчев Бряг само и само да се видим !Та отидох аз още на следващия ден се разбрахме да се видим ..Вечерта ме взе от хотела -на живо беше още по горещ .. :) говорихме цяла нощ ...В края на вечерта ме изпрати ..стояхме в колата му ,а тои ужасно много искаше да си легне с мен...и не ,че не ми се искаше и на мен ,но прецених ,че още е твърде рано ....тои си замина за Черноморец и каза ,че ще ме чака да отида при него ...На другия ден ми се обади и ми каза ,че е катастрофирал,след това ми се обади и другото момче просто да ме чуе стана ми странно.. ..Веднага си събрах багажа и отидох при него останах там седмица ,но постоянно се карахме ...оказа се ,че сме коренно различни ..дори в секса не си пасвахме..и все пак бях ужасно влюбена в него....след време почнахме да се "понасяме" Един ден тои ми каза ..като не ти изнася тръгвай си ...предната вечер ми бяха свили портфейла и телефона нямах никакви пари нямах и от къде да звънна ,попаднах на един познат които пътуваше за Бургас и веднага си заминах ок ,но аз познавах само едно момче и като му звъннах беше на работа...все пак измисли вариянт да остана за малко при него и звънна на съквартиранта си..следващите няколко дена се чуствах страхотно ..искаше ми се да остана завинаги в Бургас ..Но се прибрах в София ,бях все още тъжна от раздялата ми с това момче ,но се взех в ръце...една вечер засякох в саита с това момче с което чат пат си пишем и се чуваме оказа се ,че е от Бургас ..каква ирония ..писахме си доста време ...после почнаха смс -ите средношните разговори ...някак не ми пасваше ,но пък ми беше забавно ,караше ме да се усмихвам обещавах му ,че ще отида да го видя ,но нямах такова намерение..след известно време заминах за Търново там живее другото момче с което живях на морето ) и баща ми ...За целия ми престои от 5 дена :Д всеки път като излезнех го засичах ...сърцето ми направо спираше ....На рождения ми ден ...се разминах с него дори не го погледнах....На другия ден заминах за Бургас реших да заживея там..Просто така изведнъж го реших и заминах ...незнаех къде ще живея нямах и много познати...незнаех дали като слезна на гарата ще има къде да отида ...беше толкова спонтанно... звъннах на въпросното момче (от саита) и му казах ,че пътувам за Бургас ...като пристигнах доиде да ме вземе от гарата и ми каза ,че направо оставам в тях ..имаше толкова заразителна усмивка и такива красиви очи ...Не се вписваше е идеала ми за мъж ,но господи имаше най невероятната усмивка която съм виждала...по пътя си мислех дали и тои усеща тръпка ....някак ми се виждаше безразличен...пристигнахме в тях ..от тогава съм тук вече "в нас " и не съм се отделяла от него ...и как да се отделя имам наи грижовния мъж ...винаги е толкова мил и всеодаен ...боготвори ме...цени ме като жена и като личност ...Не съм била влюбена в него но го обикнах още в момента в който го видях...Не всичко е страст и хормони ...някак нашата връзка още от самото начало беше основана не само на чуствата ,но и на взаимното уважение на доверието...Това за мен е наи отговорната и най правилната постъпка в живота ми!Скоро ни предстои сватба и съм ужасно щаслива!!!Знаех ,че един ден ще се върна в Бургас

Извинявам се за правописните грешки,но ми доидоха в повече емоциите

onestar
01-21-2010, 20:20
Сладури... :smt007 Обичайте се... и всичко най - най :-) :grin:

Ivanov
01-26-2010, 20:00
Най-важното е да сте щастиливи, забавлявайте се, обичайте се докато сте живи, най-безценното за мен е да съм щастлив!

eviL_anGeL
01-28-2010, 18:59
много се радвам за вас,ще ми се и аз да имах същия късмет :)

YourSupergirl
01-29-2010, 16:25
:D

m0nzii
01-30-2010, 14:40
Много любов ви желая :)

mirajjj
02-07-2010, 18:46
Радвам се за теб и за хубавата ти тема, която си пуснала тук. Поне малко да ни разведри сред всички тези тъжни теми за разделени двойки. Бъди още по-щастлива и се надявам наистина да оценяваш човека до себе си.


:) :) :)

ketito89
02-10-2010, 12:01
Уникални сте , направо да ви завиди човек на любовта (благородно разбира се :---) ) мн мн мн любов ви желая :) Понякога е нужно едно тъжно и отчаяно момиче да прочете такава искрена история за истинска любов като вашата. Когато загубиш любим човек отчаянието и болката са много силни и в такива моменти спираме да мечтаем и да се радваме на щастливите моменти, които ни заобикалят. Много хора около мен страдат от несподелена или загубена любов и наистина понякога се чудя дали има любов или всичко е въпрос на привързване на двама души един към друг. Виждам, че при вас не е така, при вас я има истинската любов и за пореден път се убедих, че за да срещнеш любовта и най-вече да я испиташ, трябва да вярвяш, че тя съществува наистина :) мн сте сладки, продължавайте да се обичате все така силно! Гушки и цунки от мен :) :smt049

CekCu
02-10-2010, 16:54
браво браво .. и при мен с моя човек стояха така нещата, но вече сме 2 години заедно и сме много щасливи .. така , че успех мацка =P~ продължавайте да се обичате все така

messylife100
02-15-2010, 16:22
Това е просто ТОЛКОВА сладко :smt041 продължавайте в същия дух!!! :grin: :grin: :smt007 :smt007

ceballos1990
02-20-2010, 09:17
10 месеца-щастлив адски влюбен

iinlowee
02-22-2010, 11:48
браво браво..много се раздвам за вас [sun] пожелавам ви много щастие и споделена любов btw аз със мойто миличко утре правя 6 месеца [party]..страхотна темичка най-сетне една щастлива история [heart] :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Mapi
02-23-2010, 21:38
много, много любов на всички пожелавам, защото любовта е най-красивото нещо, което може да се случи на човек. Някой беше казал, че да обичаш и да бъдеш обичан, може би е най-красивото нещо на света. :-) така че пожелавам на всички безкрайно много любов и много красиви мигове с лщбимия човек, защото света се върти около любовта. :smt049 :smt007

snake223071
02-24-2010, 18:52
брао брао

bubs95
02-24-2010, 20:06
е жИви и здрави

mishelina10
02-27-2010, 21:08
AAxxx каква любов! =; :smt007 :smt007 :smt007

veri313131
03-01-2010, 13:19
е бравоо мн се радвам за вас

darsit0
03-02-2010, 18:19
браво на всичкиии :-) продължавайте и не се разсейвайте :D

LovelyGirl
03-11-2010, 18:34
И съвсем случайно 4 години по-късно, те се откриха. И избягаха от всичко и от всички. От разбитите си сърца, от недовършените си връзки, от изгубения път. И се намериха един друг. Така както се бяха виждали в началото, когато за пръв път сплетоха пръсти на брега на морето. И знаеха, че този път ще бъде завинаги. Затова побързаха да го кажат на всички. Само 1 година след като се преоткриха, те застанаха пред 150 човека и си обещаха винаги да бъдат един за друг истински приятел.

А сега? Сега се карат всеки ден, имат своите разправии, плакаха стотици пъти. Но нито за миг не спряха да вярват, че тази любов заслужава всичко това. И заслужава да се борят за нея.



Тази част е най-красивата и най-разчувстващата :)

YourBrutalNightmare
03-15-2010, 12:36
Историята ви наистина е прекрасна. Пожелавам ви много любов :-)

pagoschee
03-15-2010, 14:21
прекрасна история .. просто думите ти ми възвърнаха надеждата,която БЯХ изгубила насъвсем.ЕВАЛА за любовта ви,евала на вас 2мата..страшно много щастие и любов ви пожелавам и макар да не ви познавам,просто в постнатото от теб си личи,че заедно ви е много добре.Наистина нека бъдещето ви поднесе още повече усмивки и до края да сте заедно :).И дано любовта единствено да ви радва.

Vikityyy9444
03-15-2010, 18:11
Mnogo hubawoo... neka winagi da ste taka.... pojelawam wi mnogo mnogo luboww i razbiranee !!! :) :P :-) :-) :P :P :-P

Greennight
03-17-2010, 21:01
Браво,радвам се за вас,пожелавам Ви връзката ви да върви все така гладко.. :)

gLypChenCee
03-18-2010, 07:22
:smt007

skandalna
03-23-2010, 18:35
iskam da spodelq kolko s1m 6tastliva,naistena ot malko vreme s1m s priqtelq mi ot 3 meseca no za tezi 3 meseca razbrah 4e jivota za men e prekrasen,bqh naranena,o4aena,samonta i neproglejda6ta napret zagubvaiki vqrata si v liubovta,no v edin prekrasen moment sre6nah moeto mom4e i toi me nakara da otvorq o4i i da razbera 4e liubovta naistena s16testvuva,vqrvaiki v nego az mu se doverih,go i s1mnvaiki se v1v nego se otblskvah za da se predpazq ot porednoto naranqvane no razbrah 4e toi e 4ovek koito moga da obi4am,ovajavam i spodelqm me4tite si,mojebi za tova kratko vreme az opoznah nego i samata sebesi v1v svetlina v koqto nikoga nemisleh 4e 6te ospeq da se vidq 6tastluva s1m 4e go sre6nah,4e s1m v1zmojnosta da go obi4am,da spodelq s nego,da popla4a na negovoto ramo i vs16toto vreme da smeq i da mu kazvam kolko mnogo ozna4ava za men prosto s1m 6tastliva......blagodarq vi 4e ob1rnahte vnimanie za tova koeto s1m napisala :smt007 :smt008 :smt060

skandalna
03-23-2010, 18:38
iskam da spodelq kolko s1m 6tastliva,naistena ot malko vreme s1m s priqtelq mi ot 3 meseca no za tezi 3 meseca razbrah 4e jivota za men e prekrasen,bqh naranena,o4aena,samonta i neproglejda6ta napret zagubvaiki vqrata si v liubovta,no v edin prekrasen moment sre6nah moeto mom4e i toi me nakara da otvorq o4i i da razbera 4e liubovta naistena s16testvuva,vqrvaiki v nego az mu se doverih,go i s1mnvaiki se v1v nego se otblskvah za da se predpazq ot porednoto naranqvane no razbrah 4e toi e 4ovek koito moga da obi4am,ovajavam i spodelqm me4tite si,mojebi za tova kratko vreme az opoznah nego i samata sebesi v1v svetlina v koqto nikoga nemisleh 4e 6te ospeq da se vidq 6tastluva s1m 4e go sre6nah,4e s1m v1zmojnosta da go obi4am,da spodelq s nego,da popla4a na negovoto ramo i vs16toto vreme da smeq i da mu kazvam kolko mnogo ozna4ava za men prosto s1m 6tastliva......blagodarq vi 4e ob1rnahte vnimanie za tova koeto s1m napisala :smt007 :smt008 :smt060

Muddled
03-23-2010, 20:53
Супер сладки, радвам се за вас :)

Galardo
03-25-2010, 10:53
Браво хора пожелавам ви както в момента се обичате да сте така както и за в бъдеще така и до край :smt007 :smt007 :smt007

RainbowGirl9423
03-27-2010, 13:10
Щастлива съм!!но пък сама...Кой е казал че ти е нужна любов за да се радваш на живота..Небето,дъждът...обла ците във смешни форми..Залезите в огнен отенък..Вълните който се разбиват в скалите...Купоните с приятели,шегите...Абе живота е готин,дори и без любов...важното е как гледаш на него и дали можеш да забележиш всичките прекрасни неща който крие..
Това е от мен,щастлива съм!

sweetsweet96
03-27-2010, 16:48
Мноооого сте сладички - продължавайте все така :)

SmileyFace
03-30-2010, 21:24
Пожелавам много любов на всички влюбени :smt007 а на останалите,като мен,да не спират да се радват на живота [!] Аз лично съм сама от близо месец и мога да ви кажа,че съм наистина много по-щастлива без всичката тази ревност,нерви и караници :) Стигат ми приятелите,хубавото време и незабравимите моменти :D :smt006

anyfany2
03-31-2010, 12:47
ХОРАА, ОБИЧАЙТЕ СЕ !!! ЦЕНЕТЕ СЕ !!! уСМИХВАЙТЕ СЕ !!! сУПЕР СЛАДКОТО Е ДА ГЛЕДАШ ВЛЮБЕНИ СЪЩЕСТВА !!! НЕКА ВСИЧКИ БЪДЕМ ТАКИВА !!! ПРЕКРАСНИ СТЕ !!!


=P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ :smt020 пРАЩАМ ХИЛЯДИ ВЪЗДУШНИ ЦЕЛУВЧИЦИ И БЪДЕТЕ ИСТИНСКИ !!! ВИЕ СТЕ !!!
Не мога да изкажа какво чувствам... ейй... :o :D

Gr0zDan0v
04-03-2010, 11:02
Pravi lubov,a ne voina-obi4aite se :) :)

givemereasontolive
04-03-2010, 14:13
Нямам думи просто...и клипчето и текста ти е страхотен !
Незнам какво да кажа,вие си имате всичко,но все пак ви пожелавам много любов.Беше нужно да има поне една хубава тема свързана с раздела Любов !
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА! \:D/

mishanavolley
04-07-2010, 19:40
хубаво е да имаш верен приятел до себе си. Постигате разбирателсвто и се подкрепяте взаимно. :) :)

XheroineX
04-09-2010, 06:42
:smt034 :smt055 Радвам се за вас продалжавайте да се обичате :-) много хубава тема;Песента от 1-вия клип e много хубава :) :-P :smt049

des1t000
04-13-2010, 20:02
Ще споделя и аз...
Всичко започна преди година и половина, запознахме се неочаквано от братовчедка ми.Най - прекрасния ден в живота МИ!!! :smt049 :smt049 :smt007 ... Всичко се преобърна за миг.Той е най-красивото, най-милото, най-слънчевото, най-прекрасното нещо, което би могло да се случи на някой, ТОЙ е любовта ми! :-) ... В началото беше трудно / той е със 6 години по голям от мен.. бях на 15 почти 16, а пък той е син на влиятелна личност НО ВЪОБЩЕ не спекулира с това/.
Всеки ден с него е все по слънчев и красив, трепня всеки миг за него, обичам го повече от себе си и от всичко, той наистина ме допълва.Винаги ме защитава, винаги ми подава ръка дори в най-трудния за мен момент /раздялата на родителите ми и развода/ бе до мен.Бе до мен когато загубих баба си, и ВИНАГИ е до мен в добро и лошо.
Понякога ми е гадно караме се за глупости но след 2 минути сме отново по щастливи от преди.Имаше труден период предишната му приятелка, с която е бил 2 години не спираше да го търси от както разбра, че нашите отношения са сериозни..НО ТОЙ остана с мен..


ХОРАААА ОБИЧАААМ ГОООО!!!


:smt007 КОНСТАНТИН :smt007 .. Завинаги !

important
04-24-2010, 19:19
И аз съм влюбенаааааааааа :grin: :oops:

Sisito941
04-25-2010, 17:43
И аз съм влюбенаааааааааа :grin: :oops:

Ооо и аз.. :grin: :grin:

BeBoRaNaTa
04-29-2010, 12:46
Ето я и моята история,която продължава вече почти 1 година и половина и бих искала да продължи докато сме живи...в една ноемврииска студена вечер аз срещнах мойто момче...мойто момче,което ме разбра,което ме прие при него с две рачички и топла гушка и нежно ми прошепна бебо обичам те и никой друг не може да те обича повече от мен...да ще кажете това са чувани думи и то е така,но освен думите нежно изречени,които ми стоплиха душата и сърчицето...Той ми доказа какво знача аз за него и колко много ме обича...Да преживяхме много неща,аз много го нараних,а той бе този който ми прости...оххх...развълнувах се...правихме грешки,по-големите от които аз...Много сълзи проляхме и трудни неща преживяхме,важното е че всичко си простихме...но това НАШЕТО Е ЛЮБОВ И ТО ГОЛЯМА ОБИЧАМЕ СЕ ВСИЧКО СИ ПРОСТИХМЕ МАЛКИ И ДРЕБНИ НЕЩА...Той ме научи да обичам,той е човекът,който ми показа и ми доказа,че любовта наистина съществува,променихме се и двамата към по-добро...Щастливи сме,когато сме заедно,той ме глези,обръща ми много внимание,всеки ден ме дарява с повече и повече обич и всеки ден ме прави по-щастлива и по-щастлива,макар че аз понякога и да не го показвам...миличък е и много се грижи за мен и съм сигурна,че друг като него НЯМА...Обичам го и бих показала на целият свят колко много го обичам...Когато ме гушне се чувствам наистина защитена и че никой нищо лошо не може да ми стори...Радваме си се един на друг и той е частичката от пъзела,която липсваше от мен и който никой друг не можа да я изпълни,а той е точно тази липсваща част от мен...когато е далеч от мен все едно нещо от мен липсва...Щастлива съм,че съм с него,че се обичаме,че се радваме един на друг и винаги ще имаме нужда един от друг....Благодаря,че отделихте време и за мойта сладка и вълнуваща историйка :-)

anity92
05-08-2010, 12:04
нашата история е същата :) въпреки всичко и всеки сме заедно и много се обичаме.дано и вие да сте така щастливи и влюбени още много дълго време!

SummerDream8
05-10-2010, 11:15
И аз съм влюбенаааааааааа :grin: :oops:

Ооо и аз.. :grin: :grin:


не сте единствени милички :D :-) :-) :-) :grin: :grin: :grin:

JustAngel
05-16-2010, 17:03
Наистина сте големи сладури и много си отивате.Хубаво е да има такива теми, които да ни разведряват в трудните моменти и да ни показват, че въпреки всичко любовта съществува ! :smt007

TheWorstGirl
05-22-2010, 07:01
Браво, браво все така продължавайте да се обичате....Нали казват, че любовта ще спаси света!!! :smt007 :smt007 :smt007 :smt049 :smt049 :smt055 :smt057

zlaov4arka
05-26-2010, 06:31
И аз съм влюбенаааааааааа :grin: :oops:

Ооо и аз.. :grin: :grin:


не сте единствени милички :D :-) :-) :-) :grin: :grin: :grin:


И АЗ И АЗ :grin: :grin: :grin: :-)

anonimchetou
05-26-2010, 07:35
ОБОЖАВАМ ГО ! ТОЙ Е ВСИЧКО ЗА МЕН ! ВСИЧКО Е ОЩЕ ПО-ПРЕКРАСНО ! ОБИЧАМ ГО ! :-) :-) :-) :-)

Neutral
05-27-2010, 18:39
КОНСТАНТИН :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 [/b]

DeAdLyDoSe
05-28-2010, 09:08
браво на вас ... :smt049 :smt049 ....продължавайте все така...

emeto1990
05-30-2010, 13:11
1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане
5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб
7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
10.Напиши желание.


Отговорите:

1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен - Ти си скромен и агресивен.
Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син - Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
разцъфне.
С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
промени и ще се радваш на тях.
Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

xXTOXiCXx
05-30-2010, 21:26
какк ви се радвам,че сте щастливиии :grin:

Искам и аз да споделя...От известно време съм с едно момче...отначало всичко жеше.. доста неочаквано... и въобще не можех да го взприема... мислех ,че няма да излезе нищо сериозно...излизахме бяхме почти постоянно заедно... И не усещах как малко по малко се влюбвам все повече и повече... днес си лежахме у тях,гушкахме се и си говорехме...и докаато гледах начина,по който ме гледа... докато слушах гласа му .. го осъзнах.. ПО ДЯВОЛИТЕ АЗ СЪМ НАЙ-ЩАСТЛИВИЯ ЧОВЕК НА СВЕТА... наистина.. искам само и единствено него и никой друг...ОБИЧАМ ГО!!! просто.. имам чувството,че съм най-голямата късметлийка на света././всякаа минута,всяка секунда прекарана с него е... безценна...всяка усмивка всеки жест.. подивявам!!! :-) :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

ef4etyYy
05-30-2010, 22:24
скоро правим 5 месеца.. без него животът ми нямаше да е същия :( без него дори слънцето нямаше да е такова, каквото е сега в моите очи..
обичам го, обичам го повече от всичко
и дори да знам, че той не е правилният човек за мен, няма да се откажа от любовта си, никога няма да го предам...
и дори целият свят да е срещу нас, ако сме двамата и се обичаме така, както сега- ще успеем, и нищо няма да ни раздели...
готова съм да понеса много неща заради него-още болка, още страдания и безсънни нощи, пълни със сълзи.. НЕ МИ ПУКА! обичам го, струва си :smt007 :smt007 :smt055

Assshley
05-31-2010, 08:36
Историята ни е адски дълга.Само мога да кажа,че сме минали през много неща заедно,които едва ли биха преживяли много двойки имали сме много проблеми и сме се разделяли,карали сме се и т.н,но вече 1 година и 10 месеца сме заедно и минаваме заедно през всичко,защото сме си упора един на друг.Той за мен е най-прекрастният,най-добрия,въпреки че много хора не мислят така и са против връзката ни аз си знам какво е ии го ОБИЧАМММ адски много даже още повече и от преди,няма момент,в който съм го приела за даденост ии винаги съм се чувствала все едно сме се запознали преди 2 дена,винаги я е имала онази тръпка между нас.И се надявам още много време да сме заедно,защото той е единственото нещо,което прави живота ми цветен .. :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Пожелавам ви на всички да усетите щастието,което носи любовта,несравнимо усещане е.:)

krisity17
05-31-2010, 17:43
Още много любов :-D :-D

inahoney
06-04-2010, 13:27
Щастието е състоя, в което човек изпада само, когато го пожелае... =)

LadyDi
06-04-2010, 13:29
Лол тя ми спаси живота , а аз унищожих нейния.Happy end ftw =/
Браво бе...

Skillett
06-05-2010, 18:03
Много се радвам за вас, а темата която си пуснала е направо прекрасна. И аз обичам моето момче, с него съм половин година, но мисля че е направил достатъчно за мен, както и аз за него, за да мисля, че е човека, когото няма да оставя никога и ще подкрепям и обичам докрай. Искам винаги да се гушкаме както сега, както преди, както и занапред, искам да кажа на всички колко много държа на него иии каквото и да става няма никога да го предам. :smt007

givemereasontolive
06-09-2010, 05:34
Драго ми стана,пожелавам ви море от любов,не спирайте да се обичате , да си вярвате и да сте заедно все така ръка за ръка,защото си личи колко многооо се обичате!

btw в първото клипче снимката на 02:22 е уникално сладка :)

danibebi
06-20-2010, 20:34
Браво.Обичкайте си се,все така! :) :-)

footballfan
06-21-2010, 19:19
Толкова е красиво. Дай боже всекиму такава любов. :smt007 :smt057

Vasoto129
06-21-2010, 20:20
имало светлина в тоя ш***н тунел :D :D :D :D :razz: :razz: :razz:

kristito3
06-22-2010, 09:27
Ее само с такива неща да ни радвате!!!

kristito3
06-22-2010, 09:31
Хубава песен си избрала за втория клип! Добре, че не са чалга!

important
06-23-2010, 18:24
Незнам защо така се получава, но винаги когато си харесам дадено момче ми е много интересно и супер се зарибявам, но когато и той взима да ми отвръща ми се губи тръпкатаа.. :?

givemereasontolive
06-23-2010, 18:39
Незнам защо така се получава, но винаги когато си харесам дадено момче ми е много интересно и супер се зарибявам, но когато и той взима да ми отвръща ми се губи тръпкатаа.. :?

Ами само за зарибявката ти е ...;]

important
06-23-2010, 18:43
Незнам защо така се получава, но винаги когато си харесам дадено момче ми е много интересно и супер се зарибявам, но когато и той взима да ми отвръща ми се губи тръпкатаа.. :?

Ами само за зарибявката ти е ...;]
права сии :)

important
06-23-2010, 18:44
Незнам защо така се получава, но винаги когато си харесам дадено момче ми е много интересно и супер се зарибявам, но когато и той взима да ми отвръща ми се губи тръпкатаа.. :?

Ами само за зарибявката ти е ...;]
права сии :)

kalo007
06-25-2010, 13:24
Браво все така да се обичате .

SmilezZz
06-25-2010, 14:13
Радвам се за теб и за хубавата ти тема, която си пуснала тук. Поне малко да ни разведри сред всички тези тъжни теми за разделени двойки. Бъди още по-щастлива и се надявам наистина да оценяваш човека до себе си.

ricogross123
06-27-2010, 09:49
браво

didi0804
07-06-2010, 14:58
Много е хубаво,красиво е!Дано винаги да се обичате така

Hiph0pgirl
07-06-2010, 16:14
Ах вие сладури! Прочетох толкова хубави неща, че ме накараха да не губя надежда, че и аз някой ден ще срещна моето момче :) Пожелавам ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО любов на всички щастливци тук :-)

Sir9Maximilian
07-06-2010, 22:46
Щастие..една рядко срещана дума в моето ежедневие.Може би от толкова време не съм я срещал,че мисля че дори съм забравил какво представлява това чувство.А дори когато вложа надежда в нещо..ми се струва прекалено хубаво за да е реалност,и в повечето случаи просто го отнасям по пълна програма.Не съм чел други коментари в темата,но се радвам за вас хора,че сте щастливи !

Тва е исках да си го излея някъде.

JustMe92
07-09-2010, 00:32
Реших че това ще е подходящата тема за моето първо мнение.
Таа какво да ви кажа-радвам се че има хора които толкова силно се обичат.Вие давате надежда на всички останали останали опарени от любовта,да продължат напред.Отново-много се радвам за вас.

mynichka
07-09-2010, 16:38
Супер много ви се радвам :)

Velichk0v
07-10-2010, 08:28
Продалжавайте в същия дух :grin:

anonimchetou
07-10-2010, 09:10
Благодаря на всички Ви !!! С моето слънце скоро ще правим 1год. и 5 месеца и смело мога да твърдя че нищо не се е променилои това което съм писала в темата все още е така даже по-добре. Вече живеем заедно и няма как да бъде по-прекрасно !! Хора обичайте се.. ! Всеки рано или късно ще намери човек с който да е много щастлив.. Вярвайте ! :smt007 :smt007 :smt007

Pippilotta
07-10-2010, 23:02
Благодаря на всички Ви !!! С моето слънце скоро ще правим 1год. и 5 месеца и смело мога да твърдя че нищо не се е променилои това което съм писала в темата все още е така даже по-добре. Вече живеем заедно и няма как да бъде по-прекрасно !! Хора обичайте се.. ! Всеки рано или късно ще намери човек с който да е много щастлив.. Вярвайте ! :smt007 :smt007 :smt007
Анонимче, голяма си сладуранка. Нека сте все така щастливи и влюбени и само попътен вятър :-)

co0kiemaster
07-11-2010, 11:55
Браво !! Продължавайте да се обичате все така :-)

danibebi
07-11-2010, 22:58
Благодаря на всички Ви !!! С моето слънце скоро ще правим 1год. и 5 месеца и смело мога да твърдя че нищо не се е променилои това което съм писала в темата все още е така даже по-добре. Вече живеем заедно и няма как да бъде по-прекрасно !! Хора обичайте се.. ! Всеки рано или късно ще намери човек с който да е много щастлив.. Вярвайте ! :smt007 :smt007 :smt007

:) :-)

Hiph0pgirl
07-12-2010, 11:17
Благодаря на всички Ви !!! С моето слънце скоро ще правим 1год. и 5 месеца и смело мога да твърдя че нищо не се е променилои това което съм писала в темата все още е така даже по-добре. Вече живеем заедно и няма как да бъде по-прекрасно !! Хора обичайте се.. ! Всеки рано или късно ще намери човек с който да е много щастлив.. Вярвайте ! :smt007 :smt007 :smt007
Аууу страшно много се радвам за вас... Браво! =D>

deathwind
07-12-2010, 12:40
Ех...и ние до преди 4-5 дена бяхме заедно с моето момиче ...7месеца но при нас нещата се объркаха от ПЕРФЕКТНИ се превърнахме в ужасяващи...радвам се за вас дано сте вечно заедно и щастливи... :grin: и на пук на всички страдащи вие да се усмихнате чета текста който си написала с усмивка на лицето защото ПОЧТИ описваш моята история просто последния месец ни дойде в доста повече караници...и това беше краят адски много я обичам вярвам че и тя мен но при нас връщане назад няма явно не ни е писано да сме заедно а се справяхме с всички проблеми ЗАЕДНО ДВАМАТА :smt057 единственото което се моля е тя да е щастлива дори без мен... :-#

sexxxgirl
07-16-2010, 23:52
Браво !! Много се радвам за вас .. btw тва е наистина много хубава тема ... още мнг време ви пожелавам да бъдете заедно чак година .. да направите ,чеееееее и много повече ... много ме трогна всичко това което си написала ,защото ме подсеща и за едно мое старо гадже ;дд към което все още имам чувства :)

D3viLish
07-16-2010, 23:59
Браво на вас....чак на мен ми стана драго :)

loveyoubaby
07-19-2010, 14:35
пожелавам ви много успех и за напред! :)

fw0wity
07-20-2010, 00:54
Много се радвам на такива хора като Вас, наистина :mrgreen:
Продължавайте все така да се обичате, разбирате и подкрепяте във всичко и дано сте заедно за дълго, докато е рекъл Господ.
Много сте сладки :smt008 , много радвате :mrgreen: :wink: =P~
Обичайте се много и не позволявайте заради малки грешки или други глупости, да се разделяте. :smt011
Браво =D>

anonimchetou
07-21-2010, 20:02
Любовта си е любов..да усещаш че точно този човек е зае теб..да тие хубаво с него и просто да не искаш друг.. Преди седмица моето момче си направи татус -моето лице .. ОГРОМЕН ЖЕСТ.. Обожавам го !!! Благодаря ви на всички и ви пожелавам един ден да изживеете това което ние изживяваме .

kumky
07-22-2010, 12:15
Мноого се радвам за вас :grin: .
Бъдете винаги толкова щтастливи.
Аз пък не вярвам в любовта.Влюбих се в един човек до толкова,че си провалих живота.От тогава за мен това име любов за мен не съществува.Този човек беше също влюбен в мен.Дори и сега като ме види ме гледа влюбено.Говори пред всички колко много ме харесва,а аз като говоря с него винаги е на ''на спокойствое''и винаги си намира причини.Толкова изстрадах и аз и той до извесна степен,но в крайна сметка никога не сме били заедно-няма и да бъдем.
Както и да е извинявам се малко се поовлякох :) .
А ти си най-щтастливато момиче щом имаш такъв човек до себе си :grin:
Искрено се радвам че има такива хора като вас на тази земя :)

Hailie
07-22-2010, 22:10
Ей, каква хубва тема! Браво! :grin:

Да ви разкажа и нашата история:
Бяхме 9-ти клас като се запознахме. В момента, в който ме докосна знаех, че е ТОЙ! След няколко дни бяхме на купон заедно и решихме да пробваме. Ама нищо не излезе-20 дни ни се видяха много!
През следващите години беше много трудно и минавахме през най-различни настроения- от неразделни, до това да не се поздравяваме, въпреки че бяхме в 1 клас. През това време всеки с връзките си и с преживяванията си. Но никога, дори за секунда, не съм си помисляла, че не е той единсвения! Винаги, винаги съм го вярвала. И нито за миг не спрях да го обичам и да страдам.
До един прекрасен есенен ден на 2008, когато, и двамата с ужасно разбити сърца, решихме, че трябва да се пробваме пак. 2 месеца по-късно живеехме заедно в неговите родители, 7 месеца след това се изнесохме самостоятелно, сами се издържаме, и да ви кажа това е най-тежкото изпитание! Живот и здраве, тази есен, и двамата на 22, ще си имаме наследник :grin:
Това, което ни крепи през тези година и 8 месеца заедно е мотото:
"Всички са срещу нас, ние заедно сме срещу тях!" Вече не се караме! Само от време на време леки дразги. Нагласили сме се един към друг, но толкова се познаваме, че знам кой звук ще го издразни и какво ще го накара да забрави за гадния ден, както и той знае за мен...
Когато човек е наясно със себе си, нещата се случват, дори след години 8)

Желая ви много, много любов и търпение! И правете компромиси само за тези, които го заслужават

Luscious_Heart
07-23-2010, 22:28
Уникални сладури... Много ви се радвам. :grin:
Пожелавам на всички да изпитат същото щастие. :-)
Дано някой ден и аз да напиша своята история в темата. :(

streamers
07-24-2010, 20:07
Момичето доказа, че може да има и щастливи и продължителни връзки. Големи сладури сте и ти пожелавам между вас нещата да си останат все така прекрасни :)

Sofff
07-24-2010, 21:56
Адски сладки сте ... Още много любов ви желая !

SladkotoPoly
08-03-2010, 20:38
Ще се опитаме да ВЯРВАМЕ :) дори и да виждаме, че нищо не се получава

Jennnny
08-05-2010, 10:42
2. Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане
5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб
7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
10.Напиши желание.


Отговорите:

1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен - Ти си скромен и агресивен.
Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син - Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
разцъфне.
С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
промени и ще се радваш на тях.
Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

УСПЕХ!!!!

ExplosionsInTheSky
08-06-2010, 09:03
Е, нека да споделя и аз.

Хора, открих любовта! Открих щастието! На 13 съм и досега не съм имала приятел, мислех, че е невъзможно. Но ето че и аз открих моята половинка. :-) :grin:

laila_94
08-06-2010, 13:49
сладкиши " :-D :-)

b3rrynkuu
08-24-2010, 04:43
мн0гоо амм мн0гоо стее благи ^^ . . пр0дължавайте да сее обичатее :) . . :-)

anonimchetou
09-03-2010, 19:10
Продължаваме естествено ! :smt007

BakuTo
09-07-2010, 07:41
всичко е просто супер,от 3 месеца сме заедно и никога не сме се карали...само бившия малко й прави проблеми,ама се надявам да се оправи,той много сериозно я е наранил...като почне учебната година ще се по-често заедно 8-) :oops: :grin: дано нещата си останат така...

gabeto323
09-09-2010, 21:21
Много е хубаво че не сте се отказали в началото! Продължавайте да се обичкате :)

Punisherrr
09-12-2010, 10:06
Въпреки, че беше преди 2 дни, сега ми щукна да се похваля - станаха 3 години с моето същество. Чувствам, че тепърва се захващаме с истинското щастие. :P

DqVoLsKoJeLaNiE
09-18-2010, 17:28
Ейй, най-накрая и аз да споделя нещо в тази тема.. :grin: :D ! Не беше точно любов от пръв поглед.. :D Такам, запознахме се преди 2 години и оттогава бяхме само приятели..Докато не започнахме да се закачаме и т.н. и тогава той взе, че тръгна с някакво момиче..И така се започнаха обичайните драми и т.н., докато той не се яви един ден в града, в който живея (живеем в населени места на около 8 километра едно от друго..и пак ни се струва далече 8-) ) Тогава стана тя каквато стана, той се раздели с тогавашната си приятелка.., която всъщност го изпревари с новините, че късат, но тва няма кой знае ко значение.. Оттогава сме неразделни! :-)

OneGuy
09-19-2010, 19:11
Ейй, най-накрая и аз да споделя нещо в тази тема.. :grin: :D ! Не беше точно любов от пръв поглед.. :D Такам, запознахме се преди 2 години и оттогава бяхме само приятели..Докато не започнахме да се закачаме и т.н. и тогава той взе, че тръгна с някакво момиче..И така се започнаха обичайните драми и т.н., докато той не се яви един ден в града, в който живея (живеем в населени места на около 8 километра едно от друго..и пак ни се струва далече 8-) ) Тогава стана тя каквато стана, той се раздели с тогавашната си приятелка.., която всъщност го изпревари с новините, че късат, но тва няма кой знае ко значение.. Оттогава сме неразделни! :-)



Брей рекорд :Д 3 дни неразделни :-P

anonimchetou
09-22-2010, 12:21
Искам да ви споделя, че вчера с моето ангелче направихме 1 година и 7 месеца. При нас всичко е уникално.. имам чувството , че колкото повече време минава , толкова повече се обичаме. Пожелавам ви го от все сърце да се случи и на вас !!!

SunShinePearl
09-22-2010, 13:37
Хора щатлива съм трудно ми е че сме надалеч и се виждаме само събота и неделя но го обичам и ще се боря да сме заедно ;]

anonimchetou
09-22-2010, 19:04
За жалост явно да.