PDA

View Full Version : Защо не трябва да се прекалява с диетите!



INSIDER
09-10-2009, 13:29
http://vbox7.com/play:c8dfff50
Правете си сметка дали е по добре да се опитате да отслабнете или да сте такива каквото сте. :?

Не се отслабва без ядене, отслабва се с със спорт и с нормално количество храна.

Zaharinka
09-10-2009, 13:37
Има много теми,доста е говорено по въпроса и въпреки всичко абсурда продължава,заради наложените модни стандарти,че слабо винаги означава красиво...

п.п.Чух,че Евгения е починала нз колко е вярно...

iiordanova
09-10-2009, 13:44
Това е ужасно. :shock:
Доста теми има за анорексията , но винаги когато видя такъв репортаж ии .. :-k
Харесвайте се такива каквито сте. Дебели , слаби .. няма значение. Спорт , а не диета. Здравословно хранене , а не глад. :booooomb:
Аз не правя диети. Само 90-дневната , която не е глад. А начин на здравословно хранене.
Евгения е като скелет , горкото момиче. :shock:

INSIDER
09-10-2009, 13:47
Това е ужасно. :shock:
Доста теми има за анорексията , но винаги когато видя такъв репортаж ии .. :-k
Харесвайте се такива каквито сте. Дебели , слаби .. няма значение. Спорт , а не диета. Здравословно хранене , а не глад. :booooomb:
Аз не правя диети. Само 90-дневната , която не е глад. А начин на здравословно хранене.
Евгения е като скелет , горкото момиче. :shock:

Да няма мусколи нищо .. само кокали и кости много кофти :(

ri41
09-10-2009, 13:47
колко теми ще правите с това видео знаем, че е страшно, но всеки сам избира, яжте колкото ви се яде и каквото ви се яде, но спортувайте и тва няма да ви се случи

Hilary_
09-10-2009, 15:06
хах трябва повечко от момичетата да го осъзнаят!!! :?

Най се дразня като някоя приятелка, която НЕ Е ДЕБЕЛА м икаже "ох дебела съм!!" .. :-x Направо ме влудява .. :?

INSIDER
09-10-2009, 15:17
хах трябва повечко от момичетата да го осъзнаят!!! :?

Най се дразня като някоя приятелка, която НЕ Е ДЕБЕЛА м икаже "ох дебела съм!!" .. :-x Направо ме влудява .. :?
+1

tonie__
09-10-2009, 15:19
а бе,те после ще си чукат главите,не ние :?

YouCantStopMe
09-10-2009, 15:20
Това е истината.

lipstik
09-10-2009, 15:21
хах трябва повечко от момичетата да го осъзнаят!!! :?

Най се дразня като някоя приятелка, която НЕ Е ДЕБЕЛА м икаже "ох дебела съм!!" .. :-x Направо ме влудява .. :?

Ми то всички момичета така викат :-D (добре де,почти всички)

Hilary_
09-10-2009, 15:23
хах трябва повечко от момичетата да го осъзнаят!!! :?

Най се дразня като някоя приятелка, която НЕ Е ДЕБЕЛА м икаже "ох дебела съм!!" .. :-x Направо ме влудява .. :?

Ми то всички момичета така викат :-D (добре де,почти всички)

така е .. жалко, но факт .. :?

s1NNer
09-10-2009, 18:02
Еми какво да се прави .. заляти сме от списания, филми и какво ли не с красиви и слаби мацки .. и на всякъде се говори, че слабото момиче е предпочитано пред дебелото .. е как да не е пълно с момичета с комплекси, че са дебели ...... всички искат да са перфектни ама ..

Zaharinka
09-10-2009, 18:45
^
Добре,че няма шаблон за перфектност :D