PDA

View Full Version : Как да се харесам на другите отново ?



Malechka
09-10-2009, 16:34
Моля ви дайте ми савети ! Искам отново да се харесам отново на другите ! Отново защото преди това бяхме с много добри отношения , но на скоро стана така , че започнах да се въртя с едно момиче което е мразено от всички . И така стана че сега всички започнаха да ме мразят и мен :shock: . Аз спрях да се виждам с нея и пред другите вече казвам , че я мразя . Мина доста дълго време , но все още не са ме приели отново в групичката ! Моля ви дайте ми савети ! Кажете какво да правя :-o !

PurpleDream
09-10-2009, 16:40
дай им време, ще те приемат, щом вече излизаш само с тях...

elito0o0o0
09-10-2009, 16:59
:shock: :shock: .. :( като не искат да те приемат отново ,ги заеби и готово.. има още толкова много хора.. какво ти пречи да се запознаеш с някой? :shock: :oops: :)

Avangard
09-10-2009, 17:08
А това момиче ,с което си се движела бяхте ли добри приятелки ? Предполагам не ,щом си я зарязала без да ти мигне окото и говориш пред другите ,че я мразиш....А има ли причина да я мразите толкова всичките или просто ей така ,за да има кого 8-) ... И смяташ ли ,че това са истински приятели да започнат да те мразят ,само защото се движиш с някого когото те не харесват :( .Неискам да те настройвам против тях ,но за мен това е абсурдно :? ...незнам ти какво мислиш .
Спокойно ,щом си им угодила и си зарязала мразената след време пак ще те приемат :) .
Еми късмет :) .

rauwkost
09-10-2009, 17:33
Ти си използвачка и лицемерка, кой иска такъв човек в компанията си? :-o

Robe
09-10-2009, 17:55
Ти си използвачка и лицемерка, кой иска такъв човек в компанията си? :-o ХААААААА нали ?! :razz:

fogdog
09-10-2009, 20:05
1во се пише сЪвети :evil: :o и 2ро с кого ти е по-приятно защото до колкото разбирам си станала приятелка с нея защото ти е приятна ако е било така си постъпила много тъпо че си я зарязала само за да се харисаш на другите.. :-o по-добре си остани при нея и да не ти пука кво мислят другите.Горе главата 8-) :grin:

Tempest
09-10-2009, 22:01
Моля ви дайте ми савети ! Искам отново да се харесам отново на другите ! Отново защото преди това бяхме с много добри отношения , но на скоро стана така , че започнах да се въртя с едно момиче което е мразено от всички . И така стана че сега всички започнаха да ме мразят и мен :shock: . Аз спрях да се виждам с нея и пред другите вече казвам , че я мразя . Мина доста дълго време , но все още не са ме приели отново в групичката ! Моля ви дайте ми савети ! Кажете какво да правя :-o !

осъзнай какво искаш и не прави грешката отново

BlueAvalanche
09-10-2009, 22:02
Късно е, вече те мразим. Само ако ми платиш може да те обичам отново.

impassive7
09-10-2009, 22:07
тцтцтц, ех тия сАвети... :?

mArMaLaDkA
09-10-2009, 22:09
Можем само да се молим за продашната ти душица!





























8-)

BlueAvalanche
09-10-2009, 22:11
А и забравих да добавя, само негърско букаке за такива двулични сперми като тебе.

mArMaLaDkA
09-10-2009, 22:13
Сега и обясни на авторката какво е букаке, щото най-вероятно няма 6 клас.

BlueAvalanche
09-10-2009, 22:14
Eми букаке е като няколко мъже свършват върху една жена, просто и ясно майна.

mArMaLaDkA
09-10-2009, 22:17
А така, майна!

А! То 1 станало. БоУже, как лети времето.. Деейм!!!

BlueAvalanche
09-10-2009, 22:18
marmaladka, сладурано, ти имаш ли нужда от някакви научни пояснения? 8)

mArMaLaDkA
09-10-2009, 22:20
:lol: Краааай! Уля се! [-(

BlueAvalanche
09-10-2009, 22:21
Що да съм се улял, и ти не си по-голяма от 8 клас, трее да ти се набие акъл в главата сигурно :D

mArMaLaDkA
09-10-2009, 22:23
Е, сигурно, ама не е баш така.
:oops:

П.П. - Наистина било готино да прецакваш чуждите теми. 8-)

BlueAvalanche
09-10-2009, 22:25
Не бе, не ме разбра. Не говоря за пояснения като тия за букакето, а като това от къде идват бебетата, за какво служат дамските превръзки и т.н. 8-)

mArMaLaDkA
09-10-2009, 22:27
Ше взема да те намразя. 8-)

BlueAvalanche
09-10-2009, 22:29
Защо бе ауууу :shock:

NamelessRomantic
09-10-2009, 22:44
Постъпваш глупаво.Нима ще зарежеш това момиче,което се е държало добре с теб заради банда кретени,които са те тъпкали?Еми извинявай,ама и звезди да им сваляш не може всички да те харесват.Или поне искрено.Просто ще трябва да се задоволиш със каквото имаш и това е.Гледа се качеството на хората,не количеството.

lawl
09-11-2009, 08:00
Моля ви дайте ми савети ! Искам отново да се харесам отново на другите ! Отново защото преди това бяхме с много добри отношения , но на скоро стана така , че започнах да се въртя с едно момиче което е мразено от всички . И така стана че сега всички започнаха да ме мразят и мен :shock: . Аз спрях да се виждам с нея и пред другите вече казвам , че я мразя . Мина доста дълго време , но все още не са ме приели отново в групичката ! Моля ви дайте ми савети ! Кажете какво да правя :-o !

Знаеш ли какво , много мразя такива като тебе :)
Срамуваш се от момичето , и викаш че я мразиш.Дееба аман от такива кифли , от такива като тебе приятел никога няма да се получи. :? И то щото искаш да си в "групичката" които са много важни нали.. Еми хубо , ама оставяш тая дето се държи добре с тебе както каза пича преди мене.
Ебахти акъла.. кво като "всички" те мразили ? Това значи ли че трябва да оставиш тая дето найстина ти е била приятелка ? Заради онези "пичове" ?
Честно според мен си на ~13 години за да разсъждаваш така.
Ц ц Ц.. такива като тебе заслужават да нямат нито един истински приятел , за дет се срамуват пред другите от тях. :?

vampire_girl_
09-11-2009, 10:45
Ти си използвачка и лицемерка, кой иска такъв човек в компанията си? :-o
Точно.
Като не си себи си,дори да им се харесаш все някога,оставаш си все същия боклук ;)
Казвала,че я мрази,разкарала я... Ми,ако момичето е било свястно,ако ще целият свят да е срещу нея,щом си допадате и сте приятелки,би трябвало да сте си достатъчни.
Друг е въпросът,че някой са просто пионки,които дори да изглежда,че за момента са харесвани и ценени - в действителност,никога не е така.

laji4ka
09-11-2009, 23:45
А това момиче ,с което си се движела бяхте ли добри приятелки ? Предполагам не ,щом си я зарязала без да ти мигне окото и говориш пред другите ,че я мразиш....А има ли причина да я мразите толкова всичките или просто ей така ,за да има кого 8-) ... И смяташ ли ,че това са истински приятели да започнат да те мразят ,само защото се движиш с някого когото те не харесват :( .Неискам да те настройвам против тях ,но за мен това е абсурдно :? ...незнам ти какво мислиш .
Спокойно ,щом си им угодила и си зарязала мразената след време пак ще те приемат :) .
Еми късмет :) .


++1 ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Hilary_
09-12-2009, 00:50
"Аз спрях да се виждам с нея и пред другите вече казвам , че я мразя ."

... :shock: :shock: хах и к'во?? По - добре л ити стана като я заеба заради чуждото мнение .. явно и ти живееш за хорското мнение ... :o :? :o

Иначе .. ами к'во да ти кажа .. дръж се като тях .. води им се по акъла .. стани като тях и бързо ще те приемат .. бъди една от тях .. :?

п.с. Малко кофти коментар написах, но наистина не се сдържах .. :?