PDA

View Full Version : Моята лятна история 2 ;d



rozovsluncho
09-10-2009, 16:44
Здравейте,опитах да съкратя историята си колкото мога.. а аз по принцип обяснявам с доста подробности така,че от ся сори за дъглите писания...такаа
Запознах се със един спасител ще го кръстя С. (не щото е спасител де 8-) ),в началото изглеждаше,че ме харесва,бяхме останали само двамата по едно време лежахме си на плажа и слушахме музика от един телефон и беше много готино всичко ама така се случи,че трябваше да тръгвам,на него му стана кофти и ми каза,че му е било мн приятно и т.н. на следващия ден бях се спряла на неговия пост 2 часа стояхме заедно приказки работи и така няколко дни,но не по 2 часа,че ми беше неудобно пък и другите спасители нещо бъзикаха,както и да е.Единия ден нещо не му обращах внимание и той ми каза "Съни не се сдухвай,неискам да си мислиш някфи гадни неща,много ми е приятно да съм с теб да си приказваме" и подобни неща..Същия ден минах пак и ме молише да остана при него и останах де.. нещо се бях отнесала и той ми вика "съмняваш ме" и аз "кфо" и той "нищо" и аз викам"защо те съмнявам" той "ддз.........(голяма пауза)... не се зарибявай..." той продължи аз не слушах ко приказва бях потресена :X после се чудих за кфо става въпрос и реших да го питам и отидох и го питах и той ми каза нещо от сорта на "приятели сме много ми е приятно да си говорим,неискам да се притесняваш от мен.Да не ти пука какво приказват другите спасители" и аз напрайх тъпата физиономия и тряаше да тръгвам и "чао " - "чао" и редовно си пишем в скайп (аз го бях питала за скайп обаче той взе моя в крайна сметка и ме намери същия ден) .Днеска имахме уговорка да бягаме ама и аз и приятелката ми закасняхме той тръгнал сам(един приятел ще го кръстя Ч.(да не се бъркаме с момчето дето харесвам) дойде да ме види те се познават и ми каза... и днескаа като се събрахме накрая всички и приятелката ми ме помоли да и нарисувам един татус(носише си маркер и тънкописец) и я нарисувах,после Ч. ме молише да му рисувам тасманийския дявол и него нарисувах и накрая С. ме моли да му рисувам катеричката от Ice Age ;d на гърба му... и рисувам го аз и Ч. се обажда "Съни мн приятна гледка" (бях застанала така,че ми се виждаше диколтето 8-) ) и С. "що ме карате ся да се обръщам" и така..Да допълня,че ми прави доста комплименти,интересува се от мен докато говорим и такаааа...
Разказах историята ся въпросите.. ами аз наистина мисля,че започвам да хлътвам по него,супер добричък е,готин, много ми е приятно с него,по приказките и действията му разбирам,че и на него му е приятно,но това "не се зарибявай" направо незнам:X дали ме харесва или не .. какво да правя? Да го забравя ли или какво?Дали просто му е приятно да си приказва с мен или иска нещо повече? КАК ДА ПОСТЪПЯ???!Знам,че неможете да кажете дали ме харесва със сигурност,но как изглежда отстрани и дали да се боря за любовта му или да се откажа?!

Моля ви без обиди,тъпи коментари и така нататъка.Благодаря на тези,които си направиха труда да ми прочетат писанията 8-) :-) и още повече благодаря на тези,които ще ми дадът съвет :) :-) :-)

3vR
09-10-2009, 16:51
то добре историята ти е лятна, ама от един град ли сте, на почивка ли си била там, все пак и тва има значение :) А иначе можеш да се бориш за любовта му както ти каза, само че в тоя случай ти трябва да вземеш ролята на мъжа в семейството :D поне в началото де, покани го да излезете някъде и така :)

rozovsluncho
09-10-2009, 16:56
От един град сме.. забрайх да спомена..аз сън набор 93 той е 89... ако има нещо питайте..иначе за тфа да го питам да излеземе ще ми е много неудобно,за ся се виждаме всеки ден ще видя някак си да го измисля уж да излезем с други пък да сме сами ох незнам :shock: :lol: :D :D направо оф ся се ядосвам,че съм хлътнала по него :o :x

TheBlueAvalanche
09-10-2009, 17:01
Еми, самият той ти е казал "не се зарибявай"....Може би е по-добре да му кажеш всичко, което ти е на ума.

3vR
09-10-2009, 17:03
нали знаеш колко хора се радват на двойка 93-89 94-88 и т.н. ама щом ти е казал "не се зарибявай" значи и той не би харесал такава двойка. Тука пък идват 2 възможности. Щом мисли по този начин, значи не е някакъв загорял фешън, с 2 думи е пекан и ако ти си сериозна може да стане много красива връзка. А втората възможност е щом не харесва такива двойки, изобщо да не се опитва да стане нещо. Пък и да опиташ и дори да не се получи няма да изгубиш нищо. Нали знаеш, че тези по-големите и по-зрелите не са като 14-15 годишните, които са тип "ако ми предложиш ще те намразя" и "ако тя ми откаже ще я намразя". Разбираш ме ;)

rozovsluncho
09-10-2009, 17:20
Ами немисля,че проблема е в годините ми.. и наистина не е загорял фешан,пич е!Аз съм си сериозна не харесвам лапешки истории и лиготии,не мисля,че той си мисли,че съм някфо лапе и т.н. от друга страна немога да съм сигурна,но щом продължава постоянно да поддържа връзка с мен,примерно като е навит да излизаме (смисал както днеска да бягаме после да се разкараваме и т.н.) и ми пише редовно в скайп едва ли съм му неприятна или някфо лапе..

Дано не си прав като казваш,че не би искал връзка с набор 93.. макар,че 4 години не са чак толкова много.. според мен..

3vR
09-10-2009, 17:28
това за бягането е наистина добра идея, ама гледай този път да сте само двамата, не да си с твоя приятелка, че така да закъснеете и т.н. И докато бягате можеш да се спънеш нарочно, че да ти даде ръка да ти помогне да станеш и после като си горе, да не му пуснеш ръката и да продължите тъй да си вървите или нещо такова. Дай го малко по-смело, де ше бяга пича, няма да се дърпа я :)

fc
09-10-2009, 18:23
Абе луди ли сте? Къде ще бягате? Обади му се и му кажи "ае да се видим на кафе" и това е, какво толкова му го мислиш, не е нещо страшно!!! Просто го кажи, а не да показваш, че те е срам и т.н. Покажи и ти интерес! Естесветно го питай с кого е първо и кога ще може сам!

3vR
09-10-2009, 19:06
тез кафета не ви ли писнаха бе дица :lol:

SuperBadSuperFresh
09-10-2009, 19:09
Според мен те харесва и начина по който ти го доказва е мн сладурски.Лично аз ти завиждам 8-)

Valeriq90
09-10-2009, 19:25
В никакъв случай не се отказвай. От това, което си написала, ясно се вижда, че той има някакви чувства към теб. Възможно е разликата във възрастта ви да го спира по някакъв начин да започне нещо, за това се опитай да му покажеш, че не си безразлична към него и искаш сериозна връзка.

Kukumqvka
09-10-2009, 19:48
Има нещо към теб.Бъди по-активна и докажи,че и ти изпитваш нещо

RaZzer
09-10-2009, 20:42
Според мен той е усетил твоите симпатии, така че остави той да кара влака и виж до къде ще стигнете ;)

vikipf
09-10-2009, 20:56
Ах, тези спасители.
И аз казвам да го оставиш той да прави к'вот ще прави. Продължавай с разговорите, пък те ще те отведат по пътечката до центъра на лабиринта.

MiMcHeToOo
09-10-2009, 22:04
Еми опитай. Ситуацията изглежда доста сладурска.

rozovsluncho
09-10-2009, 22:05
Ах, тези спасители.
И аз казвам да го оставиш той да прави к'вот ще прави. Продължавай с разговорите, пък те ще те отведат по пътечката до центъра на лабиринта.


Хаха тея спасителии... боли ме главата от тях 8-) иначе за сега мисля да оставя на течението да не предприемам нищо и след време ако нищо не е станало и все още го харесвам,ще предприема нещо.. а и да кажа писна ми аз да прая първата крачка .. днешните мъже са бахти жените! :D :o е не всички ама.. нищо лично нямам към никого! :)