PDA

View Full Version : Не мога да свалям от датата...



nesquiky
09-10-2009, 17:10
Здравейте хора, :-$
Проблемът ми е следния...
Значи отварям си датата, пиша си песни4ката, намирам си я, цъкам на нея и ми дава "Свали след 45 секунди" :-({|= . И след това като натисна на "Свали Файла" ми се отваря нова страница и песента се пуска... :( И не мога да си я сваля.. И не знам как да го оправя!
Много ви моля някой, ако знае как да го оправя да ми каже, защото много мразя да не мога да си сваля песни и е много неприятно да молиш други хора да ти ги дърпат... :? :?
Ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете!! :-)
Благодаря ви!! :-)

deadfish
09-10-2009, 20:02
Като минат 45-те секунди отиваш на "Свали" и натискаш десен бутон, после Save as...

XceSS
09-10-2009, 20:21
Или намираш в настройките на мозилата(предполагам си с нея), управление на файлове, намираш мп3 и му даваш да го сеива на компютъра.

someone_else_
09-10-2009, 21:31
Или махаш Аpple quicktime

doomkillerr
09-10-2009, 23:53
А може след като се отвори да сейваш по следния начин: от менюто на браузера избираш "File -> Save page as... -> Save" :)

nesquiky
09-11-2009, 07:15
Като минат 45-те секунди отиваш на "Свали" и натискаш десен бутон, после Save as...

Точно там е проблема, 4е нямам Save aS....



Или намираш в настройките на мозилата(предполагам си с нея), управление на файлове, намираш мп3 и му даваш да го сеива на компютъра.

А къде мога да ги намеря настройките??


Или махаш Аpple quicktime

А ако ги махна нищо няма да се сбъга нали??


А може след като се отвори да сейваш по следния начин: от менюто на браузера избираш "File -> Save page as... -> Save" :)

А кое е това меню?



Хора много ви мерси... :-) Сори че пак задавам тъпи въпроси, ама просо съм много зле с тия неща!! Пак едно голямо БЛАГОДАРЯ!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bimmer
09-11-2009, 07:34
Apple qucktime е една шитня дето въобще не ти трябва. Start/Control Panel/Add or remove programs/ Quick time player или Apple там нещо си... Не се сещам точно. Деинсталираш го.

А за настройките няма да е зле да споменеш браузъра си

doomkillerr
09-11-2009, 09:52
А може след като се отвори да сейваш по следния начин: от менюто на браузера избираш "File -> Save page as... -> Save" :)

А кое е това меню? ...

Който и браузер да използваш за "сърфиране" в интернет пространството, със сигурност в горната лява част на монитора има команден ред с менюта на браузера: "File - Edit - View..." и т.н. 8)

П.С. - Дано да схвана за кое меню стана на въпрос... :oops:

nesquiky
09-11-2009, 15:29
Да схванах за менюто.. :) Към Mozilla Firefox.. :)
Ама още не съм го оправила!!

someone_else_
09-11-2009, 17:44
Махнa ли го тоя apple quicktime ?

nesquiky
09-16-2009, 18:37
:grin: :grin: Махнах го и там оправих настройките и ве4е си свалям!! :grin: :grin:
Велики сте... :mrgreen: :mrgreen: :-) :-) :smt007 :smt007

Tr3ndy
09-16-2009, 18:47
Темата е изчерпана, затваряйте ;)

rosenhristev
09-16-2009, 20:30
:grin: :grin: Махнах го и там оправих настройките и ве4е си свалям!! :grin: :grin:
Велики сте... :mrgreen: :mrgreen: :-) :-) :smt007 :smt007