PDA

View Full Version : Филмарска вечер



babity
09-10-2009, 19:21
Продължавам историята си. Сигурно е хормнонално, но усещам как вътрешно започва да се самонавивам да му се обадя. Знам, че не бива. Обаче ако не съм направила достатъчно? Ако не съм дала достатъчно? Откакто ми писа седя по цял ден с телефон в ръка... Оххх, ще се попилея вече. Искам да изляза от шибания филм!!!!

Di
09-10-2009, 19:26
Не звъни първа,ако найстина му пука ще ти се обади.. повярвай ми

machoka
09-10-2009, 19:28
Слушай сега и ти, и всички нерешителни принцеси )

Обяви 'месец на действието'... и всеки път, когато се осъзнаеш в ситуация, в която се чудиш 'да го направя ли или не' - НАПРАВИ ГО И НЕ СЪЖАЛЯВАЙ РЕЗУЛТАТА..стига се чудихте, а го направете и поемете живота в собствените си ръце най-накрая...

babity
09-10-2009, 19:29
Шефе, не си чел предисторията. Струва ми се, че имам повод да се спирам, но все пак...

machoka
09-10-2009, 19:32
Шефът чете всичко, за това е шеф....не си мисли, че съм те пропуснал.

Но в случая това няма значение - защото трябва да уловиш абстракцията в думите ми.

ShtrudeL
09-10-2009, 21:49
Знам, че не бива.

***

Откакто ми писа седя по цял ден с телефон в ръка... Оххх, ще се попилея вече. Искам да изляза от шибания филм!!!!

пфу пфу...колко познато.

NamelessRomantic
09-10-2009, 21:51
Послушай мачока...или пий две водки за кураж и давай 8-) .

cherinka
09-10-2009, 21:56
аз през два дни пиша смс на ЕДИН
а други 10 ми звънят денонощно
?извода къв е
нЕма смисъл от тия презвънквания

rozovsluncho
09-10-2009, 21:56
Слушай сега и ти, и всички нерешителни принцеси )

Обяви 'месец на действието'... и всеки път, когато се осъзнаеш в ситуация, в която се чудиш 'да го направя ли или не' - НАПРАВИ ГО И НЕ СЪЖАЛЯВАЙ РЕЗУЛТАТА..стига се чудихте, а го направете и поемете живота в собствените си ръце най-накрая...

Супер съгласна съм с това!Само дето няма да го почна веднага :D и ако ми хареса 1 месец и 1 година може да продължи :-D

CrazySweety
09-10-2009, 22:10
Айде стига глупости! На теб ти пука, но на него едва ли.От кога си парцал?Май те иска да има нещо сигурно,когато не му се усмихне късмета с някоя друга.Стегни се моля те,но все пак аз коя съм ,че да ти казвам.

Python5
09-10-2009, 22:46
Не звъни първа,ако найстина му пука ще ти се обади.. повярвай ми
Поредния пример, че жените не знаят какво искат.

Пресен случай от преди месец - разхождаме се с няколко човека. Едно от момичетата се е скарало с гаджето си. Той и праща някакъв мил смс, тя се вкисва и 1 час се държи ужасно с всички. След това уж и минава. Малко по-късно човека и звъни. Тя поглежда телефона, вижда, че е той и го прибира обратно в чантата.

Извод - на човека "му пукаше" и се обади. И какво?

babity
09-11-2009, 21:14
Аз още снощи послушах Мачока и звъннах. Държа се адски топло, поддържаше разговора и говореше повече от мен, което си е направо необичайно за него. Днес пак се обадих, затвори ми. Писа ми смс, че е на кино. А той никога не пише какво прави когато е зает. Просто затваря и не се обажда после, нито пише. След като свършил филма ми се обади. Дойде до нас. Подари ми роза и беше невероятно мил. Вечерта се разви като всяка друга предишна вечер с него. На отбивката, в колата... Беше нежно, беше хубаво, беше вълшебно. Осъзнавам, че той каза, че ще продължим да се виждаме на същите места, на които сме се виждали и преди, но за това ще се ядосвам утре. Тази вечер съм щастлива, желана и обгрижвана, и нищо друго няма значение.

cherinka
09-11-2009, 23:45
:-P

HardlyAwakened
09-12-2009, 06:47
Не звъни първа,ако найстина му пука ще ти се обади.. повярвай ми

Какви са тия глупости, ами ако и той си мисли същото .. И тя да направи първата крачка няма лошо, ще му покаже, че има смисъл да се бори :) ..

machoka
09-12-2009, 11:20
Колко съм добър, ще си посегна!

babity
09-12-2009, 17:05
Много, много си добър! Пак благодаря! :-)

Neftochimic
09-12-2009, 18:20
Аз още снощи послушах Мачока и звъннах. Държа се адски топло, поддържаше разговора и говореше повече от мен, което си е направо необичайно за него. Днес пак се обадих, затвори ми. Писа ми смс, че е на кино. А той никога не пише какво прави когато е зает. Просто затваря и не се обажда после, нито пише. След като свършил филма ми се обади. Дойде до нас. Подари ми роза и беше невероятно мил. Вечерта се разви като всяка друга предишна вечер с него. На отбивката, в колата... Беше нежно, беше хубаво, беше вълшебно. Осъзнавам, че той каза, че ще продължим да се виждаме на същите места, на които сме се виждали и преди, но за това ще се ядосвам утре. Тази вечер съм щастлива, желана и обгрижвана, и нищо друго няма значение.

ххяххяхя, радвай се.
утре може да не се повтори 8-)

fc
09-12-2009, 18:46
Да ве няма само ние да звъним!