PDA

View Full Version : Помощ за мнения и съвети



Crack4
09-10-2009, 21:05
Здравейте.За пръв път пиша във форума и искам да споделя с вас проблема си.Може би изглежда глупаво и смешно,но това е истината за съжаление.Аз съм на 22 години и още нямам първи път с момиче.Това е така,защото като видя момиче изведнъж много започвам да се притеснявам,как щеме приеме,дали ще ме удобри,дори си мисля,че няма да мога да достигна до ерекция.Може би зависи от това,че доста години имам здравословни проблеми,който са били пречка да излизам и да общувам с приятели.Така с течение на времето аз се затворих в себе си и изградих една черупка,която ми се струва не мога да разруша.Дори стигнах и до психиатър,но нищо.Това мое състояние много ме притеснява и ще ви помоля за мнение или съвет.Благодаря.

br0ken_smile
09-10-2009, 21:11
това, че си девствен не трябва да те притеснява просто трябва да се отпуснеш и да бъдеш по общителен , а подходящата ще дойде сама :) :)

TryTheRidexD
09-10-2009, 21:17
Ами човек...проблемът ти е,че много мислиш.Има над 6 милиарда човека на тази планета,няма какво да се мисли,виж аз съм на 16,още съм детсвен и аз нямам много опит,но знам че мога да направя някой освен себе си щастлив и я карам по течението.Ако не приеме твоята обичи тегли и една майна и продължавай да търсиш.Светът е голям,не забравяй това.Не трябва да си избиваме комплекси заради такива неща :)

CrazySweety
09-10-2009, 21:48
Какво значение има дали си девствен или не.Всички сме хора,различни сме.Относно секса всичко е в главата ти.Не трябва да те е срам според мен си е голямо постижение в днешно време да се запазиш ако мога така да се изразя. :)

t0d1t0
09-10-2009, 21:50
http://images.paraorkut.com/img/emoticons/images/y/you_are_gay-389.gif

hahavteen
09-10-2009, 21:57
Спокойно. Дръж се както си се държиш и ще се намери някой който да те оцени за това което си. Има една приказка тук в Германия "правилният не може да направи нищо погрешно, а грешният - нищо правилно". Тоест дори да си абсолютно неопитен и страшно притеснен на среща с някое момиче, ако тя е правилната за теб, то тя ще те оцени каквото и да направиш, просто защото си ТИ.
Всичко това ти го казвам от личен опит и като момиче влюбено до уши в неопитен и притеснителен индвид! 8-)

seduction1mplex
09-10-2009, 22:03
Какво значение има дали си девствен или не.Всички сме хора,различни сме.Относно секса всичко е в главата ти.Не трябва да те е срам според мен си е голямо постижение в днешно време да се запазиш ако мога така да се изразя. :)

Мойте уважения за точните думи (: Нямам кво да допълня (:

dimitar_ak
09-11-2009, 09:16
Доколкото разбирам въобще ти куца контакта с момиче. Отпусни се и не мисли за това какво ще се получи. Ако мислиш, че секса ще ти даде увереност направи го с професионалистка.

Missky
09-11-2009, 09:30
В тези времена,причината да си девствен на 22 е само една - задръстеняк.
Не,че одобрявам 14,15 годишните с по Х бройки,но на 22 ми е прекалено крайно,особено за момче.

Sworty
09-11-2009, 20:56
По-спокойно, мацката над мене !
Човека каза, че имал прекалено дълго време здравословни проблеми които не са му позволявали контакт с хора и най-вече с момичета. Чак задърстеняк едва ли, това че се притеснява е нещо нормално и едва ли е единствения на тази планета.
За това аз ще ти дам не по-различен съвет от другите, отпусни се и не се притеснявай от нищо, рано или късно мацката ще дойде и след това ще ти е още по-хубаво ;)

EritYy
09-11-2009, 21:01
Бъди уверен в себе си - за всичко има 1ви път,за някои обаче идва по-късно :wink:

ubuntureload
09-11-2009, 21:41
Брат сдухваш понеже скачаш на високо и за теб всяко момиче е ходеща вагина .... на теб топ целта в момента ти е да изчукаш някоя ... е тва е главния проблем ....

Crack4
02-10-2010, 07:33
Не ми е целта да изчукам някоя просто....,а най-вече да се оправя от положението в което се намирам.

krasaveca
02-11-2010, 21:09
Аве проблем си е че си девствен, защото ти влиае на психиката, съветът ми е да излезеш някъде да пробваш да заговориш повечко момичета и да не ебе дали ще ти откажат или не и все ще се намери някоя, която и ти да харесваш и тя тебе, със страхове и седене вкъщи няма да стане, ако не се срещаш с момичета няма как да правиш секс, няма да дойде някое, да ти почука на врата и да ти каже "ае се ебем", това е от мен

EmiKodaTiKaja
02-11-2010, 21:22
http://images.paraorkut.com/img/emoticons/images/y/you_are_gay-389.gif

not cool...

по темата нз човек опитай с хипноза чувал съм че за тежки случаи помага