PDA

View Full Version : Темата е за компетентни



Elersia
09-10-2009, 22:30
Здравейте,сладури и сладурки. Не съм нова в тоя форум,но искам да е по-доскретно. Проблемът може да се стори банален,но презервтивът ни се скъса,за щастие,само една струя сперма влезе в мен. 14 часа след акта пих Ескапел и усетих тъпа болка в яйчниците. Цикъла ми 26 дни, акта беше на 8ми септември и по мои изчисления трябва да ми идва на 18-19-ти. Ясно е,че може и овулацията е налице,но няма как да не съм притеснена. Не знам дали си внушавам,но от 2 дни ям страшно много и апетитът ми е огромен. Други странични ефекти няма. Ако може някое компетентно мнение по БАНАЛНИЯ въпрос: Какъв е шанса да има бебе (имайки впредвид че Ескапел дава гаранция 84-85%) ???

kiww
09-10-2009, 22:43
шанса е минимален не казвам никакъв ...една моя приятелка имаше същия проблем, само че за нейно успокоение изпи 2 таблетки .. в крайна сметка не се оказа бременна, но за 1 месец и дойде 3 пъти .тя се притесни и двете отидохме на гинеколког и се установи, че в близкото бъдеще ще има проблем със зачеването, такаче много трябва да се внимава с приемането на Ескапел.

seduction1mplex
09-10-2009, 22:44
Прости некомпететното ми мнение,ама никой няма как да знае какво се случва в тялото ти (: Ако ти кажем "няма шанс" ще те успокояваме,ако кажем обратното пък излизашно ще те плашим.Мисля,че теста най-точно може да ти каже какво става (:

BlueFace
09-10-2009, 22:45
Според мене само си внушаваш ... :?

Elersia
09-10-2009, 22:51
Според мене само си внушаваш ... :?

oх как искам и аз да си го набия тва в главата.. искам за единия простсмъртен като мен да стискате палци че моментът за деца не е подходящ

kiww
09-10-2009, 23:00
Според мене само си внушаваш ... :?

oх как искам и аз да си го набия тва в главата.. искам за единия простсмъртен като мен да стискате палци че моментът за деца не е подходящ

хехехе да внуши си че си дебела и трябва да отслабваш, да видиш как ще ти изчезне апетита :-P SPOKO не се притеснявай и др. път по-внимателно 8-)

rauwkost
09-10-2009, 23:24
Може би е време вече да спрете да използвате кондоми от "Лъки Бой" или тези от 20 стотинки (на черно даже са по 5 8) ).
Сега ходи на гинеколог, ако не, си направи тест!

ByK
09-10-2009, 23:26
Според мене само си внушаваш ... :?

Sweetness91
09-11-2009, 07:33
Внушение е това.Няма как толкова рано да се появят симптоми като постоянен глад :? Но за всеки случай иди на лекар,просто,за да те прегледа :) Успех,миличка! :-)

essmeraldaa
09-11-2009, 08:40
има съвсем малък шанс но не и никакъв но по вероятно е че не си бременна но може и да си но най-вероятно не ако искаш да се подсигориш ходи на лекър

надявам се че всичко е наред :)

swords1010
09-11-2009, 09:30
Минали са 2 дни. Не може да се появят каквито и да са признаци от тоя род толкова рано. По-скоро си внушаваш.
А и бременността не е единствената причина за повишен апетит.

pathetic
09-11-2009, 09:49
само една струя?тя е най-важна първата.
ама няма проблем.

=)
опръска ли ти и лицето?
че ако ти е влязла в носа, може да си забраменяла.
посети гинеколог!

Ico_
09-11-2009, 09:51
има съвсем малък шанс но не и никакъв но по вероятно е че не си бременна но може и да си но най-вероятно не ако искаш да се подсигориш ходи на лекър

надявам се че всичко е наред :)
Са малък ли е шанса?..или не?...иии, по-вероятно да не е.., но може и да е,а?... :D :D :D
Като цяло 8ми ти е малко късна дата за овулация, при 26 дневен цикъл...Пила си хапче...няма страшно.
Друг е въпроса, обаче..., че знаеш - няма да чуеш нищо компетентно тук(общо взето), предпиела се адекватни мерки сама...за какво ти е тази тема..., не знам.

SummerRain
09-11-2009, 10:07
Щом си пила Ескапел вероятността да си бременна е минимална, но все пак я има. Изчакай малко и си направи тест.

krem4et0
09-11-2009, 10:52
Може би е време вече да спрете да използвате кондоми от "Лъки Бой" или тези от 20 стотинки (на черно даже са по 5 8) ).
Сега ходи на гинеколог, ако не, си направи тест!

Ако скъсаш такъв кондом......толкова са здрави, че как ли не сме ги мъчили и късане точно на тях няма.

5% от всички маркови презервативи са дефектни, така че няма накаква гаранция. Правила съм секс с какви ли не кондоми-от 20 стотинки и от 3-4 лв кутията. Скъсал ми се е точно 1, Спортекс и беше първото ми поставяне на презерватив(явно неуспешно).

Към авторката-твърде вероятно е болките и апетитът да се дължат на хапчето и по-слабо вероятно на бременност. Толкова скоро едва ли биха се появили симптоми. Дишай спокойно и чакай менструация. А след 10-тина дни може да си направиш тест за твое успокоение.

bqsna_teenagerka
09-11-2009, 10:59
Относно яденето си втълпяваш,не може толкова бързо след половия акт,да се появят признаците за бременност. Всъщност даже,това,че бременните жени ядат повече е до извесна степен мит. Добре си направила,че си пила Ескапел,но както каза ти гаранцията му е само 84-5% така че 2 седмици демек 14 дена след половия акт си направи тест за бременност,за да си сигурна и спокойна. До тогава дишай и не си втълпявай разни ужасии и признаци :-) Малка е вероятността да си бременна,но все пак след 2 седмци си направи тест :) Мисля,че зн,че струва 3 кинта..и се взима..от аптеката.. :-D 8)

Elersia
09-11-2009, 15:16
Благодаря много и на модераторите, и на всички,които се опитаха да помогнат с нещо. Сега съм малко по-спокойна. Искам само да отбележа,че кондомът беше поставен абсолютно правилно и скъсването се е получило вероятно от това,че бях много много суха и може би от някое по-рязко движение. А по въпроса дали са от Лъки бой или подобни-Durex бяха.

a3c1M
09-11-2009, 18:29
в една капка има милиони сперматозоиди, взела си хапче, някои хора с години се мъчат и не могат да забременеят но рискът при тебе си остава
теста му е решението

Fritz
09-11-2009, 18:34
бременна си

talasam4etu
09-11-2009, 18:36
според мен трябва да си напревиш тест,така ще разбереш със сигурност дали има място за притеснения .Ако има след 9 месеца ще пишеш в форумите за майки с бебета :D :D

krem4et0
09-12-2009, 08:09
Малко черен хумор: знаеш ли как се казва мъжът, използващ Дюрекс?

Татко.

Не ги харесвам тия презервативи. Прекалено сухи са и аз ако съм суха е много неприятно.

_donna_
09-12-2009, 09:44
Прекалено сухи са и аз ако съм суха е много неприятно.
Ключовата дума тук е "ако" ... пхаха.

spiderka
09-16-2009, 18:48
За тези,които видят темата и са я чели,искам да спомена, че менструацията ме изненада в много неподходящ момент-бях болна с температура и голям голям херпес на устата,но сега съм спокойна, и всичко е наред :-)

FreeSpirit
09-16-2009, 20:26
Нека се изкажа по моему... Заспи, отиди на генеколог, ние не сме врачки :-)
Благодаря за вниманието :D :grin: :grin: :grin:

Punisherrr
09-16-2009, 21:15
За тези,които видят темата и са я чели,искам да спомена, че менструацията ме изненада в много неподходящ момент-бях болна с температура и голям голям херпес на устата,но сега съм спокойна, и всичко е наред :-)